Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

Aż z ciekawości zajrzałem. Ograniczono liczbę trybów do 3 + tryb dowolny. Wycięto m.in. mój ulubiony tryb hardcore (bez perków i ulepszeń)

Za to nie ma najmniejszych problemów z połączeniem. Na serwerach większości już ludzie z wbitimy prestiżami, umiejętnie korzystający z przesadzonych dodatków.

Rozgrywka tak jak wcześniej w zdecydowanej większości zależy od używanych perków, często giniemy nie wiadomo skąd nie wiadomo w jaki sposób.

w ofensywie trudno fragować przez potężnie perki defensywne - tarcze i inne pierdoły

Mało gry w grze, takie moje prywatne zdanie, znajomość i używanie dodatków ważniejsze niż skill.

Raczej mały sens z gry "z doskoku" od czasu do czasu.

Multi dla hardcorowców, trzeba wszystko opanować, wtedy można czerpać przyjemność z gry.

Ogólnie multi bardzo przyzwoite, choć nie moje klimaty, ale jak ktoś ma się zamiar zagłębić to można polecić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi gra. Ja jak grałem 2-3 dni temu to cały czas komplet. Niestety coś za coś. Te perki to już przesady, a usunięcia trybu Hardcore to jakieś nieporozumienie. W poprzednich dwóch częściach czysty skill decydował o twoich wynikach, a tutaj wystarczy, że jesteś i coś tam zabiijasz, level idzie w górę, a co za tym idzie masz dostęp do lepszych broni, tarcz itp. Jednym zdaniem...im wyższy level tym jesteś lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie podłączyłem Move Motion Controller i wszystko ładnie, strzelanie celowanie, skakanie czy przeładowanie śmiga lecz nie wiem jak moge chodzić?

gość nie może sie ruszyć a nie wiem jak to ustawić na tym padzie? rozwiązanie znalazłem takie, że chodziłem na zwykłym padzie a reszte robiłęm na MMC? macie rozwiązanie ?

Edytowane przez hastic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, użyj pada?

Albo kup to ustrojstwo z lewą gałką, zawsze zapominam jak to się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) ostatnio kupiłem grę i jak ktoś chce niech dodaje mój nick to można by coś pograć generalnie gram dużo fps'ów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Singiel megazajebisty z ogromną dawką akcji i klimatem aż wypływającym z ekranu. Obie poprzednie części były świetne, ale trójeczka jest genialna. Jedyny mankament to zakończenie pisane chyba na kolanie, żeby zdążyć z deadlinem wydania gry.

Moim zdaniem to powinno wyglądać tak:

Capelli ginie w czasie spadania wzdłuż promienia (ten motyw z ratującym go helikopterem nawet w Hollywood by nie przeszedł), by potem zostać ogłoszony bohaterem i wybawicielem ludzkości. Przydałoby się też coś w rodzaju dotarcia do tajnych notatek Malikova wyjaśniających ostatecznie genezę powstania Chimery i ich przybycia na Ziemię, a także sposób na ich wytępienie. Może gdyby nie uśmiercili go w połowie gry, to takie wyjaśnienie miałoby miejsce. W sumie szkoda, że wiele z notatek musimy właściwie wyjaśniać sobie sami, szkoda zmarnowanego potencjału. Tak czy inaczej spokojnie można było zakończyć całą trylogię w sposób iście epicki, developerom jednak (albo wydawcy) się nie chciało. Mimo wszystko R3 to jedna z najlepszych przygód w jakie dane mi było zagrać.

PS. Motyw z grabarzami biegnącymi wzdłuż pociągu spowodował, że długo zbierałem szczękę z podłogi. Epic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem kampanie i.... Troszkę krótka gra np w porównaniu do Max Payne 3, ale gra warta zakupu... A co w niej najbardziej powala to oprawa graficzna.... Battlefield 3 miał powalać graficznie, ale na ps3 wyszedł po prostu słabo, a w porównaniu do Resistance 3, heh tragicznie.... Resistance 3 to chyba najładniejsza gra na ps3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam online passa do Resistance 3 na zbyciu...są jacyś chętni...?

Ja chętnie go przygarnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto kupywac resistance 3?Czy jako wielki fan 2 nie zawiode się?

Jak to wygląda z bossami,czy są tak samo wielcy i czy jest ich tez duzo jak w dwojce?

Edytowane przez Andrzej19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednie części nie grałem , ale 3 oceniam bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o takich klasycznych bossów to to praktycznie ich nie ma. Kilku mniejszych, łatwiejszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fantastyczna i zgarniała świetne noty, ale wyszła w kiepskim momencie. Były inne premiery w owym czasie i o grze zapomniano. Ja w multi cały czas znajduje mecze. Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o online-passa. Poprzedni użytkownik grę zdążył już wymienić więc jeśli ktoś chce to pisać na PW lub tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta gra jest tak niedoceniana. W multi ciągle gra wielu graczy. Singiel jest fantastyczny. Trofea ciekawe. Pewnie niedługo będzie w :psnplus:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z jednym z przedmówców, że gra została pominięta w natłoku różnych głośnych tytułów.

A R3 to tytuł ocierający się o perfekcję. Pod względem klimatu i atmosfery tak fantastycznego zżycia z grą, czucia jej świata i ogólnego "wsiąknięcia" w wirtualne życie nie było chyba od Fallouta 2... Miód, cud, malina. Pod tym względem dyszka. Ogólnie dałbym 9.

Choć to zupełnie inne rodzaje FPSów, to można przyrównać R3 do innych tytułów, robiąc takie równanie:

R3 > Killzone 3, Battlefieldy > CoDy :)

Ktoś kto nie grał, niech leci do sklepu. Atrakcyjna cena tylko dodaje plusów tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z zeby nie zasmiecac forum w roznych watkach zapytam tutaj. Przygode z PS3 zaczalem na poczatku tego roku. Z tego co czytalem Seria R jest dobra pozycja i tutaj mam pare pytan:

- Czy warto pokusic sie o kupno wszystkich 3 czesci (w sensie zaglebienia sie w cala historie o FoM do 3), czy po prostu brac 3ke i sie nie przejmowac.

- Przycinac na cenie i szukac uzywanych (np starszych czesci 1 i 2) czy brac nowe z polki, Online pass jest we wszystkich czesciach? Bo zakladam ze wymagany jest do Co-op? Zaznaczam ze zazwyczaj gram glownie w single player, niemniej chyba paru znajomych ma resistance wiec byc moze warto sprobowac czegos nowego (online co-op).

- Czy jest opcja Co-op'a na split screenie?

- Jako is Sony jest wydawca zakladam ze nie ma roznicy w ktorym kraju EU kupie gre bede mogl wybierajac odpowiedni jezyk miec wersje oryginalna lub PL - czy to zalozenie jest prawdziwe?

Majac plusa mialem nie kupowac gier, ale reka swierzbi zeby przeciagnac karta.

Z gory dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam

Edytowane przez nallegam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja Ci odpowiem bo reszta zlewa ten temat.

Jeśli chodzi o sam zakup to zdecydowanie taniej będzie z używkami. Gry możesz kupić wszystkie za około 80zł (może nawet mniej).

Online pass jest tylko w 3 części (jak byś chciał to mam jeden wolny).

W Co-op'a grasz na podzielonym ekranie w poziomie. Tylko 3 część jest spolszczona.

Lepiej grać we wszystkie części po kolei bo jest to wszystko ze sobą związane.

Moja rada odnośnie części 2 - nie denerwuj się poziomem trudności. Z całej gry jak nic innego zapamiętasz taką krótką muzyczkę po każdym zgonie :biggrin:

Moim zdaniem gry są bardzo niedocenione, a sama 3 część jest bardzo fajna tylko wyszła w złym okresie i przy marnej promocji. Jej sprzedaż była kiepska (nie wiem czy przekroczyła 1 mln). Akurat wtedy wychodziło bodajże COD i Assassin.

Edytowane przez Castiel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Trylogię Resistance w zamian za gry z Plusa, które były tam przez cały rok czyli inFamous, LBP itd. Może Trylogia to przesada, ale myślę, że właśnie Resistance tam zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zobaczymy bo żadnej części nie ma w PS Store, póki co Sony w ramach PS+ płytek nie wysyła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak teraz się zastanawiam i faktycznie coś takiego mogłoby się tam znaleźć. Sony na pewno wrzuci jakieś fajne exy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×