Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie wszyscy moga mnie dodac i pogadamy, Podawajcie w wiadomosci skype lub jezeli macie to napiszcie ze posiadacie Sluchawki do PS3 zawsze lepiej sie gra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po walce z Sasorim, szybko i zwięźle:

Story mode: super bieganie po miejscówkach, sklepach itp. daje wrażenie nie liniowości, historia wszystko co powinno być jest, walki z bosami „wyjebistyczne” jak zaczęła się sekwencja z QTE to nie nadążałem klikać bo ślina mi ściekała na widok tej wizualnej orgii. +

Muzyka: średniawa brakuje jej tej mocy którą dawały takie kawałki jak prominance, kakuzu czy courtesy ale zobaczę jak będzie później. -/+

Grafika: jest ząbkowanie jak biegamy po mieście ale nie zwracamy na to uwagi bo reszta wygląda bardzo ładnie +

Walka: :thumbsup: :smile: :woot:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem po malym maratonie online mam staty 10/9 i udalo mi sie akurat nagrac świetna walke moja wedlug mnie Online po ktorej dostalem 2 postacie pomocnicze tzn. ataki do nich i 2 trophy w tym srebrne. Filmik uploaduje sie na youtube tak za 30 min go tutaj wrzuce ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem ciekaw jak mi pojdzie w multi ;) puki co jestem po walce z sasuke w kryjówce orochimaru :) Więc jeszcze troche singla przede mną :) potem będziemy się Tournamentować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie moge patrzeć na te wasze posty cały czas gadacie o multi a ja mam jeszcze do przejścia gdzie z 80% gry :(

Bardzo się ciesz że wstawisz filmiki chętnie je oberżę :P

Jakie Leito dostałeś pomocnicze postacie ???

Edytowane przez Lonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonik :) Ja też jestem w podobnej sytuacji ;) no moze nie 80 ale ponad 50 napewno :) Nie masz się czym smucić :) Cała radość w singlu :) jest PIĘKNY ! laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam ALL(wszystkie) postacie odblokowane no i dodalem troche rzeczy to tego mojego opisu jak co zdobyc, strone wczesniej.

a tutaj mój filmik ONLINe(wypas):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny :P nieźle grasz i chcę bardzo sie z tobą zmierzyć :P

Zapp93 masz racje :) ja jestem w momencie zdobycia Yamato a ty ???

Chętnie i z tobą zagram :P

Edytowane przez Lonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po walce z sasuke ;) Jutro mam zamiar przejść do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ustalimy, że wszystkie ustawki i cały spam z nim związany będziemy pisać w tym temacie http://www.ps3site.p...__1#entry395236 bo sam z chęciom później z wami pogram ale ciężko będzie się umówić jak jedni będą pisać a grze a drudzy spamować o online;)

Down:

No to wio początek w dziale online przed minutą naskrobałem B)

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leito dzieki za info!:D ja juz pogralem troche niby z zaawansowanymi graczami...ale wkurza mnie troche to bo tak naprawde jak walczylem z ziomkiem i ma 15tys BP a ja jak narazie 300BP to stał w miejscu praktycznie i nawalal rasenganem...troche spam i słaba walka w taki sposob ale znajdzie sie i na takiego leszcza sposob :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi ile masz SP?

Dużo osob, niewiem ty masz ze 10 tys. albo niemasz pewnie gry to poco cos piszesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no patrząc na to jak grasz letio to ja leszczem leszczu ty już masz 500 BP a ja ciągłe nie mogę przekroczyć 100BP jak by co mogę liczyć na trening bo kurde moje Staty online nie są fajne :P 12/39 to słabo kurde a szczególnie ze rozwalają mnie na sublimate justsu wale w te klawisze od obrony na zmianę i nigdy nie wchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no patrząc na to jak grasz letio to ja leszczem leszczu ty już masz 500 BP a ja ciągłe nie mogę przekroczyć 100BP jak by co mogę liczyć na trening bo kurde moje Staty online nie są fajne :P 12/39 to słabo kurde a szczególnie ze rozwalają mnie na sublimate justsu wale w te klawisze od obrony na zmianę i nigdy nie wchodzi

Hehe spoko moemy pograc jasne dzisiaj lub jutro, a tak przy okazji mam 800 BP hehe. Dodam cie na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodawajcie mnie koledzy, chętnie zagram w popołudnia i weekendy : PSNid Rzepa- (nie zapomnijcie o myślniku :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to nabijasz tak szybko?

Free Battle na 2 pady i ustawiam Handicap na 1 i wtedy robie tylko w okolo 10 sec. 2 razy Ultimate Jutsu i koniec i ta mam 9 tysiecy za walke. 15 min i jakies 20 walk i jakies 200 tys. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×