Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz podac kilka takich pelnych meczy. Ogladalem juz pare ale koles tylko same tricki robi i tyle z grania. I mam jeszcze jedno pytanie. Macie jakis sposob na strzelanie rzutów wolnych?? Jak strzelic aby piłka pod koniec opadała... podobno jest to najskuteczniejszy sposob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac kilka takich pelnych meczy. Ogladalem juz pare ale koles tylko same tricki robi i tyle z grania. I mam jeszcze jedno pytanie. Macie jakis sposob na strzelanie rzutów wolnych?? Jak strzelic aby piłka pod koniec opadała... podobno jest to najskuteczniejszy sposob

Wychylasz lewa galke w odpowiedni sposob. Po ustawieniu kierunku strzalu podczas napelniania paska sily wychylasz lewa galke. Idealnie do gory oznacza pilke prosta opadajaca, dodajac kierunki do wychylenia podkrecamy ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychylasz lewa galke w odpowiedni sposob. Po ustawieniu kierunku strzalu podczas napelniania paska sily wychylasz lewa galke. Idealnie do gory oznacza pilke prosta opadajaca, dodajac kierunki do wychylenia podkrecamy ja.

wychylasz i trzymasz ciągle aż zawodnik zakończy strzał? swoją drogą to nie wiem czy jest różnica w wykonywaniu wolnych w UT a normalnie, widziałem filmik gdzie w meczu online UT gościu kręcił Pirlo takie rzeczy że byłem w szoku. Sam na arenie nie mogłem powtórzyć ani razu takich rogali chociaż raz. więc ? ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychylasz i trzymasz ciągle aż zawodnik zakończy strzał? swoją drogą to nie wiem czy jest różnica w wykonywaniu wolnych w UT a normalnie, widziałem filmik gdzie w meczu online UT gościu kręcił Pirlo takie rzeczy że byłem w szoku. Sam na arenie nie mogłem powtórzyć ani razu takich rogali chociaż raz. więc ? ;O

Ja zawsze trzymam caly czas wychylona.

Co do UT nie jestem pewien, bo tryb sobie odpuscilem, ale chyba tam mozna dostac karty polepszajace pewne atrybuty. Moze dlatego jego Pirlo byl lepszy ode tego "normalnego", choc moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac kilka takich pelnych meczy. Ogladalem juz pare ale koles tylko same tricki robi i tyle z grania. I mam jeszcze jedno pytanie. Macie jakis sposob na strzelanie rzutów wolnych?? Jak strzelic aby piłka pod koniec opadała... podobno jest to najskuteczniejszy sposob

Jaki jest sens grania w grę typu Fifa jak wszystkiego dowiesz się od nas?

Nie chodziło mi o mecze w Fifie tylko o mecze piłki nożnej takie w rzeczywistości. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się odstresować meczem w LM...Co ten Neuer tam wyprawia : )

Na tej awarii PSN zarobiłem z 200K w UT ! Miodzio !:ok:

Wczoraj wieczorem IF Nani za 80K, a przed momentem poszedł za 145.

Casillas za 15K, poszedł za 45K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak strzelać z przewrotki albo nożyce jak zrobić ? bo na filmikach od EA widzać , ze strasznie trzepią tak bramki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak strzelać z przewrotki albo nożyce jak zrobić ? bo na filmikach od EA widzać , ze strasznie trzepią tak bramki .

O ile się nie mylę to przewrotkę piłkarze wykonują automatycznie po naciśnięciu strzału, jeżeli piłka (dośrodkowanie) jest skierowana/e troche za ich plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale może mi ktoś z Was wytłumaczyć jak rozgrywać mecze UT offline?! :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale może mi ktoś z Was wytłumaczyć jak rozgrywać mecze UT offline?! :blink:

Mecze OFFLINE w Ultimate Team możesz rozegrać dopiero po zalogowaniu do PSN i EA Sports, a jak wszyscy wiemy jest to teraz niemozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tryb zostań gwiazdą. Z racji, że PSN offline gram go przeciw konsoli ;) I tu moje pytanie: czy da się zrobić aby mój zawodnik został zmieniony za rezerwowego ? Wkurza mnie bieganie bez paska staminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie da zrobić i to jest najbardziej wkurzająca rzecz w tej grze. Jeszcze w słabszych klubach, dopóki masz status najwyżej kluczowego zawodnika, to zostaniesz zmieniony, lub trener Cię zapyta czy chcesz odpuścić mecz gdy masz słabą staminę. Po zostaniu kapitanem będziesz grał wszystko, nawet sparringi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gdzies można śledzić info odnośnie postępów przy konserwacji PSN? ;D na twitterze? ;p

Mozna na twitterze. Ale cudów się nie spodziewaj. Co 2 dni informacja, ze pracują pilnie i dziękują za cierpliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kurier przyniesie mi konsolę, ale póki co mam zakupione dwie gry- FIFA 11 i GoW3.

Czytam sobie insrukcję do FIFY, i coś mi się rzuciło w oczy- co to jest ten paszport online? Do czego jest ten kod? Czy za multi się płaci? Co obejmuje ten 7-dniowy okres próbny?

Co zyskuję płacąc? Czy za aktualizacje składów itd. się płaci?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj kurier przyniesie mi konsolę, ale póki co mam zakupione dwie gry- FIFA 11 i GoW3.

Czytam sobie insrukcję do FIFY, i coś mi się rzuciło w oczy- co to jest ten paszport online? Do czego jest ten kod? Czy za multi się płaci? Co obejmuje ten 7-dniowy okres próbny?

Co zyskuję płacąc? Czy za aktualizacje składów itd. się płaci?

Pozdrawiam.

Paszport online wpisujesz tylko raz, dostajesz go wraz z grą.

Jak juz naprawią serwery PSN i wlaczysz FIfę to Cię poprosi o wpisanie tego kodu.

Aktualizacja skladow jest darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedstawić kilka ładnych bramek mojego autorstwa. Przepraszam za jakość, ale dopiero się uczę obróbki itp. w Sony Vegas 10.0. Zapraszam do oceniania i komentowania :)

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, co to za nowa paczka pojawiła się w store w FUT "Bid Tokens"? Z tego co zrozumiałem to jakaś pomoc w licytacji aukcji...? próbował już ktoś to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedstawić kilka ładnych bramek mojego autorstwa. Przepraszam za jakość, ale dopiero się uczę obróbki itp. w Sony Vegas 10.0. Zapraszam do oceniania i komentowania :)

Pozdrawiam.

Przewrotki wyj*bane w kosmos. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, co to za nowa paczka pojawiła się w store w FUT "Bid Tokens"? Z tego co zrozumiałem to jakaś pomoc w licytacji aukcji...? próbował już ktoś to?

"To make sure PS3 gamers can continue their Ultimate Team experience while the PSN is down, they will now be able to login to the Web App every day and pick up a free gift. That could be bid tokens, coins or mini packs – plenty of things to make sure Ultimate Team lives on for PS3 gamers until PSN returns."

Czyli w skrócie: Codziennie możesz się zalogować i coś tam dostaniesz. Kasę, tokeny, albo mini packi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj kupiłem Fife 11 i dziś zapisałem kilka powtórek i zapisałem je na dysk czarnulki(była tylko opcja żeby zapisać) Jak mogę odtworzyć te powtórki? Albo jak najprościej przenieść je na kompa? na easports.com ich nie ma ;/

Po 2 chciałbym wiedzieć czy jeżeli stworzyłem swoją gwiazdę to czy ona od razu "umie" zrobić przewrotkę? Bo moim piłkarzem mi jakoś nie wychodzi ;/

Po 3 jak strzelić gola z przewrotki w normalnym meczu? Na arenie odwracam się od bramkarza podrzucam piłkę i klikam 2 razy strzał. Niestety nie wiem jak zrobić to w normalnym meczu.

Po 4 jeżeli próbuję dośrodkować piłkę zawsze(ale to zawsze) leci ona za daleko do nie tego piłkarza co trzeba. Gdy zmieniam w ustawieniach dośrodkowania z asysty na coś innego ktoś mi ją odbiera gdy próbuje przyjąć lub po prostu wylatuje poza boisko Co mam zrobić żeby dobrze dośrodkowywać piłkę?

Po 5 Nie wiem czy to bug ale na stadionie camp nou za boiskiem jest wszędzie biało a potem są trybuny, to normalne? W demie fify 11 wszystko jest normalne

Pozdrawiam

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj kupiłem Fife 11 i dziś zapisałem kilka powtórek i zapisałem je na dysk czarnulki(była tylko opcja żeby zapisać) Jak mogę odtworzyć te powtórki? Albo jak najprościej przenieść je na kompa? na easports.com ich nie ma ;/

Po 2 chciałbym wiedzieć czy jeżeli stworzyłem swoją gwiazdę to czy ona od razu "umie" zrobić przewrotkę? Bo moim piłkarzem mi jakoś nie wychodzi ;/

Po 3 jak strzelić gola z przewrotki w normalnym meczu? Na arenie odwracam się od bramkarza podrzucam piłkę i klikam 2 razy strzał. Niestety nie wiem jak zrobić to w normalnym meczu.

Po 4 jeżeli próbuję dośrodkować piłkę zawsze(ale to zawsze) leci ona za daleko do nie tego piłkarza co trzeba. Gdy zmieniam w ustawieniach dośrodkowania z asysty na coś innego ktoś mi ją odbiera gdy próbuje przyjąć lub po prostu wylatuje poza boisko Co mam zrobić żeby dobrze dośrodkowywać piłkę?

Po 5 Nie wiem czy to bug ale na stadionie camp nou za boiskiem jest wszędzie biało a potem są trybuny, to normalne? W demie fify 11 wszystko jest normalne

Pozdrawiam

1 - główne menu: moja fifa 11: galeria powtórek. stamtąd możesz wysłać powtórki na strone EA naciskając trójkąt

2 - nie umie. musisz porobić sporo wyzwań i odblokować ceche "strzela przewrotką".

3 - to raczej kwestia dośrodkowania (i oczywiście umiejętności zawodnika). piłkarz sam ustawia sie na przewrotke jeśli dostanie dobre dośrodkowanie

4 - po prostu musisz wyczuć siłe...

5 - u mnie jest normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Mam jeszcze 1 pytanie.

Gdy zapisywałem powtórki pobrałem je na dysk jak je mogę obejrzeć na PS3 i czy podłączyć pendriva do ps3 skopiować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×