Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

a jest taka w ogole opcja zeby ps3 bez dysku oddac do serwisu? bo jak tak to bedzie najlepsze rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest taka w ogole opcja zeby ps3 bez dysku oddac do serwisu? bo jak tak to bedzie najlepsze rozwiazanie

oczywiscie, ze tak. rowniez jest napisane o tym w gwarancji: mozesz wyjac dysk i wyslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Otóż mam taki problem , gdy chce włączyć konsole zapala się zielone światełko i gaśnie i zapala się od razu czerwone. Nic nie mruga ani nie piszczy .

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.<br>Dodam że jest to PS3 slim 120GB<br>

Edytowane przez Pływako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otoz wczoraj wylaczylem konsole przyciskiem od zasilacza (bez zamkniecia systemu)... I dzisiaj jak ja odpalam to widac tylko ekran startowy i nic sie wiecej nie dzieje... caly czas jest zielony ekran i nie idzie dalej. Do tego dochodzi tez ze nie mozna wlaczyc ani wylaczyc konsoli za pomoca pada. Mozna cos z tym zrobic czy tylko serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzialal patent z Recovery Menu a konkretnie system plikow niby byl uszkodzony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj dłużej przycisk power'a powinieneś usłyszeć 3 "beepnięcia", konsolka powinna przywrócić system i się uruchomić, jeśli nie - cóż pozostaje serwis lub jakiś sekretny sposób, który ktoś z forum może znać, bo wielu tu jest w temacie PS3 ode mnie mądrzejszych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po podłączeniu ps3 pod telewizor marki "Toshiba" doznałem dziwnego widoku. Po włączeniu konsoli absolutnie nic się nie dzieje. Nie pojawia się logo ps3, nie pojawia się menu, a płyta którą wkładam (czy to Fight Night Round czy to NBA) również się nie uruchamia...

Tak więc moje pytanie jest jasne i proste... "O co chodzi?"

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz konsole przyciskiem power na obudowie trzymając go przez jakieś 10 sekund, aż będą 2 piknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się w moim PS3 pewien problem. Od pewnego czasu jak wychodzę z gry FIFA 10 to konsola wydaje z siebie 2 lub 3 piknięcia się resetuje, czyli na TV pokazuję się na chwile napis BRAK SYGNAŁU po czym po chwili konsola uruchamia się tak jakby dopiero co ją włączył. Wcześniej jak wychodziłem z gry FIFA 10 trwało to szybciej i nie było tego dźwięku. Wie ktoś co może mieć na to wpływ? Zauważyłem ze dzieje się to po tym jak wyszła ostatnio nowa aktualizacja do gry, ale 3 moich znajomych którzy też maja PS3 nie mają tego problemu. POMOCY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola robi tzw. miękki reset czyli cos jej widocznie nie pasuje przy wyłączaniu gry.Spróbuj usunąć niepotrzebne dane z dysku,wyczyścić przeglądarkę i zobacz czy dalej się tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja swoja przykrywam narzuta która zakrywa mi konsole i wszystkie wloty dięki temu nie mam kurzu pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja swoja przykrywam narzuta która zakrywa mi konsole i wszystkie wloty dięki temu nie mam kurzu pozdrawiam

EEE to masz słaby sposób, ja swoją trzymam w akwarium, nie dość że zero kurzu to jeszcze glonojad mi czyści płyty BD przed odpaleniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Ostatniego wieczoru grałem chwilę po czym wyłączyłem normalnie konsolę przy użyciu pada. Dziś rano zabrałem pada do ręki ale konsola nie włączyła się. Nie reaguje też na przycisk POWER. Nie świeci się żadna dioda, nawet ta czerwona. W napędzie jest jeszcze płyta z grą której też nie można wyjąć. Zdechła na amen? Tylko serwis czy jakieś rady?

Edytowane przez MAT3U5Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAt czy SLIM

Jak Fat to może ktoś ją wyłączył przyciskiem z tyłu ... a może coś z kablem ... a właściwie skąd możemy wiedzieć :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAT ale guziczek spr. wtyczka też siedzi sztywno. Pytam bo może ktoś miał taki problem, zna się na tym i rozwiązanie jest na tyle proste, że nie opłacałoby się wysyłać konsoli do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz guziczkiem z tyłu,wyciągnij kabel,odczekaj 30 min i spróbuj :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o yyy to ja jutro zadzwonię po kuriera na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa załatwiona i wyjaśniona (str. 6 topicu) - YLOD :)

Konsola po serwisie, i wszystko git.

Pozdr,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki problem, że wczoraj gdy wyłączałem darksidersa to podczas wyłączania konsola pikła dźwiekiem chyba 3 razy i włączyła się. Wiecie może o co chodzi ?:) zdarzyło mi się to narazie 2 razy podczas grania w Darksidersa w innych grach narazie tego nie zauwazyłem :) Nie jest to może problem, który mi przeszkadza tylko chce wiedziedź od czego to :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo setki razy na forum. Miekki reset konsoli. Nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu napisałem o moim problemie ale mod wrzucił to do tematu z fifą 10, gdzie ludzie opisują swoje problemy typu nie mogę sie połaczyc ze znajomym podczas grania, ale ja fify w ogóle nie moge odpalić ..

wkładam płytke odpalam ją pokazuje się info, że nalezy zaktualizować fife do wersji 1.03 więc naciskam ok , przez jakieś 15 sekund jest napis czekaj, a potem następuje miekki reset konsoli, ktoś napisal, że konsola w ten sposób porządkuje sobie różne dane , ale ja już wykonałem z 50 formatów i odpalałem fife na świeżo gdzie nic nie było na dysku przywracałem ustawienia domyślne i przywracałem cały system, nawet formatowałem dysk przez kompa. i za każdym razem mam miekki reset konsola uruchamia się ponownie i czesto informuje, że utracono spójnośc danych i nastąpi ich przywracanie... czasem to sie nie udaje i kaze mi formatować dysk... z poczatku myślałem że dysk uszkodzony ale jest ok, teraz myślę, że coś jest nie tak z wewnętrzną pamięcią flash, łatwo bylo by to sprawdzić teraz robiąc aktualizację systemu ale mam ver 3.15 więc muszę czekać aż wyjdzie nowszy soft...

edit. płyta jest sprawna bo odpalalem na innej konsoli, ale kumpel miał już wszystkie aktualizacje włożyłem tylko płytę i gra się odpaliła normalnie.

Edytowane przez bigwaser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje sprawdzic inna plyte u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odłączyć konsolę od internetu jak włączasz fife i sprawdź czy wtedy też cię wywala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×