Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

Czy też macie wrażenie ze zawodnicy kiepsko są przełączani przez konsole? Ile razy już podaje piłkę do zawodnika a włącza się inny. To frustrujące. Jeżeli chodzi o podania też mam zastrzeżenia w ustawieniach nic nie zmieniałem i wiele razy podania są zupełnie w inne miejsce niż chcę, bo do najbliższego zawodnika a nie do tego co wychodzi, choć na pewno wybieram dobry kierunek. To takie moje pierwsze spostrzeżenie.

Ciężko powiedzieć, wydaje mi się, że pod tym względem raczej nic się nie zmieniło od poprzedniej części. Nauczony Fifą 10 zrobiłem własne ustawienie, z własnymi preferencjami i w Fifie 11 przed pierwszym meczem, ustawiłem wszystko po swojemu i perfecto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawilem, zeby przelaczal mi zawodnikow tylko przy gornych pilkach i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę gdzieś sprawdzić ilość meczy rozegranych wirtualną gwiazdą? Tak jak w poprzedniczce?

Nie mogłem sie tego doszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera... pierwsze kilka meczy wygralem... a teraz wogole co mecz to juz nie moge sie przedrzec przez obrone ... zadne podanie nie dochodzi... zapowiada sie ciezki trening...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się przycina mniej wiecej raz na 30min na jakies 2-3 sek totalny freeze. Dziwne...

Pozatym gra jest zajebista :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w Auchan fifa 11 po 150 zł

We wszystkich Auchan, co ty gadasz!?

EDIT: Rzeczywiście...tera nie moge zdzierżyć, że przepłaciłem 40zł :/

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz wiem, że napewno nie będe kupował przed premierą szczególnie jeżeli chodzi o FIFE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko, gdyż przepadło..

Jak zainstaluję przyśpiewki, rozpocznę tryb menadżerski i w jego trakcie wrzucę kolejne przyśpiewki to będą ona w karierze? Czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej liczę, że jutro (dzień premiery) fifa będzie po 149 zł z gratisem typu koszulka/piłka, tak jak to było rok temu. Jeżeli nie, to nic tylko czekać na spadek cen :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem sobie zagrania reką bo sobie pomyslalem ze bedzie jeszcze bardziej realistycznie... Ale to jest poprostu smieszne... co mecz sedzia dyktuje po 3-4 karne dla przeciwnika za moje zagrania reka w polu karnym... trosze przesadzili z tym... Oczywiscie zgodzi bym sie gdyby to bylo celowe zagranie ale nawet jak pilka trafi w reke przy ciele to od razu sedzia z karnym wyskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem sobie zagrania reką bo sobie pomyslalem ze bedzie jeszcze bardziej realistycznie... Ale to jest poprostu smieszne... co mecz sedzia dyktuje po 3-4 karne dla przeciwnika za moje zagrania reka w polu karnym... trosze przesadzili z tym... Oczywiscie zgodzi bym sie gdyby to bylo celowe zagranie ale nawet jak pilka trafi w reke przy ciele to od razu sedzia z karnym wyskakuje...

Dlatego ja gram na zagrania reka z wyjatkiem pola karnego i jest spoko, a eliminuje wlasnie przypadkowe karne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwalil mnie komentarz... poprostu tragiczny... teksty szpakowskiego poprostu zalosne... mam nadzieje ze za rok to dopracują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Przycinki są kosztem ładnej grafiki, nie oszukujmy się PS3 to już dość przestarzały sprzęt i nie daje rady przy złożonych animacjach min. dlatego większość gier jest w 720p. Wiele gier które teraz wychodzi mogłoby dużo lepiej wyglądać i płynniej chodzić, wystarczy spojrzeć na gry komputerowe. 

Niektórzy piszą że gra jest zbyt trudna i ciężko rozegrać ładną akcje.. bez jaj, gram w Fife od dwóch miesięcy, dopiero przed wczoraj kupiłem swoją pierwszą konsole(grałem na konsoli pożyczonej od kumpla), zakochałem się w Fifie choć od 6 lat grałem tylko w Pesa, gram na full manualu wszystko na off + włączony analogowy sprint poziom (legenderany) na początku było ciężko, krew mnie zalewała ale z czasem.. coś cudownego, nie wyobrażam sobie żeby grać inaczej.

 Gadanie że jest ciężko i że się nie da, świadczy tylko o braku ambicji, trzeba się skoncentrować i myśleć nad tym co się robi, to jest symulacja pełną gębą, bezmyślna gra nie ma sensu.

Fajnie jakby ktoś ogarnął i stworzył ligę full manualną, oczywiście jeśli znajdzie się odpowiednia ilość chętnych. 

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwalil mnie komentarz... poprostu tragiczny... teksty szpakowskiego poprostu zalosne... mam nadzieje ze za rok to dopracują

ja mam nadzieje że za rok zmienią ten duet, np. na tych z polsatu, lub z canal + sport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci z polsatu ...przeciez oni sie nie nadaja wogole... widziales jak komentowali w pro evo 6?? gorzej byc nie moglo

Alpine kurde zastanow sie nad tym co ty gadasz .... Przestarzaly sprzet? czlowieku ta konsola dopiero ma przed soba najlepsze lata. przycinki to tylko blad gry a nie grafika... naprawde nie masz wogole pojecia o czym mowisz...

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alpine, co ty pier*olisz? To jak Killzone 2 może działać płynnie ? Jakim cudem wychodzące GT5 działa w 1080p i w 60 klatkach ? Nie kryj zaniedbania twórców fify, po prostu w tym aspekcie zje*ali sprawę. Oby patch wyszedł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje że za rok zmienią ten duet, np. na tych z polsatu, lub z canal + sport.

Już dziś skilla pokaza Borek z Kołtoniem. Według nich Niemcy grali karne z Argentyna na tych Mistrzostwach Świata... Ale to nie wszystko, wczoraj komentatorzy Nsport podczas meczu Rubin Kazań-Barcelona powiedzieli, że na boisku jest piłkarz nazywający się : Maszkerano więc już niech będzie ten Szpaku i Szaranowicz. Niech sobie dziadki pogadają. Pozatym nie zmienią ich bo trzeba by wszystkie teksty od nowa tworzyć, a takto kopiuja stare wrzucą trochę nowych i lecimy... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to moje wnioski opierają się tylko na porównaniu kilku tytułów ps3 i pc, więc może faktycznie EA coś schrzaniła, a co do GT5 to jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądać zwłaszcza ze ma być w 1080p, bo właśnie w tą grę oprócz Fify mam zamiar grać na konsoli, na kompie grałem tylko w Pesa, teraz służy mi do internetu :)

Niektórych chyba bardzo boli to że konsola odstaje możliwościami od pc, bo bardzo wulgarnie reagują, grałem w  te same tytuły na ps3 i na pc i jeśli była gdzieś lepsza grafika to z reguły na korzyść pc, czasem jest inaczej ale to najczęściej wynik faworyzowania przez producentów gier - konsoli.. wiadomo na ps3 większość kupi oryginalną grę.   

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC to marna platforam do grania... i to raczej pc odstaje od zawsze . spojrz jakie gry wychodza na pc a jakie na ps3 . a grafika? powiedz mi jakie tytulu porownywales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×