Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dacie zaproszenie do swoich lig?? Bo chce nacykać sobie trofeow ale potrzebuje zaproszenia :rolleyes:

Napiszcie na priv haselko do ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ,że wiem tyle że w ustawieniach masz tam napisane wszystko wchodzisz w sterowanie o ile pamiętam i zmieniasz se bo pokazuje ci obrone atak itp. Mam nadzieję że pomogło trochę

Obczaje Twoją radę, ale podejrzewam, że niczego nowego się nie dowiem. Chodzi mi bardziej o to, że czy są jakieś kombinacje przycisków, przy ktorych piłkarze walczą i zastawiają się jak w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę aktywować paszport dzięki któremu będę mógł pykać online. Jednak gdy chcę to zrobić wyskakuje mi błąd 'The Service Is Currently Undergoing Maintenance'. Zna ktoś rozwiązanie tego czy poprostu jest to powiązane z upadkiem PSN?

Tak jak mówili bedziesz mogl aktywowac za kilka dni najprawdopodobniej kiedy bedzie PSS. Narazie radze brac darmowy okres probny na 7 dni, a jak PSS zacznie dzialac to aktywujesz sobie :thumbsup:

A co do problemu dragoneusa mam podobny problem tez jak gram auto. Ma ktos rade, wytlumaczenie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi66 - Obertan ma 4 gwiazdki na dryblingu. Tak mnie tym faktem zirytowałeś, że sprawdziłem sobie w statystykach i jest czarno na białym: Słabsza noga 4 i Drybling 4. I dalej będę utwierdzony w swoim przekonaniu, że tylko Nani ma 5 gwiazdek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka: pierwsze primo - jak dodac game face do wirtualnej gwiazdy??? Drugie primo - w fifa 11 po kazdym meczu, czy online czy nie w karierze czy w szybkim meczu dodaja jakies punkty ok 39-49 na mecz, pokazuja sie w prawym dolnym rogu ekranu, pytanie po kiego ch... i co mozna z nimi zrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zgodzi się , że Xavi i Inesta i dużo innych z FIFY zasługują na to, nie? Życzę powodzenia . Z szacunkiem, bafana-bafana.:laugh:

Ja bym się nie zgodził. Xavi dlatego jest taki efektywny, że nie bawi się w głupie sztuczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zmienili, bo dzieciaki rozłączają się na lewo i prawo i nic, bez konsekwencji. super się tak gra heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego, ze po meczu nie laduje sie juz okienko z rankingami, ale dzieki temu np ja nie musze co mecz wylaczac i wlaczac gry, na pewno na dniach to naprawia ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z gra online. Podczas meczu dochodzi do "desynchronizacji" lacza mojego i przeciwnika. Po lewej pojawia sie wtedy takie kolko i cos w rodzaju ladowania (wydaje mi sie ze wtedy lacze probuje sie zsynchronizowac). Najgorsze jest wtedy to ze mecz sie zawiesza na amen, slychac tylko spiewy kibicow itp a obraz stoi w miejscu. Najczesciej mam tak jak wygrywam, a jedyne co wtedy mozna zrobic to wyjsc z gry co konczy sie ucieczka, wtedy pisze do przeciwnika grzecznie aby wyszedl on bo i tak przeciez przegrywal. Niestety zazwyczaj dostaje odpowiedz ze mam spier*** i sam wyjsc a on nigdzie sie nie rusza, az ja nie wyjde :/ Znacie jakies sposoby co z tym zrobic? Zauwazylem ze pomaga pauza, ale tylko wtedy gdy zawiecha nastapi gdy my mamy pilke bo inaczej nie mozemy jej wywolac. Jest to strasznie denerwujace, mam juz 5300 pkt rankingowych i przy ucieczce zjada mi okolo 100, a gdy wygram z przeciwnikiem o tym samym poziomie, ktory ma druzyne taka sama jak ja (w sensie tyle samo gwiazdek) to dostaje z 25pkt. Drazni mnie to juz bo walcze zeby nabijac sobie ranking a przy takim meczu jestem cztery rozgrywki (WYRANE!) w plecy. EA powinna cos z tym zrobic. Dodam tylko ze to nie wina mojego lacza, mam 8mb i gram przy wylaczonym P2P itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego, ze po meczu nie laduje sie juz okienko z rankingami, ale dzieki temu np ja nie musze co mecz wylaczac i wlaczac gry, na pewno na dniach to naprawia ;d

masz racje, a to gnoje. poczekam.

Mam pewien problem z gra online....

od czasu do czasu mam ten sam problem co ty, nie znalazłem sprawiedliwego rozwiązania. też mi zjada sporo pkt jak się wtedy rozłącze. ale co zrobić, nie będę siedział 2 godz i czekał bo jakiś idiota nie chce być sprawiedliwy. więc tracę punkty później wracam wkurwiony do gry i jeszcze większa mobilizacja, aż mnie palce bolą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z gra online. <ciach>

Szczerze współczuję. Mój brat miał raz ten sam problem. Ale jemu się nie zawiesza przynajmniej na singlu ;). Podobnie miał w UFC2010 ale tylko jak wygrywał. Ja na szczęście nie doświadczyłem tego błędu, ale doświadczyłem innego. Grałem z jeszcze 3ma osobami (w tym tylko 1 znajoma) i nagle w pewnym momencie wszyscy zawodnicy zniknęli została tylko piłka. Z tego co później napisałem do tamtych gości to wszystkim tak się stało w tym samym czasie. Jakiś sposób na te błędy... cierpliwość bo EA nie jest skora do łatania fify 11.

PS. Szczerze Ci powiem, że ja się nie dziwie ludziom, którzy nie chcą wyjść. To Ty masz problem z grą, a ich wyjście będzie traktowane też jako ucieczka. Ja w momencie kiedy nie przegrywał bym 5-0 to też bym nie wyszedł. Nie raz już mi się zdarzało, że nadrabiałem różnicę 3ch goli w kilka minut. Dlatego nigdy nie uciekam i walczę do końca. Może nie napisał bym Ci "Spier*****" ale grzecznie bym odmówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tydzień temu kupiłem PS3 i na forum też jestem nowy. Mam jedno pytanie:) mianowicie chodzi mi o gry które wymagaja paszportu do grania online jak np. fifa 11. Kupiłem ją ostatnio i zastanawiam się czy kiedy wpisze paszport na moim koncie to czy mój brat też będzie mógł grać na swoim koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Szczerze Ci powiem, że ja się nie dziwie ludziom, którzy nie chcą wyjść. To Ty masz problem z grą, a ich wyjście będzie traktowane też jako ucieczka. Ja w momencie kiedy nie przegrywał bym 5-0 to też bym nie wyszedł. Nie raz już mi się zdarzało, że nadrabiałem różnicę 3ch goli w kilka minut. Dlatego nigdy nie uciekam i walczę do końca. Może nie napisał bym Ci "Spier*****" ale grzecznie bym odmówił.

Tyle ze to nie jest wina tylko po mojej stronie, przeciwnik ma wtedy to samo czyli tez zawieche. Wtedy dopoki ktos nie wyjdzie, gra tak bedzie wisiala w nieskonczonosc. To nie jest ani moja wina, ani jego. Wydaje mi sie, ze jesli jedynym sposobem jest wyjscie to powinna zrobic to osoba przegrywajaca, tym bardziej jak przegrywa 3 : 0 a jest 80 minuta... Niestety, wtedy ona zaczyna z Ciebie szydzic zamiast zachowac sie honorowo (chociaz pewnie polowa spolecznosci internetowej do lat 21 nie wie co to slowo oznacz). Wiece moze gdzie zglasza sie takie bugi tworcom gier. Mysle ze trzeba takie cos zglaszac. Moze nie poprawia tego w tej czesci, ale np w takiej Fifie 12 prblem zostanie rozwiazany. Tyle ze jak cos naprawic gdy sie o tym nie wie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. odkąd uruchomili psn mam problem z granie po sieci. po skończonym meczu po wybraniu czy chce rewanż, czy nie gra się ładuje około 10 minut i nic się nie dzieje.... mam tak za każdym razem. muszę ją wyłączać do menu ps3. ktoś tez się spotkał z takim diwajsem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. odkąd uruchomili psn mam problem z granie po sieci. po skończonym meczu po wybraniu czy chce rewanż, czy nie gra się ładuje około 10 minut i nic się nie dzieje.... mam tak za każdym razem. muszę ją wyłączać do menu ps3. ktoś tez się spotkał z takim diwajsem? :D

sporo osób tak ma, więc to jakiś problem ea. trzeba po prostu zrestartować konsole - punkty z meczu i tak się doliczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z Fifą w sieci.Próbuję grać mecz online ale pokazuje mi że mój paszport online do Fify nie działa i jak próbuje pobrać go ponownie to nie mogę.Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. odkąd uruchomili psn mam problem z granie po sieci. po skończonym meczu po wybraniu czy chce rewanż, czy nie gra się ładuje około 10 minut i nic się nie dzieje.... mam tak za każdym razem. muszę ją wyłączać do menu ps3. ktoś tez się spotkał z takim diwajsem? :D

Pisałem już to gdzie indziej,ale widze ze tutaj tez sporo pytań na ten temat.Miałem podobnie,ja po prostu wyłączyłem wysyłanie raportów meczowych na meila i pomogło...nie wiem na ile było to spowodowane własnie tym a na ile przypadkiem ale pomogło,warto spróbować :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, jak gracie w fife 11 to też wam się zatrzymuje czasem wszystko na 0.5 sekudny i później wraca do normy? Bo chyba mam źle nagrany nośnik i zastanawiam się nad wysłaniem go do EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

chłopaki, jak gracie w fife 11 to też wam się zatrzymuje czasem wszystko na 0.5 sekudny i później wraca do normy? Bo chyba mam źle nagrany nośnik i zastanawiam się nad wysłaniem go do EA

A zacina się w single czy ONLINE? Jeżeli Online i pokazuję się kółeczko w lewej części ekranu znaczy , że to lagi więc niema się czym przejmować.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zacina się w single czy ONLINE? Jeżeli Online i pokazuję się kółeczko w lewej części ekranu znaczy , że to lagi więc niema się czym przejmować.

w singlu i online, czytałem wcześniejsze strony tego tematu przed chwilą i dowiedziałem się że jest to na porządku dziennym... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tydzień temu kupiłem PS3 i na forum też jestem nowy. Mam jedno pytanie:) mianowicie chodzi mi o gry które wymagaja paszportu do grania online jak np. fifa 11. Kupiłem ją ostatnio i zastanawiam się czy kiedy wpisze paszport na moim koncie to czy mój brat też będzie mógł grać na swoim koncie?

1 Kod, 1 konto.

ta, jasne...

raczej: 1 Kod, 1 konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z długim ładowaniem się gry po spotkaniu meczowym on-line. Czy też nie naliczaniem się punktów. U nnie pomogło wyłączenie opcji wysyłania informacji po meczowej na meila !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo osób tak ma, więc to jakiś problem ea. trzeba po prostu zrestartować konsole - punkty z meczu i tak się doliczą.

Też tak mam. Zaczyna robić się to irytujące. Naprawdę nie ma na to sposobu?

Jeszcze ani razu nie doczekałem do końca tego ładowania, bo nie miałem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×