Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawki online, teraz nic tylko czekać. Ale na początek na pewno rzucę się na singla, bo myślę, że będzie ekscytujący.:pardon:

Ustawki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie moge w tym pierwszym filmiku końcówka i ta muzyka... a na środku 15th October 2010... Byle do 15.... i świat stanie się lepszy :D

aaa panowie ;D Dobra nowina jest taka że zostało tylko 13 dni w porównaniu do oczekiwania z 1 września, ale jest i zła wiadomość... To prawie aż 2 Tygodnie :(

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wieże co widze na mailu zavvi rozsyła już kopie naruciaka .Moja już idzie z UK ale jest problem z tego sklepu idzie mi zawsze od 3 do 4 tygodni :X więc swoja wersje będe miał po was ( ja za swoja po przeliczeniu z Funta zapłaciłem 120 zł a wy ile. Czasem opyla się kupić taniej minus to czas jaki do mnie dochodzi ) Wiec tylko pozostało mi czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem i się orientowałem to mniej wiecej cena jest od 180-200zł + przesyłki :)

a tak w ogóle to gdzie kupujecie swoje gry? w jakich sklepach?

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem na gramie tak wiec w teorii powinienem mieć już 14 Naruto u siebie

http://zonemax.kgb.pl/ <-------- jak wam się podoba?, dzisiaj mi się nudziło i zrobiłem coś takiego

Ciekawe na czym będzie polegał coop ?

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupuje w gameover.pl mam w łodzi tutaj ten sklep wiec na biezaco bede dzwonil jak beda mieli odrazu kupuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebek o jakim co-opie mówisz, bo nagle zostałem zbity z tropu to, że online jest to wszyscy wiemy, ale skąd info o co-op?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tryb offline dla dwóch lub mutliplayer dla czterech Graczy" takie coś znalazłem w opisie NSUNS2 na allegro ;] więc nie kapuje troche :P ale może będzie się dało przechodzić grę w pare osób ;D mi by to np odpowiadało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem ze ma byc coop dla 4 graczy, a wy nie O.o ? Czy to prawda to to ja nie wiem

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=14811 (źródło)

"Nowością w tej grze jest tryb kooperacji dla 4 graczy. Niezmienna natomiast pozostała oprawa graficzna – stylizowana na japońską animację, trójwymiarowa oprawa wizualna zachowała styl znany z poprzedniej odsłony, dodając przy okazji garstkę miłych dla oka efektów."

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie news miesiąca, ale nie wiem czy oni przypadkiem nie pomylili online z co-op a reszta tak przeklaja no nic jeszcze 12 D 18 H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy ;)) Aczkolwiek z tego co mi się wydaje dziwnie by wyglądał Co-op dla 4 skoro np po Konoha City :D ma biegać Naruto i Sakura. Chociaż tez w jednym filmiku widziałem jak ktoś tam się poruszał Jirayą chyba że tak ma być w story (gdy Jiraya idzie na walke z Painem) nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak w multi można by dwa na dwa :) ale to już chyba za dużo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Koffi coś mi się wydaje że przy 2 na 2 i dobrych zawodnikach to by można było dostać oczopląsu :PP Poza tym w jedynce (przynajmniej mi) jak zaczałem używać wszystkich pomocników,bomb i jutsu to lekko powiem na ułamek sekundy mi spadaly FPS i to konkretnie :D

ehh... Chyba będę musiał sciągnąć Naruciaka z Warszawy lub Bielsko Białej bo widzę że w Krakowie to wielu fanów chyba nie ma bo nie moge go w żadnym sklepie znaleźć :P

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panów rrównież z niecierpliwowscią czekam na NUNS 2 tak więc spotkamy się w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale i tak dobrze że teraz mutli będzie musimy ogarnąć ten klan i będziemy tłukli leszczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko :D Prace nad stronką Klanu juz idą :D

jedynie co trzeba ustalić to nazwe klanu (nie dawajcie żadnego Akatsuki czy Uchiha bo takie nazwy klanów będą dla fan boy'i Akatsuki lub Uchiha. Coś oryginalnego trzeba)

jak kiedyś w CS'a grałem to byłem w klanie Frag hunters więc mi by pasowało coś z Hunters :D

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze maly offtop ale dla do Edycji Kolekcjonerskiej mogliby dac cos takiego

http://www.youtube.com/watch?v=bFXtKAgYBvU

btw. jest to fenomen. Zabawka z maca o niesamowitych wlasciwosciach. Szal w azji ogarnal wszystko i wszystkich. kupa filmow na necie oraz wiadomosci na temat fenomenu zabawki w TV. Czasniki , pistolety , piramidy wszystko mozna postawic na Sasuke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo zabawki ^^ ciekawe czy ps3 by ustało na nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno ale, rozdrabnianie się na strony, klany itp. Jest moim zdanie zupełnie nie potrzebne, ja bym skupił wszelkie rozmowy w tym temacie jak to było zawsze a co do gry online umawiania się itp. korzystałbym z tematu założonego w dziale online w ten sposób uniknęlibyśmy dezorientacji i mętliku dla obecnych/przyszłych wyluzowanych ludzi / graczy / maniaków / fanboy-i którzy chcieliby po prostu pograć w miłym gronie. Za stary jestem na takie zabawy i pilnowaniu 20 różnych stron, bo ktoś napisze coś ciekawego gdzie indziej.

PS. Fajna zabawka

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja racja:) jak dla mnie może być i w tym temacie wszystko:) znaczy w tym co Natsu stworzyl :) tak czy siak jeszcze musimy czekac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×