Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Kupiłem kiedyś DLC w promocji normalnie z polskiego PSstore. Jak bym teraz kupił ANG wersje gry to DLC mi pójdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić czy oznaczenie (BLES i numer) jest taki sam na DLC i na grze ang. którą planujesz zakupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu platynka wbita :) ma ktoś może DLC do HP? chętnie bym zdobył resztę pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pościga się ktoś online? Potrzebuję zrobić 2 pucharki za rozegranie 10 przechwyceń jako kierowca i jako gliniarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem

przy pierwszym uruchomieniu gra się zacięła podczas początkowego loadingu

po ponownym uruchomieniu konsoli gra zacięła się podczas filmiku przed pierwszym wyścigiem i znowu musiałem zrestartować konsole

do kolejnej zawiechy doszło przy filmiku poprzedzającym drugi wyścig

na innej konsoli dzieje się to samo ( gra kolegi )

na płycie są dwie małe ryski, nie są one głębokie

czy to może być wina czegoś innego niż te rysy?

wiem że płyty cd i dvd można oddawać do regeneracji a czy płyty blu ray też?

jeśli tak to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem

przy pierwszym uruchomieniu gra się zacięła podczas początkowego loadingu

po ponownym uruchomieniu konsoli gra zacięła się podczas filmiku przed pierwszym wyścigiem i znowu musiałem zrestartować konsole

do kolejnej zawiechy doszło przy filmiku poprzedzającym drugi wyścig

na innej konsoli dzieje się to samo ( gra kolegi )

na płycie są dwie małe ryski, nie są one głębokie

czy to może być wina czegoś innego niż te rysy?

wiem że płyty cd i dvd można oddawać do regeneracji a czy płyty blu ray też?

jeśli tak to gdzie?

Witam, spec od zarysowań z tej strony :)

Te zarysowania są widoczne na pierwszy rzut oka, czy podczas długich oględzin przy świetle?

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś online w NFS'a?? Bo jestem zainteresowany kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem pomykam, mam bez DLC jak celujesz w platynkę to mogę pomóc Online, jak by co dodaj mnie do znajomych z dopiskiem w wiadomości NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, spec od zarysowań z tej strony :)

Te zarysowania są widoczne na pierwszy rzut oka, czy podczas długich oględzin przy świetle?

na pierwszy rzut oka to nie

post-16741-0-83537900-1345716117_thumb.j

na czerwono zaznaczyłem tą rysę

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem pomykam, mam bez DLC jak celujesz w platynkę to mogę pomóc Online, jak by co dodaj mnie do znajomych z dopiskiem w wiadomości NFS

Ale są problemy ze znalezieniem graczy? Chodzi mi o 8 osobowy Hot Pursuit. A platyne zrzucam na drugi tor, bardziej zależy mi na czerpaniu funu z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakiś tydzień temu i problemów raczej nie było, choć nie zawsze grało się w pełnym składzie Ale za to rozgrywka byłą bardzo przyjemna, szkoda że już swój egzemplarz sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzisiaj bo byłem w sklepie i znalazłem w miarę tanio. 40zł zapłaciłem i myślę że to dobra cena. Na płycie nie było rys ale nie wiem czy jest OP.bo jeszcze nie sprawdzałem. Jak będzie dobre to mogę pomykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespełna półtorej sekundy dzieli mnie od platynki:/ Jutro znowu próba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do online passa otóż widziałem że na ps store go nie ma i trzeba go kupić bezpośrednio z poziomu i gry i czy w takim razie da się go kupić na 2 osby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do online passa otóż widziałem że na ps store go nie ma i trzeba go kupić bezpośrednio z poziomu i gry i czy w takim razie da się go kupić na 2 osby?

Ja używaną grę zakupiłem przed kilkoma dniami i online pass normalnie odblokowałem. Nie wiem, czy w ogóle nadal za niego trzeba płacić, bo w aukcji gość pisał, że kod już wykorzystał. Mimo to wpisałem jeszcze raz i odblokowałem. A robi się to z poziomu gry. W menu jest "sklep" itd. Ale podczas pierwszego uruchomienia gra sama pyta o online pass.

EDIT - gdyby ktoś grał jeszcze w Hot Pursuit i chciał pościgać się na ulicach Seacrest Country, to dajcie znać na priva, czy wyślijcie prywatna wiadomość w samym PSN - moje id: miragepl89

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze w to gra a chciałby się pościgać w ustawkach pisać na priva na PSN:draug017:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle dużo osób gra w tym ja. Po premierze NFS MW więcej ludzi zaczeło grać w HP. Wracają tam gdzie większy fun w multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś post powyżej? Napisałem go wczoraj.

W podstawowe tryby gry on line gra ciągle masa ludzi. Głównie jednak jezdzi sie samochodomami z klasy Super i Egzotyczne. W tryby gry z DLC gra mniej ludzi (GENIALNY Most Wanted i marny tryb Wyscig Zbrojen). Na te dwa tryby trzeba troszke poszukac ludzi i uzbroic sie w cierpliwosc. Wczoraj wieczorem az roilo sie od chetnych aby poscigac sie w tryb Most Wanted. Zabawa SUPER!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja jeżdżę only klasa Super ;> To jak chciałbyś pograć to pisz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nikt nie pisal w temacie, gra ktos ciagle w online zeby nie bylo problemow z trofikami?

 

Koncze platynowac MW2012 a widze ze HP mozna wyrwac za 40 zl w folii, a brakuje w mw trybu jezdzenia policja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wbijesz w multi wszystkie trofea. Jeśli nie to służę pomocą :) . Śmiało możesz zapraszać w każdej chwili :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×