Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to był wstępny szkic, potem go poprawiono i uznano:

,,hmm... a jakby tak zostawić? może pójdzie....''

Albo porostu jakiś ''lekko zasugerowany'' element od naughy dog.

Stąd drake'owaty look. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Cole nie był zły (był inny dlatego ma tyle fanów ) dlatego również się zdziwiłem jak pokazali gościa od ND bo nie da się ukryć podobieństw :smile:. Myślę ,że skoro dla większości jest lepiej żeby nic nie zmieniać to pewnie mają racje. Chyba można już skończyć tą dyskusje nt. wyglądu ponieważ zawsze znajdzie się ktoś z innym zdaniem. Pozostaje nam czekać na więcej materiałów z gry :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jeszcze jeden ''dynks''.

kontynuacja fabuły. z intro widać było, że nie jest to Empire city(no ale to wiadomo już dawno), Cole uczy się wspinania na budynki itp.

najpierw pomyślałem ,,To nie saquel tylko prequel!'' ale zaraz się skapnąłem, że jedynka zaczynała się od wybuchu.

więc trochę nie czaję. co prawda Cole mówił Moi( Moy ?) że poznawał miasto i kanały.

Dodatkowo nie sądzę, żeby wątek fabularny Moi, której barak był na końcu pokazany był zostawiony.

mogłoby być tak, że Moia wypuściła Cole'a i Zeke'a z miasta, co by częściowo tłumaczyło intro.

lecz po co uczyć się wspinać skoro już się umie? no zobaczy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no piszcie sobie co chcecie , ale dla mnie takie komiksowe scenki to nawet na miarę PSP są nieefektowne (MGS PO).

Gra w moim odczuciu była martwa , bo ani razu chyba nie oderwano nas od tego sanboxowego "życia". GTA po ukończeniu wątku głównego to gra na 15 minut - wsiadasz do samochodu , robisz rozróbę i wyłączasz , bo się nudzi. W infamous z podobnym gameplay'em mamy do czynienia od początku gry , oczywiście różnica jest taka , ze jednak ktoś do nas dzwoni czasami i każe coś zrobić, ale co mi z tego?

W moim odczuciu scenki na silniku gry to świetna rzecz. Odpowiednio wyreżyserowane nadają filmowego charakteru grze , postacie zostają uduchowione , nie są już tylko głupimi lalkami jak większość NPC w Infamous. Z reszta , czy w InFamous mamy jakieś inne mniej więcej ważne NPC oprócz Zeke? Moya gada tylko przez telefon , podobnie Kessler (no i walka ofc) , Zeke też przeważnie jest kumplem na telefon , ten tajny agent również na telefon , a jak go poznajemy w jednej misji , to niczym się nie różni od przechodniów. Gra praktycznie oprócz Cole'a nie ma żywych postaci. Niechby zamiast komiksowych scenek pokazali coś normalnego , jakąś interiekcję między postaciami wychodząca ponad standardowe "bieganie razem" >_>

Co do wyglądu i tej starej okładki , to była aluzja , ze może developerzy mocniej upodobnią nowego Cole'a do tego z okładki , bo ten młokos ktorego poznaliśmy w trailerze i gameplayu rysami twarzy solidnie odbiega od tego na okładce. Osobiście nic bym nie miał do tego jeśli by Cole wyglądał tak jak na tej okładce. Ewentualnie można by wprowadzić drobne zmiany w ubiorze.

Jeśli chodzi o najnowszą scenkę komiksową , to również odniosłem podobne wrażenie - prequel czy co?

Ale skoro Cole uczy się na nowo wspinać , to może miał jakiś wypadek , który odebrał mu dawną sprawność?

Z resztą Cole mówi przecież "I came here 4 years ago" Czyli scenka przedstawia przeszlość , aktualna gra , narracja w scenie to teraźniejszość , czyli 4 lata po wydarzeniach z tej scenki. I co najmniej 4 lata po wydarzeniach z 1 części (nie liczę czasu od ostatniej walki do momentu ucieczki z wyspy). Czyli zmiany w wyglądzie uzasadnione.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komixowych scenek będę bronił i koniec! :tongue:

mi się podobały. przynajmniej były ładnie wykonane. prawda, może być jak w gow III, wszystko na silniku gry, ale po co? taki styl.

to tak jakbyś się czepiał że logiem Apple jest nadgryzione jabłko, albo, że metal jest głośny.

musi tak być, bo inaczej byłaby lipa. były stylowe, klimatyczne i.... no właśnie! komixowe.

jak ktoś czytał komixy to rozumie magię czytania niektórych kwestii na głos i robienie z czegoś ''wielkiego halo''.

Mi się wydaje, że to będzie tak:

te intro będzie przechodziło w tutorial do sterowania.

potem będzie misja z dostarczeniem tej kuli promieni.

[dłuuuuga cut-scenka]

i kontynuacja jedynki.

wiem, że to głupio brzmi, ale tak byłoby w miarę zgrabnie. :thumbsup:

Ps.: jest oficialne info, że będzie polska wersja jak w jedynce? :huh:

bo bardzo ładnie im to wyszło. głosy się zgadzały i zgrywały w miarę. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te komiksy to już kwestia gustu :P

Ja od zawsze jestem zwolennikiem real-time in engine scenek :P Ale ciężko o takie )))

No a ten filmik to chyba jednak nie jest o "Empire City". Z reszta Cole mówi jak to sie nazywa "The New... M-coś tam" :P Trudno zrozumieć ))

No czyli raczej kuli promieni nie będzie , tutorial był by ubogi , bo dopiero po wybuchu Cole dostał swoje moce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, idąc takim tokiem rozumowania możliwe, że nasi koleżkowie mieszkali w tym New M-cośtam, ale przeprowadzili się do Empire city bo Cole dostał pracę kuriera.

teraz wracają w rodzinne strony.

można też przypuścić, że Cole był kurierem jak w Mirrors edge. można też gdybać...

dajmy temu spokój. Wszystko się okaże. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee... dla mnie jest dość oczywiste , że to co była na tym filmiku to przedstawienie przez Cola miasta. Opowiada ze byl tu kiedys i bylo tak i tak i uczyl sie skakac itp (moze Le Parkour albo 3running ćwiczył). Teraz wrócił i widzi jak sie zmieniło więc relacjonuje to co widział kiedyś i porównuje z tym co jest teraz. Takie wprowadzenie do nowej lokacji . Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, nie kolego, nie powiedziałem tego parę postów wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. był tam kiedyś , uczył się wspinać i wiedział o czymś w kanałach , co wzmocni jego moce , których jeszcze nie miał , ale wiedział , ze będzie je mieć , gdy w przyszłości dostanie kule promieni :D

Panowie , posłuchajcie co on mówi w tym trailerze. Trailer to wydarzenia zdecydowanie po wydarzeniach z pierwszej części - czyt. Cole ma już moce i chce je rozwinąć za pomocą kogoś/czegoś z kanałów.

Niewyjaśnione staje się tylko fakt , ze Cole uczy się wspinania na budynki... chociaż może dlatego , ze niżej panuje powódź ,a taki elektryk jak on pływać raczej nie może (Co jednak nie zmienia faktu , ze w jedynce już się wspinać umiał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wesz, ale to tak nie działa, że w jednym miejscu możesz być tyko raz?

może to opowieść, przed i po wycieczce do Empire city.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

No można i z tej strony na to spojrzeć.

W sumie jest taki punkt zwrotny.

Najpierw Cole opowiada , jak to wszystkim było wszystko jedno co kto robi w tym mieście i mógł sobie skakać po budynkach itd itp

później mamy " but not any more"

I pokazują nam jakichś pajaców pokroju "Żniwiarzy" z Empire City....

Czyli co było kiedyś i co jest teraz

No to zagadka nowego miasta nadal niewyjaśniona...Czyżby kwarantanna się skończyła?

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i nader klimatyczny trailer z pięknie oraz trafnie wkomponowaną muzyką od The Animals - House Of The Rising Sun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy i nader klimatyczny trailer z pięknie oraz trafnie wkomponowaną muzyką od The Animals - House Of The Rising Sun

Kupie grę z 2 względów

1. Jedynka kojarzy mi się z zajebistym czasem w moim życiu

2. Dwójka zapowiada się jeszcze bardziej Motherfuckersko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się trailer nie podoba. :confused:

nie pokazuje nic, no oprócz tego, że gra będzie ładna, ale to już jasne... :thumbsup:

@na dole, na następnej stronie

kolejny co się z choinki urwał

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się trailer nie podoba. :confused:

nie pokazuje nic, no oprócz tego, że gra będzie ładna, ale to już jasne... :thumbsup:

no i ten nowy bohater taki pedalski troszkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem 1-nkę i czekam na kontynuacje. Po gameplayach widać skok graficzny, co cieszy. Wszystko zajebiście, ale martwi mnie to, że możemy stracić poczucie, że Cole to zwykły facet, który został obdarzony przez super moce. Napieprzamy do jakiś mutantów, walczymy elektrycznymi szablami... Zobaczymy, to tylko moje odczucia. W każdym razie dla mnie must have :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cole byl zwykly tylko i wylacznie na poczatku gry. A pod koniec to juz kompletnie inna osoba. Elektrycznosc stala sie jego tlenem wiec nic dziwnego, ze dwojce chca zrobic "bigger, better and more badass" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie elektryczność zmieniła Cola.

to jego żądza powrotu do ''normalności''.

chciał wykonać zadanie moi i wyjeżdżając z miasta zapomnieć o całej sprawie. :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie elektryczność zmieniła Cola.

Ale ja nic nie mowilem o tym, ze to ona jego zmienila ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, no chyba, ze nie chciałeś, tylko nie potrafisz złożyć zdania.

co do gameplayu:

super!

bardzo podobnie do jedynki, nie straciło to tego czegoś, o co się bałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że na luzie przebije pierwszą część ,grafa ładna -ale wiadomo dzięki komu,moce spoko-jeśli dojdą nowe to miazga,rozwałka super nic tylko czekać.A już myślałem po numerach niektórych studiów developerskich że konsole zaczną kuleć ale jak widać jak się chce to można i na konsole stworzyć grę która ustala standardy graficzne i cieszącą oko animację (przewyższające te z PC) Co do samej gry widać że nabrała dużo dynamiki ,ale mam nadzieję że zwiedzanie -spokojne mapy i zbieranie jakiś pierdół też będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay jest dwukrotnie przyspieszony czy co ? :P Jestem zwolennikiem szybkiej akcji, ale bez przesady.

Postęp graficzny gigantyczny moim zdaniem, widać że Sony stara się dbać o markę inFamous.

Trochę przechodnie denerwują. Jeżeli na ulicy jest jakiś potwór i człowiek ciskający samochodami to chyba logiczne, że trzeba spie*rzać na drugi koniec miasta. :teehee:

Edytowane przez Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×