Skocz do zawartości
domall

Wyłączanie / Włączanie / Restart / Zawieszanie Się Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jak konsola łapie Yloda,zawsze po włączeniu konsoli jest zielona->żółta->czerwona dioda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak konsola łapie Yloda,zawsze po włączeniu konsoli jest zielona->żółta->czerwona dioda.

Tak właśnie było ale teraz ma rozruch, po czym zdycha wszystko oprócz zielonej lampki ;PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdycha?czyli bo nie za bardzo rozumiem.

Wszystko się wyłącza oprócz zasilania, karta graf. wentyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Yloda nic się nie włącza,więc to chyba nie ylod,tylko coś innego ci padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym i pierwszym objawem przegrzewania się konsoli jest jej resetowanie się lub miganie czerwoną diodą po takim wyłączeniu. Jak konsola na gwarancji to chyba nie trzeba mówić co masz zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym i pierwszym objawem przegrzewania się konsoli jest jej resetowanie się lub miganie czerwoną diodą po takim wyłączeniu. Jak konsola na gwarancji to chyba nie trzeba mówić co masz zrobić :)

Konsola była kupiona w Niemczech więc czekam na możliwość przerzutu. Sprawa wyjaśniona już po 1 poście qgara... Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam,ost zauważyłem że jak wyłączam konsole (obojętnie czy z pada czy z konsoli) to przed wyłączeniem konsola pika 3 razy i dopiero się wyłącza.Sytuacja pojawia się raz na jakiś czas

Zaznaczam że z grami nie mam problemu(zwisy itd)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne. Czasem konsola ma jakies smieci w pameici i musi sobie pomoc delikatnym resetem. Nic szkodliwego i kazdy tak ma, szczegolnie po zabawie przegladarka internetowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno żeby nowego działu nie zakładać,kupiłem wczoraj fife 09 i zauważam spore zwolnienia animacji zwłaszcza przy wykonywaniu rzutów rożnych czy dośrodkowaniach do pola karnego.Norma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

norma. W PES tez norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

mam pytanie, kupiłem nową ps3, chyba przy trzecim włączeniu mi sie sama zresetowała, zauważyłem potem że kabel zasilający był mocno poluzowany i nie dociśnięty, czy to mogło być przyczyną? dodam, że teraz się to nie zdarza

Edytowane przez qgar
Witam. Mialem wypadek samochodowy. Po zajsciu zauwazylem, ze nie bylo jednego kola. Czy to moglo byc przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie, kupiłem nową ps3, chyba przy trzecim włączeniu mi sie sama zresetowała, zauważyłem potem że kabel zasilający był mocno poluzowany i nie dociśnięty, czy to mogło być przyczyną? dodam, że teraz się to nie zdarza

To mogło być przyczyną. Wiatrak ruszył i kabel zasilający się poruszył i na chwilę przerwał dostawę prądu. Lecz obserwuj sytuację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum i mam nadzieje ze zawitam tu na długo :)

Przejdźmy do problemu, otóż od jakiegoś tygodnia zauważyłem jakaś usterkę (?) w działaniu mojej czarnulki. Podczas grania w cokolwiek ,czasem co 15 minut czasem cały dzień bez zająknięcia następuje wyłączenie się konsoli (tak jakbym odłączył kabel zasilający ) wygląda tak jakby była wyłączona. Wtedy muszę wyłączyć i włączyć zasilanie przyciskiem z tylu i dopiero z powrotem świeci się czerwona dioda i muszę uruchamiać system raz jeszcze. Po uruchomieniu dostaje komunikat ze system został niepoprawnie zamknięty. Mam nadzieje ze przedstawiłem problem wyraźnie i czekam na sugestie co dalej :) Pozdrawiam,

Nuttcracker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od tego resetu mineło już dużo czasu, zdążyłem zaliczyć pare tytułów, ale ciągle mnie to męczy, lubię jak mój sprzęt chodzi perfekcyjnie

Edytowane przez qgar
Nie ma idealow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum i mam nadzieje ze zawitam tu na długo :)

Przejdźmy do problemu, otóż od jakiegoś tygodnia zauważyłem jakaś usterkę (?) w działaniu mojej czarnulki. Podczas grania w cokolwiek ,czasem co 15 minut czasem cały dzień bez zająknięcia następuje wyłączenie się konsoli (tak jakbym odłączył kabel zasilający ) wygląda tak jakby była wyłączona. Wtedy muszę wyłączyć i włączyć zasilanie przyciskiem z tylu i dopiero z powrotem świeci się czerwona dioda i muszę uruchamiać system raz jeszcze. Po uruchomieniu dostaje komunikat ze system został niepoprawnie zamknięty. Mam nadzieje ze przedstawiłem problem wyraźnie i czekam na sugestie co dalej :) Pozdrawiam,

Nuttcracker

Oddałbym do serwisu z informacją , że jest problem z zasilaczem (prawdopodobnie się przegrzewa). Sprawdzą i zrobią co trzeba.

Sprawdź, czy konsola ma dobry obieg powietrza. Jeśli chcesz uniknąć tego typu spraw można pomyśleć o podstawce chłodzącej do czarnulki, np ->> http://allegro.pl/it...lim_laptop.html

Od tego resetu mineło już dużo czasu, zdążyłem zaliczyć pare tytułów, ale ciągle mnie to męczy, lubię jak mój sprzęt chodzi perfekcyjnie

Też lubię jak sprzęt chodzi tak jak powienien i jak coś jest nie tak to mnie to drażni. Jeśli jednak teraz jest ok to zwiększa się prawdopodobieństwo, że to był obluzowany kabel zasilający. Ja bym się tym już nie przejmował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu z obiegiem powietrza nie ma na bank bo stoi na otwartej przestrzeni :D Najprawdopodobniej odwiozę ja do sklepu tylko mam takie pytanie : nie jestem pewien gdzie mam rachunek za konsole może się tak zdarzyć ze mi nie przyjmą, oraz ile ewentualnie mogłaby taka naprawa kosztować i trwać? Nie chciałbym oddać do serwisu i czekać miesiąc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dowodu zakupu zapomnij o gwarancji itp.

ile bedzie to trwalo i kosztowalo to nie wiadomo, bo nie wiadomo co do konca nie dziala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jeszcze pokusił o sprawdzenie na innym kablu zasilającym - taka pierdółka a może to przez to ...

Co do gwarancyjnej naprawy to żaden sklep nie przyjmie sprzętu do naprawy bez rachunku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A zakładając ze to właśnie coś z tym zasilaczem?

P.S. Poszperałem trochę w necie na temat gwarancji i w polskim prawie nie ma takiego wymogu ,wystarczy mi świadek, bądź termin zapłaty kartą :)

P.S.II Sprawdzałem już na innym kablu i na innym gniazdku to samo :/ Przy okazji zauważyłem dziwną rzecz,miejsce gdzie podczepia się kabel zasilający jest trochę jakby niestabilne i lekko lata, tez tak macie? Dziwi mnie to bo w sumie podłączałem zasilanie tylko 3 razy w tym 2 dziś 0.0

Edytowane przez Nuttcracker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Poszperałem trochę w necie na temat gwarancji i w polskim prawie nie ma takiego wymogu ,wystarczy mi świadek, bądź termin zapłaty kartą :)

zycze powodzenia z tymi pomyslami :)

musisz miec dowod zakupu, skoro placiles karta to powinienes dostac wyciag z banku z ta transakcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ma gigantyczny problem. Posiadam PS3 Slim 250GB od jakiś 3 miesięcy. Parę godzin temu wszystko było w porządku. Teraz gdy chce włączyć konsole, ps3 startuje tak na ok na 2 sec i się wyłącza i już nie reaguje na nic. Trzeba wyjąć wtyczkę i włożyć jeszcze raz. Chyba nie minie mnie serwis, no ale teraz jest problem danych. Czy są jakieś sposoby odzyskać je ? Dodam, że konsola nie była mocno eksploatowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ma gigantyczny problem. Posiadam PS3 Slim 250GB od jakiś 3 miesięcy. Parę godzin temu wszystko było w porządku. Teraz gdy chce włączyć konsole, ps3 startuje tak na ok na 2 sec i się wyłącza i już nie reaguje na nic. Trzeba wyjąć wtyczkę i włożyć jeszcze raz. Chyba nie minie mnie serwis, no ale teraz jest problem danych. Czy są jakieś sposoby odzyskać je ? Dodam, że konsola nie była mocno eksploatowana.

Przy oddawaniu konsoli do serwisu z danymi nic nie powinno się stać, oni w to nie ingerują.

Jeśli jednak bardzo chcesz odzyskać dane musisz wyjąć dysk z konsoli (nie jest to trudne, wystarczy odkręcić klapkę z boku konsoli) i podpiąć go do do komputera, najlepiej poprzez zastosowanie obudowy na dysk 2,5 cala, np ->> http://allegro.pl/it..._5_ide_ata.html i zrobienie kopii zapasowej.

Owocnej walki :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy oddawaniu konsoli do serwisu z danymi nic nie powinno się stać, oni w to nie ingerują.

pierwszy blad - serwis sony zawsze formatuje dysk. wraca do Ciebie calkowicie wyczyszczony. robia tak za kazdym razem jak maja konsole w serwisie, to standardowa procedura i niezalezna od wykonywanej naprawy. taki bonus. jest to opisane w gwarancji. wgrywaja tez z automatu najnowszy firmware.

Jeśli jednak bardzo chcesz odzyskać dane musisz wyjąć dysk z konsoli (nie jest to trudne, wystarczy odkręcić klapkę z boku konsoli) i podpiąć go do do komputera, najlepiej poprzez zastosowanie obudowy na dysk 2,5 cala, np ->> http://allegro.pl/it..._5_ide_ata.html i zrobienie kopii zapasowej.

drugi blad. zaden pecet nie rozpozna systemu plikow ps3 i taki dysk bedzie dla niego nie do odczytania. w zwiazku z tym jest tylko jedna mozliwosc zrobienia backupu dysku ps3 na pececie: kopia 1:1 sektor po sektorze, blok po bloku calej powierzchni dyskowej (najlepiej jakims dosowym programem). trwa to w cholere czasu i na 99,99% nie zadziala - przywrocone dane beda uszkodzone.

@Junior004

skopiuj sobie sejwy na pendrive i inne wazne dla Ciebie rzeczy i zrob format dysku z menu konsoli (najlepiej tego serwisowego - dokladnie nie pamietam, sa tam dwie opcje format i rebuild system, cos takiego). powinno pomoc.

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy blad - serwis sony zawsze formatuje dysk. wraca do Ciebie calkowicie wyczyszczony. robia tak za kazdym razem jak maja konsole w serwisie, to standardowa procedura i niezalezna od wykonywanej naprawy. taki bonus. jest to opisane w gwarancji. wgrywaja tez z automatu najnowszy firmware.

drugi blad. zaden pecet nie rozpozna systemu plikow ps3 i taki dysk bedzie dla niego nie do odczytania. w zwiazku z tym jest tylko jedna mozliwosc zrobienia backupu dysku ps3 na pececie: kopia 1:1 sektor po sektorze, blok po bloku calej powierzchni dyskowej (najlepiej jakims dosowym programem). trwa to w cholere czasu i na 99,99% nie zadziala - przywrocone dane beda uszkodzone.

Co do pierwszego, to masz rację, zapędziłem się. :sweat:

Co do drugiego, to nie twierdziłem, że można od tak zgrać dane do folderu i że to będzie szybkie. A taką kopię można jeszcze potraktować linuxem :ninja:

A czy się uda - cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×