Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Ci jakoś odpowiedzieć, może być i lamersko, ale nie mam pojęcia o co pytasz. A na jakim poziomie masz większość zawodników w UT? Przede wszystkim kupuję kontrakty. Kolor zawodnika=kontrakt w tym samym kolorze, np srebrny zawodnik to i srebrny kontrakt, tak polecam najbardziej. Ponadto ja już handluję różnymi rzeczami, rozumiesz, kupuję tanio, sprzedaję drogo. Ale wynika to z tego, że mam już dobrą drużynę i potrzebuję jeszcze specjalnych złotych zawodników, którzy niestety są horrendalnie drodzy ;)

dzieki za wytlumaczenie, ja gram tylko rozgrywki online,nie jestem zorientowany w UT nic a nic. ale zapytac musze: chodzi o prawdziew pieniadze czy pieniadze w grze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wytlumaczenie, ja gram tylko rozgrywki online,nie jestem zorientowany w UT nic a nic. ale zapytac musze: chodzi o prawdziew pieniadze czy pieniadze w grze ??

też dołączę się do pytania kolegi. Również gram tylko przez sieć i choć zastanawiałem się nad tym UT to nie miałem pojęcia jak to "ugryźć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te i te. Możesz kupować zawodników czy pakiety za hajs zarobiony w grze (mecze itd.) albo znacząco uprościć sobie drogę i wydać prawdziwe pieniądze. Ogólnie polecam tę pierwszą drogę, dużo większa frajda z budowania drużyny. Wtedy każdy transfer nawet ze średniej półki to ogromna radość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagnac temat: jesli chodzi o samo granie online, granie online UT to nie to samo co granie w zwyklych pokojach online,w sensie ze nie mozna na siebie trafic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych gemplejow 12tki za duzo nie wynika, ja zauwazylem roznice w kącie ustawienia kamery, nic wiecej ;D no i moze podrasowany znaczek EA hehee

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie - Czy istnieje możliwość zmiany sterowania z analogów na zwykłe krzyżaki cyfrowe? Jeśli tak to proszę o konkretną odpowiedź jak, darujcie sobie natomiast odpowiedzi typu "tak, to możliwe tylko nie pamiętam jak itp"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie - Czy istnieje możliwość zmiany sterowania z analogów na zwykłe krzyżaki cyfrowe? Jeśli tak to proszę o konkretną odpowiedź jak, darujcie sobie natomiast odpowiedzi typu "tak, to możliwe tylko nie pamiętam jak itp"...

Nie mozna , jaest tylko opcja ustawienia alternatywnego czyli tak jak w PES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie - Czy istnieje możliwość zmiany sterowania z analogów na zwykłe krzyżaki cyfrowe? Jeśli tak to proszę o konkretną odpowiedź jak, darujcie sobie natomiast odpowiedzi typu "tak, to możliwe tylko nie pamiętam jak itp"...

probowales -> moja fifa/ustawienia/sterowanie ??

edit: wyglada na to ze tylko w wersji na pc mozna przestawiac...

Edytowane przez black_mamba_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiecie to po co wprowadzacie człowieka w błąd? już w 10 można było(w 09 nie grałem to nie wiem :P ) a kwestia konfiguracji przycisków w 11 się nie zmieniła, wystarczy w konfiguracji kontrolera zamienić miejscami "Poruszanie" z "Taktyka i nastawienie" i zapisać taką konfigurację chociaż z racji ruchu na 360 stopni takie 8-kierunkowe sterowanie jest lipne

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje osoby chetne do gry online, ktore nie sa ciotami i nie uciekaja jak inni ...

szlag juz czlowieka moze trafic jak wygrywam 3-0 z pacanem co gra REALEM bo mysli ze jak ma tam super paczke to bedzie koxem. Pod koniec meczu uciekl. Zagralem z nastepnym i kolejny koles co wybral zaje***** real, to wzialem barcelone i to samo, 2-0 i koles sie zmywa, potem szukalem innego to ten juz czekal az ktos do niego wejdzie ...

Cholera EA powinno cos wymyslec na takich pacanow co spieprzaja gdy przegrywaja mecz, to by sie w koncu nauczyli ..

Mam chyba 13 rank, wiec jest on strasznie slaby ale to przez to ze jak wygrywam to koles ucieka i punkty przepadaja, a jak przegrywam to gram do konca ...

Ci co sa chetni do grania zapraszam na PW/GG. Tylko blagam nie grajcie realem bo to jest juz zenujace, jest milion innych klubow ...

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje osoby chetne do gry online, ktore nie sa ciotami i nie uciekaja jak inni ...

szlag juz czlowieka moze trafic jak wygrywam 3-0 z pacanem co gra REALEM bo mysli ze jak ma tam super paczke to bedzie koxem. Pod koniec meczu uciekl. Zagralem z nastepnym i kolejny koles co wybral zaje***** real, to wzialem barcelone i to samo, 2-0 i koles sie zmywa, potem szukalem innego to ten juz czekal az ktos do niego wejdzie ...

Cholera EA powinno cos wymyslec na takich pacanow co spieprzaja gdy przegrywaja mecz, to by sie w koncu nauczyli ..

Mam chyba 13 rank, wiec jest on strasznie slaby ale to przez to ze jak wygrywam to koles ucieka i punkty przepadaja, a jak przegrywam to gram do konca ...

Ci co sa chetni do grania zapraszam na PW/GG. Tylko blagam nie grajcie realem bo to jest juz zenujace, jest milion innych klubow ...

A kto Ci powiedział, że punkty przepadają? O ile się nie mylę to "uciekinier" jest traktowany jako przegrany, Ty jako wygrany z wynikiem 3-0. Poza tym możesz sprawdzać %NU (czy coś w tym stylu) - jest to procent nie ukończonych przez gracza meczy - ucieczek itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem z nastepnym i kolejny koles co wybral zaje***** real, to wzialem barcelone i to samo

Tylko blagam nie grajcie realem bo to jest juz zenujace, jest milion innych klubow ...

Masz pretensje do całego świata, a sam bierzesz Barcelonę, chyba najczęściej grany zespół. Śmieszne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość grających to leszcze co grają tylko drużynami z 5 gwiazdkami

jak chce zagrać 4 gwiazdkową to uciekają - rzygać się już tymi drużynami chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do pokoju z polakami i graj z wyższymi lvl. Czasem trafisz gości, którzy grają każdą drużyną, a nie tylko na pamięć jednym zespołe... dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielczan to jest rzadkość. Dzisiaj zagrałem 1 mecz bo 3 razy wychodzili ponieważ nie mogli wybrać sobie drużyn 4,5* - 5*... Teraz robię tak że biorę poziom drużyn dowolny a ustawienia ręczne ale do mojej sesji rzadko kiedy ktoś się podłączy ;/ jeżeli mam farta to gość odbierze zaproszenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pretensje do całego świata, a sam bierzesz Barcelonę, chyba najczęściej grany zespół. Śmieszne.

Sorry ale gram roznymi, barcelone wzialem tylko dlatego ze ostatnio spuscila lomot na zywo realowi. Czekalem z minute az koles zmieni reala na inna druzyne (mialem wybrany jakis zespol 4 gwiazdkowy), ale koles na upartego musi grac realem, i tak jest z kazdym z kim gram. Teraz bede wchodzic do polakow, aczkolwiek wtedy jest wiecej sie meczenia zeby z kims zagrac. Ale da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sposoby na strzelanie wolnych? Zupełnie mi to nie idzie, może raz czy dwa trafiłem, ale przeważnie mocno przestrzele. Kiedyś to było łatwiejsze ;)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sposoby na strzelanie wolnych? Zupełnie mi to nie idzie, może raz czy dwa trafiłem, ale przeważnie mocno przestrzele. Kiedyś to było łatwiejsze ;)

Z tego co pamiętam w momencie kiedy wybierasz siłę trzeba popchnąć lewą gałkę do przodu, wtedy trajektoria lotu piłki przypomina "spadający liść", ale jestem pewien, długo nie grałem w Fife ;D Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :) Zawsze po meczu pokazuje mi ,ze koles ma ranking 7000,8000,9000 lub 10000 a tak to ma 3000 ;/ Macie to samo i jak zrobic zeby byl normalny ranking gracza ? Wczesniej mialem prawdziwe rankingi a teraz sa nieprawdziwe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie nie mam prawdziwych nazwisk piłkarzy. Są całkowicie poprzekręcane nazwy i nie rozumiem dlaczego tak się stało. Przeinstalowałem Fifę, co nie pomogło.

Grałem również wielokrotnie online, gdzie również zawsze widzę poprzekręcane nazwy zawodników. Ciekawe jest to, że komentator mówi poprawne nazwiska, zaś nawet na koszulkach wyświetlają się błędne.

Czy ktoś miał podobny problem, albo wie jak temu zaradzić? Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, a mianowicie nie mam prawdziwych nazwisk piłkarzy. Są całkowicie poprzekręcane nazwy i nie rozumiem dlaczego tak się stało. Przeinstalowałem Fifę, co nie pomogło.

Grałem również wielokrotnie online, gdzie również zawsze widzę poprzekręcane nazwy zawodników. Ciekawe jest to, że komentator mówi poprawne nazwiska, zaś nawet na koszulkach wyświetlają się błędne.

Czy ktoś miał podobny problem, albo wie jak temu zaradzić? Będę wdzięczny za pomoc :)

Zaktuaslizuj sklady online w zakladce moja fifa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś już zadał to pytanie, ale nie chce mi się szukać spośród tylu stron, wybaczcie. Jak to jest, że jedni mają klub z podstawowymi statystykami i podstawowymi zawodnikami, a drudzy mają te same zespoły o lepszych statystykach? Druga sprawa. Skąd niektórzy mają w klubach piłkarzy, którzy grają zupełnie gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś już zadał to pytanie, ale nie chce mi się szukać spośród tylu stron, wybaczcie. Jak to jest, że jedni mają klub z podstawowymi statystykami i podstawowymi zawodnikami, a drudzy mają te same zespoły o lepszych statystykach? Druga sprawa. Skąd niektórzy mają w klubach piłkarzy, którzy grają zupełnie gdzie indziej?

Tacy ludzie grają nie fair. Są luki w grze, można tak zrobić, że np. w Lechu będzie grał Xavi, Messi i Ronaldo. Zgłoś takiego ziomka do EA, nie zaszkodzi a może coś z nim zrobią choć wątpię...

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×