Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

PC to marna platforam do grania... i to raczej pc odstaje od zawsze . spojrz jakie gry wychodza na pc a jakie na ps3 . a grafika? powiedz mi jakie tytulu porownywales?

Na pewno konsole są lepszą platformą do grania, lecz graficznie możliwości sprzętowe są słabsze, a to że producenci nie wykorzystują  w 100% możliwości pc to inna sprawa, teraz kładą dużo większy nacisk na konsole z czego należy się cieszyć.

Gry porównywałem nie tylko pod względem wyglądu grafiki ale i płynności, musiałbym sobie przypomnieć co to były za tytuły, z tego co pmaietam to GTA i Dead Space i ostatnio Mafia 2 tam była spora różnica na korzyść pc

Logiczne jest chyba że komp ma większe możliwości, karty, procki, płyty głowne wychodzą co chwilę, swoje też kosztują, więc jak kilku letnia konsola może nie odstawać możliwościami ?

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarza, to nie dość że teksty są żałosne, to dodatkowo w ogole nie odwzorowują sytuacji na boisku. Dużo błędów typu "piękne dośrodkowanie", a po sekundzie "to zagranie było totalnie nie udane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze pc jest ponoc sprzetowo "lepszy" to jest teoria bardzo wzgledna po pierwsze CELL ktory jest stworzony typowo do grania po drugie konsola od czasow ps2 jest przez pierwsze 2 lata szybsza i wogole nowoczesniejsza od pc-tow dopiero potem sie to odwraca natomaist wroce jeszcze od CELL'a ktory jesli chodzi o przetwarzanie instrukcji i innych danych potrzebnych grze jest co najmniej kilkakrotnie szybszy od typowych core 2 duo , a skoro szybszy od core 2 duo to napewno tez od amd jak sobie przypomne gdzie czytalem te artykuly o CELL'u to wkleje je , natomiast inna sprawa ze jesli chodzi o uklad graficzny to faktycznie uklad nvidii odstaje juz od ok 3 lat , wyraznie kiedy to pojawily sie pierwsze geforce z serii 8 ktore mialy ujednolicone potoki renderujące ktore oczywiscie byly duzo wydajniejsze od tych poprzednich nie ujednoliconych kolejna sprawa nowy direct 10 robi roznice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w tamtym roku było z cenami fify 10 ? Można liczyc na cenę 110-120 zł za miesiąc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym na to nie liczyl ;d moze za pol roku ale nie teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszyłem się że kupiłem fife kilka dni przed premierą ale niestety do czasu patcha grać nie będę...

dzisiaj z kumplami zagraliśmy ligę w 8 osób w 1 meczu 5 ścinek w drugim 9... po 2 meczach wróciliśmy do wc 2010 który ma identyczne ścinki ale raz na 40-50 meczów

Płyta lustro konsola też na 100% ok bo ścinają się tylko kopane od EA

druga sprawa coś na co się napaliłem a wyszedł nudny niczym moda na sukces i niegrywalny tryb - be a goalkeeper

po 1 na poziomie legendarnym grając z drużyną lepsza o 2 gwiazdki lepszą rywale oddają 1 strzał na moją bramkę zazwyczaj przed polem karnym zamiast dośrodkowywać strzelać itp podają sobie niczym w hokejowym zamku aż do utraty piłki

po 2 w meczu gdy mamy tak mało strzałów trudno o dobrą ocene gram lechią z drużynami na podobnym poziomie niekiedy nie ma celnego strzału na moją bramkę - dostaję ocenę 5,6 - 5,7 i zostaje odsuwany od składu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze pc jest ponoc sprzetowo "lepszy" to jest teoria bardzo wzgledna po pierwsze CELL ktory jest stworzony typowo do grania po drugie konsola od czasow ps2 jest przez pierwsze 2 lata szybsza i wogole nowoczesniejsza od pc-tow dopiero potem sie to odwraca natomaist wroce jeszcze od CELL'a ktory jesli chodzi o przetwarzanie instrukcji i innych danych potrzebnych grze jest co najmniej kilkakrotnie szybszy od typowych core 2 duo , a skoro szybszy od core 2 duo to napewno tez od amd jak sobie przypomne gdzie czytalem te artykuly o CELL'u to wkleje je , natomiast inna sprawa ze jesli chodzi o uklad graficzny to faktycznie uklad nvidii odstaje juz od ok 3 lat , wyraznie kiedy to pojawily sie pierwsze geforce z serii 8 ktore mialy ujednolicone potoki renderujące ktore oczywiscie byly duzo wydajniejsze od tych poprzednich nie ujednoliconych kolejna sprawa nowy direct 10 robi roznice

A ile ta nasza ps3 ma pamięci RAM co?

Nie tylko procesor świadczy o mocy, niektórych elementów konsola nie jest w stanie obrobić i koniec.

A wracając do fify - 10h grania już za mną, ścinek nie mam. Może to wina kamery, może konsoli - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki. Czy będzie można tworzyć jakieś mody/patche do fify? Oczywiście nie chodzi mi te od EA tylko własnego autorstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszyłem się że kupiłem fife kilka dni przed premierą ale niestety do czasu patcha grać nie będę...

dzisiaj z kumplami zagraliśmy ligę w 8 osób w 1 meczu 5 ścinek w drugim 9... po 2 meczach wróciliśmy do wc 2010 który ma identyczne ścinki ale raz na 40-50 meczów

Płyta lustro konsola też na 100% ok bo ścinają się tylko kopane od EA

druga sprawa coś na co się napaliłem a wyszedł nudny niczym moda na sukces i niegrywalny tryb - be a goalkeeper

po 1 na poziomie legendarnym grając z drużyną lepsza o 2 gwiazdki lepszą rywale oddają 1 strzał na moją bramkę zazwyczaj przed polem karnym zamiast dośrodkowywać strzelać itp podają sobie niczym w hokejowym zamku aż do utraty piłki

po 2 w meczu gdy mamy tak mało strzałów trudno o dobrą ocene gram lechią z drużynami na podobnym poziomie niekiedy nie ma celnego strzału na moją bramkę - dostaję ocenę 5,6 - 5,7 i zostaje odsuwany od składu...

Ja mam niestety to samo z fifa 11, przy 10 miałem jedną zwieche najczęściej w pierwszym meczu, ale później wszystko chodziło b.dobrze, a tutaj mam czasem nawet po kilka ścinek w jednej połowie, szczególnie jak gram jednym zawodnikiem z kamerą z za pleców. Podczas nrmalnego meczu już nie jest aż tak, źle, ale problem nadal występuje. Mam nadzieje, że patch szybko wyjdzie i załatwi problem na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie w to czy jakikolwiek patch rozwiaze problem . w fifie10 wystepowal ten problem i zaden patch tego nie naprawil. ale mam nadzieje ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga aż miło, w necie 2 razy trafił się mały lag ale wiadomo jak to jest z graniem na sieci. Poza tym na singlu ani razu się nie zacięło, tylko te kolory (już na 3 tv oblookałem i wszędzie to samo a kalibracja tv czy w grze nic nie zmienia). Fajnie, że jak w necie ktoś "ucieknie" to punkty i tak wpadają:D

Fifa 10 mi zacinała ale okazało się, że to przez problemy z netem. Net się zamulał a gra chciała się łączyć i dopiero jak odłączyłem net to było ok.

Na wrzucanie własnych modów raczej nie ma co liczyć. Są licencje to mamy się cieszyć ale edytor taki jak w pesie by się przydał albo możliwość importu plików graficznych itd. do gry, bo CC to jakaś porażka.

Edytowane przez John87LP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycinki są kosztem ładnej grafiki, nie oszukujmy się PS3 to już dość przestarzały sprzęt i nie daje rady przy złożonych animacjach min. dlatego większość gier jest w 720p. Wiele gier które teraz wychodzi mogłoby dużo lepiej wyglądać i płynniej chodzić, wystarczy spojrzeć na gry komputerowe.

Niektórzy piszą że gra jest zbyt trudna i ciężko rozegrać ładną akcje.. bez jaj, gram w Fife od dwóch miesięcy, dopiero przed wczoraj kupiłem swoją pierwszą konsole(grałem na konsoli pożyczonej od kumpla), zakochałem się w Fifie choć od 6 lat grałem tylko w Pesa, gram na full manualu wszystko na off + włączony analogowy sprint poziom (legenderany) na początku było ciężko, krew mnie zalewała ale z czasem.. coś cudownego, nie wyobrażam sobie żeby grać inaczej.

Gadanie że jest ciężko i że się nie da, świadczy tylko o braku ambicji, trzeba się skoncentrować i myśleć nad tym co się robi, to jest symulacja pełną gębą, bezmyślna gra nie ma sensu.

Fajnie jakby ktoś ogarnął i stworzył ligę full manualną, oczywiście jeśli znajdzie się odpowiednia ilość chętnych.

Nie oszukujmy się, FIFA nie ma powalającej grafiki.

Uncharted 2 czy GoW III mają powalającą grafikę, a nie przycinały się w ogóle. To po prostu wina gry, PES 2011 jest podobny graficznie, a nie przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, FIFA nie ma powalającej grafiki.

Uncharted 2 czy GoW III mają powalającą grafikę, a nie przycinały się w ogóle. To po prostu wina gry, PES 2011 jest podobny graficznie, a nie przycina.

Ciekawostka - z moich 4 znajomych tylko jednemu przycina. Sądzę, że problem jest zależny nie tyle od gry, ale od konsoli (może konfiguracji, może np. liczby znajomych etc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to dowaliles... hahah przycinki sa zalezne od liczby znajomych haha....to jest tylko i wylacznie wina gry... no chyba ze polowa graczy ma jakies trefne konsole co gry od EA zle czyta.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem fife w tesco za 189,99 , jeżeli ktoś chętny na towarzyskie meczyki proszę pisać id Bomaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to dowaliles... hahah przycinki sa zalezne od liczby znajomych haha....to jest tylko i wylacznie wina gry... no chyba ze polowa graczy ma jakies trefne konsole co gry od EA zle czyta.... :)

Nie wmówisz mi, że mam przycinki, skoro ich nie mam.

Nie mówię, że gra jest idealna technicznie, bo nie jest. Też zaliczyłem freez'a podczas meczu 10v10. Ale nic mi nie zacina, nigdy.

Spróbuj na kamerze coop. (innej nie używam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci nie chce wmowic ze masz przycinki bo wiem ze nie wszyscy maja... ale twoje teorie ze to przyczyna zlej konfiguracji lub liczby znajomych sa IDIOTYCZNE!!

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci nie chce wmowic ze masz przycinki bo wiem ze nie wszyscy maja... ale twoje teorie ze to przyczyna zlej konfiguracji lub liczby znajomych sa IDIOTYCZNE!!

Nie złej, tylko innej.

Co do liczby znajomych - chyba już niejedna gra o to się potknęła (kiedyś na pewno Wipeout i Fifa09).

IMHO nie macie co liczyć na patcha to zmieniającego, więc im wcześniej zaczniecie szukać alternatywnych rozwiązań tym lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych alternatywnych rozwiazan?? co mamy kupowac nowa fife i liczyc na to za ta sie nie bedzie przycinac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych alternatywnych rozwiazan?? co mamy kupowac nowa fife i liczyc na to za ta sie nie bedzie przycinac??

Jak kupisz drugą fife to nic Ci nie da - szukaj gdzie indziej :)

Konsole to prosta sprawa, reagują zerojedynkowo. Skoro u jednych jest jeden a u innych zero to znaczy, że jednak alternatywne rozwiązania istnieją (chyba, że to poszczególne modele PS3 mają z FIFĄ problem). Nie napinaj się i nie zakładaj, że nic nie możesz zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez mysle ze poszczegolne modele maja problem z fifa... Ale pokombinuje dzisiaj z ustawieniami , moze cos sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZYŚPIEWKI - EKSTRAKLASA

Moja kolekcja przyspiewek dla calej Ekstraklasy - wystarczy wrzucic na dysk konsoli. Mp3 maja wpisanych juz wykonawcow/artystow/album wystarczy tylko w konsoli wybrac segregowania i foldery dodac jako playlisty. Potem zostaje tylko ustawienie ich w grze.

Kliknij TUTAJ! - Aby pobrac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Śledzę ten temat od początku, i bardzo mnie dziwi fakt że jednym Fifa się tnie a innym działa poprawnie. Warto spróbować wszystkich sposobów na naprawę tego problemu, dlatego pomyślałem ( tylko nie śmiejcie się) czy może to być spowodowane ustawieniem samego PS3. Ja sam mam ustawionego pionowo i nie mam, mówię teraz o fifie 10, żadnych ścin. Moze warto pokombinować w tym kierunku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy pomoglby format dysku... sprobowalbym ale za dlugo to bedzie trwalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy pomoglby format dysku... sprobowalbym ale za dlugo to bedzie trwalo

A czy ktokolwiek z Was próbował się kontaktować w tej sprawie z polskim oddziałem EA (tym z instrukcji)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×