Skocz do zawartości
kill

Kup Pan Cegłe!

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie ryzykuję ten nie traci :D Zobaczymy co w komentarzach będzie :).

Mądre motto życiowe jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/or...1487422868.html

CoRaz taniej te ds3 co ???

Przeciez to nawet nie jest oryginalny pad. Dziwne tylko jest to, ze ludzie sa zdziwieni tym, ze to jednak podrobka. Lokalizacja i cena to widocznie za malo

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/or...1487422868.html

CoRaz taniej te ds3 co ???

to jest dopiero tania aukcja: http://allegro.pl/pa...1491495538.html

w tej twojej to uzytkownik ma juz troche komentarzy, czego nie mozna powiedziec o tym z mojego linku

ludzie najpierw kupia takie pady, a pozniej beda pisac ze bateria im krotko trzyma, nie dziala pad itp

w najgorszym przypadku dostana cegle. czyli zepsutego pada na ktorego miesiac czekaja. pozniej kolejny miesiac beda odsylac (pewnie na wlasny koszt), rozpatrzenie reklamacji kolejny miesiac..,.malo komu bedzie sie chcialo w cos takiego bawic i pewnie odpusci...

ps. najlepsza jest cena za kuriera 180 zł :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sony ma podobno wymieniać zużyte baterie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha sony i wymiana bateri, chyba jak zaplacisz za nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś piszę, że są to oryginały to $ (oddział w Polsce) powinno zainteresować się tymi aukcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO PODROBKI WIEM BO SAM SIE WRĄBAŁEM I ZAMÓWILEM:) TEN TYP KARZE MI TO NA WŁASNY KOSZT ODSYŁAĆ DO CHIN CHOCIAZ TO ON WYSLAL GOWNIANA CHINSKA PODRÓBKE A NA DODATEK NIE DZIAŁA HAHAHA CO ROBIC W TAKIEJ CSYTUACJI ZEBY MU ZABLOKOWALI KONTO SKORO TAK WIARE W C*** ROBI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO PODROBKI WIEM BO SAM SIE WRĄBAŁEM I ZAMÓWILEM:) TEN TYP KARZE MI TO NA WŁASNY KOSZT ODSYŁAĆ DO CHIN CHOCIAZ TO ON WYSLAL GOWNIANA CHINSKA PODRÓBKE A NA DODATEK NIE DZIAŁA HAHAHA CO ROBIC W TAKIEJ CSYTUACJI ZEBY MU ZABLOKOWALI KONTO SKORO TAK WIARE W C*** ROBI?

Zgłoś to do allegro. Szczegóły na stronie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś to do allegro. Szczegóły na stronie. ;)

TZN WIESZ ZAłożyłem spór to koles ktory wogole nie odp na maile nagle odpisał i poinformował mnie że mam to wysłac na swoj koszt do chin paczka pocztowa której koszt to najtanszy 59zł hahah śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka razy bylo to pisane...

chcialo sie zaoszczedzic to teraz sie ma niedzialajacego pada :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka razy bylo to pisane...

chcialo sie zaoszczedzic to teraz sie ma niedzialajacego pada :whistling:

wiesz ja mam to w tylku 100zł mnie nie zbawi takze wiesz nie lotoj chodzi o sam fakt oraz o tym by nikt inny sie nie nacioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem o co ci chodzi.

sam wczesniej cos takiego napisalem: http://www.ps3site.p...post__p__493570

i w twoim przypadku sie sprawdzilo, niestety :confused:

dokładnie ja swojego pada wyrąbałem na kibel:) ale chodzi o sam fakt i o to ze nie popuszcze temu zlodziejowi tymbardziej ze posiadam jego dane z polski:) jak allegro nic nie zrobi to mysle ze policja cos poradzi na to nno i jestem juz z zparoma osobami co wykiwal dogadany by zalozyc sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z autopsji wiem, że policja trochę lekceważąco przyjmuje te sprawy z allegro (pewnie psuje im to statystyki) :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale to jest podstawa do tego zeby allegro oddalo kase z programu ochorny kupujacych np:) chyba ze ktoś sie z wawy wkoncu oszukany znajdzie to moze go sam odwiedzi:) ciekawe tylko dlaczego allegro to lekcewazy napisalem im maila dzis zeby blokneli to konto bo oszukuje ludzi itp a widze konto nadal istnieje a ludzie kupuja wiele "oryginalnych' podrobek:)

a ludzie nawet im pozytywy wystawiaja za te pady porazkaaa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czesto wystawiaja pozytywy w obawie przed odwetem (czyli negatywnym komentarzem).

nie wiem jak to sie dzieje, ale kilka razy sam tu wstawialem linki do podejrzanych aukcji, od razu raportujac je, i szybko pracownicy allegro usuwali te aukcje. ciekawe dlaczego teraz sie to nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czesto wystawiaja pozytywy w obawie przed odwetem (czyli negatywnym komentarzem).

nie wiem jak to sie dzieje, ale kilka razy sam tu wstawialem linki do podejrzanych aukcji, od razu raportujac je, i szybko pracownicy allegro usuwali te aukcje. ciekawe dlaczego teraz sie to nie dzieje

ja czekam do jutra jutro znowu napisz im maila i tak dalej aż do skutku:) sledze to frum takze wiem ze czesto dawałes rade ogarniac takich typów a teraz jest calkiem inaczej allegro ma jakis dziwny olew na to a koles zarabia a na jaki dział raportowałes aukcje? to tez im podesle to:)

Edytowane przez Peiha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku tych aukcji co ja zglaszalem (bardzo niska cena przedmiotu) dawalem: Jeżeli podejrzewasz, że Sprzedający może nie wysłać przedmiotu po wpłacie. później "bezpieczeństwo", później "podejrzewam, że sprzedający nie wyśle towaru". w uzasadnieniu pisalem, ze cena znacznie odbiega od sredniej i ze istnieje ryzyko ze nie wysle. oni juz jakos to weryfikowali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie taka cegła, ale aukcja dziwna :

http://allegro.pl/cz...1511675452.html

Koleś ma 40 komentarzy, sprzedaje kupony po 1 zł, na koniec wylosuje jedną osobę, który otrzyma PSP, a kasę z licytacji wyśle dla ofiar tragedii w Japonii. Myślicie, że jak zwinie ten 1000 zł to odda komuś konsolę, a całą kaskę faktycznie przekaże na ten cel ?

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie taka cegła, ale aukcja dziwna :

http://allegro.pl/cz...1511675452.html

Koleś ma 40 komentarzy, sprzedaje kupony po 1 zł, na koniec wylosuje jedną osobę, który otrzyma PSP, a kasę z licytacji wyśle dla ofiar tragedii w Japonii. Myślicie, że jak zwinie ten 1000 zł to odda komuś konsolę, a całą kaskę faktycznie przekaże na ten cel ?

Aukcja usunięta przez pracownika allegro, więc najwyraźniej konsoli nawet nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravvo dla Allegro :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kolo z padami też ma zablokowane konto. :laugh:. Czytając jego komenty od razu widać było że wałki kręci. Na zdjęciu oryginalny pad a wysyłał inne :laugh: Ja to się dziwię że ludzie kupują przy tylu negatywach, zwłaszcza że miał odnośnie padów sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×