Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamietam po ile byly bo platynka zrobiona juz dawno :] tak czy siak nie ma opcji by sie nie naliczalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Ostatnio mądry Pan u nas w Kielcach w sklepie Pro-Games powiedział mi że wyszła wersja kolekcjonerska NFS Hot Pursuit, która obsługiwała kontroler Move. Niestety nie znalazłem żadnej informacji na ten temat w sieci więc jeśli ktoś coś o tym wie to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa pytanie. Gra do mnie dojdzie w piątek, ale i tak chcę to wiedzieć dzisiaj :biggrin:

1. Będzie z kim grać?

2. Ile jest tras do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam, czy do platynki spokojnie wystarczy pad, czy lepiej zainwestować w kierownicę? Dodam, że nie jestem jakimś super asem :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rób jaj do nfs nie trzeba kierownicy i spokojnie platynę zrobisz padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Czy wam też płyta z NFS HP tak tłucze w napędzie? Włączam dzisiaj pierwszy raz NFS i aż mnie ciary przeszły jak napęd w pewnym momencie zaczął warczeć. Pierwszy raz taki dźwięk słyszałem podczas odtwarzania płyty w PS3. Przeraziłem się, myślałem, że laser mi siada, ale sprawdziłem na innych grach i nic takiego nie było - chodzą normalnie.

Gra pożyczona, ale płyta jak nowa. Żadnej rysy czy coś takiego. Nie jest to co prawda jakiś głośny warkot, ale taki zgrzyt chyba nie jest normalny podczas pracy lasera. Szkoda, bo gra mi się spodobała ale boję się, że mogę uszkodzić laser. A może po prostu jestem przewrażliwiony? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Czy wam też płyta z NFS HP tak tłucze w napędzie? Włączam dzisiaj pierwszy raz NFS i aż mnie ciary przeszły jak napęd w pewnym momencie zaczął warczeć. Pierwszy raz taki dźwięk słyszałem podczas odtwarzania płyty w PS3. Przeraziłem się, myślałem, że laser mi siada, ale sprawdziłem na innych grach i nic takiego nie było - chodzą normalnie.

Gra pożyczona, ale płyta jak nowa. Żadnej rysy czy coś takiego. Nie jest to co prawda jakiś głośny warkot, ale taki zgrzyt chyba nie jest normalny podczas pracy lasera. Szkoda, bo gra mi się spodobała ale boję się, że mogę uszkodzić laser. A może po prostu jestem przewrażliwiony? :unsure:

bez przesady, może troche tłucze podczas łażenia po menu, ale ogólnie nie zwraca się na to uwagi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale przewinęło mi się już przez napęd z 25 płyt z grami i nigdy jeszcze podobnego dźwięku nie słyszałem. Z tąd moje pytanie. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale przewinęło mi się już przez napęd z 25 płyt z grami i nigdy jeszcze podobnego dźwięku nie słyszałem. Z tąd moje pytanie. :tongue:

to zagraj w RDR, to usłyszysz jeszcze lepszy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Grałem i nic takiego nie było. Chyba się nie rozumiemy. Może źle to sprecyzowałem. Nie chodzi mi o tradycyjny odgłos "tłuczenia" płyty podczas odczytu. To bardziej taki cichy zgrzyt. :pardon: Na prawdę nigdy jeszcze tak mi PS3 żadnej płyty nie odczytywała.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie nt. Hot Pursuit. Kilka części wstecz jaki kilka po HP z serii NFS niezbyt wg mnie udanych spowodowało, że nawet do HP podchodziłem z dużym dystansem. Okazało się jednak, że jest to bardzo dobra pozycja i piszę tu głównie o całokształcie. Dodam, że mam za sobą Gran Turismo, Dirta 2 i Motorstorma Apokalipsę z pozycji na ps3. Na drugim miejscu mojego podium po Gran Turismo stawiam Hot Pursuit i wiem, że diametralnie różnią się te dwie pozycje. Pomimo zalet autolog działa nie do końca jak powinien. Pominę kwestie, że często widze komunikat o rozłączeniu z autologiem, ale trudno mi pominąć fakt, że za każdym razem dobiera mi oponentów mających oba paski osiągnięć na maxa. Nie ma szans z nimi grać. Nie narzekałbym, ale podobno zadaniem autologa jest dobierać odpowiednich przeciwników do umiejętności gracza. Wygrałem już z 10 godzin w multi i nie grałem z ani jednym Polakiem. Jednak najbardziej karygodną rzeczą są masakrycznie długie loadingi. Przecież dłużej czeka się w autologu (wiadomo odliczania) na wyścig niż się gra. Odliczania zrozumiem (multi), ale długość loadingów to jakiś F*CK... JOKE. Czasem jak mam czekać na następny wyścig to poprostu wyłączam grę. Gdyby nie te wady poleciłbym tą grę każdemu fanowi dobrego arcade w starym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w hot pursuit idzie grać na kierownicy? bo mam G27 i nie działa, a na stronie logitecha pisze że z tą grą działa i na forum ea tak samo :/

edit.

Problem rozwiązany, kierownica G27 działa z Need for speed hot pursuit, tylko trzeba albo załączyć gre z wyłączonym padem a kierownica musi być kontrolerem 1 albo powinno wystarczyć zrobi kierownicę jako kontroler 1 a pad 2. Wtedy włączamy gre i działa.

Edytowane przez piterr87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersje nfs lepiej kupic pudelkowa czy elektroniczna z PS Store. Chodzi mi o to czy jak gra chodzi z plyty to czy jest stala predkosc animacji dobra jakosc tekstur itd.

Aha jezeli zdecydowalbym sie na wersje elektroniczna to czybede mial j. polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersje nfs lepiej kupic pudelkowa czy elektroniczna z PS Store. Chodzi mi o to czy jak gra chodzi z plyty to czy jest stala predkosc animacji dobra jakosc tekstur itd.

Aha jezeli zdecydowalbym sie na wersje elektroniczna to czybede mial j. polski ?

Ja preferuje wersje pudełkową i taką też Ci polecam. Nie ma mowy o doczytywaniu się tekstur, spadku FPS, gra chodzi bardzo płynnie.

Wersja elektroniczna będzie zależeć od tego jakie masz konto PSN (polskie, angielskie, amerykańskie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersje nfs lepiej kupic pudelkowa czy elektroniczna z PS Store. Chodzi mi o to czy jak gra chodzi z plyty to czy jest stala predkosc animacji dobra jakosc tekstur itd.

Aha jezeli zdecydowalbym sie na wersje elektroniczna to czybede mial j. polski ?

Kolega ma z PSS EU i ma pełną wersje polską, także śmiało można brać.

A ja mam pytanie, jak najszybciej wbić 20 level w obu klasach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jak najszybciej wbić 20 level w obu klasach ?

albo ustawka na przechwyceniu, albo w karierze powtarzasz wielokrotnie jakieś zawody z duzą ilością notowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzielem pudelkowa z gory dzieki za pomoc w dokonaniu wyboru.Jakby byl ktos chetny do gry to pisac na PSN.

PSN id. takie samo jak w nicku na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój drugi post na forum i odrazu konkretne pytanie - czy jest jeszcze szansa dostać gdzieś "zafoliowane" Hot Pursuit edycję limitowaną ? Czy pozostaje mi szukać na rynku "wtórnym" i wykupić klucz ?

Szczeże mówiąc LE szukam ze względu na jeden samochód - Ford Shelby GT500 (ponieważ jestem troszkę "skrzywiony" na punkcie Mustanga i ogólnie FORDa :crazy:), chyba, że można go dokupić w PSS - nie wiem czy to możliwe, bo na PC tylko w wersji LE był dostępny.

Dzięki za odpowiedzi - pozdrawiam.

Edytowane przez Ceerpe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój drugi post na forum i odrazu konkretne pytanie - czy jest jeszcze szansa dostać gdzieś "zafoliowane" Hot Pursuit edycję limitowaną ? Czy pozostaje mi szukać na rynku "wtórnym" i wykupić klucz ?

Szczeże mówiąc LE szukam ze względu na jeden samochód - Ford Shelby GT500 (ponieważ jestem troszkę "skrzywiony" na punkcie Mustanga i ogólnie FORDa :crazy:), chyba, że można go dokupić w PSS - nie wiem czy to możliwe, bo na PC tylko w wersji LE był dostępny.

Dzięki za odpowiedzi - pozdrawiam.

Nie bądź oburzony... :D

Nikt nic nie napisał bo pewnie nikt tu nie zaglądał.

Powiem ci że nie opłaca się kupować tych LE ponieważ wyrwiesz taką najtańszą za ok. 150zł...

Porażka ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź oburzony... :biggrin:

Hej.

Wcale nie jestem :P

I już pociskam w LE właśnie - cena to nie problem, wiem za co płacę i nie jestem gościem, który pogra trzy dni i zmienia grę, a potem płacze, że wywalił tyle kasy a gra mu się znudziła.

Pozdrawiam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedługo będę miał swoją wersję NFS HP z wykorzystanym OP. Czy opłaca się go dokupować z PS STORE? Czy grają w to jeszcze ludzie? I jak wygląda sprawa z wyszukiwaniem? Mam dosyć słąbe połączenie internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi na pewno znajdziesz. Nadal grają.

Czy się opłaca ? Według mnie multi jest bardzo fajne i można przy nim spędzić kilka godzin. Zresztą sam zobaczysz na ile ci single starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nadal obowiązuje ten dwudniowy okres próbny na multi w przypadku używki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nadal obowiązuje ten dwudniowy okres próbny na multi w przypadku używki?

Oczywiście że tak ;)

Jeśli potrzebujesz 5 przyjaciół do trophy to śmiało mnie możesz dodać ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×