Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

W fifie 10 przy dużym lagu traciłeś poleczenia przy mniejszym gra muliła. W fifie 11 gra podrostu przycina żeby nie stracić połączenia od razu.

grałem 4 rankingowe było 1:5, 1:6 raz przegrałem 2:1 i gość po 3:0 uciekł, ale najlepiej jest w Ranked VP bo wszyscy graja stylem z fify 10 długie podania które teraz przecinają obrońcy i wysokie loby.

ogólnie podania na pałe tak jak to było w fifie 10 udają się w 15%

Nie traciłem połączenia, schemat jest ten sam co w 10, tam też mi przycinało.Te przycinki zdarzają się zarówno on-line jak i of-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że EA nie dało rankingu ONLINE dla Polski <_<

to jest dyskryminacja w 09 bylo to fajfusy oszukiwali i nabijali sobie mecze, czyzby to kara dla polakow, tylko dlaczego innych nie usuneli bo oszustow jest duzo i nie tylko z polski

Nie traciłem połączenia, schemat jest ten sam co w 10, tam też mi przycinało.Te przycinki zdarzają się zarówno on-line jak i of-line.

potwierdzam przycinki sa i to wszedzie na kazdej konsoli- dolegliwosc fify, jak ktos tego nie widzi to ja nie wiem, kolega tez twierdzil ze ma plynie a ja widzialem skoki, moze nie sekundowe bo ktos tu przesadzil ale sa. generalnie gra jest mega plynna i animacje super ale czasami zdarzaja sie skoki - CZASAMI i nie chodzi mi o gre w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam przycinki sa i to wszedzie na kazdej konsoli- dolegliwosc fify, jak ktos tego nie widzi to ja nie wiem, kolega tez twierdzil ze ma plynie a ja widzialem skoki, moze nie sekundowe bo ktos tu przesadzil ale sa. generalnie gra jest mega plynna i animacje super ale czasami zdarzaja sie skoki - CZASAMI i nie chodzi mi o gre w sieci

Grałem tylko w sieci. Możliwe, że ich nie widzę :)

Może to kwestia kamery? Gram na coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie traciłem połączenia, schemat jest ten sam co w 10, tam też mi przycinało.Te przycinki zdarzają się zarówno on-line jak i of-line.

To coś jest nie tak z odczytem z płyty mnie offline tak się nie zdarza. może laser siada

Ja mam tylko na online czasami jak ping podskoczy głównie Virtula Pro bo rożne osoby graja i przytnie po chwili gra szybko przewija się jak by na fast forward i znowu normalnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się zmieniło w grze jeśli chodzi o ucieczki graczy online? Jakieś kary czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś jest nie tak z odczytem z płyty mnie offline tak się nie zdarza. może laser siada

Ja mam tylko na online czasami jak ping podskoczy głównie Virtula Pro bo rożne osoby graja i przytnie po chwili gra szybko przewija się jak by na fast forward i znowu normalnie działa

Ani nie odczyt płyty, ani też laser - tak się dzieje tylko i wyłącznie w trakcie grania w fife, żadną inną grę.

Dla mnie jest to o tyle dziwne, ponieważ nigdy nie miałem z tym problemu, aż do feralnego dema fify 11 :] (10 i wc, bez żadnej przycinki, dopiero w 11, po tygodniu grania).

A i konsola z tych nowszych, więc bugi powinny być raczej zniwelowane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, online bez lagów, nawet przy wielu graczach. Tylko jedna rzecz mi nie pasuje, a mianowicie to że nawet najsłabsi zawodnicy potrafią wykręcić ruletkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, online bez lagów, nawet przy wielu graczach. Tylko jedna rzecz mi nie pasuje, a mianowicie to że nawet najsłabsi zawodnicy potrafią wykręcić ruletkę :)

Eee, najsłabsi chyba nie potrafią? Zdaje mi się, że to nie jest skill pierwszogwiazdkowy ale może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paszport internetowy przypisany jest do konsoli na ktorej go aktywujemy czy do konkretnego konta PSN?Bo mam pozyczona konsole od kumpla bo moja jest w naprawie i nie wiem czy jak aktywuje ten paszport na swoim koncie ale na jego konsoli to czy na mojej bedzie on wazny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się zmieniło w grze jeśli chodzi o ucieczki graczy online? Jakieś kary czy coś?

No właśnie meli coś z tym zrobić

Coś wiadomo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, najsłabsi chyba nie potrafią? Zdaje mi się, że to nie jest skill pierwszogwiazdkowy ale może się mylę?

Nie wiem na ile gwiazdek, ale było tak, gram z jakimiś cieniakami (1* czy coś w tym stylu) na najprostszym poziomie żeby porobić trofea za strzelenie bramek zawodnikami z różnymi specjalnościami i zawodnik przeciwnej drużyny robi ruletkę. Zabawnie to wygląda :)

No właśnie meli coś z tym zrobić

Coś wiadomo???

Tak, jest trofeum za zagranie 100 meczów, a nie wygranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam najnowszy model konsoli od 2tyg jakoś i malo gralem poki co i tez mi sie zacina fifa tzn wczytuje sporo z dysku zamiast z plyty tak jakby nie wiem jak to okreslic bo dysk tak glosniej chodzi jak gram w fife i jak sie zacina to dysk sie swieci przez 1-2 sek i dalej mozna grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna ta fifa juz mnie irytować...

probuje grac 11vs11 i co? klikam dolacz po czym sie przywiesza i nic nie pokazuje... tylko sie czeka i czeka...

zal... czasami dziala a czasami nie i trzeba wylaczyc gre i dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do przycinek to są one tylko przy powtórkach. Wkurza mnie to bardzo bo powtórki nie są płynne. Była to i też w Fifce 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem grę. Kozacka. Nie rozumiem tylko czemu nie ma licencji tylu reprezentacji narodowych... Dopiero co była gra o MŚ więc jakieś licencji mieli. A teraz nie ma Polski, ani nawet Brazylii. Tzn. są ale bez strojów i herbów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli temat już był poruszany to sorry. Jak wgrać przyśpiewki do gry? Mam je na Pen drive i jak podpinam go do Playa gra go nie widzi... Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paszport internetowy przypisany jest do konsoli na ktorej go aktywujemy czy do konkretnego konta PSN?Bo mam pozyczona konsole od kumpla bo moja jest w naprawie i nie wiem czy jak aktywuje ten paszport na swoim koncie ale na jego konsoli to czy na mojej bedzie on wazny...

Właśnie nie wiem, ale ja użyłęm kodu na własnym koncie PSN, a brat nie musiał nic robić i miał już odblokowane. BTW, na PSStore masz "Last downloaded" (albo coś w ten deseń) i po prostu jeszcze raz ściągasz, that's all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę po raz pierwszy. Jest naprawdę dobrze chociaż grałem tylko online. Jutro przetestuje tryb "Zostań gwiazdą" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie czy w demie była troche lepsza grafika? ;d

Nie, w pełnej wersji jest na pewno taka sama, jak nie lepsza + dodali twarze większości zawodników po wciśnieciu :r3: w wyborze składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Fifę i niestety grając offline co jakiś czas w grze są przycinki... trochę wkurzające :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×