Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

No to może ja Ci odpowiem bo reszta zlewa ten temat.

Jeśli chodzi o sam zakup to zdecydowanie taniej będzie z używkami. Gry możesz kupić wszystkie za około 80zł (może nawet mniej).

Online pass jest tylko w 3 części (jak byś chciał to mam jeden wolny).

W Co-op'a grasz na podzielonym ekranie w poziomie. Tylko 3 część jest spolszczona.

Lepiej grać we wszystkie części po kolei bo jest to wszystko ze sobą związane.

Moja rada odnośnie części 2 - nie denerwuj się poziomem trudności. Z całej gry jak nic innego zapamiętasz taką krótką muzyczkę po każdym zgonie :biggrin:

Moim zdaniem gry są bardzo niedocenione, a sama 3 część jest bardzo fajna tylko wyszła w złym okresie i przy marnej promocji. Jej sprzedaż była kiepska (nie wiem czy przekroczyła 1 mln). Akurat wtedy wychodziło bodajże COD i Assassin.

Dzieki :)

Widzisz w PL bywam okazjonalnie wiec raczej jak cos mi sie wyswietli w stylu chce juz tu i teraz to ide do sprawdzam ceny w necie jade do GameStop i patrze na ceny w drugim obiegu.

I tam mam kupke wstydu w postaci calej masy gier z PS+ (mimo iz PS3 mam od stycznia). Moje zakupocholictwo i zbieractwo daje o sobie znac i jesli mozna cos wyrwac w dobrej cenie (w stosunku do cen w kraju w ktorym przebywam) to wpadaja mi takie pomysly zeby moze zapoznac sie z taka czy inna seria. Jesli nawet nie ogram tego teraz to bedzie cos na pozniej bo mam nadzieje ze moja czarna slimka posluzy mi ladnych pare lat.

Nieco zmartwiles mnie poziomem trudnosci - przyznam ze po dlugiej przerwie w graniu niektore gry sprawiaja mi pewne mniejsze lub wieksze klopoty, jak nie sterowanie z ktorym zdaje sie byc niekompatybilny to wlasnie poziom trudnosci lub brak mojej wprawy w graniu (raczej to drugie).

Raz jeszcze dziekuje za odpowiedz sprawdze jutro po ile R1 i R2 stoi w gamestopie, 3ka ma i tak rozsadna cene (niewielka roznica w porownaniu z PL).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii grałem jedynie w Resistance 2, była to moja druga gra na PS3 więc trochę ciężko ocenić jej poziom trudności bo byłem wtedy kompletnie nie zaznajomiony z graniem na padzie ale z tego co pamiętam to grało mi się wyśmienicie. Pokuszę się nawet o stwierdzenie że singiel bardziej mi się podobał niż w Killzonie :) Poziom trudności może był wysoki ale nie jakoś strasznie irytujący jak to bywa w niektórych grach. Po prostu jak przegrywasz to głównie z Twojej winy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi - glupi ja nie sprawdzilem za wczasu - sa demka do R1 i R3 dzis pobiore i sprawdze czy mi gra podejdzie.

dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMA CHCEM KUPIC R3!!! Bo kiedys miałem i byla jak dla mnie najlepszym fps na ps3 (multiplayer) chcem do niej wrocic ale niewiem czy jeszcze ktos gra i czy niema problemow zeby wejsc w jakis mecz.?? plz o ODP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę z kumplem zaliczyć w koopie trofik Brotal,czy po przejściu w koopie gry wpadną trofiki nam obojgu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać jak to jest z multi w R3?? Ludzie grają czy ciężko znaleźć jakiś pokój do grania???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z trofikiem "Juggler"-otruć,zamrozić,podpalić 4 przeciwników.

Robię to w chapterze 16,kanały już z 20 razy udało mi się to i za cholerę nie wpada trofik.

Mieliście już takie problemy czy ten trofik jest zglitchowany?

Byłbym wdzięczny za jakiś dobry sposób na ten trofik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z trofikiem "Juggler"-otruć,zamrozić,podpalić 4 przeciwników.

Robię to w chapterze 16,kanały już z 20 razy udało mi się to i za cholerę nie wpada trofik.

Mieliście już takie problemy czy ten trofik jest zglitchowany?

Byłbym wdzięczny za jakiś dobry sposób na ten trofik?

Miałem problemy z tym trofikiem jak platynowałem grę. Ważne, że nie trzeba tego robić na wszystkich 4 jednocześnie. Można zrobić na każdym z osobna. Jest filmik na YT gdzie pokazane jest jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy warto kupić grę? Mam 1 i 2. Jedynka na chwilę obecną jest dla mnie ciężka. Trochę pograłem i nie mam opinii. 3 ma skrajne recenzje ale chciałbym mieć komplet kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś nieduże pieniądze warto, choć lada dzień odcinają multi.

Gra nawet bardzo przyzwoita, ale wyszła w złym okresie (w podobnym co Battlefield 3 i MW3) i pozostała bez echa.

Jak dla mnie obok Black Ops 1 jedna z najlepszych fabuł w FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś nieduże pieniądze warto, choć lada dzień odcinają multi.

Gra nawet bardzo przyzwoita, ale wyszła w złym okresie (w podobnym co Battlefield 3 i MW3) i pozostała bez echa.

Jak dla mnie obok Black Ops 1 jedna z najlepszych fabuł w FPS

Na multi mi nie zależy. Szkoda że serwery odcinają. Ale za 24 zł to dla singla chyba dość dobra cena. Zresztą 3 ma podobno lepszy klimat niż 1. Jeszcze się zastanowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje są skrajne więc wacham się, jak już wspomniałęm, 1 sprawia mi problemy już na 1 misji, ale może to wina przestawienia się z pada od xboxa?? Choć jak się zastanowię to w aliens colonial marins gra się nawet przyjemnie. Może to kwestia przyzwyczajenia. ?Napaliłem się na ten tytuł bo lubię takie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać do Resistance 1. Jedna z pierwszych gier na PS3, która równie dobrze mogła wyjść na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać do Resistance 1. Jedna z pierwszych gier na PS3, która równie dobrze mogła wyjść na PS2.

coś w tym jest, yulko że wydaje mi się że nie jest to taka łatwa strzelanka jak te które mamy teraz. Strzał iginiesz, brak apteczek to poważne utrudnienie. Może początek jest taki. Dam 1 jeszcze szansę. Ps a czy ktś z was nie chiałby jeśli ma 3 sprzedać w rozsądnej cenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W R3 też są apteczki. Fajnie że pomimo że seria poszła ostro do przodu zostawiła ten oldschoolowy element

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W R3 też są apteczki. Fajnie że pomimo że seria poszła ostro do przodu zostawiła ten oldschoolowy element

więc chyba to będzie kolejna gra w kolekcji. W sumie jak na start nowej konsoli w domu mam już 6 tytułów. Jest w co grać. Kampania starcza na około 10 godzin??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc chyba to będzie kolejna gra w kolekcji. W sumie jak na start nowej konsoli w domu mam już 6 tytułów. Jest w co grać. Kampania starcza na około 10 godzin??

 Na łatwym pewnie w 7-8h ale na wyższych poziomach trudności na pewno troche więcej, ale ta gra kosztuje 20zł za nówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Na łatwym pewnie w 7-8h ale na wyższych poziomach trudności na pewno troche więcej, ale ta gra kosztuje 20zł za nówkę...

nówki chodzą drożej ale używki od 20 zł, więc duża strata nie jest. Zastanawiam się jeszcze nad vanquishem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nówki chodzą drożej ale używki od 20 zł, więc duża strata nie jest. Zastanawiam się jeszcze nad vanquishem

Kilka dni temu kupiłem resistance 3 za 19,99zł nówkę zafoliowaną, używek sie nieopłaca kupować bo online pass 35zł kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem resistance 3 za 19,99zł nówkę zafoliowaną, używek sie nieopłaca kupować bo online pass 35zł kosztuje.

możesz powiedzieć gdzie kupiłeś?? Bo kusząca oferta. Cena też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 marca mają wyłączyc serwery R2 i R3 a szkoda, bo chcialem przejsc z kumplem R3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem, że wyłączają, dziwna polityka sony bo na xklocku już tak często serwerów nie kasują. Ale w coopie przechodzić można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem resistance 3 za 19,99zł nówkę zafoliowaną, używek sie nieopłaca kupować bo online pass 35zł kosztuje.

Online pass to już za 8 dni będzie sobie można wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi.  :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×