Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle, jednak edytor do iF2 to był strzał w dziesiątke. Martwiłem się że będzie to fail ale jednak jest naprawde bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy inFAMOUS 2 posiada vip koda czy coś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem chwilkę, (czyli jakieś 3 godziny :), i muszę powiedzieć żę to stary dobry Infamous w nowej oprawie i z nowymi mocami. Przeszedłem dopiero niespełna 10 misjiw 3 godziny:) Po weekendzie przychodzi Trylogia God Of War, więc idę grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..coś ostatnio za dużo gier chcę kupować :D Właśnie patrzę kolekcjonerkę Infamous 2, opłaca się za 70 dolców? Jak w ogóle z grą? Jedynka podobała mi się, przeszedłem dwa razy, jednak na trzeci nie miałem już siły, rzygałem nią. Jak jest tutaj? Więcej i lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu będziesz rzygać, ale ze szczęścia! Wszystko jest ulepszone, lepsza grafika, dużo mocy i adrenalinkowej rozpierdziuchy!

Mam pytanie co do trofeum: With Great Power comes greater power!

Pisze żeby odblokować wszystkie moce. Lecz jeżeli grasz po stronie dobra, to niektóre moce ze strony Evil nie będzie można kupić. Mam pytanie, czy może źle trofeum zrozumiałem, czy trzeba coś zrobić?

Dzięki za odpowiedź

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić wszystkie neutralne oraz te odpowiadające twojej karmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu będziesz rzygać, ale ze szczęścia! Wszystko jest ulepszone, lepsza grafika, dużo mocy i adrenalinkowej rozpierdziuchy!

Mam pytanie co do trofeum: With Great Power comes greater power!

Pisze żeby odblokować wszystkie moce. Lecz jeżeli grasz po stronie dobra, to niektóre moce ze strony Evil nie będzie można kupić. Mam pytanie, czy może źle trofeum zrozumiałem, czy trzeba coś zrobić?

Dzięki za odpowiedź

Mi wpadło za pierwszym razem, jak przechodziłem grając jako dobry. Odblokowałem wszystkie moce które są dostępne dla dobra oraz neutralne.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki:) Wlasnie podjalem pierwszy powazny wybor moralny(ten z Zeke'm lub Nix. Nie będę mowił wiecej bo spoiluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeszedłem grę po stronie DOBRA. I zakończenie jest jedno z najbardziej wzruszających które widziałem w grach, tylko Heavy Rain Wzbudził we mnie większe emocje. Ostatnie 3-4 misje radzę przejść bez przerwy i misji pobocznych, lepiej się wczujesz. Także wybory moralne są trudniejsze, w 1 tylko wątek z dziewczyną Cole'a sprawił mi problem.

Grę oceniam na 10/10, jeden z najlepszych ex'ów na PS3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grę oceniam na 10/10, jeden z najlepszych ex'ów na PS3.

Zastanawiam się czy kupić inFamous 2. Jedni mówią, że świetna, a inni, że nie ma sobie czym głowy zawracać. Ja grałem w "jedynkę" i szczerze mówiąc na początku bardzo mi się spodobała, ale potem stała się tak nużąca, że do tej pory jej nie przeszedłem. Co wy na to, czy warto kupić inFamous 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO się opłaca i to bardzo. Masz sporo, róznorodnych misji, na dodatek fajne miasto, którego poszególne dzielnice różnią się od siebie. Gra sprawia mnóstwo frajdy, i na dodatek bardzo łatwa platyna :o. Sam iF 1 dostałem z tego Welcome Back! i nie mogłem już dalej grać, bodajże po 5 misji, bo się znudziłem. IF 2 przeszedłem 3 razy. Ta gra jest naprawde bardzo dobra.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous się pomału rozkręca, mnie też na początku dosięgła nuda, ale później stwierdziłem "łał, nie zła ta gierka". Druga część od razu dostarcza wrażeń, no i faktycznie gra warta polecenia, zwłaszcza teraz gdy jej cena jest kusząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festival of Blood.

Premiera dodatku 26 października, cena 15$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić jakąś ciekawą misję użytkowników? Ograłem te 25 niezbędne do pucharka i trafiałem na same CRAP'y ... jeśli pamiętacie jakieś nazwy misji bądź nicki użytkowników to wpiszcie w tym temacie jako godne poświęcenia czasu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj misje użytkownika Battleman36. Nie są one jakieś genialne, ale można miło pograć. Ma nawet misje o historii Cole'a z jedynki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam mały problem tzn. gram po stronie dobra mam range bohater i i nie mogę zacząć ostatniej misji tzn

z wyborem co zrobić z bestia mam wcisna L2 jeżeli chce użyć IPP i ocalić ludzkość albo R2 żeby zmienić sobie karmę i przyłączyć się do bestii ale jak wciskam L2 nic się nie dzieje dlaczego???

z góry dziękuje

Edytowane przez Tomo
Myśl !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc:) mam pytanie. Czy po przejściu gry rosnie nam dalej karma? Jesli komus brakuje do max zlej karmy czy moze ja nabic po zakonczeniu gry i tym samym zrobić trophy "Z wielką mocą wiąże sie wielka władza" i "Arcyłotr"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrał już ktoś może Festival of Blood? Pytam, bo ja sam będę mógł pobrać to i zagrać dopiero w piatek wieczorem a juz nie moge wytrzymac z ciekawosci. Czy w końcu jest to osobna gra czy dlc do infamous 2? (wiem że nie wymaga infamous 2...), czy ma osobna paczke trofeow, czy dodaje je do tych z infamous 2? czy jest po polsku? prosze bardzo o info, juz nie moge sie doczekac kiedy sam zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×