Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba i tak w tym roku wymyślili jakieś dodatkowe balasty czy coś w ten deseń jeśli używa się wspomagaczy. Dla mnie każdy może jeździć jak chce, ważne jest to, że ja będę bez asyst jeździć i z manualną skrzynią. Jak wygra ze mną ktoś kto używa wspomagaczy, znaczy ze jestem na tyle cienki, że czas się wziąć za trening :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten "balast" dla osób jadących z trakcją będzie na prawdę, to chyba mistrzom kodu napisze list... Zamiast dawać jakieś ułatwienia padowcom, to oni najlepiej powiększaliby istniejącą już przepaść między kółkiem a drążkami...

Mam nadzieję, że to tylko plotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten "balast" dla osób jadących z trakcją będzie na prawdę, to chyba mistrzom kodu napisze list... Zamiast dawać jakieś ułatwienia padowcom, to oni najlepiej powiększaliby istniejącą już przepaść między kółkiem a drążkami...

Mam nadzieję, że to tylko plotki...

byś kupił kierownicę w końcu! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI, brawo!!! to jest wlasnie to... Ja nie czuje dlaczego inni chca aby asysty byly zabrane wszystkim. Ty jezdzisz bez i ciebie to cieszy a nie to cie ciesze ze ktos inny musi bez nich jechac...

Ogolnie zrobilem taki rekonesans. Wyszlo mi z niego co nastepuje... W lidze 2 poki co sa tylko 3 osoby z padami... ( z tego superkusio, ktory jesli tak dalej pojdzie poleci z ligi do rezerwy). Zatem 2 pady... Z Patricko staramy sie w tym sezonie troszeczke odczepic jedna lige od drugiej... Dlatego tez mysle ze w lidze 1 beda asysty te co w sezonie 1 (plus oczywiscie jakies kersy czy inne drsy) a liga druga jesli taka wola jest moze jechac na wszystkim off. Ja problemu nie widze... Jesli panowie Mane i Chwartz maja jakies ale to mozemy ich zamienic z kims i wowczas np ta liga moze byc w calosci obsadzona przez kierowniczki...

Ja tam problemu nie widze a dodatkowo przestaniecie o tym sapac. Nie pamieta wol jak cieleciem byl nasuwa mi sie odrazu... Kiedys kazdy gral na padzie a teraz pan wielki jeden z drugim ma kierownice i odrazu wymaga od swiata zeby on tez mial...

Zatem temat do dyskusji zaczynam tutaj... oczywiscie ja oczy swoje ustawilem na lige 2 wiec jak cos to kontynuujcie tam sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a liga druga jesli taka wola jest moze jechac na wszystkim off. Ja problemu nie widze... Jesli panowie Mane i Chwartz maja jakies ale to mozemy ich zamienic z kims i wowczas np ta liga moze byc w calosci obsadzona przez kierowniczki...

Ja już też mam kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie do Mane, i superkusia (jesli on zaglosuje) i jesil sie zgodza to mozecie miec wszystko na off lige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, są już zapisy do ligi f1 2011 ?

Na pierwszej stronie masz link do "lista obecności" tam jest spis wolnych miejsc. Popatrz sobie, zdecyduj gdzie chciałbyś jeździć a później do organizatora danej ligi napisz na PW żeby cię zapisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przewodniczącego działu kadrowego, którym jest Error :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nie mialem czasu za bardzo na odpisywanie wiec zrobie to dzisiaj

Grasz na kierownicy i próbujesz przebić pomysł, który z góry skaże padowców na porażkę.

Bardzo to mądre, a nie wspominam już, o chociaż minimalnej trosce o tych co grają na padach.

Czasem warto spojrzeć dalej niż własny czubek nosa.

z tym czubkiem nosa to wydaje mi sie ze troche przesadziles ponieważ jest na pewno pare osob w calej lidze które z mila checia by jezdzily bez asyst wiec na pewno nie myslalem tylko o sobie.

po drugie ja nie chce nikomu nic narzucac zeby byly wyscigi bez asyst poprostu w pirwszym sezonie byla jakas ankieta dot. asyst a w tym juz nie.

i nie chce tym postem wywolac jakiej wojny o asysty tylko napisalem o asystach bo ten temat nie byl omawiany jeszcze odnosnie 3 sezonu

a po trzecie to do to do Sir Siekier nic nie "sapalem" tylko napisalem co mi sie wydawalo za sluszne a za co zostalem zrugany.

a tak z innej beczki to jestem ciekawy czy nie bedzie tak samo jak w F1 2010 ze grajac online moglismy dobrac sobie za przeciwników AI ale tylko jednego z kazdego teamu to czy nie bedzie podobnie teraz ze trzeba wybrac wszystkie bolidy czyli 12 zespołów a potem ewentualnie kolejne cztery jak tak bedzie to nasze teamy ligowe nie przejda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tak jak mówisz to organizuje pierwszy lepszy transport do Birmingham i robię wjazd do Codemasters i robię z nimi porządek. Takie coś nawet w głowie mi się nie mieści, aż takimi deklami to chyba nie będą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drugie ja nie chce nikomu nic narzucac zeby byly wyscigi bez asyst poprostu w pirwszym sezonie byla jakas ankieta dot. asyst a w tym juz nie.

i nie chce tym postem wywolac jakiej wojny o asysty tylko napisalem o asystach bo ten temat nie byl omawiany jeszcze odnosnie 3 sezonu

Taka ankieta będzie chyba we wrześniu, więc każdy się będzie mógł wypowiedzieć. Zresztą było tez pisane że najlepiej by było jeździć z asystami takimi jak w pierwszym sezonie. Ja gram na kierownicy i jak miałem wyłączoną trakcję to non stop walczyłem z bolidem żeby jechał prosto, więc dla siebie nie widze żadnej zabawy z jazdą TR off. A innni z kolei bez trakcji robili np. lepsze czasy w kwalifikacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wypowiem się w sprawie asyst, jeżdżę na padzie od 1 sezonu od połowy i cały 2 sezon, mam wszystko wyłączone poza skrzynią biegów, która jest automatyczna. Wiem, że w osobami posiadającymi kierownicę nie mam szans dlatego fajniej by było aby był podział na padowcóc również z takimi samymi asystami z jakimi jeżdzę uważam, że skrzynia biegów raczej mnie spowalnia niż pomaga tak wiec jak ktoś by jeździł na manualu i bym wiedział że każdy gra na padzie to pewnie bym przycisnął i też spróbował się tak nauczyć jeździć ale nie wiem czy skrzynia wtedy też by była zbanowana?? .Co do TC jestem zdecydowanie za off nie rozumiem w ogóle czemu jest to zezwolone sorry ale jakoś jeżdżę od roku na padzie bez TC i Bardzo dobrze wiem, jak trzeba delikatnie wchodzić i wychodzić z zakrętów z o wiele większa asekuracją i chciałbym aby każdy musiał się nauczyć tak jeździć , kolejny aspekt czegoś takiego to to że wtedy wiesz , że ścigasz się z osobą która ma identyczne warunki i trudności do pokonania i jeżeli wygrasz wiesz że wygrałeś zasłużenie a jak przegrasz to też wiesz, że mieliście te same warunki. TC zdecydowanie off skrzynia no cóż chciałbym automat ale jak nie przejdzie to będzie dużo nauki przede mną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze to sprawa Mane, jesli on nie bedzie mial nic przeciwko to mozecie miec lige 2 na hardcore zrobiona ze wszystkim na off. Ewentualnie Mane moge cie zamienic z kims z innej ligi jak chcesz??

dolaczyli do rezerwy:

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to: LuzzaQ

Moj nick na psnid to: EviLorDs

Gram na: Logitech DFGT

Chce pomoc w tworzeniu ligi

O sobie kilka slow: Nazywam się Mateusz, mam 16 lat, szczególnie interesuję się F1, piłką nożną oraz elektroniką.

Dziekuje i pozdrawiam

Chciałbym zgłosić chęć udziału w małej lidze 2011.

nick ps kuliszchris

nick psn kuliszchris

Jeżdżę na DFGT .

Styl jazdy spokojny.

Nie mam możliwości nagrywania wyścigów.

NIe chcę pomagać w organizacji ligi.

Brałem udział w pierwszym sezonie .Z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować o czym powiadomiłem na forum. Dzięki i pozdrawiam

Witamy i zapraszamy do dyskusji... szansa na wejscie do ligi jest bardzo duza :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, bo z tego co widzę może być ciężko skompletować co najmniej 12 osób z identycznym nastawieniem więc póki nic się nie wykluje wolę pozostać w lidze 2 tak jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zatem poki co zostajemy jak jest... potem moze bedzie bardziej jasni w swoich wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zrobiłem sobie taki oficjalny filmik na start 3 Sezonu, a przy okazji, żeby zachęcić ludzi do grania :D

Jest to mój pierwszy filmik jaki kiedykolwiek zrobiłem! Także weźcie to pod uwagę ;)

PS.

Osoby z forum mające konto YouTube niech dodadzą mnie do znajomych, ponieważ na każdym filmiku dot. Małej Ligi będzie zabronione dodawanie komentarzy przez osoby "obce" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będę jeździł, jak RedBull nad napisem "Do zobaczenia" :D

Bardzo fajny filmik :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, powiem tylko jedno WOW :woot:

Mam wrażenie, że wszyscy się nakręcają zupełnie jak przed startem pierwszego sezonu (albo i bardziej ;), ale co tam. Ja osobiście już nie mogę się doczekać.

Specjalnie zamówiłem większy telewizor do sypialni żeby mi żona nie marudziła podczas niedzielnych wieczorów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho widze ze juz zmieniamy avatarki odpowiednio do zespolow uzywanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzisiaj w nocy zostanie zamknięta ankieta nr 2.

Dlatego jak ktoś jeszcze nie oddał głosu, a jest kilka osób, to proszę o sprężenie pośladków i to zrobić.

Inaczej zwolni się kilka miejsc, w którejś lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z ligi.Krzysiek lat 40.Chwilowo jestem w rezerwie ale mam nadzieję że miejsce się dla mnie znajdzie a jeżeli będzie taka możliwość to ewidentnie tam gdzie wszystkie ustawienia na off , a jeżeli nie to trudno. Fajnie by było pojeździć w coś innego niż 'Need for speed' w opakówce F1. Życzę wszystkim powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak, z Patricko ustalilismy ze dzis w nocy wszystko sie zrobi, niesteety o godzine 22.00 Indycar (w Ohaio) mnie uspil, zatem ja zrobilem swoje teraz.

Zatem co nastepuje...

3 ligi powstaly poki co i sa kompletne.

1 liga - wszystko juz ustalone, pozostaly godzina jazdy i asysty... tutaj raczej asysty beda jak w sezonie 1 czyli z TC do wyboru.

2 liga - wszystko juz ustalone, tak jak powyzej... z ta roznica ze marzy mi sie aby to byla liga ze wszystkim na off... jest w tamtej lidze jeden pad wiec ewentualnie mozna robic zamiany i bylaby to liga tylko kierownic i do tego ze wszystkim na off. Jednak jak mowie to decyzja nalezy do samej ligi...

3 liga - sklad poki co zrobiony. pozostaje dobranie sie w pary plus wybor bolidow i potem to co powyzej...

w lidze 2, w miejsce superkusia wchodzi kuliszchris.

w lidze 3, w miejsce blablebla wchodzi Kisiel17.

Nowych zawodnikow witamy... :)

Teraz tak,

Powstanie liga 4 i kolejne jesli bedzie taka potrzeba ale poki co do ligi 4 wedruja:

1. bona (psnid: :Bonaboy7thst) - DFGT - moze nagrywac/chce pomagac

2. id83 (psnid: acePL) - G27 - moze nagrywac/nie chce pomagac

3. maks (psnid: andre_maks_PL) - Pad - nie moze nagrywac/ nie chce pomagac

4. SUMO (psnid: arcadiush) - (DFFP) - moze nagrywac/brak czasu

5. LuzzaQ (psnid: EviLorDs) - (DFGT) - Nie moze nagrywac/chce pomoc

6. pieki (psnid: Bolo_2010) - (pad)

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Fakt jest niewiele osob ale licze na to ze jeszcze nowi przyjda... Oczywiscie teraz jesli ktos sie zglasza do rezerwy to odrazu laduje w lidze 4. Odrazu na sam poczatek. Oficjalne utworzenie ligi 4 nastapi jak bedzie 10 osob. Odrazu wg mojej rozpiski chce zapytac bona i luzzaq czy chca sie zajac opieka tej ligi..

No to poki co tyle... zaraz w poszczegolnych ligach pospiesze ludzie i powinnismy spokojnie przechodzic do kolejnego rozdzialu :)

ps...

osoby ktore wpisalem do ligi 4 a nie chca w niej byc to prosze o pw do mnie.. wowczas zrobimy tak ze bedziecie na rezerwie az sie zwolni miejsce w innej niz 4 liga.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo, oficjalnie ci mowie ze mnie irytujesz.

I vice versa(lka), szczególnie brak polskich liter w Twoich wypowiedziach. ;)
A moze masz kogos kto sie z toba zgadza??
90% moich znajomych. Tu też się paru znajdzie. ;)
Jak ustalimy sklady w ligach... to przeprowadze szybki test reakcji i kazdy po mojej wypowiedzi bedzei musial mi napsiac ze dalje jest zainteresowany.
No właśnie bo oczywiście okaże się, że połowa zapisanych gry nie kupiła. ;)

Grasz na kierownicy i próbujesz przebić pomysł, który z góry skaże padowców na porażkę.

Skoro jest aż taka różnica między kontrolerami to czy nie rozsądniej byłoby podzielić grupy ze względu właśnie na to czym grają? Oraz czy chcą "wspomagaczy" czy nie? :whistling: Taka tylko luźna uwaga, bo zaś będzie, że "wszystko już ustalone, a ja chce inaczej." ;)

Edit:

Widzę, że wątek wyżej został rozwinięty w kolejnych postach...

Co do kierownicy to mi się marzy taka: :laugh:

PS. Dzięki za dopisanie do 4 Ligi. ;) Nie wiem co prawda na jakich zasadach będziemy w tej lidze jeździć, ale mi już wszystko jedno. :laugh: Po premierze gry jak mi się na tyle gra spodoba i będzie mi się chciało :sweat: zorganizuje własny (żadna tam konkurencja) Event z zasadami maksymalnie zbliżonymi do rzeczywistych z wyłączonym wszystkimi asystami itd. jedynie dla osób szanujących rywali na torze i karami za ewidentne przewinienia. :laugh: Przykładowe wyścigi z Eventu GT5 organizowanego również na tym forum poniżej: :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×