Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mam konsoli podpietej pod neta a chcialbym w miare aktualne sklady. Da rade jakos sciagnac i wgrac z pendriva?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam konsoli podpietej pod neta a chcialbym w miare aktualne sklady. Da rade jakos sciagnac i wgrac z pendriva?

Nie, wydaje mi się że nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam konsoli podpietej pod neta a chcialbym w miare aktualne sklady. Da rade jakos sciagnac i wgrac z pendriva?

Kolego z tego co wiem to niema takiej możliwości. . Ale w dzisiejszych czasach .. nie masz jakieś koleżanki , kolegi kogoś z rodziny wziąć pod pachę pleja podpiąć na 2 minuty pod neta i bedzie

PS. jak masz blisko do krk to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet mam w domu, ale nie chce go podpinac pod konsole z pewnego powodu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak wygląda my crew na ps3 ? da się grać ? na xboxie ciężko się połączyć bo większość ludzi gra z USA. I ogólnie jak wygląda online ? nie ma lagów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak wygląda my crew na ps3 ? da się grać ? na xboxie ciężko się połączyć bo większość ludzi gra z USA. I ogólnie jak wygląda online ? nie ma lagów ?

Na pewno lepiej niż na PC ponieważ tam każdy gracz musi mieć te same ustawienia grafiki a takie przypadki tylko jeśli z kimś danym się umówisz na PS3 tego problemu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet mam w domu, ale nie chce go podpinac pod konsole z pewnego powodu:D

O ty... Myślałem, że ten temat już dawno upadł ale widzę, że są ludzie co nadal zaciekle walczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, jednak.. wkurza mnie strasznie fakt ze grajac topową druzyna w my player a w zasadzie grajac w tej druzynie (boston celtics) rzucam srednio na mecz 30 pkt a przegrywam czasami nawet i z ost druzyna w tabeli:/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno lepiej niż na PC ponieważ tam każdy gracz musi mieć te same ustawienia grafiki a takie przypadki tylko jeśli z kimś danym się umówisz na PS3 tego problemu nie ma.

a czy ja pytam o PC ? co mnie obchodzi PC ? ...fool.gif

zadziwiające że na Ps3 nie ma problemu ustawień grafiki to wiele wyjaśnia i bardzo mi pomogłeśermm.gif

Edytowane przez RaselPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, jednak.. wkurza mnie strasznie fakt ze grajac topową druzyna w my player a w zasadzie grajac w tej druzynie (boston celtics) rzucam srednio na mecz 30 pkt a przegrywam czasami nawet i z ost druzyna w tabeli:/ ...

Lepiej rzucić 15 pkt i wygrać mecz. Ale każdy ma inne podejście, zamiast rozwijać swoją ofensywne ego do monstrualnych rozmiarów inwestuj w właściwości defensywne, a przede wszystkim dawaj z siebie wszystko w obronie. Kluczem do sukcesu jest skuteczna obrona 1 vs 1. Tego nie widać w twoich statystykach, ale zobaczysz w końcowym wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna, jednak.. wkurza mnie strasznie fakt ze grajac topową druzyna w my player a w zasadzie grajac w tej druzynie (boston celtics) rzucam srednio na mecz 30 pkt a przegrywam czasami nawet i z ost druzyna w tabeli:/ ...

Ano w MP jest taki problem, chociaż może to nie jest tyle problem co ukazanie że od gracza zależy 3/4 jaki wynik będzie. Nawet najgorszą drużyną z NBA możesz zdobyć mistrzostwo. Wszystko zależy od Ciebie. W takim Asso na wyższym poziomie i porządnymi slidersami już nie było to zbyt łatwe do osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty... Myślałem, że ten temat już dawno upadł ale widzę, że są ludzie co nadal zaciekle walczą...

Walczą walczą. I to z dobrym skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczą walczą. I to z dobrym skutkiem.

I co chcecie wkoncu wywalczyć? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża jest różnica między tą częścią a NBA 2k9? Przede wszystkim chodzi o gameplay, wiem, że są też dodatkowe tryby, My player, którego nie ma w 2k9. No i pytanie, warto wydać kolejne pieniądze na na te dodatkowe tryby? Gameplay różni się bardzo od 2k9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obie. 2k9 i 2k11- różnica jest kolosalna. Jak dla mnie 2k9 była zupełnie niegrywalna, po prostu gra nie sprawiała mi żadnej przyjemności. NBA 2k11 to gra wręcz idealna, ciężko się do czegoś przyczepić. Grywalność jest fantastyczna, do tego niesamowity MY PLAYER, który potrafi wciągnąć na dziesiątki godzin plus wyzwania Jordana w tym możliwość grania historycznymi drużynami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, gram w my player i zdobywam te buty jordana, jednak na następny dzień gry włączę ponownie grę buty znikają! Macie jakieś pomysły od czego to się robi?

Miałbym już z 15 par butów, a tak to po każdym włączeniu gry mam tylko te założone na sobie, a nawet nie są widoczne w tych 40 dostępnych...

Dzieje się tak przy każdym wczytaniu loadu, jak włącze grę. Dodam, że nie mam autosave i nieraz jak mi mecz nie idzie, to po prostu wychodze i włączam od nowa.

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, gram w my player i zdobywam te buty jordana, jednak na następny dzień gry włączę ponownie grę buty znikają! Macie jakieś pomysły od czego to się robi?

Miałbym już z 15 par butów, a tak to po każdym włączeniu gry mam tylko te założone na sobie, a nawet nie są widoczne w tych 40 dostępnych...

Dzieje się tak przy każdym wczytaniu loadu, jak włącze grę. Dodam, że nie mam autosave i nieraz jak mi mecz nie idzie, to po prostu wychodze i włączam od nowa.

To jest zabugowane i nie tylko u Ciebie. Jednym działa a jednym nie. U mnie jest na tej zasadzie że mam 16 butów odkrytych i odkrywające kolejne już mi się nie zapisują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zmieniac playbooki w my player? jestem w miami heat, a tam nawet przy pozycji pg, jak wybieram, to 2 i 3 sami rozgrywaja, a mi by sie przydaly asysty do nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się da, ale to tylko pokazuje jak ta gra jest genialna. Musisz dostosować się do taktyki zespołu i grać jak SG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, gram w my player i zdobywam te buty jordana, jednak na następny dzień gry włączę ponownie grę buty znikają! Macie jakieś pomysły od czego to się robi?

Miałbym już z 15 par butów, a tak to po każdym włączeniu gry mam tylko te założone na sobie, a nawet nie są widoczne w tych 40 dostępnych...

Dzieje się tak przy każdym wczytaniu loadu, jak włącze grę. Dodam, że nie mam autosave i nieraz jak mi mecz nie idzie, to po prostu wychodze i włączam od nowa.

To właśnie przez brak autosave. Ja mam włączony i wszystko jest ok, a mój brat wyłączył i mu nie zapisywało. Włączył i co? wszystko działa i zapisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam może najgłupsze pytanie na świecie,ale przyznam szczerze że nie wiem jak zagrać z bratem na 2 pady gdzie to można włączyć bo pada widzi a nie można z nim nic zrobić.W innych grach nie ma żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dla mnie gra jest genialna,jednak jest kilka błędów o których mowa we wcześniejszych wypowiedziach. Gram jako PG w Golden State , overall 99 na początku 2 sezonu,chciałbym zacząć grać od początku żeby zrobić transfery, W sumie chodzi mi o wymianę Gortata na Biedrinsa. Nie chce mi się od początku rozwijać umiejętności. Czy ktoś wie jak można zrobić overall na 99??? kolega mówił że na forum ktoś może mi pomóc. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dla mnie gra jest genialna,jednak jest kilka błędów o których mowa we wcześniejszych wypowiedziach. Gram jako PG w Golden State , overall 99 na początku 2 sezonu,chciałbym zacząć grać od początku żeby zrobić transfery, W sumie chodzi mi o wymianę Gortata na Biedrinsa. Nie chce mi się od początku rozwijać umiejętności. Czy ktoś wie jak można zrobić overall na 99??? kolega mówił że na forum ktoś może mi pomóc. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję

Pytanie czy grę masz na konsoli czy na PC'ta. Jeśli na to pierwsze to nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×