Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o to , że ciężko się Tobie gra to może zmień poziom sobie ;) tak tylko proponuje.

Nie chodzi i poziom- bo grając mocniejszymy zespołami z wygrywaniem nie ma problemu :)

Jest to bardzo fajne że trzeba dużo kombinować i starać się żeby zrobic jakąś ciekawą akcję i wygrać słabsza drużyną.... generalnie moja konkluzja jest taka że atrybuty zawodników naprawdę grają teraz kluczową rolę- grając w demo gdzie były same topowe zespoły łatwo było rozgrywać i stwarzać sytuację..... pokazuje to tylko jak dobrą robotę EA wykonało robiąc tę grę :) i ja z takiego stanu rzeczy jestem bardzo zadowolony :)

Jak wygląda sprawa z polskim komentarzem?Wiele się pewnie nie zmieniło...?

Zmieniło się niewiele ale każdy będzie to inaczej postrzegał- ja osobiście zmieniłem po kilku meczach komentarz na niemiecki.

P.S.

Mam jeszcze jedną kwestię która mnie niesamowicie irytuje..... Koszulki- przy polskim języku (całej gry nie komentarzu) na koszulach widzewa, śląska, juve itd. które mają jako sponsora piwo lub firmy bukmacherskie jest puste miejsce- natomiast przy angielskiej wersji wszystko jest na swoim miejscu..... A wszystko przez nasze ustawy i to że gra jest PEGI 3+

Edytowane przez meister_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na legendarnym tak póki co zanim będę grał więcej online i widać ewidentnie że jest różnica w grze z słabym zespołem a dobrym

Z słabym potrafiłem wygrać 5-0 a z taką barceloną realem np tylko 2-1 i to po ciezkim meczu

Ogolnie musze cos zrobic z ustawieniami przyciskow itp tam pokombinowac bo czasami jak zmienie zawodnika to ten stoi i sie nie rusza dopiero po chwili zalapuje musze chyba na manual ustawic zmiane zawodnika

Komentarz zmienil sie nawet duzo , sporo nowych tekstow , plus teksty o statystykach czy kto jest sedzia i jak sedziuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w demo zauważyłem, że rozgrywka się zmieniła diametralnie, jest o wiele ciężej wypracować sobie dogodną sytuację, a co dopiero jeśli zdecydujemy się grać teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Achhh... ja już się nie mogę doczekać pełnej wersji i w tym momencie zazdroszczę osobom mieszkającym w dużych miastach, gdzie gra już jest dostępna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalismy zestaw ikonek z przyciskami z pada. Zeby latwiej sie triki tlumaczylo :P

:triangle: :square: :cicle: :x: :l1: :l2: :r1: :r2: :r3: :l3: :dpad: :start: :select: :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalismy zestaw ikonek z przyciskami z pada. Zeby latwiej sie triki tlumaczylo :P

:triangle: :square: :cicle: :x: :l1: :l2: :r1: :r2: :r3: :l3: :dpad: :start: :select: :psbutton:

Ta ostatnia najbardziej sie przyda ;)

Juz sie nie moge w sumie doczekac nowej Fify by rozpoczac sezonik Newcastle i zarazem szlifowac talent mojego PrO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś niecierpliwy np. składu Lecha Poznań - to proszę bardzo :

143jcjk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wygląda sprawa gry on line ? Jest ten kod ? Są jakieś informacje o ograniczeniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wygląda sprawa gry on line ? Jest ten kod ? Są jakieś informacje o ograniczeniach ?

Po odpaleniu gry masz do wyboru:

-wpisać kod który jest w pudełku na ostatniej stronie instrukcji

-skorzystać z triala (7dni)

-nie wpisywać kodu i grać tylko offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kod jest przypisany do konsoli czy też do konta ?

Gra przenosi Cię do PSN i tam wpisujesz kod- pobiera się aplikacja i instaluje- więc prypisana jest do Twojego PSN id...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co? Jak mam 2 konto na konsoli to nie pogram on-line na nim?

Wygląda na to że nie- bo tak jak pisałem, gra przenosi Cię do PSN i tam wpisujesz i aktywujesz kod- a jeżeli przenosi Cię do PSN to znaczy że masz ją przypisana tylko do jednego konta..... To właśnie jest nowa polityka EA która zapobiega temu że nic nie zarabiają na grach z drugiego obiegu... OK, kupujesz używkę ale żeby grać on-line musisz kupić kod aktywacyjny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cos z przyciskiem L2 ( kontrola tempa ), robię jakiś zwód, puszczam L2, trzymam sprint, a zawodnik dalej biegnie wolno tak jakby czekał na sztuczkę.

Przy rzucie wolnym mi automatycznie woła drugiego zawodnika, tak jakby L2 cały czas było trzymane...

Czy to wina pada ?

PS 3 mam od tygodnia, nie straszcie ze musze pada wymieniac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to cokolwiek kupiłem przez PSN było przypisane do konsoli...

Czy więc jakikolwiek właściciel pełnej wersji mógłby po prostu spróbować zagrać z innego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to cokolwiek kupiłem przez PSN było przypisane do konsoli...

Czy więc jakikolwiek właściciel pełnej wersji mógłby po prostu spróbować zagrać z innego konta?

Może być i tak jak piszesz- być może to ja za mało się na tym znam.... spróbuje zagrać na drugim koncie dziś po pracy, i wtedy napisze co i jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wkleić fotke ze statystykami piłkarzy barcelony? Najlepiej też ławke rezerwowych i rezerwy. Po prostu nie mogę się już doczekać co zmienili ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłby ktoś wkleić fotke ze statystykami piłkarzy barcelony? Najlepiej też ławke rezerwowych i rezerwy. Po prostu nie mogę się już doczekać co zmienili ;P

Także jestem ciekaw...

A i powiedzcie jak wrażenia po fife taka recenzja krótka wasza ;p ( moze byc w spoilerze jak niektorzy nie chca czytac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cos z przyciskiem L2 ( kontrola tempa ), robię jakiś zwód, puszczam L2, trzymam sprint, a zawodnik dalej biegnie wolno tak jakby czekał na sztuczkę.

Przy rzucie wolnym mi automatycznie woła drugiego zawodnika, tak jakby L2 cały czas było trzymane...

Czy to wina pada ?

PS 3 mam od tygodnia, nie straszcie ze musze pada wymieniac :/

To jak chłopaki, ktos ma podobny problem czy to moj pad tak działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto info na temat "online pass" ze strony EA:

Do I need an unique Online Pass for every user on my console?

No. One Online Pass will give online access to multiple users logged into the console where the Online Pass was first activated (subject to the console manufacturer’s and EA online terms of service). Also, the user that activated the Online Pass will be allowed to access online features on other consoles (of the same manufacturer) by logging into the same account credentials that they used when they enabled the Online Pass.

What happens if my console dies or is lost or stolen?

If you have already redeemed the code from your game manual or purchased Online Pass access, you will be able to access online features from any console using the same Xbox 360 gamer tag or Playstation3 persona. You may need to go to the ‘my downloaded content’ section in Xbox LIVE Marketplace or PSN Store to re-download your EA SPORTS Online Pass.

Edytowane przez meister_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Online passy będą w PSSTORE bo ja swój zaprzepaściłem. Nie pytajcie jak! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Online passy będą w PSSTORE bo ja swój zaprzepaściłem. Nie pytajcie jak! :verymad:

jak? Nie chce takiego samego błędu popełnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cos z przyciskiem L2 ( kontrola tempa ), robię jakiś zwód, puszczam L2, trzymam sprint, a zawodnik dalej biegnie wolno tak jakby czekał na sztuczkę.

Przy rzucie wolnym mi automatycznie woła drugiego zawodnika, tak jakby L2 cały czas było trzymane...

Czy to wina pada ?

PS 3 mam od tygodnia, nie straszcie ze musze pada wymieniac :/

To jak chłopaki, ktos ma podobny problem czy to moj pad tak działa ?

Chyba tylko twój pad tak działa ja bynajmniej takiego problemu nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku sprintu, to tak chyba jest. W FIFE 11 zaaplikowali nowy system sprintu, tzw rozpędzasz się z czasem a nie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fifke zakupiłem dzisiaj w poznańskim Media Markt, jest sporo sztuk i cena 189zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×