Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz pewnie wiecie zaczela sie ankieta nr dwa. Jesli sa jeszcze jakies osoby ktore nie zaglosowaly w ankiecie nr 1 i sa obecnie na liscie rezerwowej (nie sa to nowi ludzie) to prosze do mnie napisac i wowczas wpisze was spowrotem do lig i wowczas mozecie glosowac w ankiecie nr 2. Lukasasada, nie glosuj poniewaz ciebie z ligi usunelismy kompletnie...

To tyle na chwile obecna... Zapraszamy do glosowania.

ps...

Jesli ty glosowales aby opuscic swoja obecna lige i sie gdzies przeniesc i masz pomysl gdzie chcesz startowac to napisz do mnie i zobaczymy co sie da zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pewnie wiecie zaczela sie ankieta nr dwa. Jesli sa jeszcze jakies osoby ktore nie zaglosowaly w ankiecie nr 1 i sa obecnie na liscie rezerwowej (nie sa to nowi ludzie) to prosze do mnie napisac i wowczas wpisze was spowrotem do lig i wowczas mozecie glosowac w ankiecie nr 2. Lukasasada, nie glosuj poniewaz ciebie z ligi usunelismy kompletnie...

To tyle na chwile obecna... Zapraszamy do glosowania.

ps...

Jesli ty glosowales aby opuscic swoja obecna lige i sie gdzies przeniesc i masz pomysl gdzie chcesz startowac to napisz do mnie i zobaczymy co sie da zrobic.

Gdzie ta ankieta nr 2 - w mojej lidze (2) jej nie widzę.

Edytowane przez intruder2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankiety Dot. Sezonu 3 Małej Ligi tam jest ankieta nr 2 (wlasciwie to sa 2 ankiety odpowiedzialne za ankiete nr 2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progres tworzenia Sezonu 3:

  • 1. Ankiety w każdej lidze (sezon 1 i 2), które osoby kupują na 100% grę w dniu premiery lub kilka dni później (najważniejsze, żeby wiedziała, że będzie brać udział od pierwszego GP).
    ZAKOŃCZONY
  • 2. Zaraz potem robimy ankiety w ligach czy chcą, aby składy zostały po staremu czy zmiany (szczegóły powyżej).
  • 3. Gdy wszystko wiadomo odnośnie składów to dobieramy osoby nowe z sezonu 2 do lig z sezonu 1, które chcą starych składów.
    W momencie, gdy wszystkie ligi mają już gotowe składy przyjdzie pora na dobór bolidów, ale tym zajmie się już Error.
  • 4. Osoby zupełnie nowe będą wrzucane do obecnych lig w celu zapełnienia wolnych miejsc, a reszcie zostaną utworzone nowe ligi (w nowych ligach znajdą się również osoby, które chcą zmian).
  • 6. Głosowania na temat dodatkowe punktu za kwalifikacje + godziny startu wyścigów (dla każdej ligi osobne głosowanie).
  • 7. Tutaj miał być poruszany wątek asyst, ale wiadomo już, że będzie tak jak w F1 2010 + tylko KERS i DRS, które czy chcecie czy nie będą i tak manualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się zapisać do Waszej Małej Ligi F1 2011. :happy:

Wybaczcie, że napiszę tutaj jeśli powinienem gdzie indziej, ale za dużo tu stron żebym miał czas wszystko przeczytać :sweat:

Jestem zainteresowany jazdą w (jak najwyższej czyt. najlepszej? Jeśli wystartuję w słabszej to luzik szybko awansuję wyżej :laugh: ) lidze F1 2011.

Moj nick na forum to: SUMO

Moj nick PSN id to: arcadiush

Gram na: Logitech Driving Force PRO

Mam możliwość nagrywania filmików - mój kanał z incydentami w GT5 na youtubie - http://www.youtube.com/user/GT5EVENT

Chce/nie chce pomoc w tworzeniu ligi: Chcę, ale brak wolnego czasu może mi to uniemożliwić.

O sobie kilka slow: Jeżdżę jak Button. ;) A wszystko o mnie macie na "fejsie" - http://www.facebook.com/arkadiusz.wloczyk

Edit:

@Sir Siekier - okej wysłałem. Wybacz, że pisałem tutaj (info o zapisach przeczytałem na GTPL - http://gt5.amiga.pl/viewtopic.php?f=31&t=256&start=70, ale dopiero teraz w innym temacie - przeczytałem, że nalezy sie zglaszac do mnie (Sir Siekier) TYLKO I WYLACZNIE PRZEZ PRYWATNA WIADOMOSC NA FORUM!! :sweat:

Edit2:

@Sir Siekier - pisząc "jak Button" miałem na myśli: spokojnie, cierpliwie i dbając o opony. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze sie do mnie zglosic z tym formularzem na pw... wowczas cie przyjmiemy..

mamy nowe zgloszenie:

Moj nick na forum to: maks

Moj nick na psnid to: andre_maks_PL

Mam lat: 25

Gram na: pad

niema mozliwosci nagrywania wyscigow

nie chce pomoc w tworzeniu ligi (brak czasu)

O sobie kilka slow: Miałem przyjemność z Wami jeździć w 1 sezonie w 2 lidze niestety z powodów prywatnych musiałem zrezygnować pod koniec sezonu. Zawsze starałem się walczyć fer mimo że moja liga była naprawde mocna. Gram niestety dalej na padzie więc jak będę w lidze tam gdzie jest więcej padów to spoko a jak nie to obojętne w której. Pozdrawiam

Witamy i zapraszamy do dyskusji... poki co pojdziesz do listy rezerwowej ale pewnosc ze zagrasz jest wielka :)

oraz kolejne zgloszenie dnia dzisiejszego...

Jestem zainteresowany jazdą w (jak najwyższej czyt. najlepszej? Jeśli wystartuję w słabszej to luzik szybko awansuję wyżej ) lidze F1 2011.

Moj nick na forum to: SUMO

Moj nick PSN id to: arcadiush

Gram na: Logitech Driving Force PRO

Mam możliwość nagrywania filmików - mój kanał z incydentami w GT5 na youtubie - http://www.youtube.com/user/GT5EVENT

Chce/nie chce pomoc w tworzeniu ligi: Chcę, ale brak wolnego czasu może mi to uniemożliwić.

O sobie kilka slow: Jeżdżę jak Button. A wszystko o mnie macie na "fejsie" - https://www.facebook.com/arkadiusz.wloczyk

Witamy nowego.... co do Buttona to spokojnie najpierw do jakies ligi cie dopiszemy a potem bedziesz mogl wybrac team.

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazda w lidze f1 2011.

Moj nick na forum to: dawido23

Moj nick na psnid to: dawido23

Mam lat: 16

Gram na: Logitech DFGT

Mam mozliwosci nagrywania wyscigow

Chce chce pomoc w tworzeniu ligi

O sobie kilka slow:

znamy sie juz z ligi gt, i jetem chetny na rowziniecie swoich umiejetnosci w czyms nowym. ; D

Dziekuje i pozdrawiam

Witamy moje starego znajomego z wyscigow z innego forum. Bardzo sympatyczny i fajnie jezdzacy chlopak :) Dzieki dawido ze dolaczyles :) zapraszam do dyskusji i milej zabawy :)

Siema error. Sorry ale nie dalem rady wczesniej. Scigalem sie po europejskich autostradach.

Moj nick na forum to: cwir

Moj nick na psnid to: cwir

Mam lat: 30

Gram na: DFGT

bede nagrywal kamerka HD

nie chce pomoc w tworzeniu ligi (brak czasu)

O sobie kilka slow: Jezdzilem na poczatku pierwszego sezonu ale obowiazki domowe calkowicie ograniczyly moj czas. Nie moglem w ogole trenowac a z czasem nawet jezdzic w niedziele. Cora juz podrosla, przeprowadzam sie do Polski i z checia znowu powalcze i pokaze Ci ze wcale taki dobry nie jestes

Witam spowrotem cwira... Zostajesz dopisany na prosbe organizatora do 1 ligi.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wystartuję w słabszej to luzik szybko awansuję wyżej :laugh:

Tam gdzie zostaniesz przypisany to tam będziesz jeździł cały sezon. Nie ma tutaj czegoś takiego jak awanse czy degradacje.

Będziesz w Lidze 3 to tam jeździsz do końca sezonu. Dopiero w następnym będzie można zmienić miejsce jak będą zmiany w zespołach.

Tak piszę dla informacji, żeby potem nie było zdziwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj tkwi właśnie problem.

Pamiętam, że w Sezonie 1 także były takie pomyłki. Ludzie źle postrzegali oznaczenia lig myśląc, że liga 4 jest tą najsłabszą.

Dzisiaj widzę to samo. Liga 1 i 2 są obłożone, a 3 i 4 kuleją i widzę nawet poruszone rozmowy w tych ligach, że brakuje ludzi. Przypadek?

Kiedyś proponowałem oznaczenie lig literkami, które sugerowałyby, że ligi są równe sobie, np. A, B, C i D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie zostaniesz przypisany to tam będziesz jeździł cały sezon. Nie ma tutaj czegoś takiego jak awanse czy degradacje.

Będziesz w Lidze 3 to tam jeździsz do końca sezonu. Dopiero w następnym będzie można zmienić miejsce jak będą zmiany w zespołach.

Aha. :sweat:

A można wiedzieć dlaczego nie robicie tak, że 1 Liga to najszybsi kierowcy, a ostatnia... najwolniejsi?

Po całym sezonie kilka osób najsłabszych spada z wyższej Ligi do niższej i odpowiednio na ich miejsce przychodzą nowi z czołowych miejsc Ligi niższej.

Takie roszady na koniec sezonu pozwalają na równy poziom graczy w danej Lidze - najlepsi jeżdżą ze sobą, a i początkujący rywalizują między sobą.

Ponadto jest wówczas motywacja do walki nie tylko o czołowe lokaty, ale dla nieco słabszych osób w danej Lidze motywacja do walki o utrzymanie się w Lidze. :)

O przynależności do danej Ligi na początku sezonu może decydować wówczas - wyścig kwalifikacyjny bądź czasówka, a nie "ślepe losowanie". ;)

Przykład - Liga GT5 - Regulamin: cenzura - linki do innych for niezgodne z regulaminem hehe, w której o miejscu w danej Lidze (Grupie) decydowały Kwalifikacje: cenzura - była to suma czasówek z trzech torów - wyniki: http://img691.imageshack.us/img691/1615/kwalfinal.png

Wyższe miejsce w Kwalifikacjach tutaj dawało by np. możliwość pierwszeństwa w wyborze teamu.

Oczywiście to tylko takie moje dywagacje i luźne spostrzeżenia, zrobicie jak chcecie i ja to zaakceptuje, ale po tym co zdarzyłem zaobserwować po przeczytaniu paru stron to po prostu: osoby, które się znają jeżdżą ze sobą w danej Lidze i tyle. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz... fajne to wszystko co mowisz ale brakuje ci jednego w tym wszystkim. Oczytania. Jak bowiem zauwazyles juz jest taka ankieta gdzie pytamy sie jak ludzie chca abysmy ze soba jezdzili czy wg nowych zasad wzglednie umiejetnosci czy po staremu... no i wychodzi ze postaremu bedziemy jezdzic. Zatem dziekuje ze dewagacje ale no tutaj jestesmy krok dalej... poczytaj prosze post progres tworzenia 3 sezonu i jesli cos bedziesz mial ciekawego w nadchodzacym okresie to wowczas tworz.

Ty jestes nowy u nas wiec nie mam zadnej podstawy przydzielic cie do najlepszych odrazu.. pozatym takowej najlepszej ligi nie ma. Bawimy sie tak i jest ok. Jestes poki co rezerwowym wiec dopiero po tym fakcie jak wszystko bedzie z graczami glosujacymi ustawione to wowczas zglosze sie po was rezerwistow. Na pewno pomoze mi w tym jesli was bedzie duzo wowczas pootwiera sie kolejne ligi.

Ewentualnie jesli chcesz gdzies wejsc juz teraz to musisz miec zgode od organizatorow danej ligi ze tak widza ciebie juz teraz w ich lidze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie gramy za przysłowiowe "Złote Majtki" Tylko po prostu troszkę już się znamy z 1 sezonu i wiemy jak dana osoba jeździ. I już nie ma takiej rozpizdziawki na starcie. Ja np Wole zostać w starej gwardii i nawet dojeżdżać na ostatniej pozycji niż jeździć z nowymi graczami bez zahamowań. To tylko gra, For Fun prawda? :yes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bowiem zauwazyles juz jest taka ankieta gdzie pytamy sie jak ludzie chca abysmy ze soba jezdzili czy wg nowych zasad wzglednie umiejetnosci czy po staremu... no i wychodzi ze postaremu bedziemy jezdzic.
To akurat było do przewidzenia, że osoby, które się już znają chcą jeździć ze sobą, nie dziwię się bo i ja ze swoimi znajomymi będę jeździł razem, ale gdzie indziej - ponoć link niezgodny z regulaminem, więc ni ma :P
Ty jestes nowy u nas wiec nie mam zadnej podstawy przydzielic cie do najlepszych odrazu...
Ja nie chcę być od razu z najlepszymi tylko z osobami ze zbliżonymi umiejętnościami do moich. ;)
...pozatym takowej najlepszej ligi nie ma.
Może czas na zmiany? ;)
.Bawimy sie tak i jest ok.
Wasze forum Wasza piaskownica. :)
Bo nie gramy za przysłowiowe "Złote Majtki" Tylko po prostu troszkę już się znamy z 1 sezonu i wiemy jak dana osoba jeździ. I już nie ma takiej rozpizdziawki na starcie.
Od niwelowania "rozpizdziawek" na starcie to są adekwatne kary, które można wlepiać po wyścigu. ;)
Ja np Wole zostać w starej gwardii i nawet dojeżdżać na ostatniej pozycji niż jeździć z nowymi graczami bez zahamowań. To tylko gra, For Fun prawda? :yes: .

A czy wyrównana rywalizacja przeczy dobrej zabawie? ;) Być może co niektórzy lubią być dublowani kilkukrotnie i czerpać z tego przyjemność, ale cóż o gustach się nie dyskutuje. ;)

A może zamiast jeżdząć z najlepszymi dojeżdzać do mety jako ostatni lepiej jeździć z nieco słabszymi i walczyć o podium? ;)

To tyle z mojej strony, już milczę. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo, widzialem ze troche wypatroszyles kolegow z forum tego co podales... mam nadzieje ze nas tak nie wyrolujesz... bo jesli tak to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sumo, widzialem ze troche wypatroszyles kolegow z forum tego co podales... mam nadzieje ze nas tak nie wyrolujesz... bo jesli tak to...

Nie za bardzo rozumiem o czym mówisz? Kogo niby kiedyś wyrolowałem/wypatroszyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście wyjaśnić SUMO, że taki pomysł już był w minionych tygodniach, żeby zrobić czasówki, które podzielą ludzi na ligi. Było także wyjaśnione czemu tak nie zrobimy.

Po pierwsze owe czasówki niczego by nie udowodniły, bo skąd mamy wiedzieć czy każdy podejdzie do tego uczciwie. Ktoś może celowo wykręcić słabszy czas, by być w niższej lidze i wygrywać potem wszystko z palcem w dupie.

Sezonów jest za mało (jeden trwa ponad 20 tygodni ze świętami), by myśleć o jakichkolwiek później awansach i spadkach.

Po drugie to co już wspominał Siekier, ludzie chcą grać w upragnionych przez siebie składach, w towarzystwie, które lubią. Można śmiało stwierdzić, że w ML ważniejsza jest dobra zabawa, niż wygrywanie GP za wszelką cenę :)

Po trzecie sprawa składu lig jest już zamknięta. Wszystko i tak zostało już ustalone demokratycznie w ankietach nr 1 i 2, kto i w której lidze (grupie) będzie jeździł, więc tego tematu nikt już nie powinien poruszać.

--

Ja Ci to SUMO wyjaśniłem z dobrej woli, bo normalnie moderator by Cię za to zgnoił, że nie czytasz poprzednich postów dotyczących powstawania 3 sezonu i odesłałby Cię do przewertowania paru stron w odnalezieniu odpowiedzi na Twoje wyczerpujące posty :P

Naprawdę poczytaj wszystko tak gdzieś od 38 strony zanim coś napiszesz.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci to SUMO wyjaśniłem z dobrej woli, bo normalnie moderator by Cię za to zgnoił, że nie czytasz poprzednich postów dotyczących powstawania 3 sezonu i odesłałby Cię do przewertowania paru stron w odnalezieniu odpowiedzi na Twoje wyczerpujące posty :P

Naprawdę poczytaj wszystko tak gdzieś od 38 strony zanim coś napiszesz.

O dziękuję za odpowiedz. :)

Czytam, czytam... ale od początku, a jestem na 24 :laugh: ;)

Sezonów jest za mało (jeden trwa ponad 20 tygodni ze świętami), by myśleć o jakichkolwiek później awansach i spadkach.
Zawsze można:

a ) jeździć dwa razy w tygodniu.

b ) awanse i spadki robić np. co 10 wyścigów.

...

Jeszcze tylko dowiem się kogo wypatroszyłem :unsure: :whistling: i mogę spać spokojnie czekając na 3 Sezon. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Liga 1 w sezonie 3 powinna się składać z 3/4 najszybszych osób z pierwszego sezonu z poszczególnych lig była by to tzw liga "debeściaków " przynajmniej w pozostałych ligach byłyby może większe szanse dla wolniejszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miski, ale tutaj naprawde nie potrzeba dewagowac nad tym co juz jest postanowione... dewagujcie nad tym co jeszcze jest do ustalenia!!! prosze bardzo..

nowy (stary) czlonek listy rezerwowej...

Witam Sir Siekier,

Jestem zainteresowany jazdą w lidze f1 2011.

Mój nick na forum to:RobZombie

Mój nick na psnid to:RobZOMBIEpL

Mam lat:20

Gram na:Kierownicy (Logitech Formula Force Ex)

Nie mam możliwości nagrywania wyścigów (niepotrzebne skreślić)

Chcę pomóc w tworzeniu ligi

O sobie kilka słów:Imię:Robert 20l,interesuję się sportem,grami,pracuję,jestem spokojnym człowiekiem .

Dziękuję i pozdrawiam

na zyczenie oficjeli z ligi 2 osoba ta przechodzi z rezerwy do ligi 2.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas na moją wypowiedź, nie było mnie jakiś czas i już tutaj niepotrzebne dyskusje zachodzą, a to co ważne schodzi na drugi plan, tak jak to Error trafnie ujął.

Przede wszystkim Liga 1, a Liga 4 czy Liga 10 to jedno i to samo. Jak powiedziałem, nie ma tutaj awansów i degradacji bo to nie jest żadna profesjonalna, ani nawet ćwierć profesjonalna liga, ba, to jest najzwyklejsza amatorska liga, gdzie grupa osób chce pojeździć w fajnym gronie, dobrze się bawić, a nie patrzeć na siebie przez pryzmat miejsce na mecie...

Wolę jeździć na ostatnim miejscu z ludźmi, z którymi mam polew i dobrze się bawię, niż być pierwszym w jakiejś bandzie napinaczy, co to podniecają się każdą setną sekundy.

Nie wiem kogo takie coś cieszy, ale tutaj takich ludzi nie ma, a jak są to dobrze się kamuflują i dostosowują do otoczenia.

Ci co grają w naszej lidze znają układ i jak to wszystko działa i więcej nie trzeba.

Widzę też, że Sumo za wszelką cenę chce sforsować swoje pomysły, które nie mają tutaj żadnego pokrycia.

Nie uraź się, ale sprawiasz wrażenie gracza, który właśnie gra o takie "złote majty". Może się mylę, a może nie, ale jak to mówią, pierwsze wrażenie najważniejsze, prawda?

Jeśli tak bardzo Ci nie pasują nasze zasady to przecież nikt Cie tutaj nie trzyma i nie karze Ci jeździć.

Zawsze można założyć ligę na jakimś innym forum na swoich własnych zasadach i będziesz sobie mógł robić najlepsze i najgorsze ligi.

Zmian już nie będzie, bo o wszystkim dyskutowaliśmy z uczestnikami, którzy już są w Lidze od początku lub prawie od początku.

Tak jak pisałem wyżej. To jest grupa osób, która się chce tylko dobrze pobawić i tyle.

Jak ktoś oczekuje czegoś więcej (a widzę, że Ty bardzo chcesz czegoś innego) to nie wiem po co w ogóle tutaj przychodzi.

Wyraźnie wszędzie jest napisane, że gramy na swoich własnych zasadach i tego się trzymamy i jak na razie zdaje to egzamin.

Poza tym tutaj panuje pełna demokracja, wszystkie pomysły są omawiane i głosowane na forum, także to co widzisz to efekt pracy wszystkich graczy ligowych.

Ale jak coś zostanie ustalone to tak już zostaje. A Ty właśnie próbujesz wrócić do pierwszych ustaleń swoimi pomysłami, gdzie my już dawno jesteśmy za i zaraz bierzemy się za rozdzielanie bolidów.

Pisałeś tam coś jeszcze, żeby karać za rozboje i ewentualnie zrobić wyścig 2 razy w tygodniu.

Oczywiście, że kary są. Jeśli ktoś robi ewidentny syf to zawsze się dla niego jakaś nagroda znajdzie.

Chłopacy w Sezonie 2 już opracowali fajny system i sprawdzał się, dlatego w S3 też będziemy z niego korzystać.

Nie ma tutaj samowolki. Panuje miła atmosfera, ale szanujemy się na torze, a to jest najważniejsze.

Wyścigu 2 razy w tygodniu nie będzie, bo ledwo raz w tygodniu udaje się go zrobić.

Nie wszyscy siedzą przed TV po kilkanaście godzin dziennie, niektórzy mają pracę, rodzinę, itd.

Mała Liga to coś w rodzaju rodziny. Spotykamy się w niedziele wieczorkiem, pogadamy, pogramy, opiszemy na forum jak wyglądał wyścig z naszej perspektywy i tyle.

Nic więcej do szczęścia nam nie trzeba. Może ciężko w to uwierzyć, ale jednak. I tak długo jak większości to pasuje to tak pozostanie, bo taka idea jest najlepsza jak widać.

No dobra, bo piszę piszę, a i tak wszystko zostało już powiedziane.

Tak jak mówię, jak się tak bardzo nie podobają nasze zasady to droga wolna.

Tam gdzie trafisz z rezerwy to tam będziesz jeździł, nie ma zmian w trakcie sezonu.

A widzę, że bardzo Ci to nie pasuje, także może odpuść sobie lepiej niż masz potem męczyć siebie i innych uczestników ligi.

PS.

Mój post nie miał na celu ataku użytkownika Sumo, czy kogokolwiek innego. Jeśli uraził kogoś to musicie to przeboleć.

Po prostu jasno i wyraźnie starałem się przekazać jak działa i wygląda nasza urocza Mała Liga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy :] jeśli mamy ruszyć dalej, to chciałbym, żeby wszystkie ligi traktowane były po równo, więc zamiast pisać o sprawach oczywistych, może w końcu zajmiecie się kolejnymi ligami :P Jak na razie ogarnięte są TYLKO dwie ligi, a chciałbym przypomnieć, że w I sezonie graliśmy w 4 ligach, a ponadto mamy jeszcze 2 ligi z sezonu II. Za chwilę w 1 i 2 lidze zaczniecie wybierać bolidy, a ogarnięcie składów zejdzie na dalszy plan :/ Moja propozycja jest prosta - połączyć 3 i 4 ligę - w 3 ligę sezonu III, a wolne miejsca załatać osobami z sezonu II, z nadwyżki utworzyć 4 ligę i dalej rezerwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie organizatorzy :] jeśli mamy ruszyć dalej, to chciałbym, żeby wszystkie ligi traktowane były po równo, więc zamiast pisać o sprawach oczywistych, może w końcu zajmiecie się kolejnymi ligami :P Jak na razie ogarnięte są TYLKO dwie ligi, a chciałbym przypomnieć, że w I sezonie graliśmy w 4 ligach, a ponadto mamy jeszcze 2 ligi z sezonu II. Za chwilę w 1 i 2 lidze zaczniecie wybierać bolidy, a ogarnięcie składów zejdzie na dalszy plan :/ Moja propozycja jest prosta - połączyć 3 i 4 ligę - w 3 ligę sezonu III, a wolne miejsca załatać osobami z sezonu II, z nadwyżki utworzyć 4 ligę i dalej rezerwa.

Nie martw się Laptok, czy my kiedyś o Was zapomnieliśmy? :)

Bolidy bolidami, ale zrobione Ligi to nasz priorytet.

I właśnie mamy taki sam pomysł jak Ty podałeś. Połączyć Ligę 3 i 4 i w wolne miejsca wstawić pozostałych z Sezonu 2, ewentualnie rezerwowych, jak wszyscy zostaną rozdzieleni.

A potem już kolejna Liga z nowymi, o ile będą w ogóle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×