Skocz do zawartości
ONE

inFAMOUS 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowa szansa na bete :D Po naprawie PSN Sucker Punch ma rozesłać kodziki, a jak wiadomo, Sony w ramach rekompensaty daje 1 miesiąc PS+ za darmo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na tego 8 czerwca w kasą w ręku. mam nadzieję że specyficzny klimat i magia tej gry zostaną na miejscu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawde że przy zakupie inFamous dostac mozna kod na bete Uncharted 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawde że przy zakupie inFamous dostac mozna kod na bete Uncharted 3?

Zgadza się. Sam gdzieś widziałem taką ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w tej grze fascynują ci ogromni bossowie jak np . BEHEMOT :smile: , a także moce które cole otrzyma ( te huragany i lodowe ataki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ta gra w końcu stanie się w grą w skali makro i to nie tylko jesli chodzi o świat. Będzie nawet EPICKA :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na wybory moralne, które będą widoczne w otaczającym Nas świecie :)) Chwalili się czymś twórcy w tym aspekcie gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwszą częścią

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mówiono, że studio wraz z wydawcą planują szereg różnych akcji promocyjnych, miedzy innymi w Polsce.

w takim wypadku prawie napewno będzie. :thumbsup:

[edit]

@na dole

może tak być, nie czytam każdego profilu na facebooku.

przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na facebooku ultima.pl można wyczytać, że SCEP nie wyda w Polsce Hero Edition :P

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą nazwą to rzeczywiście przegięli. Zresztą...ci co grali w pierwszą część i tak będą mówić InFamous. Głupi pomysł. nieSławny...rany boskie...

Co przegięli? Infamous = niesławny. Po prostu przetłumaczyli na polski żeby ciemnota co nie zna języka wiedziała w jaki tytuł w ogóle gra. Poza tym większość mówi infamous ale większość większości nie umie tego poprawnie wypowiedzieć więc może już niech lepiej mówią po polsku żeby sie nie ośmieszać co? :P Co do samej gry ja tam żadnej bety nie potrzebuje jak i tak niedługo wychodzi full wersja, a wiadomo i tak że gra będzie kozakiem jako sandbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad: Nathan Fox

Napisy polskie zawiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przegięli? Infamous = niesławny. Po prostu przetłumaczyli na polski żeby ciemnota co nie zna języka wiedziała w jaki tytuł w ogóle gra.

Jak widać i ty nie znasz języka, ponieważ gdybyś znał wiedziałbyś, że nazw własnych się nie powinno tłumaczyć.

i ze względów szacunku jak i (jak widać) estetycznych.

Poza tym, większość moich znajomych (wcale nie orłów) nie miało nawet problemów z wymową tego słowa. Choć spotkałem się z takim jednym co mówił [infamous] fonetycznie.

nie wydaje mi się ten zabieg ani niezbędnym ani dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać i ty nie znasz języka, ponieważ gdybyś znał wiedziałbyś, że nazw własnych się nie powinno tłumaczyć.

i ze względów szacunku jak i (jak widać) estetycznych.

Poza tym, większość moich znajomych (wcale nie orłów) nie miało nawet problemów z wymową tego słowa. Choć spotkałem się z takim jednym co mówił [infamous] fonetycznie.

nie wydaje mi się ten zabieg ani niezbędnym ani dobrym.

Jeżeli nazwa nie została w żaden sposób przeinaczona, lecz jedynie poprawnie przetłumaczona na drugi język to ja nie widze żadnego problemu. Jeśli chodzi o szacunek to miejmy go też do własnego języka, a z tą estetyką to nie wiem o ci chodzi. Że niby gorzej brzmi i wygląda na okładce? Czy może za trudne słowo do wymówienia po polsku? To sie wam tylko tak wydaje bo znacie już swój język, pewne słowa są oklepane i po angielsku brzmi ciekawiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik:

"dzień dobry, poproszę grę niesławny, dziękuję...."

ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyłem jeszcze 1 części i nie skończę pewnie do 10 czerwca. Ale i tak w przeważającej części zamawiam dla pada xD, ten czerwony to naprawdę taki oczo***ny? Czy tylko na zdjęciach się taki wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończyłem jeszcze 1 części i nie skończę pewnie do 10 czerwca. Ale i tak w przeważającej części zamawiam dla pada xD, ten czerwony to naprawdę taki oczo***ny? Czy tylko na zdjęciach się taki wydaje?

Na PSN za darmo przeciez bedzie mozna pobrac gre, wiec nic nie stoi na przeszkodze aby ukonczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie odstraszają postacie bossów na screenach, co to ma być? Potwory wielkości wielopiętrowych budynków, wolałem zdecydowanie psychopatów z mechanicznymi zabawkami czy innych człekokształtnych mutantów ... no ale cóż, poczekam na fabułę i mam nadzieję że ich geneza zostanie jakoś solidnie wyjaśniona ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie dali dupy z tym spolszczeniem... Bo trochę skopali tą grę wcześniej tym głupawym dubbingiem - najgorsze było to, że nie mogłem wrzucić oryginalnej wersji, straszna głupota. I oby ta gra nie straciła klimatu, bo tak jak pisał Tomo mnie też trochę niepokoją te bossy, jak na tą chwilę, wcześniejszy styl/schemat przeciwników bardziej przypadł mi do gustu. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×