Skocz do zawartości
ONE

Silent Hill: Downpour

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ta walka też aż tak bardzo nie przeszkadza do momentu aż trzeba walczyć z co najmniej trzema przeciwnikami. Robi się straszna zadyma i nie wiadomo co robić. Bo z jednym czy dwoma to nawet ma swój urok, że Murphy tak pokracznie walczy, w końcu to jest zwykły człowiek, a nie mistrz walki łopatą i to jest fajne, że on tak pokracznie wali przed siebie tymi przedmiotami. No ale tak jak mówie jak wyskoczy wiecej niz dwoch przeciwnikow to sie robi chaos nie do ogarniecia. A co do lolipop chainsaw to jest inna bajka, bo ja uwielbiam takie gry zakręcone w stylu wlasnie lolipop, catherine czy asuras wrath :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po AC3 będzie to kolejna gra za którą "w końcu" się zabiorę :P

Długo zwlekałem ale na horyzoncie ją wciąż mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , powiedzcie , gdzie szukać kodów do sejfów , np ten sejf przed wejściem do miasta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pierwszy raz - gra jest GENIALNA. Bardzo brakowało mi takiej "starej szkoły" - mało walki, eksploracja, zagadki. No i świetna fabuła jak dla mnie. Platyny raczej robił nie będę, ale ciekawią mnie subquesty i dodatkowe endingi (obejrzałem b i d przez gościa na pomoście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą skończyłem 3 raz zrobiłem wszystko co się dało, wbiłem platynę .

Dodatkowy ending jest śmiechowy na maxa :) :) :) :) :)

Fan serii musi to zobaczyć !!!

Ja Ci Ixion powiem tak że jak zrobiłeś wszystkie questy (bo to jest najlepsza część gry niektóre są fenomenalne)

a ci nie zależy na pucharkach to obejrzyj sobie zakończenia na Youtubie czy gdziekolwiek .

Ja nie będę się kolejny raz powtarzał że gra genialna bo kto miał kupić to już dawno kupił a reszta i tak poleci po MoHa AC3 czy inną Fifę .

Tak dla ciekawości podam moje czasy

1 przejście - 19h - hard/hard sam bez poradników itd kilku Q nie zrobiłem .(end A/C)

2 przejście - 9h- easy/easy wszystkie questy (end B/D)

3 przejście - 5.30(w zasadzie to był speed run) digging the past (bonusowy quest) przejście nie zabijając ani 1 przeciwnika (end E)

DING !

PLATYNA :)

No i teraz ruszamy z OKAMI HD .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esz ty "dziweczko" dingujesz tylko te platyny i zapominasz o grach ich sie pozbywając :P teraz czeka cie ponad 100 godzin do platyny :P nie pracujesz/nie uczysz się że masz tyle czasu :P :P :P . Platyny ci wpadają z prędkością światła :P A ja tu ciuram aby te 2 godziny wieczorem na tytuł poświęcić...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skończyło się :P od pon znów tyram z tym że jak ty grasz to ja pracuję (nocki ) a jak ja gram to ty tyrasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , powiedzcie lepiej , co to sa te questy :D (sorry za takie lamerskie pytanie ale nie wiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie znajdziesz parę małych historii nie zwiazanych z głównym wątkiem... Są całkowicie opcjonalne ale naprawdę zajebiście zrobione... Mi szczena na niektórych naprawdę opadła (mój ulubiony to ten z gramofonem...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten z gramofonem jest zarąbisty prosty,wręcz banalny ale pomysłowy i oryginalny ....... no i ta muzyczka lecąca z gramofonu, mistrzostwo .

Ogólnie wszystkie są fajne jedyny który mi nie pod pasował to ten w banku bo zamiast na pomysłowości opiera się na walce a ta jak wiadomo nie jest najmocniejszym punktem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten z gramofonem jest zarąbisty prosty,wręcz banalny ale pomysłowy i oryginalny ....... no i ta muzyczka lecąca z gramofonu, mistrzostwo .

Ogólnie wszystkie są fajne jedyny który mi nie pod pasował to ten w banku bo zamiast na pomysłowości opiera się na walce a ta jak wiadomo nie jest najmocniejszym punktem .

ten z gramofonem , to ta akcja w "sierocincu" z teatrem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sierocińcu mnie rozwaliło, świetnie pomyślane.

zgadzam sie , swietnie pomyslane , brakowalo mi takiego tytulu na ps3 , eksploracja malo walki i ciary po plecach i strach w oczach przed otwarciem nastepnych drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 godzinki i jest rewelacja (na tyle ile mogę zobaczyć po 2 godzinach gry),ale jak czytam komentarze, to widzę że będzie jeszcze lepiej.W końcu może trafił mi się solidny,oldschoolowy horror surwiwal;).Katuje pół dnia Dishonored,tak by skończyć dziś i cała noc dla SH;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2 godzinki i jest rewelacja (na tyle ile mogę zobaczyć po 2 godzinach gry),ale jak czytam komentarze, to widzę że będzie jeszcze lepiej.W końcu może trafił mi się solidny,oldschoolowy horror surwiwal;).Katuje pół dnia Dishonored,tak by skończyć dziś i cała noc dla SH;D.

Załóż słuchawki i porządnie podgłoś. Ja poczułem się jak za starych dobrych czasów - masochizm pełną gębą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie lepiej. Ja dzisiaj pogralem kolejne pare godzin i jestem po prostu totalnie pochloniety przez zwiedzanie miasteczka. Te opuszczone pomieszczenia budynki i uliczki. Cos pieknego. Jak wyjdzie patch poprawiajacy stabilnosc gry to bedzie dla mnie top3 tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie lepiej. Ja dzisiaj pogralem kolejne pare godzin i jestem po prostu totalnie pochloniety przez zwiedzanie miasteczka. Te opuszczone pomieszczenia budynki i uliczki. Cos pieknego. Jak wyjdzie patch poprawiajacy stabilnosc gry to bedzie dla mnie top3 tego roku.

Dobrze, że Schantz napisał o patchu, bo drugie podejście zrobię dopiero po jego pobraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jest planowana data wydania patcha?

Zaraz robię wypad na wzgórze,Dishonored skończę jutro;)Trochę żałuję że nie kupiłem słuchawek,ale przy zgaszonym świetle, pełnej i ciszy powinno być nastrojowo;D

Mam nadzieję że poczuję się jak przy pierwszym Silencie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te obrazy ktore sie zbiera do czegos sie przydaja potem czy po prostu maja charakter kolekcjonerski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z subquestów dojdziesz dalej to zrozumiesz, jest odpowiedni pokoik do tej zagadki w mieście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie doradzić mi na jakim poziomie rozpocząć pierwsze przejście?Wystartowałem z hard/normal .Co do walki staram się jej unikać,chciałbym za pierwszym razem zrobić jak najwięcej questów i skupić się na fabule ,martwi mnie tylko to że mogę pominąć kilku rozwiązań uciekając czy przebiegając przez lokacje ze wzgledu na wrogów.System walki jest tak biedny że masakra.

Jest jakiś dobry poradnik odnosnie trofeów i zakończeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofea są na tyle proste że po co ci?? ja je zlewając wbiłem po 2 przejściach 80% :) a naprawdę nawet tam nie zaglądałem w listę :P

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiele rózni się walka między normal a hard?jak narazie jest sporo apteczek ale nie wiem jak bedzie pózniej.

Zdun a na jakim poziomie startowałeś?

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na dzień dobry robiłem hard/hard a potem easy/easy aby questy porobić :) więc nie odniose się do normala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×