Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

1. dach budynku hokagae

2. brama wejścia do wioski liścia

3. wieża z ptakami

4 .wracamy do ebisu

5. idziemy na trianing field

6. koniec eventa :P

Edytowane przez TerrorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyc drugi Sealing Crystal ? Bo jest potrzebny do czegos tam no i oco dokladnie chodzi z tymi listami ? Kiedy one sie skoncza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam im poodpisujesz ze 3 razy do kazdego... potem przeczytasz jakieś ksiażki to dochodzą 2/3 osoby do listow. Popiszesz chwile z nimi i koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat. Panowie czy warto kupic ta gre ? Jaki jest single na ile starczy, multi tylko jest vs inny przeciwnik czy moze jest CO-OP ? Plusy i minusy tez mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz klimaty takie jak Naruto to proste :) Single?... Zależy ja jestem fan i przegralem w nią 8 godzin i byłem po story ale jeszcze chyba z 2 godziny robiłem poboczne. Jeżeli masz zamiar grać po pare misji na dzień to na prawde na długo Ci wystarczy :) Ogólem single lepiej zrobiony niż w 1 przynamniej trzeba troche pochodzić po różnych miejscach żeby wykonać misje. Multi? nie nie ma żadnego co-op przynajmniej ja się z tym nie spotkałem :) Jest 1vs 1 trybie jakby free batlle czyli poza rankingiem i ranked czyli wiadome...

Plusy: super grafika w walkach z bosami i na ogół też niczego sobie, ponad 40 charakterów (dla niektórych to za mało...), Dobrze odwzorowane story, i ... nie rozpisuje się bo jak chcesz więcej to zagraj

Minusy: to co mnie najbardziej boli to to że na ogół podczas zwiedzania i np rozmowy z kimś takiej zwyczajnej na silniku takim samym jak zwiedzanie to te postaci zachowują się sztucznie... takie sztywne jak na ps2, Konoha... hmm tutaj mi się nie podoba to że na każdej części miasta jest jakby ciągle ta sama animacja.. tzn. idziesz przez most a tam zawsze biegnie ten sam dzieciak, idziesz pod hokage room tam tak samo zawsze idzie babka z shurikenem na plecach i tak bez konca za kazdym razem po prostu wyjdziesz i wejdziesz na to samo miejsce i nadal tak samo nic się nie zmienia, dopiero po jakimś czasie na mapie pojawiąją się bohaterowie np Sai czy Kakashi, dla mnie jeszcze minusem ale takim wlasnym jest to że usunęli wstukiwanie kombinacji podczas ulti jutsu i starcia się np rasengana z chidori no ale ... co ja tu zrobie... nie ja tą grę stworzyłem i tak uważam ją za świetną !

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego to co sie dzieje jak sie spotka rasengan i chidori ? Gralem w demo i srednio mnie przekonalo. Ogolnie nie mowie ze gra jest nudna lecz boje sie aby nie byla jak 1. Do takich gier zawsze sie wraca zwlaszcza po obejrzeniu anime czy przeczytaniu mangi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wywalenie opcji naciskania kółka w trakcie zderzenie np chidori i rasengana bo to nie mialo sensu ktos wiecej paska przy ładowaniu nabil ten i tak wygral.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veezo postacie po starciu się jutsu odskakują od siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie walczyłeś. np. Z sasuke w orochimaru hide no to tam masz np battle record z tamtej walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zakupić postacie dodatkowe np. killer bee ( Mam dużo SP starczy na jedną postać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Koledzy :) To troche to zepsuli z tymi odkskokami, w 1 bylo byle jakie ale bylo... Jak wygladaja walki a mianowicie duzo animacji jak w demie w walce z kakashim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 czesc jest swietna ale imo przy ultimate jutsu w 1nce te w 2jce to po prostu kpina, w 1nce mieli po 2 UN, tutaj wiekszosc ma 1 i krotkie UN i zwykle jutsu, porazka na calego imo :/ ... Rozumiem ze trzeba bylo wykastrowac sporo na potrzeby multi ale cholera, mogli sie bardziej postarac.

A tak z innej beczki, do platyny praktycznie mi brak juz trophy za wszystkie tytuly, jest gdzies rozpiska jak je wszystkie zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, fajnie ze musze przegrac 20 meczy w online aby zdobyc tittle, idiotyzm skoro mam na razie 0 przegranych i jakos ciezko bedzie mi sie z tym rozstac :wacko:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpuszczam ze względu na online - onlinowe klepanki to nie mój klimat i za nerwowy jestem na to ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak zdobyć walkę z killer bee żebym miał ją u tego gościa koło tsunade może ktos pomóc??  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie znajde Kryształek z Memories nr. 7 ?? Bo tylko tego mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bleh, fajnie ze musze przegrac 20 meczy w online aby zdobyc tittle, idiotyzm skoro mam na razie 0 przegranych i jakos ciezko bedzie mi sie z tym rozstac

Fajnie fajnie :) zagraj zemną lub Leito to zobaczymy czy będziesz miał 0 przegranych :P

Edytowane przez Lonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonik sie stawia no prosze ^^ Kim to tak wymiatasz że za takiego twardziela uchodzisz? :D

Pomoc chłopaki z tymi trophy ocb:

-All Friends Here-I Love Ninja Tools!

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tips: This trophy involves three different request missions, 'CollectNinja Tools: 1, 2 and 3'. It's simple enough to start, 'Collect NinjaTools: 1' is available early on from a ninja standing to the right of theItem Store Hagakure in the Leaf Village. He wants you to collect 10 ninjatools, which you'll need to make by accessing the Order List in the ItemStore and providing materials for each item. Not all of them will beavailable at first, but as you make them, more will star to appear overtime. Most of them require one of a kind items which can only be collectedas rewards for the various request missions in the game. The very lastitem you'll need, Viper Fang, is only available after completing theFragment part of the story (see 'Clear Fragment'). You can get it byreplaying the battle between Sasuke and Killer Bee (awakening form) andfulfiling the bonus condition.hmm rozumiem z tego że mam zrobić wszystkie misje z ninja tools... problem jest jeden... zrobilem all a trophy nie mam.

Edit: Ok już jest :))

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie :) zagraj zemną lub Leito to zobaczymy czy będziesz miał 0 przegranych :P

cool story bro :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę przegrać 11 walk i zdobyć title by odblokować postacie ???

Hmmm, kogo ja widze na forum :> ...

Jak chcesz zdobyc wszystkie postacie to wystarczy miec 999k Storm Points, graj story mode najpierw, ja za same walki na S ogarnalem jakies 500-600k, a potem mozesz ciorac free battle lub online battle, najlepiej na nierankingowym, jak trafisz na fajnego gracza to i z 3 godziny mozna walczyc, jak bedziesz wygrywac zleci jak burza.

PS. Tak wlasciwie to kim gracie ludziska i jaki support uzywacie ? Wszyscy jakas tajemnice z tego robia (czyzby same Naruto Sage ?)

Zeby nie bylo pierwszy sie pochwale, Kakashi main (jak gram z noobami (czyt. Sage Naruto) to itachi), Naruto sage mode i sasuke taka jako supporty (team 7 bonus <3), ewentualnie zamiast Sasuke wybiore czasem Hidan'a (zalezne od przeciwnika) to jego kombo jest ostre, drugi gracz nim obrywa a ja w tym czasie na legalu moge UJ przygotowac pijac herbate :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×