Skocz do zawartości
ONE

FIFA 11

Rekomendowane odpowiedzi

hmm mozliwe ze znalazlem sposob na te przycinki w grze ale narazie jestem w fazie testów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tobie nie ale wielu graczom tak... a tak wogole to mam pytanie: na jakiej kamerze wedlug was najlepiej grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem około 10 spotkań, więc może jeszcze wszystko przede mną. Ja gram na telewizyjnej i tak jest wg mnie najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos jest nie tak z ang liga. Jak mialem pustawiane przyspiewki z PL to druzyna przeciwna miala przyspiewki z arsenalu zawsze. Wywalilem wszystko i mam tylko Ekstraklase teraz poustawiana i dziala bez zarzutu. Wiec jesli mamy wszyscy te same przyspieki i problem bierze sie z nich, albo problem lezy w PL i grze.

Szło o głośność muzyki. Zwiększyłem przypadkowo i coś usłyszałem ;-) Brr, trochę to niedopracowane, ale widać, że daje mnóstwo możliwości. Wreszcie mecze mają szanse mieć trochę więcej z atmosfery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponawiam moją prośbę o pomoc, gdy chcę zacząć tryb kariery gra w pewnym momencie zawiesza mi się ( ekran gdy pobierane są najnowsze aktualizacje lub jeśli nacisnę "dalej" przy zaznaczonej opcji "Aktualne składy" czy też "Domyślne składy " ) Dlaczego Tryb Kariery się tak zacina, czym jest to spowodowane . Proszę o pomoc, może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał. Pomoc EA Polska, nic mi nie odpowiedziała , a telefonicznie nie mogę się do dzwonić !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj nabyłem w media expercie fife 11 i moja również się zawiesza. Już na początku gdzie jest napis fifa 11 i zdjęcie kaki zawiesza się gra. W trakcie meczu kilka krotnie przycina się. Dzisiaj byłem w sklepie i nie będzie problemu z wymiana. Ale jeszcze będę czekać na odpowiedź z EA, gdyż napisałem im o tym błędzie i że chciałbym wiedzieć co mam zrobić z tą wersja wadliwej fify. Próbowałem włączać grę na innej konsoli i to samo. Nawet sformatowałem wszystko z dysku, żeby mieć tak jakby świeżą ps3. Teraz muszę czekać na odpowiedź z EA.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam nawet jak wymienisz co ci nie pomoze ... nie widze tu sensu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam nawet jak wymienisz co ci nie pomoze ... nie widze tu sensu .

A ja jednak widzę sens. Bo możliwe jest to, iż jakaś seria gier jest po prostu uszkodzona. Źle nagrana lub coś. Może akurat trafi się już nagrana poprawnie, gdyż ewentualną zmianę zrobię dopiero jak w sklepie pojawi się nowa dostawa. Czyli w poniedziałek lub wtorek. Ale narazie czekam na odpowiedź z EA, bo może już trwają pracę nad jakimś patchem. Nie wiadomo. Dobrze, że weekend mam pracujący bo bym denerwował się przed TV:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam maly problem.Chodzi mi dokladnie o gre w klubie.Mam zrobione wlasne formacje,ale jak wchodze do gry w klubie i tam jest opcja zmiany formacji to nie ma mozliwosc wybrania wlasnej formacji,sa tylko te zrobione przez EA.Wiecie moze czy jest mozliwos zeby wybrac wlasna formacje?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy w nowej fifie jest mozliwosc gry 2vs2 przez internet, przy czym 2 graczy gra na jednej konsoli, a 2 pozostalych na 2giej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krykam wlasnie gadasz bez sensu... bo z tego co mowisz wynikalo by ze wiekszosc gier jest uszkodzona. i to nie w polsce ale na calym swiecie bo tam tez wystepuje ten sam problem z zacinaniem gry.... ale mam prosbe... jak ea sie odezwie lub wymienisz na nowa to poinformuj tu na forum bo tez jestem ciekaw ;d

a co do napisu Fifa 11 i zatrzymania kaki to nie jest zawiecha;)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do napisu Fifa 11 i zatrzymania kaki to nie jest zawiecha;)

A jak inaczej nazwiesz zatrzymanie gry na ok 10 minut?? Może nawet i dłużej, ale nie wytrzymałem i wyłączyłem z prądu PS3. A co do wadliwych wersji to jest to możliwe, ale wtedy byłaby to największa wtopa EA. Czytałem na forum angielskim, że nie którzy użytkownicy Xbox'a mają te same problemy. Może po prostu za dobra gra, a za słabe konsole:) Może ukarze się na dniach jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jest 5 rezerwowych a nie 7, jak to ma miejsce w poprzednich fifach i rzeczywistości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jest 5 rezerwowych a nie 7, jak to ma miejsce w poprzednich fifach i rzeczywistości?

Z tego co pamiętam w ustawieniach trzeba zmienić. Ja mam 7 rezerwowych, bo tyle mam ustawione w ustawieniach (moja fifa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ustawione nawet 12 a ciągle jest 5 (gram w ekstraklasie)

A może po prostu te ustawienia dotyczą ustawień w meczach towarzyskich a jeżeli grasz w sezonie to obejmują rzeczywiste zasady czyli 5 rezerwowych w ekstraklasie (chociaż wg mnie 18 zawodników, czyli 11 + 7 rezerwowych). Musisz zobaczyć regulamin ekstraklasy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ta teoria z wadliwymi wersjami okaze sie falszywa... Bo cieszylem sie jak idiota ze wyjdzie nowa , idealna gra a teraz nie gram bo sie zacina... mam nadzieje ze to blad gry ;/

i Mam nadzieje ze EA cos z tym zrobi bo jak narazie to chyba udaja ze problemu nie ma ...

i ciezko uwierzyc w to ze EA mogla zrobic cos takiego... lecz jesli okaze sie to prawda to chyba zrezygnuje ich gier .

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzis dostalem swoj egzemplarz i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczony.Rozegralem ok 10 spotkan i nie mialem ani jednego zaciecia.Zaraz rozpoczne tryb kariery i dam znac jak to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Leszkiem na Polonię Bytom i wydawało mi się, że słyszę ARKA GDYNIA! :P

Na prawdziwych meczach Lecha też krzyczą Arka Gdynia, więc się nie przejmuj xD

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nową grę. Żadnych przycinek nic nie zauważyłem. Niestety jeden zaczep do pudełka był urwany zaraz po otwarciu. Czy da się to zareklamować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nową grę. Żadnych przycinek nic nie zauważyłem. Niestety jeden zaczep do pudełka był urwany zaraz po otwarciu. Czy da się to zareklamować?

Uszkodzenie mechaniczne, więc nie obejmuje reklamacji:P Jedynie jakbyś zauważył w sklepie to może wymieniliby na miejscu:) Kurde normalnie nie wiem co jest grane. Jednym przycina, drugim nic. Szkoda, że jestem tym jednym, a nie drugim. A może to wina ps3?? Ja mam slima 250 gb kupionego w lutym. Z najnowszym softem. A może wystarczyła by konfiguracja ustawień ps3? Napisz możę szymuR93 co masz za konfigurację? Jak ja wrócę do domu to napiszę swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy również Slimów ? Głownie chodzi mi o najnowsze CECH-21xxX, ma ktoś problem na tych konsolach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupywalem w sierpniu ps3 250 gb... hmm... juz mam serdecznie dosc tych przycinek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie mechaniczne, więc nie obejmuje reklamacji:P Jedynie jakbyś zauważył w sklepie to może wymieniliby na miejscu:) Kurde normalnie nie wiem co jest grane. Jednym przycina, drugim nic. Szkoda, że jestem tym jednym, a nie drugim. A może to wina ps3?? Ja mam slima 250 gb kupionego w lutym. Z najnowszym softem. A może wystarczyła by konfiguracja ustawień ps3? Napisz możę szymuR93 co masz za konfigurację? Jak ja wrócę do domu to napiszę swoją.

Tak tylko mozna jeszcze zglosic towar nie zgodny z umowa. Ale pudelko to raczej nieduzy problem wazne, zeby plyta cala byla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×