Skocz do zawartości
ONE

Silent Hill: Downpour

Rekomendowane odpowiedzi

ja dopiero kończe SH 1 wiec mysle ze wtego najnowszego tez pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"3. Woda nie będzie tylko elementem przewodnim Downpour, ale okaże się także nieodzowną częścią mechaniki rozgrywki. Jak? W aktualnym momencie nie wiadomo. Podejrzewamy jednak, że będzie ona jednym z czynników aktywnych w zagadkach logicznych zawartych w grze (bo przecież główny bohater nie będzie polewał potworów psikawką icon_wink.gif )"

Mozę być ciekawie

"4. Sprawa kamery. Ta ma być raczej statyczna, dokładnie tak samo jak w pierwszych dwóch odsłonach Silent Hill. Fanów serii ze stajni Cichego Wzgórza z pewnością ucieszy ten fakt."

No w końcu wracamy do korzeni, ale ale, jeśli to ma być sand-box to jakoś nie wyobrażam sobie żeby to jakoś współgrało

"6. Szok dla fanów serii. Brak ikon serii, czyli obskurnej szkoły i obrzydliwego do szpiku kości szpitala!"

Niee ja protestuje, tak nie może być !

"7. Gra, jak to prawdziwy sandbox, zawierać będzie w sobie wiele zadań pobocznych. Jakoś trudno nam sobie to wyobrazić biorąc pod uwagę fakt, że Silent Hill od zawsze było miastem opustoszałym, praktycznie opuszczonym, ale damy szansę na wykazanie się czeskiemu Vatra Games."

Trzy słowa WTF? ja się pytam

"8. Z bossami napotkanymi w grze walczyć będzie na zasadzie podobnej do tej z God of War III, czyli przy pomocy Quick Time Events (QTE). Jest to kolejna nowość w seriiSilent Hill."

Zatwardziałym fanom serii może to nie przypaść do gustu ale ja dam temu pomysłowi szanse

"12. W plecaku nie będziemy mogli trzymać żadnych broni (że co?)."

No własnie, ze co ? Im się w głowach po przewracało chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wielkim fanem Silent Hillów jeszcze za czasów PS2, nagle coś pękło i powstał Homecoming i już jakoś odpuszczam tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry dla hardcorowych graczy odchodzą powoli w zapomnienie ;) wystarczy spojrzec na nowego SH. Sanbox ? W SH? Mozę od razu zróbmy z tego drugiego prototype. Cały urok cichego wzgórza odchodzi w zapomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu od razu tyle osób skazuje ten tytuł na porażkę. Grałem we wszystkie części serii i uważam, że możemy się miło zaskoczyć. Zresztą ostatnia część w moim mniemaniu była lepsza od np. The Room'u. Wszystko jest na dobrej drodze. Musimy tylko poczekać na więcej faktów.

P.S. Dzięki Bogu za to, że nikt nie wpadł na tragiczny pomysł dodania multiplayera -_-.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem fanem serii i przeszedłem wszystkie częsci gry.

SH sandboxem ?

To jakiś żart, SH to ma być ryjąca banię fabuła i klimatyczne miejscówki a nie denne nudnawe subquesty .

Homecoming nie był zły, nawet mi się podobał jednak ma jedna wadę - nie jest to gra do której chce się wracać po raz kolejny tak jak do 1 i 2 .

Mimo wszystko wierzę w ten tytuł, mają u mnie kredyt zaufania zreszta na horyzoncie nie widać żadnej ciekawej produkcji tego typu bo sorry ale taki Dead space 2 nie umywa się do starych dobrych Silentów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer daje nadzieję na dobrą grę, ale tak samo było z Homecoming (poza względną fabułą ta gra była niewypałem). Mam nadzieję, ze wyjdzie również na pc, wtedy będę mógł ją przetestować przed ewentualnym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie to że nowy SH będzie sandboxem uznaje za duży plus. Przynajmniej twórców nie przerośnie taka typu gra jak ludzi robiących Alana Wake'a. Jeżeli tu i ódzie dać niezłe skrypty może wyjść coś fajnego. Plus nareście nie będzie (pozornie) niewidzialnych ścian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie to że nowy SH będzie sandboxem uznaje za duży plus. Przynajmniej twórców nie przerośnie taka typu gra jak ludzi robiących Alana Wake'a. Jeżeli tu i ódzie dać niezłe skrypty może wyjść coś fajnego. Plus nareście nie będzie (pozornie) niewidzialnych ścian :)

Tylko oby tak było, bo w homecoming czuło się jakbyśmy chodzili po sznurku. W SH1 - 3 byliśmy mocno ograniczani obszarowo, ale bariery były sensownie zastosowane (zerwane ulice, wysokie bariery i uszkodzone drzwi), a znalezienie właściwej ścieżki było sensem tych gier (wrzuć ciężki przedmiot do zapchanego zsypu, zejdź i podnieś monetę, zajdź pozostałe dwie, umieść we właściwej kolejności w komodzie i uzyskaj w ten sposób następny kluczyk xD to były rewelacyjne czasy). Teraz robi się gry pod przeciętnego amerykańskiego gracza, czyli jak najmniej główkowania - jak najwięcej efektownej siekany i oczywiście QTE). Mam nadzieje, że Downpour wróci do korzeni serii i będzie walczyło fabułą i klimatem, a nie biegiem jedną ścieżką i robieniem combosów LLP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby była mgła, ciemne pomieszczenia, słaba latarka, dobra fabuła, muzyka jak z pierwszych części i zagadki

Będę szczęśliwy :P

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sillent Hill skończył się dla mnie na 3 części. Wtedy to jeszcze miało ręce i nogi. Każda kolejna odsłona tej serii była wyssana z dużego palucha u stopy i w ogóle nie trzymało się to kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie?? damn skąd na biegu go można skombinować w cenie nie wyższej niż 199?? jaram się dość na niego powiem szczerze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodząc ostatnio Alan Wake (wyszło na PC niedawno) zauważyłem jak bardzo brakuje takiej gry na ps3 .

SH łyknę na 100% ale to jak stanieje, jest jeszcze masa innych gier w kolejce .

Gameplaye bardzo mi sie podobają miodzio jak dla mnie i nawet słabsze tekstury mi nie straszne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no masz: homecomming (średnie), siren (dobre) i chyba naprawdę wsio... :(

a alan to nudaaaaaaaaaaaaa :) zobaczysz na koniec.... po 30 minutach widziało się już wszystko poza fajnym dość endingiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SH raczej tak szybko nie stanieje patrz na Homecoming nadal trzyma cene a przecież gra już stara:-) najlepiej będzie n GGdorawać jak ktoś będzie wymieniał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz na Homecoming nadal trzyma cene a przecież gra już stara:-)

Nie rób sobie jaj :P 60zł to już nie majątek za nówkę w folii (zwłaszcza na konsole), a na PC już za 20-30 PLN można dostać (to już zupełnie jak za darmo, tylko gra biedna więc nie dam tyle :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie jaj :P 60zł to już nie majątek za nówkę w folii (zwłaszcza na konsole), a na PC już za 20-30 PLN można dostać (to już zupełnie jak za darmo, tylko gra biedna więc nie dam tyle :P)

No wiem że nie ale popatrz np. na uncharteda gra ma kilka miesięcy a nówka kosztuje 90zł

SH wiele wiele starszy a tylko 30zł różnicy i to i tak musisz trafić żeby kupić za 60zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że nie ale popatrz np. na uncharteda gra ma kilka miesięcy a nówka kosztuje 90zł

Jak moglbym wtracic, gdzie kosztuje 90? Najmniej widzialem za 115. Sorry za zmaine tematu ps gierka zapowiada sie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×