Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Uspokójcie się bo ta rozmowa jest na poziomie klas 4-6 ( chyba, że na takim jesteście :confused:)

Naruto Fan jak chcesz pełnometrażową mangę to odpal sobie anime na tv lub kompie i ciesz się..., żadna gra z uniwersum, Naruto,Bleach-a itp nie będzie zawierała wszystkich scenek (jest to po prostu nie do wykonania, zbyt wiele by musieli tam wsadzić), a tak wgl to zawsze się znajdzie ktoś kto coś skrytykuje...

Rozumiem, że jesteś nowy na forum, ale twoje teksty są słabe i żałosne, więc radzę abyś zaprzestał dyskusji na forum jeżeli masz używać takich słów... ( jest to forum na poziomie)

Zapp93 po co dajesz się wciągnąć w ten offtop... ?

Pozdro :unsure:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za off-topic, ale nie rozumiem Cię ZAPP po co wchodzisz w tą kłótnie, koleś tu prezentuje tylko jak dobrze "wychowali" jego rodzice, więc nie zniżaj się do jego poziomu bo widać że to dziecko które lubi się wyżywać w internecie a w realnym życiu jest zwykłym ś*****em...

Co do Naruto, to grę w swoje łapska dostane dopiero 17 listopada.

Nie przepadam za grami odwzorowanymi na anime czy mandze ale Naruto przypadł mi do gustu, bardziej preferuje cudowne, "prawdziwe" fightery takie jak Mortal Kombat czy Virtual Fighter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zapomniałem, że wszyscy posiadacze ps3 to takie bezmózgie zombie ;D

lamery ;*

Juz wiadomo po czym poznac istote kretynizmu

kiedy sie obraza posiadaczy ps3 na stronie ps3site.pl

To juz mnie przerasta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż skoro koleś by chciał żeby gra wyglądała jak anime co do ostatniej kreski no to nie moja wina... skoro tak bardzo lubi tak liniowe gry no to powodzenia. Może jeszcze za kazdym razem przed misją byłby opening i ending z muzyką z anime? ... masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako powiedzial ktos bardzo madry nigdy nie kloc sie z idiota :

Najpierw zniz cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doświadczeniem w głupocie... dry.gif Liniowy naruto bylby jak liniowa Fifa... :| mecz co do najmniejszego szczególu taki sam jak w rzeczywistosci? ok... pozdro ja tak liniowych gier nie lubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra będzie w okazyjnej cenie to myślę że do piątku grę kupie. Podobało mi się demo choć mogło by być o misję dłuższe. Dzisiaj nawet dowiedziałem jak się robi "rasengana" ( z góry sorry jak źle napisałem, poprostu nie pamiętam). Gra mi się bardzo spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak znaleźć ostatnią ton ton pearl bo mam już 29 i przeleciałem już z 3,4 razy cały świat naruto i nigdzie nie znalazłem prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym Ci pomógł ale skąd mam wiedzieć która pearls ominąłeś :confused: szukaj dokładnie, jedna jest fajnie ukryta obok areny gdzie walczyło się z Sasorim (za skałką):mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zdobylem juz wszystkie postaci i teraz zdobywam jakies support type wie ktos o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie support to możesz zmieniać na attack, deffence, balance.

ps3 site Nie wiem czy da się sprawdzić ile już uzbierałeś, ja zbierałem aż o dziwo znalazłem all :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idziesz do tych dwoch chuninow co od nich dostałeś tą misje i u nich możesz sprawdzić ile ci brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie support to możesz zmieniać na attack, deffence, balance.

Ale to nic nie zmienia bo jak na attack naruto ma rasengana to na defence i balance tez ma rasengana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wyjadaczy. A mianowicie chodzi mi o to, jak wykonać special combo w którym przydzielone pt kosi oponenta a zaś po tym ataku odpala się ultimate .... Taki atak całym teamem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defense: podczas ładowania chakry dany Support cię ochrania

Attack: gdy kogoś bijesz w pewnych momentach wyskakuje support i dodaje dodatkowe dmg

Balance: hmm tego nie do końca rozumiem ale wiem że to coś jakby pomiędzy tymi dwoma :D zauważyłem tylko że balance rzucają kunaie/shurikeny wtedy kiedy my laugh.gif

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to to wiem ... chodziło mi o tego speciala gdzie całe pt w trojkę leci na oponenta, przekopuje go, potem zaś główna postać robi swoje ultimate na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wyjadaczy. A mianowicie chodzi mi o to, jak wykonać special combo w którym przydzielone pt kosi oponenta a zaś po tym ataku odpala się ultimate .... Taki atak całym teamem...

ALe fajnie wyszlo na to ze jestem wyjadaczem :D

Kiedy masz na maxa ten wskaznik teamu czyli taki ogien musi byc

to naciskasz 3 razy trojkat i kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :) Pozdrowionka dla Naruto fans i szcześliwych posiadaczy Konsol PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawiasz supporta np na attack to jak zadasz cios przeciwnikowi to support atakujący jeszcze go podbije (uderzy).Jak ustawisz supporta na balance to jak użyjesz ulepszonych shurikenów itp to on będzie też rzucał.

EDIT: Zapp93 nie widziałem twojego posta sry :confused:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie zdobylem juz 999999 pkt ale tylko przez walki i w trybie sotry jestem dalej w momencie orochimaru

Chodzi mi o supporty mianowicie duza czesc postacie ma tylko jedna opcje czy jesli przejde story to bd mial to dla wszystkich postaci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie zdobylem juz 999999 pkt ale tylko przez walki i w trybie sotry jestem dalej w momencie orochimaru

Chodzi mi o supporty mianowicie duza czesc postacie ma tylko jedna opcje czy jesli przejde story to bd mial to dla wszystkich postaci ??

Duża część postaci odblokowuje suporty po tym jak "wykonasz" z nimi scenkę przyjacielską, czyli jak będziesz miał max serduszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dzieki

Mam kolejne pytanie da sie zrobic tak ze po combosie wyrzuca sie przeciwnika do gory a potem mozna do niego doskoczyc i dalej kontynuowac combosa moze ktos mi powiedziec co trzeba nacisnac zeby do niego doskoczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×