Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

przez ten cały online znerfili i skrócili Ultimate Jutsu które teraz, w porównaniu do jedynki, wyglądają jak zwykłe specjale co średnio mi się podoba ;/

ja najbardziej czekam na walki z bossami i scenki z QTE które wyglądają naprawdę dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to czekam głównie na story mode bo zapowiada się przekozacki!!! ale na multi też jestem napalony! :) wreszcie będzie można się zmierzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przejście story.

2.Odblokowanie all char.

3.Szkolenie tego jedynego ktory najbardziej przypadnie do gustu

4.Multi z kolegami lub online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Story mode baaardzo poprawili w stosunku do jedynki, mógłbym stwierdzić nawet, że w jedynce to nawet nie był store mode (walka, lazenie,walka, lazenie,walka, lazenie. Prawie zero wstawek filmowych)Co nie zmienia faktu ze grało się naprawdę przyjemnie.Tutaj widać, że autorzy gry sie barddzo postarali odnosnie stworzenia story mode, walki z boss-ami wyglądają genialnie :D

Ja mam tylko nadzieję, że tryb multiplayer będzie zrównoważony. Chodzi mi głównie o postacie, żeby były zrobione tak aby nie każdy wybierał Naruto 3 Tails lub Sasuke, i kosił wszystko bo są pg :D.

Hmmm.... z tego co słyszałem to ponoć Edycji Kolekcjonerskiej nie dostaniemy tak ?, tylko zwykłą ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK nie ma edycji kolekcjonerskie na żadnym ze sklepów w europie ,USA to samo a jedynie Japonia ma jak tłumacz Google dobrze przetłumaczył to oni dostają jeszcze pies specjalne karty do gry w jako tam gierce karcianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten story mode może być całkiem dobrze dopieszczony:) też liczę na równowagą w multi. Ja jakoś specjalnie nie płacze że nie będziemy mieć kolekcjonerskiego wydania ważne że już niedługo będę mógł samodzielnie skopać tyłek Paina!!! :D i paru innym ludka w multi! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Minato będzie w podstawowej edycji. ?

Cos mi się o "łuszy" obiło

Ciekawe ile będzie potrzebne na przejście gry z misjami pobocznymi itp... mam nadzieję, że kolo 25-30 h :unsure:

Gdyby zrobili grę Bleach to byłby już wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe myśl o tym że naruto co raz bliżej nawet najgorszy dzień zamieni w dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Minato będzie w podstawowej edycji. ?

Cos mi się o "łuszy" obiło

No powinien być normalnie ale oby trzeba było się troszkę namęczyć żeby go odkryć!:) i w ogólnie żeby można było pokatować w tą grę!:P

Już normalnie nie mogę wysiedzieć tylko mieć tą gre! A ziomek w sklepie powiedział że może będzie parę dni przed premiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze :D Tylko najlepiej jak w klanie każdy by grał innym charem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę :P będziemy klepać ludzików zza granicy:) no i teraz się zacznie kto kim jest:P ja osobiście chciałbym zmasterować Naruto Sage Mode(tylko jak już pisałem wcześniej oby psotacie były równe w multi) może Itachiego albo Sasuke :P zapowiada się sporo postaci:) nie wiem co mi podpasi a wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał:

-Minato ( po avatarku chyba można skojarzyć)

-Naruto Sage Mode( zwykłego mogę komuś oddać)

-Neji

-Madara lub Sasuke

Taak... wiem, wiem sami pg ale podobają mi się te postacie

Ale jak coś to zaklepuję Minato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się że uda się zrobić tak żeby każdy grał kimś innym :P ej ludzie macie jakiegoś linka do postaci które mają być? chodzi mi o cały zestaw czy już jest jakiś potwierdzony anie screeny na wcześniejszych stronach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista postaci:

1a. Naruto

1b. Naruto Sage Mode

2. Sakura

3a. Sasuke

3b. Sasuke Akatsuki Robe

4. Yamato

5. Kakashi

6. Sai

7. Rock Lee

8. Tenten

9. Neji

10. Might Gai

11. Shikamaru

12. Ino

13. Choji

14. Asuma

15. Hinata

16. Kiba

17. Shino

18. Tsunade

19. Jiraiya

20. Orochimaru

21. Gaara

22. Temari

23. Kankuro

24. Chiyo

25. Deidara

26. Sasori

27. Itachi

28. Kisame

29. Hidan

30. Kakuzu

31. Konan

32. Pain

33. Tobi

34. Karin

35. Jugo

36. Suigetsu

37. Killerbee

38. Kabuto

39. Minato

40. Larz Alexanderson

41. ?Kurenai

42. ?Zetsu

43. ?Konohamaru

44. ?Who knows really????

Nie ma sensu ustalać kto kim będzie grał, bo preferencje mogę się zmieniać z czasem poznawania gry, w praniu wszystko wyjdzie na początek stwórzmy listę (zgraną paczkę) z jedną podstawową zasadą każdy na liście musi mieć dodane pozostałe osoby z grupy na PSN, cała reszta sama się z czasem zgra. Nie czekajcie kto komu wyśle zapro wysyłajcie pierwsi nie ma na co czekać. W dziale online stworze odpowiedni temat z listą na pierwszej stronie i będę ją aktualizował kto chce być na liście >>> Prywatna wiadomość do mnie, bo kto ma czas przeglądać forum non toper

:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie grał taką postacią jaka mu pasuje. W każdej bijatyce online zdarzają się mirrory (walki pomiędzy takimi samymi postaciami) więc proponuję odpuścić sobie dziecinadę z przypisywaniem konkretnego bohatera do danego użytkownika, na zasadzie "bo to jest moja ulubiona postać" i "kto pierwszy ten lepszy". Nie mamy po trzynaście lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie grał taką postacią jaka mu pasuje. W każdej bijatyce online zdarzają się mirrory (walki pomiędzy takimi samymi postaciami) więc proponuję odpuścić sobie dziecinadę z przypisywaniem konkretnego bohatera do danego użytkownika, na zasadzie "bo to jest moja ulubiona postać" i "kto pierwszy ten lepszy". Nie mamy po trzynaście lat.

Chodzi o to aby nie było tych samych postaci przynajmniej jak gramy miedzy sobą, zgodzę sie, żę przypisywanie sobie postaci w tym momencie jest dosyć głupie :/ (wiem sam wypisalem kim chce grac) ale sam przyznaj, że jeżeli jest możliwośc dogadania się kto kim gra ( w przyszłości jak gra wyjdzie) to czemu nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie grał taką postacią jaka mu pasuje. W każdej bijatyce online zdarzają się mirrory (walki pomiędzy takimi samymi postaciami) więc proponuję odpuścić sobie dziecinadę z przypisywaniem konkretnego bohatera do danego użytkownika, na zasadzie "bo to jest moja ulubiona postać" i "kto pierwszy ten lepszy". Nie mamy po trzynaście lat.

Dokładnie, po prostu zbierzmy się i pograjmy jak ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie grał kim chce więc chill :) tak czy siak jak już wyjdzie musimy ogarnąć mini klan i pograć razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam młócić w naruciaka. Ta giera jest Normalnie świetna. Na pewno różni sie od jedynki w 70 % i najważniejsze istnieje opcja wyłączenia supportów. A z tego względu że lubie online co competition to ta giera jest dla mnie must have. A więć moje PSN ID:kamyq. Z chęcią wstąpię do jakiegoś kalnu czy coś.

Edytowane przez davis17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam nie wydaje mi się że np w "klanowych sparingach" było by tak że ktoś wybrałby tą samą postać co drugi gracz mając jeszcze 43 inne do wyboru ;D Może jakiś Fan Tekken'a się zdecyduje na Larsa xD

jeżeli o mnie chodzi to ja jestem ciekaw jak się będzie grało Killer Bee, Tobi a jeszcze fajniej by było gdyby dodali Zabuze (wiem wiem jego nie było w shippuuden ale skoro jest Lars to czemu nie Zabuza? )

Edytowane przez Zapp93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze pamiętam wersje naruciaka z PS2 ( Ultimate ninja coś tam 4 ) były tam nie tylko all postacie do początku shinuopena aż do momentu ratowania gary po porobieniu wszystkiego na 100% powiały się postacie z normalnego naruciaka i wtedy było jak dobrze pamiętam 78 postaci ( nie wliczając ich transformacji) noże ten niespodzianki to własnie ( chodzi o te postacie ) to może własnie to :P takie moje skryte pragnienie

P.S

Nie wieże że nie dadzą jakiś DLC do naruta to kopalnia kasy jak nie darmowe to płatne z nowymi postaciami

a co wy no to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę :) Naruto już chyba ma za dużo fanów żeby tę grę zostawili w takim stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś na pewno będzie

Premiera 15 ... trzeba będzie jakoś wytrzymać .:/ i mieć nadzieję ze w weekend już sobie pogramy :D

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dzwoniłem do sklepu i pan oświadczył że może będą mieli troszke przed premiera:P więc nawet dwa dni robią różnice :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×