Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

SG 206: C.Brewer, M.Dunleavy,

SG 203: S. Jackson, M.MIller, T.McGready,

PF 203, B.Diaw, E.Najera, L.powe, U.Haslem, P.Millsap, B.Bass, R.Evans

PF 201 L.Harngody, J.Maxiell, T.Booker

PG 201 S.Livingston,

C 201 D.Blair,

C 198 C.Hayes

SF 211 D.Greene A.Daye

SF 208 H.Turkoglu, P.Stojakovic, D.Gallinari, K.Durant, R.Lewis

Znalazłem więcej niż 2-3 i nie ma wśród nich żadnych legend turned.gif

To czy wysoki gracz poradzi sobie na pozycji SG/SF zależy nie od jego atletyzmu czy szybkości tylko od tego czy potrafi dobrze rzucać z dystansu.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba w odpowiednim momencie wypuścić piłkę z rąk - coś na zasadzie wyczucia, nauczenia się. Popatrz w practice, tam pokazuje Ci się ikonka, kiedy dobrze rzucasz aczkolwiek nawet spieprzony techniczne rzut może wpaść. Na poziomie 85 powinieneś ładować jak leci, postaraj się też o dobrą selekcję rzutu i dystans. Ja na poziomie 70 moim silnym skrzydłowym rzucałem to ty tym rzucającym obrońcą czy kim tam grasz na pewno dasz radę. Trochę praktyki.

wypuszczam piłkę wcześniej, później i nic..... w practise ćwiczę tez dupa.....

w NBA2K10 przy niższym poziomie skill naciskając nawet :square: na padzie piłka często wpadała do kosza a teraz to tragedia.... jak wciskam :square: piłka ledwo dolatuje do obręczy rzucając nawet bez krycia

ciut lepiej jest jak rzucam używając drążka bo dolatuje ale też nie wpada

mam skille rzutów na poziomie 90 i nic, doprowadza mnie juz to do czerwonej gorączki jak piłka ledwo dolatuje do obręczy

tez macie tak samo czy ja cos źle robie, ma ktoś jakiś prosty sposób wyjaśnienia jak rzucac żeby trafić

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucięte

Inaczej postrzegam ten sport, tą dyscyplinę i tyle Ci powiem w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki masz ustalony styl rzucania. Takim Paulem Piercem to ja nie jestem w stanie nic trafić. Wiedząc o tym problemie przetestowałem kilka styli rzucania i mam ustawiony styl J.J. Redick. Wybierz taki, jaki ci odpowiada. Rzucaj drążkiem, wychylając zawsze w strone "od kosza", rzucając :square: nie masz pełnej kontroli nad rzutem.

Inaczej postrzegam ten sport, tą dyscyplinę i tyle Ci powiem w tym temacie ;)

Grałeś w My player? Konsola ustawia cię na dziwnych pozycjach, nawet bardzo dziwnych. Wcześniej grałem graczem 2.11 i połowę czasu męczyłem się na SF. Teraz mam gacza 2.03 trochę gram na SF, ale wiekszość na PF i SG bo mam w zespole 4 innych SF. Zdaża się że gramy ustawieniem PG, PG, SG, SF, SF i muszę kryć gracza 2.15, masakra jakaś. To że mnie konsola ustawia na różnych pozycjiach to nie moja chęć, tylko przymus. Trzeba być uniwersalnym, nie ja wyyśliłem te zasady, tylko zmuszony jestem sie do niech dostosować. Jakby była opcja grania SF tylko na SF to chętnie bym z niej skorzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypuszczam piłkę wcześniej, później i nic..... w practise ćwiczę tez dupa.....

w NBA2K10 przy niższym poziomie skill naciskając nawet :square: na padzie piłka często wpadała do kosza a teraz to tragedia.... jak wciskam :square: piłka ledwo dolatuje do obręczy rzucając nawet bez krycia

ciut lepiej jest jak rzucam używając drążka bo dolatuje ale też nie wpada

mam skille rzutów na poziomie 90 i nic, doprowadza mnie juz to do czerwonej gorączki jak piłka ledwo dolatuje do obręczy

tez macie tak samo czy ja cos źle robie, ma ktoś jakiś prosty sposób wyjaśnienia jak rzucac żeby trafić

pozdrawiam

Można w opcjach ustawić, żeby to kółko okreslające czy dobrze rzuciłeś pokazywało ci się podczas meczu. Powinno ci to pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w opcjach ustawić, żeby to kółko okreslające czy dobrze rzuciłeś pokazywało ci się podczas meczu. Powinno ci to pomóc.

Juz wiem co było źle, ustawiłem (nieświadomie bo nie wiedziałem) w opcjach zawodnika jako JUMPER Michaela Jordana i jak sie ustawi jakiegos zawodnika trzeba nauczyć sie jak on rzuca a to moze być trudne.

Zmieniłem na jakis defaultowy SPRINGS zdaje się i teraz rzuca się jak marzenie. Wystarczy teraz wcisnąć krótko :square: i piłka wpada.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ustawic zeby playoffs gra cna zmiane raz zachod raz wschod??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem co było źle, ustawiłem (nieświadomie bo nie wiedziałem) w opcjach zawodnika jako JUMPER Michaela Jordana i jak sie ustawi jakiegos zawodnika trzeba nauczyć sie jak on rzuca a to moze być trudne.

Zmieniłem na jakis defaultowy SPRINGS zdaje się i teraz rzuca się jak marzenie. Wystarczy teraz wcisnąć krótko :square: i piłka wpada.

pozdro.

Gdzie to dokładnie zmienić bo mam podobny problem z rzutami choć co raz lepiej mi idzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to dokładnie zmienić bo mam podobny problem z rzutami choć co raz lepiej mi idzie??

No w menu jak jesteś to edycja zawodnika i tam masz te wszystkie ruchy, rzuty, free throw, dunk itd jak chcesz wykonywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój zawodnik cały czas łapie kontuzje:/ mimo ze mam ta statystyke (avoid the injury) na 85 SP to juz kilka razy musialem powtarzac savea bo szkoda mi było opuszczac spotkania. Wczoraj jednak postanowilem zdac sie na zdarzenia losowe gry i przesiedziec na ławce do chwili wyleczenia urazu co po 16 meczach zaowocowało tym ze LA Clippers w których gram wygrali tylko jeden mecz. Z 24-11 na 25-26. Pomyslałem trudno 3eba znowu druzyne poprowadzic do zwyciestw a tu w pierwszej kwarcie znowu uraz:/. Miał ktoś może takie problemy z kontuzjami?. Ogólnie jest to sprawa dosyc frustrujaca bo z 3 miejsca w konferencji musze terac walczyc o PO(aktualnie 9 pozycja) no i tych SP szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój zawodnik cały czas łapie kontuzje:/ mimo ze mam ta statystyke (avoid the injury) na 85 SP to juz kilka razy musialem powtarzac savea bo szkoda mi było opuszczac spotkania. Wczoraj jednak postanowilem zdac sie na zdarzenia losowe gry i przesiedziec na ławce do chwili wyleczenia urazu co po 16 meczach zaowocowało tym ze LA Clippers w których gram wygrali tylko jeden mecz. Z 24-11 na 25-26. Pomyslałem trudno 3eba znowu druzyne poprowadzic do zwyciestw a tu w pierwszej kwarcie znowu uraz:/. Miał ktoś może takie problemy z kontuzjami?. Ogólnie jest to sprawa dosyc frustrujaca bo z 3 miejsca w konferencji musze terac walczyc o PO(aktualnie 9 pozycja) no i tych SP szkoda :/

Ja miałem tak że zagrałem z dobre dwa mecze w NBA w "Miłoki Baks" ;) i kontuzja. Odpocząłem, nie grałem i znowu kontuzja. Zwiększyłem na ponad 90 avoid i teraz nie załapałem ani razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak że zagrałem z dobre dwa mecze w NBA w "Miłoki Baks" ;) i kontuzja. Odpocząłem, nie grałem i znowu kontuzja. Zwiększyłem na ponad 90 avoid i teraz nie załapałem ani razu :)

no to inwestuje w avoid teraz dzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w trybie My Player, wcześniej grałem dużo w tym trybie w 2K10. Jest kilka różnic.

Najbardziej irytuje mnie skuteczność mojego teamu.

Grałem w Hawks ale po początku sezonu i strasznym bilansie (myślałem, że team taki słaby) przeniosłem się do Celtów. Tam niestety to samo.

Mimo, iż ustawiam się na pozycjach jakie są zaznaczone na parkiecie, wychodzę do piłek, mój zespół rozgrywa bezsensowne akcję.(W Celtach np Rondo ciągle pakuje się bezsensownie pod kosz próbując layupa, gdy tam stoi PF i C drużyny przeciwnej) Często oddaje nieprzemyślane rzuty itp. Skuteczność zespołu jest tragiczna.

Zacząłem od poziomu All-Star, później przeszedłem na Superstar (na Pro nie zaczynałem, bo najniższy mnie nie interesuje, na Hall of Fame po prostu byłbym za cienki).

Mogę liczyć na jakieś porady, lub co zmienić w ustawieniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w trybie My Player, wcześniej grałem dużo w tym trybie w 2K10. Jest kilka różnic.

Najbardziej irytuje mnie skuteczność mojego teamu.

Grałem w Hawks ale po początku sezonu i strasznym bilansie (myślałem, że team taki słaby) przeniosłem się do Celtów. Tam niestety to samo.

Mimo, iż ustawiam się na pozycjach jakie są zaznaczone na parkiecie, wychodzę do piłek, mój zespół rozgrywa bezsensowne akcję.(W Celtach np Rondo ciągle pakuje się bezsensownie pod kosz próbując layupa, gdy tam stoi PF i C drużyny przeciwnej) Często oddaje nieprzemyślane rzuty itp. Skuteczność zespołu jest tragiczna.

Zacząłem od poziomu All-Star, później przeszedłem na Superstar (na Pro nie zaczynałem, bo najniższy mnie nie interesuje, na Hall of Fame po prostu byłbym za cienki).

Mogę liczyć na jakieś porady, lub co zmienić w ustawieniach?

Hmmm, gdyby to było Assocation to slidersy porządne i wszystko byłoby cacy a w MyPlayer to 3/4 zależy od Twoich umiejętności i tego ile da Ci trener. Nawet z najgorszą drużyną możesz być na topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , co jest nie tak z parkietem us airways center (phoenix suns) ?? , logo na środku różni sie od prawdziwego , ogladajac gameplaye na tej samej hali widze inne logo , ktos moze wie o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w trybie My Player, wcześniej grałem dużo w tym trybie w 2K10. Jest kilka różnic.

Najbardziej irytuje mnie skuteczność mojego teamu.

Grałem w Hawks ale po początku sezonu i strasznym bilansie (myślałem, że team taki słaby) przeniosłem się do Celtów. Tam niestety to samo.

Mimo, iż ustawiam się na pozycjach jakie są zaznaczone na parkiecie, wychodzę do piłek, mój zespół rozgrywa bezsensowne akcję.(W Celtach np Rondo ciągle pakuje się bezsensownie pod kosz próbując layupa, gdy tam stoi PF i C drużyny przeciwnej) Często oddaje nieprzemyślane rzuty itp. Skuteczność zespołu jest tragiczna.

Zacząłem od poziomu All-Star, później przeszedłem na Superstar (na Pro nie zaczynałem, bo najniższy mnie nie interesuje, na Hall of Fame po prostu byłbym za cienki).

Mogę liczyć na jakieś porady, lub co zmienić w ustawieniach?

Wszystko zależy na jakiego trafisz rozgrywającego. Są 2 rodzaje sępów, jeden będzie klepał i rzucał za 3 nietrafiając w obręcz, drugi będzie się pchał pod kosz gdzie dostanie bloka.

Ja grałem na początku w Bucks to była po prostu tragedia. Jennings rzucał ze skutecznością około 10% a co podanie to on chyba nie wie. Poprosiłem o transer i trafiłem do MAVS, Kidd to zupełnie inna bajka. Chyba istnieje coś takiego jak reputacja w zespole nie wiem na czym to polega, ale z czasem koledzy ci ufają i jesteś wyprowadzany na dogodne i sensowne pozycje. W ustawieniach nic nie zmieniaj, grałem też w Celtics wcześniej i Rondo potrafił fajnie obsługiwać podaniem, ale zdażały mu się akcje w stylu jeźdzca bez głowy. Graj zagrywki zespołu z czasem powinienesz zystać zaufanie i gra będzie ustawiana pod Ciebie. Jeżeli się nie poprawi poproś o transfer do zespołu z dobrze podającym PG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak grasz buduje zaufanie twoich kolegów z drużyny. Kiedy osiągniesz odpowiedni poziom chemii w zespole, ten wkurzający "manager" wyskakujący na dole poinformuje Cię, że drużyna będzie bardziej dzielić się piłką.

Co do PG z którymi grałem to nigdy nie trafiłem na mojego idola Kidda. Grałem z Wallem w Waszyngtonie (nie powiem podawał, ale grałem z nim przed patchem i na samym początku), następnie z Davisem w Clippers, i ten też podawał. Następnie krótka przygoda z GSW i samolubnym Currym, i trafiłem do Bulls. Gram już 2 sezon u boku Rosea i ma czasami odchyły by przerwać akcję i zrobić wjazd pod kosz, jednak rzadko.

Co do zagrywek to tez ważny jest trener. W pierwszym roku w Chicago prowadził nas Thibodeau, a w drugim (po mimo zdobycia mistrzostwa) zastąpił go Phil Jackson, i zagrywki uległy zmianie.

Ciekawostka: mam sg 85 ovr. i poprosiłem Chicago o wymianę do innego klubu, i wyskoczyła mi informacja, że zarząd nie chce mnie oddać, bo jestem ważną częścią zespołu.

A tak chciałem iść do Mavs...

Edytowane przez Kingpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kingpin Ile czasu zajęło Ci osiągnięcie 85 overall?

Gram obecnie 13 mecz w swoim 3 sezonie w NBA. Inwestowałem w to co polecaliście by stworzyć SG. Ale mam chęć na zrobienie jakiegoś PG na miarę KIdda, zatem zabawa zacznie się od nowa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na zagranie crew game ? Kingpin ? Pablo? Może ktoś inny jeszcze? Mi jak coś to pasują głównie weekendy prócz tego bo wyjeżdżam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się spierdzieliło.

Miałem 41 games completed, a tu nagle mam 1 game comleted

Osiągnięcia w Milestone też mi się wyzerowały. Statystyki i overal bez zmian.

Dobrze że gram na 3 sejwach i miałem zapis sprzed błędu. Ale 3 godziny grania zmarnowane.

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nba 2k11

Nie ma zwycięskich BuzzerBeaterów księżniczki Jamesa? :laugh:

Mam już dosyć kolesi, którzy wiedząc, że przegrają mecz rozłączają się. Nie mam ani jednego zwycięstwa on-line, przez takich typków. Oby wam się konsole popaliły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów e-koszykówki.

Na stronie innego forum( enba.fora.pl ) organizowane są zapisy do ligi NBA 2K11 w formacie Fantasy Draft. Zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzenia forum i zapoznania się z regulaminem rozgrywek. Będzie to juz drugi sezon jaki rozgrywamy i są jeszcze wolne drużyny. Jest nas na tą chwilę 21. Zabawa jest przednia. Zapraszam poważnie zainteresowanych. Jednym z warunków przystapienia do ligi jest deklaracja ukończenia wszystkich meczy. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się spierdzieliło.

Miałem 41 games completed, a tu nagle mam 1 game comleted

Osiągnięcia w Milestone też mi się wyzerowały. Statystyki i overal bez zmian.

Dobrze że gram na 3 sejwach i miałem zapis sprzed błędu. Ale 3 godziny grania zmarnowane.

Miał ktoś podobny problem?

Pewnie to był jedno razowy bug choć sam mam dwa save na wypadek gdyby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×