Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się nasiedziałem nad wbiciem wszystkich tytułów, no ale w końcu patynka jest. Jak ktoś potrzebuje pomocy to piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się fajnie ale już potem oprócz walk z bossami nie miałem co robić ale warto było skończyć, próbowałem grać online ale tak jak w przypadku tekkena miałem lagi jak cholera i dziękuję:tongue: !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobić tą misję z Konohamaru? Mianowicie: ,,,,Konohamaru is bewildeded. Follow up with him, and help him make the "Shot Run Pill"!" to jest to, gdzie on stoi jak debil przed budynkiem hokage... prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyfarmić kasę ?

Edytowane przez Lelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyfarmić kasę ?

Walcz,zbieraj itemy opylaj je , walcz , zbieraj itemy opylaj ITP ITD !:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Właśnie gram w tą grę i mam pytanko czy jak przejdę story mode to będę miał wszystkie postacie czy inaczej trzeba odkryc.  Nie wiem też jak zdobyc dodatkowe stroje do postaci.

Teraz trochę o grze według mnie ultimate jutsu były 100x razy lepsze w 1 części do tego mapka 3D była lepsza niż 2D. 

W tej części są przynajmniej lepsze moce po zamianie i to na plus. Wkurza mnie, że Gaara nie ma Tsunami jak w 1 częsci.

Teraz trochę o walce mam kilka pytan do zaawansowanych graczy.

Co mam robic jak walczę z lisem bo odskoczę o 2 pocisków na bok to i tak 3 mnie dosięgnie. Ten lis jest zbyt przegięty.

Gram też z braszką i na 10 walk wygrałem 2 ja gram Saske lub Gaarą on Deidarą i spamuje co chwile te pociski i niewiele mogę zrobic.

Z góry dzięki za wszelaką pomoc bo jest mi zaiste potrzebna.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak wszelkie postacie i supporty odblokowujemy za pomocą storm points i nie jestem pewien ale killera odblokowujemy po przejściu specjalnego epizodu (to będą 2 walki z nim). Strom points zdobywa się za każdą wygraną walkę najlepiej jest wygrywać na S to więcej punktów leci. I tak po przejściu całego story powinieneś mieć wystarczającą liczbę SP aby mieć odblokowane postacie. Hmm a co do liska to ja nie miałem problemu po prostu odskakiwałem na boki nie że cały czas w tą samą mańkę tylko na przemian raz w lewo raz w prawo. Albo jak zaczyna strzelać to wyślij jakiegoś supporta np sakurę to on przejmie za ciebie jeden z pocisków. Hmm a co do deidary tu jest inna sprawa otóż on jak i kilka innych dystansowych postaci należy do klasy tzw. spammersów więc musisz być bardzo dobry w KWNJ (Kawamiri no jutsu) albo najlepiej wziąć postać z tej samej klasy aby mieć równe szanse chociaż ja np. brałem shikamaru i jego rzut shurikenem z trójkątem dawał mi kunaia z explosive tag co świetnie negowało bomby deidary. Uff chyba wszystko ci napisałem na temat . Pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby uciec przed pociskami lisa wciskasz szybko dwa razy skok i dajesz w bok. Trzymając przycisk skoku i w bok postać cały czas będzie przeskakiwać robiąc jakieś ewolucje. Najlepiej mieć nieco większy dystans ale i z bliska wychodzi. Postać ucieknie przed wszystkimi i nie jest to trudne. Sam miałem kiedyś z tym problem bo na necie często się z tym spotykałem a po paru razach nie było już problemu. W ogóle jak naruto przyjmuje tę formę raczę odskoczyć w tył i robić tylko uniki aż jej nie straci.

Co do Deitary, tak jak mówił kolega wyżej. Trzeba przyznać że to jedna z najbardziej wkurzających postaci. Więc metody na podobne ataki są dobre ale ja polecam także doskoki z użyciem chakry. Wyczekujemy aż puści całą serię, robiąc bloki i uniki a później szybki doskok i napieramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Dzięki na pewno się przyda to co przeczytałem, wieczorem pogram i potrenuje. 

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może kiedy ta gra stanieje do ceny około 100 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sorry za 2 posty z rzędu, ale starego nie mogłem już edytowac.

Davis17 napisałeś, że odblokowujemy postacie za pomocą storm points, ale gdzie to mam zrobic bo nie wiem, kilka postaci, które spotkałem w story mode same się odkryły, ale nie wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak jak pisałem walka walka i jeszcze raz walka nieważne gdzie story vs czy multi aby była walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego do którego odcinka anime gra się toczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego do którego odcinka anime gra się toczy?

z tego co mi wiadomo, to do końca wali z Peinem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 davis17 no skapłem się jak grałem sam z cpu to doszedł Kabuto. 

Mam też pytania do ogólu, gdybyście mieli  zrobic listę 5 najsilniejszych postaci z gry kto by tam był. 

Ja nie odkryłem wszytkich gram Sasuke i Gaarą, a braszka mnie rozwala Kabuto. Dzisiaj 8-3 dla niego muszę pocwiczyc bo ta menda więcej ode mnie gra.

ps-Sasuke w stroju Aka to nowa postac czy tylko strój odkrywamy?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki za odpowiedź ale moglibyście napisać +/- który to odcinek bo nie chce przechodzić gry nim nie obejrze anime. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

175 na pewno jest bo to koniec walki z Peinem. W grze fabuła kończy się właśnie po tej walce i jest dodatkowy epizod w którym Sasek walczy z KillerBee.

Postaci odblokowują się automatycznie po zdobyciu określonej ilości SP

Najpopularniejszymi postaciami online są Sasek z kirin, Naruto w sage mode i Minato co może oznaczać, że są "najlepsze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre pytanie jak dla mnie najlepsza jest jak widać po awatarze Hinatka ponieważ jej Hakke Roukujuu Younshou wpleciane w kombo daje bardzo dobre efekty a podczas awakeningu jej atak zadaje fajne obrażenia tak jakby w zwolnionym tempie :P. Po prostu uwielbiam jej połączenie z atakami a z supportem takim jak sai jest bardzo dobra . Drugą postacią jest kiba postać dobra na dystans jak i w otwartym starciu lubiłem nim grać.

No jest wiele dobrych postaci ale to kwestia przyzwyczajenia i opanowania postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w sieci jak narazie mam 4 w 4 l, ale ostatnie 3 walki z rzędu wygrane. Ogólnie na początku nie potrzebienie brałem Paina i Minato, potem 4 walki Sasuke(true Spirit Chidori) i 4 wygrane. Tylko strasznie mnie wkurza, że rankingowych meczu nie da się grac bez supportów.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sapporty ratuja zycie wez sobie kogos na dlugi dystans i nejiego na krotki do obrony i masz wygrana w kieszeni

Ja mam problem z tym kochanym lottery ticet szukalem milion razy i nic czy to mozna zdobyc tylko w trakie gry czy po ukonczeniu takrze szukalem juz we wszystkich wioskach i nic blagam o pomoc i z gory dziekuje

Edytowane przez amaterassssu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, wiecie może w jaki sposób można odblokować nowe postacie ?, młodszy braciak nie może tego ogarnąć a ja nie wiem jak mu pomóc ponieważ totalnie w tego typu grach się nie orientuje. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ile razy to jeszcze wałkować :P. A więc tak wszelkie postacie i supporty odblokowujemy za pomocą storm points i nie jestem pewien ale killera odblokowujemy po przejściu specjalnego epizodu (to będą 2 walki z nim). Storm points zdobywa się za każdą wygraną walkę najlepiej jest wygrywać na S to więcej punktów leci. I tak po przejściu całego story powinieneś mieć wystarczającą liczbę SP aby mieć odblokowane postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sapporty ratuja zycie wez sobie kogos na dlugi dystans i nejiego na krotki do obrony i masz wygrana w kieszeni

Ja mam problem z tym kochanym lottery ticet szukalem milion razy i nic czy to mozna zdobyc tylko w trakie gry czy po ukonczeniu takrze szukalem juz we wszystkich wioskach i nic blagam o pomoc i z gory dziekuje

Odpowiem ci tak musisz szukać , ja znalazłem go w Sand Vilage po prawej stronie przed wejściem na ostatni teren w tejże wiosce.

PS Musisz szukać !:whistling:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×