Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Sześć. Wie ktoś jak dodac game face do zawodnika w creation centre? bo ni chuchu nie moge tego przeskoczyc. I juz wogole nie jestem pewny czy to mozliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć. Wie ktoś jak dodac game face do zawodnika w creation centre? bo ni chuchu nie moge tego przeskoczyc. I juz wogole nie jestem pewny czy to mozliwe...

gameface możesz dodać tylko do swojej wirtualnej gwiazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się w Fifie 11 ustawić turniej na wzór Ligi Mistrzów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój problem wygląda następująco: podczas gry dwuosobowej na jednej konsoli na jednym z padów (oryginalny z zestawu z konsolą) w trakcie meczu pojawiają się w losowych momentach opcje taktyczne. Zawodnik w takim momencie próbuje podać piłkę do kolegi. Najczęściej kończy się niecelnie. Przykład: biegnę sam na sam na bramkarza i nagle pojawiają się te szybkie opcje taktyczne a zawodnik albo odgrywa automatycznie do kolegi (z reguły niecelnie), albo kopie w aut. Tak jakbym naciskał strzałkę w dół, chociaż tego nie robię. Myślałem, że pad jest uszkodzony ale dzieje się tak tylko wtedy gdy gramy na dwa pady. Czy ktoś może doradzić rozwiązanie? Czy można wyłączyć w ogóle te opcje szybkiej taktyki Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zadam pytania ;)

1. Czy jest możliwość sprawdzenia którymi drużynami rozegrałem mecz i na jakich stadionach wygrałem? Chodzi mi o te 2 trofea. Cały problem polega na tym, że każdą ligą już rozegrałem mecz. nawet 1 drużyną z "reszty świata" bo nie wskoczył mi trofik. Brałem po kolei każdy kraj później każdą ligę z danego kraju (o ile było więcej niż 1), wybierałem drużynę, rozegrałem mecz i nadal nie mam pucharka.

2. Czy "rozegraj mecz każdą ligą" i "wygraj na każdym stadionie" można robić z drugim graczem (na 2 padach) czy tylko w pojedynku z AI?

3. Może najbardziej banalne z pytań. Jak włączyć manualne sterowanie. Gdzie to znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja zadam pytania ;)

1. Czy jest możliwość sprawdzenia którymi drużynami rozegrałem mecz i na jakich stadionach wygrałem? Chodzi mi o te 2 trofea. Cały problem polega na tym, że każdą ligą już rozegrałem mecz. nawet 1 drużyną z "reszty świata" bo nie wskoczył mi trofik. Brałem po kolei każdy kraj później każdą ligę z danego kraju (o ile było więcej niż 1), wybierałem drużynę, rozegrałem mecz i nadal nie mam pucharka.

2. Czy "rozegraj mecz każdą ligą" i "wygraj na każdym stadionie" można robić z drugim graczem (na 2 padach) czy tylko w pojedynku z AI?

3. Może najbardziej banalne z pytań. Jak włączyć manualne sterowanie. Gdzie to znaleźć?

manualne sterowanie wyłączysz przy wybieraniu stron wciskasz trójkąt i tam masz opcje sterowania padem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

da się zmienić analogi na strzałki? (chodzi o sterowanie piłkarzem)

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, czy przy rzucie wolnym jeżeli wołam do pomocy drugiego zawodnika to mogę go jakoś zmienić ? Czy wybiera go losowo i juz nie mogę go zmienic tak jak zawodnika wykonującego rzut wolny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się zmienić analogi na strzałki? (chodzi o sterowanie piłkarzem)

Przed meczem przy wybieraniu stron to daj :triangle: i w zakładce chyba kontroler czy sterowanie ustawia się sterowanie to sobie zamień analog na strzałki:D:D:D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawodnika wykonującego RW możesz zmienić naciskając R2. Tych od przywołania chyba się nie da zmienić, są wybierani chyba pod kątem lepszej nogi, tzn. prawa strona = lewa noga, lewa strona = prawa noga. No i np. jak miałem Rooneya to przywołało mi Carricka, a jak Naniego to Roo mi przywołało. Liczą się parametry takie jak siła zawodnika, odległość od bramki no i umiejętność wykonywania RW.

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam 2 pytania

1. Czy jest możliwość sprawdzenia którymi drużynami rozegrałem mecz i na jakich stadionach wygrałem? Chodzi mi o te 2 trofea. Cały problem polega na tym, że każdą ligą już rozegrałem mecz. nawet 1 drużyną z "reszty świata" bo nie wskoczył mi trofik. Brałem po kolei każdy kraj później każdą ligę z danego kraju (o ile było więcej niż 1), wybierałem drużynę, rozegrałem mecz i nadal nie mam pucharka.

2. Czy "rozegraj mecz każdą ligą" i "wygraj na każdym stadionie" można robić z drugim graczem (na 2 padach) czy tylko w pojedynku z AI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nie sprawdzisz tego nigdzie.

2 Nawet jak będziesz grał z kimś obok i np będziesz grał drużyną z ligi angielskiej, on z hiszpańskiej to zaliczy Ci tylko ligę angielską.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22549717240430614844010.jpg

"My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their fucking perch. And you can print that."

United 1 punkt od mistrzostwa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koncertowo rozegrany mecz przeciwko Chelsea :) To co grał Park i Giggs to przechodzi ludzkie pojęcie. Pewnie z mistrzem ładnie podskoczą statystyki w Fifie 12 Hernandezowi, Parkowi czy Rafaelowi(Fabio). No i Liverpool przegoniony : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mimo to, że PSN nie działa jest mozliwa aktualizacja skladow zeby wgrac z pendriva jak by byla taka mozliwosc poprosze o linka z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do samej gry.Polecacie grać podania strzały itp. na automatycznym czy ręcznym ustawieniu ? Bo to mnie nurtuje w ostatnich dniach jak gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanie co do samej gry.Polecacie grać podania strzały itp. na automatycznym czy ręcznym ustawieniu ? Bo to mnie nurtuje w ostatnich dniach jak gram

manual na wszystko, najwieksza przyjemnosc z grania.

edit: pod warunkiem ze przeciwnik nie gra pingponga na asyscie ;p

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mimo to, że PSN nie działa jest mozliwa aktualizacja skladow zeby wgrac z pendriva jak by byla taka mozliwosc poprosze o linka z gory dzieki

Było już wałkowane kilka razy ... Odpowiedź brzmi : Nie ! Musisz miec konsolę podpiętą do Internetu aby pobrac skład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem, sporo kopałem rzutów wolnych moim VP, podkręcanie trochę wzrosło zawsze strzelałem z R1, czasami bez jednakże ostatnio zawsze mimo wszystko strzela prosto, nie ważne czy wychylę analog w prawo czy w lewo, czy z r1 czy bez i tak strzał leci prosto :| nie zmieniałem nic w sterowaniu, nie edytowałem VP, ot następnego dnia strzelam wolnego - leci prosto, kolejny znowu, zmieniam zawodnika - to samo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem, sporo kopałem rzutów wolnych moim VP, podkręcanie trochę wzrosło zawsze strzelałem z R1, czasami bez jednakże ostatnio zawsze mimo wszystko strzela prosto, nie ważne czy wychylę analog w prawo czy w lewo, czy z r1 czy bez i tak strzał leci prosto :| nie zmieniałem nic w sterowaniu, nie edytowałem VP, ot następnego dnia strzelam wolnego - leci prosto, kolejny znowu, zmieniam zawodnika - to samo :|

strzelać nie umiesz haha za szybko puszczasz lewy analog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego sterowania na manualu to dośrodkowania i strzały też lepiej na ręczny zrobić bo jak tera grałem to wszystko hem hem daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Może naprawdę za szybko odpuszczasz analog ? Przeczesz to FIFA, "najlepszy " "symulator" piłki nożnej pod niebem :blink:. To tak samo, jak być snajperem , nie. Wystrzał , a potem kierujesz lotem kuli :laugh:. Wprawo, prosto, lewo i kuła trafia w cel. Jak w FIFA 11. Symulator , jednym słowem. Powodzenia .

A jak sobie to inaczej wyobrażasz?

dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nu nie wiem jak .Ale nie możesz kierować lotem kuli :wacko:, nie? Jak to może być? Strzelasz i kierujesz kulą?! Nu bez jaj . Jak możesz kierować lotem piłki? Strzał i ona leci tam gdzie posłałeś ,a nie podkręcasz podczas lotu!! Co za debilne rozwiązanie ! Ale co można oczekiwać od Anglików ,który zrobili grę dla fanów sztuk walki na i bieganiny na boisku rozmiarem 30x30 cm . I to nie ma różnicy na manuał albo auto, bo i Real i Busan I'Park graja tak samo w każdym meczu ( mam na myśli "klasa światowa " z konsolą. ) Powodzenia.:yes:

Narzekać potrafisz ale jak to ma wyglądać to nawet nie umiesz powiedzieć... Nie ma co tylko pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest twoi "argument " w dyskusji ? Nie ma co tylko pogratulować. Prawda boli, nie?. Ja też gram tylko w FIFA i tylko na manuał, a to nie znaczy że ta gra jest "symulatorem ". I bez chamstwa, dobrze "mądry"?

Ja uważam, że Tom dobrze Ci napisał i nie widzę tam "chamstwa", za to u Ciebie już tak.

Co do tematu: proponuję napisać maila do EA, żeby w kolejnej fifie podczas strzału gra zwalniała, kamera robiła zbliżenie na stopę i piłkę, a my w tym czasie będziemy wybierać lewą gałką ułożenie stopy, a prawą kąt pod jakim będzie uderzona ową stopą piłka ;) Coś na wzór gier bilardowych. Przednia zabawa będzie, że ho ho!

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ten problem się prawdopodobnie wcześniej pojawił ale nie została podana żadna konkretna odpowiedź. Problem polega na tym, iż włączając grę FIFA 11 wyskakuje pasek postępu trofeów i stoi na 0% i nie można zagrać. W tle gra się uruchamia (wyskakuje logo EA, uruchamia się wybór języka i filmik). Wyjechałem na 2 tygodnie z domu. W tym czasie nikt nie używał ani FIFY ani Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jednak ktoś musiał Ci konsolę włączać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×