Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

To upgrade jak każdy inny, kupujesz go za xp zdobywane w grze, nie pamiętam dodatkowych warunków żeby móc go kupić, będziesz miał w menu wszytko co i jak opisane ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, niebawem to ogarne! ;)

Brakowalo mi 100PD do tego ulepszenia! A samo w sobie genialne, szukanie odlamkow z tym ulepszeniem to sama przyjemnosc! A dwa brakujace odlamki byly pod nosem, kilku krotnie kolo nich przechodzilem! Trofeum wpadlo, dzieki chlopaki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo przeszedłem gre za pierwszym razem jako dobry i miałem maksymalną karme a teraz gram drugi raz i gram jako zły i mam ten pasek pierwszy od karmy pełny i nie chce wskoczyć dalej czyli na drugi,macie jakieś rozwiązanie problemu na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiles misje ZLA? Rob demolke, zabijaj ludzi, to powinno pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem pierwsza misje zla zaraz co jest na poczatku i zabijam caly czas cywili i jest lipa caly czas pierwszy pasek,jutro jeszcze po robie troche demolki tak jak piszesz i moze pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo przeszedłem gre za pierwszym razem jako dobry i miałem maksymalną karme a teraz gram drugi raz i gram jako zły i mam ten pasek pierwszy od karmy pełny i nie chce wskoczyć dalej czyli na drugi,macie jakieś rozwiązanie problemu na to?

Przechodź normalnie misje i przy okazji zabijaj cywili. Wraz z postępem fabuły pasek będzie przyśpieszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami pasek praktycznie stoi w miejscu więc musisz czasami nieźle się namęczyć żeby poszedł w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni nie mogę połączyć się z serwerem edytora. Cały czas wyskakuje informacja "Błąd sieci - nie powiodło się logowanie do serwera edytora. Spróbuj ponownie później". Wcześniej z logowaniem i graniem w misje użytkownika nie miałem problemu. Zastanawiam się czy wina leży po mojej stronie czy po stronie "gry"?

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem wczoraj swoją przygodę z Niesławnym2, wczoraj połączył mi się tylko raz w momencie gdy gra na nas to wymusza i rozegrałem 1 misję, ok. godz. 21. Od tamtej pory do chwili pisania postu nie mogę się połączyć. Próbuje, wyświetla info o EULA a następny komunikat identyczny jak u Ciebie #alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery znowu działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie tym tytułem nie spada...

Sam już chyba 3 czy 4 razy grę ukończyłem. Świetny tytuł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie tym tytułem nie spada...

wszystko przez :psnplus:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, podobny wzmożony ruch obserwuje w tematach dot. Re5, chyba też go do plusa dorzucili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, w końcu sobie w infamousa 2 zagram, dzięki darmowemu kodowi :).

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...ja juz czekam tydzien na ten kod =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do obeznanych w temacie, zakończyłem fabułę jako dobry, zacząłem nowa grę jako zły i po odzyskaniu kontroli nad Col'em w opcjach przestawiłem poziom z średniego na trudny. Następnie włączyłem nową grę jako zły i znów po odzyskaniu kontroli nad bohaterem wszedłem w opcje i poziom był ustawiony już od początku na trudny. Zrobiłem może 2 misje fabularne i wyskoczył mi komunikat w rodzaju

"po przeanalizowaniu przejścia misji,i tutaj nie pamiętam jakiej, poziom trudności został ustawiony na trudny"

. Czy wy również mieliście podobnie i po przejściu gry wpadło wam trofeum za przejście gry na hard? Bo to początek gry i nie chciałbym aby na końcu się okazało że trofeum nie wpadnie. Zaznaczam od razu sprawdziłem w opcjach i po tym komunikacie nadal poziom trudności był ustawiony na trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem.

Dajesz Nowa gra, jak odzyskasz kontrole nad Colem zmieniasz tryb na trudny i ZAPISUJESZ grę.

Później wyłączasz i dajesz jeszcze raz Nowa gra (trudny powinien być ustawiony domyślnie). Wtedy możesz grać.

Jak masz savy z 1 części nie możesz kontynuować bo wyskoczy Ci ten komunikat o zmianie poziomu trudności. Sprawdziłem to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do obeznanych w temacie, zakończyłem fabułę jako dobry, zacząłem nowa grę jako zły i po odzyskaniu kontroli nad Col'em w opcjach przestawiłem poziom z średniego na trudny. Następnie włączyłem nową grę jako zły i znów po odzyskaniu kontroli nad bohaterem wszedłem w opcje i poziom był ustawiony już od początku na trudny. Zrobiłem może 2 misje fabularne i wyskoczył mi komunikat w rodzaju

. Czy wy również mieliście podobnie i po przejściu gry wpadło wam trofeum za przejście gry na hard? Bo to początek gry i nie chciałbym aby na końcu się okazało że trofeum nie wpadnie. Zaznaczam od razu sprawdziłem w opcjach i po tym komunikacie nadal poziom trudności był ustawiony na trudny.

Potwierdzam - to prawidłowy komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uściślając zacząłem grę jako kontynuacja zapisu z jedynki, czyli mogę grać bez obaw dalej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz grać dalej.

Edytowane przez TJHicks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×