Skocz do zawartości
Flo

Enslaved - Odyssey To The West

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyną radą, którą da się jakoś przekazać jest - dużo biegać, często paraliżować mechy i pod żądnym pozorem nie zbliżać się do Trip, zawsze gdzieś ucieknie a któryś mech ją znajdzie i ubije :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną radą, którą da się jakoś przekazać jest  - dużo biegać, często paraliżować mechy i pod żądnym pozorem nie zbliżać się do Trip, zawsze gdzieś ucieknie a któryś mech ją znajdzie i ubije :P

wlasnie zazwyczaj w wirze walki ciezko jest mi szybko wycelowac i jeszcze idealnie trafic :P jak pudluje to wkurzam sie jeszcze bardziej, ze stracilem "ammo" i tak do konca :D chwilke ochlone i zaraz sprobuje kolejne razy :D heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerwy są ważne, gdyby nie one czuje, że właśnie zbierał bym PS3 z trawnika :P a co do strzelania to polecam ulepszyć sobie czas ogłuszenia po strzale z lagi ;) nawet 25% sporo daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zalatwilem ich, ale nie tym razem uzylem innej taktyki... zamiast strzelac to ladowalem "kija" i tak im robilem stun :) dwie proby i po problemie :P  najpierw myslalem, ze przez zgrabne kombinowanie i omijanie robocikow jestem spoko, ale to sie za cholere nie oplaca :P nie zabijesz ich to stracisz cenne pkt :) wie ktos moze czy po skonczeniu gry przy wyborze chapterka napisane jest ile sie czego pozbieralo na danej planszy? latwiej by bylo pozdobywac trophy w ten sposob :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem (bo już przeszedłem grę) taką taktyke ,że najpierw rozwalałem tych najsilniejszych mechów... Bo ci słabsi to ci tak łatwo tarczy nie zniszczą. A te najmocniejsze to jednym uderzeniem mogą rozwalić. Rozumiem, że jesteś w miejscu co naprawiłeś taki jakby wiatrak (te skrzydła wysunołeś) i teraz masz problem aby pokonać te 3 fale wrogów prawda :)? Ja chyba za 4 razem to dopiero przeszedlem. Pamiętaj, że tam gdzie walczysz to są apteczki :) z tego co pamiętam to znajdują się tam dwie :)

Po skończeniu gry gdy wybierasz sobie jakiś chapter jest pokazane ile znalazłeś masek na danym chapterze oraz ile % orbów zdobyłeś :)... Tak woglę robisz platynę w enslaved ?? Jeśli tak to ile masz już % trofeów ?? :) bo ja już 78% i brakuje mi tylko 7 trofików do platyny :D Chcesz to powymieniamy się spostrzeżeniami jak zdobyć dane trofeum :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wie ktos moze czy po skonczeniu gry przy wyborze chapterka napisane jest ile sie czego pozbieralo na danej planszy? latwiej by bylo pozdobywac trophy w ten sposob :P

Nie musisz czekać do końca gry, widać to od razu jak wejdziesz w "chapter select" w głównym menu - oczywiście widzisz tylko chaptery, które skończyłeś.

Ja zaraz zaczynam 9 chapter i będę robił platyne bo tytuł przypadł mi do gustu a trofea są łatwe i przyjemne. Chociaż z drugiej strony jutro powinien dotrzeć do mnie Lords of Shadow, który może skutecznie opóźnić platyne w Enslaved :P

P.S

@slepyy13 są jeszcze w Enslaved jakieś momenty o podobnej trudności do "wiatraka" ? napisz proszę TAK lub NIE bez spoilerów :)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

momentow takich nie ma natomiast niektore trophy sa strasznie irytujace :P mnie wkurzaja te z Rhino np....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może dodał jedynie ostatni roździał. Ja miałem tylko troche problemów :). A co do trofeum z rhino, pewnie ci chodzi o trofeum "Matador" jest to dosyć łatwe trofeum. Aby omijać te jego taranowanie użyj tej deski plazmowej :r3: :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może dodał jedynie ostatni roździał. Ja miałem tylko troche problemów :). A co do trofeum z rhino, pewnie ci chodzi o trofeum "Matador" jest to dosyć łatwe trofeum. Aby omijać te jego taranowanie użyj tej deski plazmowej :r3:   :).

uzywam jej caly czas, ale w koncu i tak mnie gdzies zaskoczy :P trudno :D jak bede mial kiedys ochote i czas to sprobuje tutaj platynke wymaksowac :) a teraz jest sporo innych gier....

P.S. pewnie latwiej sie robi te trophy na poziomie easy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trophy matador to największy fail prawie pada rozwaliłem przez to niedopracowane gówno ;P jak tak będzie w DMC5 to nie chce nawet widzieć tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trophy matador to największy fail prawie pada rozwaliłem przez to niedopracowane gówno ;P jak tak będzie w DMC5 to nie chce nawet widzieć tej gry

To po co robiłeś to trophy? Żeby powiększyć swojego wirtualnego penisa? Jak dla ciebie za trudne to się za to nie bierz, a nie od razu oczerniasz grę, która według mnie jest rewelacyjna. Kup sobie lepiej Terminator Salvation, nie będziesz miał problemów z trofeami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wlasnie skonczylem gre :) i powiem wam, za jak dla mnie to im dalej w las tym coraz lepsza jest ta gra :P moze i schemat rozgrywki jest taki sam, ale fabula i akcja, ktora dzieje sie na ekranie wymiata :) zwlaszcza ostatnia walki i swietny epilog:

jak myslicie czy Trip faktycznie powinna wszystkich uwolnic? czy dac im szanse na lepsze (chociaz wyimaginowane) zycie? akcja troche jak w Matrixie :P

 

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh a u mnie ostatnio krucho z czasem i podróżuję na zachód powoli raczej (chapter 10 aktualnie), zgadzam się z Twoją opinia - im dalej tym lepiej :)

Tyle już słyszałem o tym epilogu, że chciałbym go w końcu zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co robiłeś to trophy? Żeby powiększyć swojego wirtualnego penisa? Jak dla ciebie za trudne to się za to nie bierz, a nie od razu oczerniasz grę, która według mnie jest rewelacyjna. Kup sobie lepiej Terminator Salvation, nie będziesz miał problemów z trofeami.

Po pierwsze, o wirtualnych penisach to możesz sobie rozmawiać z koleżanką. Po drugie zaliczam trophy kiedy mam na to ochotę. Po trzecie gra byłaby rewelacyjna gdyby była jedyna na świecie, jest najwyżej dobra - praca kamery jest fatalna, nagminne spadki framerate i rozmiar (a raczej długość rozgrywki, usiądziesz i już napisy końcowe - Alu zwracam honor). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie ma o co walczyc panowie :] dla jednych jest rewelacyjna a dla innych tylko dobra :) niektorzy nawet nie zauwaza spadkow klatek (tak beda pochlonieci fabula), a innych od nich az glowa bedzie bolec :) mnie sie gra bardzo podobala i jest na wysokim miejscu w moim rankingu (tak samo jak Heavenly Sword)

lubie po prostu ten styl i ten sposob prowadzenia fabuly :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jednych jest rewelacyjna a dla innych tylko dobra :) niektorzy nawet nie zauwaza spadkow klatek (tak beda pochlonieci fabula), a innych od nich az glowa bedzie bolec :) mnie sie gra bardzo podobala i jest na wysokim miejscu w moim rankingu (tak samo jak Heavenly Sword)

Bardzo trafne podsumowanie, mam nadzieje, że zakończy spory bo chyba nie o to w tym wszystkim chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w HS i dla mnie ta gra zapisala sie jako cos wiecej, mimo tego iz krotka to rozgrywka byla bardzo intensywna i dobrze zbalansowana. Jak przeszedlem gre to po tym jak sie rozplakalem stwierdzilem iz to byla piekna przygoda i ze takich gier powinno byc wiecej, mam nadzieje ze po Enslaved bedzie tak samo bo juz za niedlugo kupuje ;) Prosze tylko napisac czy rowna sie on HS ;) Bo strasznie mnie to ciekawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS jest gra, ktora w dosyc powazny sposob pokazuje nam jak dochodzi do smierci Nariko... i ostatnie sceny sa faktycznie poruszajace :) natomiast Enslaved fabularnie nastawiony jest na troche inny aspekt :) chodzi dokladnie o kooperacje dwojki nieznajomych i ich relacje mistrz-podwladny, ktora z czasem zamienia sie w cos innego.... :) jednak sposob opawiadania historii w obu jest tak samo swietnie zaprezentowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS jest gra, ktora w dosyc powazny sposob pokazuje nam jak dochodzi do...

Nieładnie....nie miałem jeszcze okazji zagrać w HS i chyba własnie przeszła mi ochota... muszę poczekać teraz jakiś czas z nadzieją, że zapomnę jak się kończy :P

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem - przepiękna gra. Aż mnie zatkało. Niestety w ostatnim levelu framerate leci na łeb na szyje bo dużo sie dzieje. Ehh a byłaby gra bliska ideału. Mimo wszystko do samego końca grałem z rozdziawioną japą, ale nic mnie tak nie irytuje jak spadki w płynności. Gra w porywach ma 30 fpsów, a tak średnio ok 20 paru. Przy dużej jatce czy ucieczce przed... spada poniżej 20 i to widać :/ mimo wszystko polecam wszystkim fanom przygodówek, pięknych historii, widok. Cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie potem Monkey zakochuje sie w Trip lub na odwrot mozna sie tego domyslec ;) Juz nie moge sie doczekac tej gry, prosze nie pisac zadncyh spojlerow bo nie chce sobie psuc potem gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już z forum ma trofeum "Tech Curator" ??? Jeśli tak to niech się trochę wypowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×