Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po przerwie :) Dobrze by było rozesłać do ligowców jakieś PW z informacją o tych ankietach, bo raczej mało kto tu zagląda,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie :) Dobrze by było rozesłać do ligowców jakieś PW z informacją o tych ankietach, bo raczej mało kto tu zagląda,

I to jest właśnie błąd, bo każdy kto bierze udział w lidze powinien tutaj regularnie zaglądać. Szczególnie przed wydaniem gry, bo wiadomo że będą ustalenia dot. następnego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałem sprawę po GP Valencii, gdzie miałem 3 puncture'y na każdym kolejnym okrążeniu po zjeździe do pit stopu. W tym sezonie też olewam, bo jak dla mnie gra jest mocno zgubowana i nie daję zbyt wielkiej frajdy. Napisałem po Valencii do któregoś z przedstawicieli Ligi 2, że rezygnuję z udziału w rozgrywkach. Teraz też nie jeżdżę bo nie mam F1 2010, natomiast trzymam miejsce na przyszły sezon. To tak w ramach wyjaśnień..

i jeszcze jedno error, myślę, że mój nick jest do ogarnięcia ;)

LUKASZASADA .. przez jedno Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochany, no niestety miejsca nie trzymasz. Nie zostales zbanowany ale bedzie brany pod uwage na koncu. Pozdrawiam :)

btw...

Jeden z naszych wspolOrganizatorow bedzie wysylal do ludzi z lig 1-4 i 1-2 z info ze jest obecnie ankieta ktora jesli chca powinni sie zainteresowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, werdus napisał do mnie dość interesujące PW.

Mianowicie jeśli są chętni do dalszego ścigania się w F1 2010 to zerknijcie sobie do tematu "Paddock" i na mój ostatni post.

Znajdziecie tam więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne to jest swietna idea... Jesli was sie zbierze tyle osob ile Patryczek pisze to gitara.

Chcialem pochwalic lige 2 z sezonu 1 i 2 bo znowu glosuja extra i szybko.

Aha, jesli znacie kogos kto kupi f1 2011 i jest waszym znajomym i wiecie miejwiecej jak jezdzi i ze sie nadaje tutaj to dajcie mu namiar na mnie i mozecie sie wowczas scigac w jednej lidze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem po Valencii do któregoś z przedstawicieli Ligi 2, że rezygnuję z udziału w rozgrywkach.

Nic nie pisałeś o rezygnacji. Po GP Europy (5 czerwca, str. 22) opisałeś swój wyścig, a potem nic. Odezwałeś się dopiero 3 lipca, w dniu GP Belgii:

ja dzisiaj niestety nie dam rady.. powodzenia

To świadczy o tym, że ciągle czułeś się uczestnikiem Ligi.

Warto dodać, że GP Europy i GP Belgii oddzielają 3 inne GP, czyli był to pierwszy Twój odzew po miesiącu i jak się później okazało ostatni, aż do dzisiaj.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałeś o rezygnacji. Po GP Europy (5 czerwca, str. 22) opisałeś swój wyścig, a potem nic. Odezwałeś się dopiero 3 lipca, w dniu GP Belgii:

To świadczy o tym, że ciągle czułeś się uczestnikiem Ligi.

Warto dodać, że GP Europy i GP Belgii oddzielają 3 inne GP, czyli był to pierwszy Twój odzew po miesiącu i jak się później okazało ostatni, aż do dzisiaj.

do tego żadnej odpowiedzi na PSN, lukasz, bądzmy poważni, jeżeli nie chcesz lub nie możesz sie ścigać to chociaż odpisz że nie jedziesz, wczoraj napisałem do ciebie na PSN z zapytaniem czy jedziesz wyścig bo pojawiłeś się przed 21, ty odpaliłeś GT5 i olałeś wiadomość więc nie zdziw się jeśli ktoś ciebie oleje na sezon 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 procent zgadzam się z Milczarem i Mateo, ta liga tylko dla poważnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz z tego wychodzi, że to Ty ich nie chciałeś:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz z tego wychodzi, że to Ty ich nie chciałeś:pardon:

właśnie :) nikt nie mówi że ktoś ciebie tu niechce bo nawet jak jechałeś z nami te dwa czy tam 3 wyścigi to raczej nie było problemów, chyba jezdziłeś fair, ale jak nie dajesz znaku życia o sobie ani na forum ani na PSN no to nie dziw się że każdy ma takie podejście do ciebie, tak sie poprostu nie robi, nie jedziesz to poinformuj o tym chodzby mnie 10min przed GP (tak jak wczoraj) a nie olewaj, proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo skąd Ty wiesz kto jeździ fair jak się sam ze sobą ścigasz :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mamy pierwszego rezerwiste :)

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to:bona

Moj nick na psnid to:Bonaboy7thst

Gram na:Logitech Driving Force GT

Mam/niema mozliwosci nagrywania wyscigow (niepotrzebne skreslic): nawet jesli to mam

Chce/nie chce pomoc w tworzeniu ligi: Chce pomagać lidze w rozwoju

O sobie kilka slow:Jestem spokojnym i dosyć rozważnym kierowcą który szuka doświadczenia i zabawy.

Bona witamy w rezerwie. Bona w czym moglybs pomagac w lidze?? Gdzie czujesz sie mocny??

Zapraszamy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędziowanie lub bycie tzw. Supervisorem jednej z lig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo skąd Ty wiesz kto jeździ fair jak się sam ze sobą ścigasz :rofl:

hehe nie no akurat pamiętam raz jechałem za lukaszasada i raczej nie wzbudził we mnie negatywnych emocji :D gdyby tylko dawał znać co z nim było by ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie robi się tutaj mały off-top... Zamiast o lidze to pytania o to kto jakie ma łącze...

A ja uległem i też się wypowiedziałem.

Na tematy nie związane stricte z ligą piszcie w paddocku, bo potem jak chce się znaleźć sensowną informację to trzeba przebijać się przez gąszcz bzdur.

Powyższą rozmowę nt. łącz przenoszę do paddocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zapisany:

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to: id83

Moj nick na psnid to: acePL

Mam lat: 27

Gram na: G27

Mam mozliwosci nagrywania wyscigow.

Chce/nie chce pomoc w tworzeniu ligi - Chcę być tylko uczestnikiem.

Witamy i zapraszamy do dyskusji... ps, z filmikow ktore zapidales wynika ze scigales sie w f1 2010 z innymi kolesiami jak cos to zawsze mozesz tutaj zaprosic ich. Pozdro

=========

co myslicie aby w tym roku zrezygnowac z TC???

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówią twórcy za używanie wspomagaczy online będzie jakiś rodzaj ograniczenia szybkości, więc lepiej będzie jak z wyłączonym wszystkim będziemy jeździć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że mamy od razu ustalać, że wszystko na off. Trzeba poczekać na to co gra pokaże, bo jak będzie tak jak napisałem to padowcy trochę stracą. Nie ma co teraz wymyślać poczekajmy i zrobimy ankietę już po wyjściu gry i przetestowaniu czy jedziemy z czy bez wspomagaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tą trakcją wyłączoną to rzeczywiście padowcy będą mieli przechlapane, bo jeżeli będzie tak jak w F1 2010 to za dużo nie szło pojeździć na padzie i domyślam się, że w wersji 2011 nic nie ulegnie zmianie. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat z "jakimi asystami jeździmi" wraca co chwila jak bumerang. W pierwszym sezonie wszystkim wyszło na dobre że do wyboru była tylko trakcja i skrzynia biegów - opcje akurat żeby mozna było je dostosować pod siebie. Zostawmy to w tym samym układzie na nowy sezon i bedzie gitara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat z "jakimi asystami jeździmi" wraca co chwila jak bumerang. W pierwszym sezonie wszystkim wyszło na dobre że do wyboru była tylko trakcja i skrzynia biegów - opcje akurat żeby mozna było je dostosować pod siebie. Zostawmy to w tym samym układzie na nowy sezon i bedzie gitara

Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×