Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że byłaby zgoda ogółu gdyby nie lekkie spóźnienie Milczara, dla którego już raz robiliśmy restart.

Ozi, fakt ja mam cos nie tak z czasem na konsoli, przyznaje. Jednak roznica miedzy milczarem a Patricko polegala na tym ze Milczar sie pojawil gdy mnie sie gra ladowala a Patricko wywalilo po kilku minutach...

Pozatym ja zawsze stosuje taki leciutki buforek bezpieczenstwa z tym startem, minutka czy dwie i jedziemy... Fakt tym razem sie Milczarowi udalo. Zatem Milczar bierz do siebie to ostrzezenie ze nastepnym razem nie bedziemy czekac.. pozdro.

Panowie jestem w szoku :ohmy:

Nie wiedziałem, że robiliście jakikolwiek restart !

Bardzo wszystkich przepraszam, jeśli się spóźniłem, ale u mnie nie było jeszcze 21:00 na 100%, gdy pisałem do Asshuri, byście dali mi zapa. Byłem online, ale nie dostawałem zaproszenia, co mnie zmartwiło, stąd odezwałem się szybko właśnie do Asshuri. Gdy znalazłem się w sesji była punkt 21:00.

Że też mówicie mi o tym dopiero teraz... Ładny kibel z mojej strony.

W każdym razie dziękuję wam za dobre serce.

Wiem, że nie czekamy na spóźnialskich, ale pamiętajcie - jeśli nic nie napisałem na forum, że mnie nie będzie tzn, że będę na 100%, choćbym miał się spóźnić te 2 minuty i odebrać od was wiadomość, że za późno i nie pojechać :)

P.S.

A propos kibla, to byłem właśnie na defekacji przed samym GP. Tu leży wina. Następnym razem założę pieluchy :ermm:

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrót z kwalifikacji do niedzielnego wyścigu o GP Chin... chyba tak się to pisze

Faktycznie GTPL wywalił czas :D

jestem ciekaw co by było w wyścigu, gdybyś utrzymał pierwsze pola po dwóch szykanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czasy, jak blisko siebie bylismy to masakra :) czekamy na wyscigowy skrot, mam nadzieje ze nie masz mnie za duzo nagrane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie GTPL wywalił czas :D

jestem ciekaw co by było w wyścigu, gdybyś utrzymał pierwsze pola po dwóch szykanach

Można było pojechać jeszcze szybciej

Na jednym okrążeniu miałem o pół sekundy lepszy czas ale gdzieś w S3 musiałem zwolnić bo jakiegoś kolegę dogoniłem

Jeszcze gdybym miał w miarę ustawiony samochód to już wogóle było by super a tak musiałem gaz odejmować bo uciekał mi przód

Mimo wszystko było super i nie mogę doczekać się następnego wyścigu ! Emocje są i o to chodzi :)

Gdyby udało mi się w wyścigu utrzymać pierwsze miejsce po 2 szykanach to i tak prędzej czy później bym je stracił

Nie potrafię jeszcze pojechać bezbłędnie wyścigu na kilkanaście okrążeń bo mam głupie nawyki z GT5p przez które robię błędy.

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 2 pytania, jedno mniej, drugie bardziej ważne.

1. GTPL, czy masz zamiar jeździć z nami długo czy po wyjściu Gran Turismo 5 opuszczasz nas? Pytam Ciebie z tego względu, że masz tą swoją ligę w GT, a wiem że branie udziału w kilkach jest dość męczące. Ja sam przy tej F1 już nie wyrabiam powoli i zaczynam grubo myśleć nad zakończeniem kariery.

Zresztą pytanie tyczy się wszystkich. Tym razem wiadomo kiedy GT się pokaże, większość z nas zamówiła, albo zrobi to w najbliższym czasie.

A sporo osób już deklarowało, że gra w F1 tylko do wyjścia GT.

Mi to nie przeszkadza w ogóle, po prostu pytam, żeby wiedzieć na czym stoimy.

2. Chciałem pytać czy wchodziłaby opcja przełożenia na godzinę 20stę naszą ligę, ale po namyśle jednak nie zapytam.

Jak mi będzie kolidować to albo odpuszczę sobie całą ligę, lub ewentualnie pójdę do tej co jeździ na 20, ale to jeszcze się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po wyjsicu GT dalej chce jezdzic lige F1 - szkoda bylo by skonczyc tym bardziej ze kazdy wyscig jest w zasadzie pelny sklad - mam nadzieje ze tak zostanie do ostatniego GP

jesli chodzi o godz 20 dla mnie nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error,

Ad. 1. Ja w F1 2010 przestanę jeździć, gdy wyjdzie... F1 2011. GT5 - owszem, zamówiłem, ale w F1 gram dlatego bo to F1 i żadne GT5 mi tego nie zastąpi. Na mnie możecie liczyć.

Ad. 2. Przykro mi, ale po to przeniosłem się do ligi 1 z ligi 4, żeby nie grać o 20. Mi nie pasuje - i tak wyrobienie się na 21 przy dwójce małych dzieci to zawsze dla mnie spore wyzwanie - szybciej nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to pytanie o 20 godzinę można olać, ligi też nikt nie ma zamiaru najmniejszego zamykać, czy coś w tym rodzaju.

Przecież jak coś to albo się przeniosę do Ligi 4, bo tam bodajże o 20 jeżdżą, albo pass z ligi.

Ustalone było, że na 21 to nic zmieniać się nie będzie.

Ja się po prostu pytam jak będzie z frekwencją po wyjściu GT5, bez obaw.

PS.

Mam nadzieję, że Error to nie było do mnie :) Bo to uwłacza mej godności XD hehe

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to pytanie o 20 godzinę można olać, ligi też nikt nie ma zamiaru najmniejszego zamykać, czy coś w tym rodzaju.

Przecież jak coś to albo się przeniosę do Ligi 4, bo tam bodajże o 20 jeżdżą, albo pass z ligi.

Ustalone było, że na 21 to nic zmieniać się nie będzie.

Ja się po prostu pytam jak będzie z frekwencją po wyjściu GT5, bez obaw.

Patricko - tak Cię zdemotywowaliśmy wczoraj tym brakiem restartu, że chcesz nas opuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w takim razie będziemy już szukać na Twoje miejsce.

Czyli na Cataluni się żegnamy?

PS.

Error, jak będziesz to możesz dać info, że w przeciągu od tygodnia do dwóch będziemy szukali nowego do składu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 2 pytania, jedno mniej, drugie bardziej ważne.

Zresztą pytanie tyczy się wszystkich. Tym razem wiadomo kiedy GT się pokaże, większość z nas zamówiła, albo zrobi to w najbliższym czasie.

A sporo osób już deklarowało, że gra w F1 tylko do wyjścia GT.

Mi to nie przeszkadza w ogóle, po prostu pytam, żeby wiedzieć na czym stoimy ... ciach...

Dokładnie o to samo chciałem się wczoraj zapytać, osobiście będę grał w F1 czy to 2010 czy 2011, GT mnie nie ciągnie :( choć kiedyś zagrywałem namiętnie w prologa.

Czas, tu niestety 21 to granica nie do przejścia dla mnie, (czasami praca do 20+dojazd)

Wiem, że prędzej czy później z 4 lig zrobi się jedna ale mam nadzieje, że będę do końca

(w skrócie możecie na mnie liczyć do końca pierwszego sezonu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie kogoś na moje miejsce to żaden problem żeby on pojechał następne wyścigi

Bo ja od 24 listopada 2010 kończę z F1 więc nie chce nikogo blokować

Dla mnie to zabawa ale sam bym się trochę wkurzył jak by mi typ zapisał się do ligi a po paru dniach odszedł :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie kogoś na moje miejsce to żaden problem żeby on pojechał następne wyścigi

Bo ja od 24 listopada 2010 kończę z F1 więc nie chce nikogo blokować

Dla mnie to zabawa ale sam bym się trochę wkurzył jak by mi typ zapisał się do ligi a po paru dniach odszedł :rolleyes:

no ja tez sie zastanawiam jaki sens bylo przyjmowac kogos na 1 czy 2 wyscigi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolne zarty, dlaczego mi nie powiedziales ze bedziesz krotko tak................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra olać to już, jak chcesz jechać Hiszpanie to nie ma problemu.

Ale fakt faktem, że mogłeś poinformować o tym, że grasz tylko do GT5.

Mimo wszystko wydaje mi się, że nabór na nowego członka można uznać za otwarty, ale to już Error się tym zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak znajdzie się ktoś na moje miejsce to bez zastanowienia go wpiszcie :) No problem :)

Witam.

Panowie 18 moje zycie wraca do normy (tesciowa z wozu ;) ) Wiec jak by bylo miejsce to chetnie sie podlacze.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to dyskusja na temat gry GT5, ale panowie... GT5 to będzie kolejna gra o wyścigach samochodowych. W takie rzeczy gra się od 20 lat, począwszy na pegasusie, poprzez PC, a skończywszy na konsolach najnowszej generacji.

Nie rozumiem dlatego jak można odkładać F1 dla innej ścigałki, skoro to są zupełnie inne rzemiosła.

Nie powiem - chętnie pogram w GT5 dla jaj, ale F1 jest niepowtarzalne i gier o tej tematyce wychodziło zawsze mało. Nawet gdybym grał codziennie w GT5, to ligi F1 nie porzucę :)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jest to dyskusja na temat gry GT5, ale panowie... GT5 to będzie kolejna gra o wyścigach samochodowych. W takie rzeczy gra się od 20 lat, począwszy na pegasusie, poprzez PC, a skończywszy na konsolach najnowszej generacji.

Nie rozumiem dlatego jak można odkładać F1 dla innej ścigałki, skoro to są zupełnie inne rzemiosła.

Nie powiem - chętnie pogram w GT5 dla jaj, ale F1 jest niepowtarzalne i gier o tej tematyce wychodziło zawsze mało. Nawet gdybym grał codziennie w GT5, to ligi F1 nie porzucę :)

Formuła jest fajna i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła

Gdyby nie GT5 napewno bym dla niej sporo czasu poświęcił

Wodać że mało jeszcze grałeś w GT

Zobaczysz że jak dorwiesz się pełnej wersji GT5 to olejesz F1 2010

GT5 jest grą na którą czeka ogrom ludzi i nigdy nie działo się tyle wokół jednej gry...

A ten filmik tylko potwierdza jak dobre jest GT5:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze.... to sa jakies wolne zarty. Po co zes sie zglaszal wiedzac ze zaraz sie wycofasz?? Poleciales ze mna w kulki...

To jest dramat.... Hiszpanii nie pojedziesz, nawet jesli bedzie wolne miejsce.

Rrezerwa moze sie do mnie zglaszac w celu zajecia miejsca wolnego. Do 2 ligi tez mozna sie zglaszac bo brakuje jednego....

Czy ktos jeszcze nagle bedzie chcial niespodziewanie olac przez gt5?? Jesli tak to zrobimy reorganizacje rozgrywek, ewentualnie zrobicie bo mnie sie powoli zaczyna odechciewac tej dziecinnosci i przeskakiwania z kwiata na kwiatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formuła jest fajna i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła

Gdyby nie GT5 napewno bym dla niej sporo czasu poświęcił

Wodać że mało jeszcze grałeś w GT

Zobaczysz że jak dorwiesz się pełnej wersji GT5 to olejesz F1 2010

I tutaj się kolego grubo mylisz niestety. Strasznie głupio się zachowałeś wpraszając się do ligi i wiedząc, że nie będziesz dłużej w niej jeździć niż tydzień, dwa... Jest to zachowanie niepoważne. Nie mogłeś już wytrzymać z czekaniem na GT5? Trzeba był sobie jeszcze trochę czasów pokręcić w GT5P, a nie zawracać organizatorom głowy. Ja osobiście już inaczej patrzę na twoje osiągnięcia teraz... Możesz być nawet pierwszy w tym układzie słonecznym, dla mnie jesteś gdzieś na przedostatnim miejscu. Dziecinada. Kupuję GT5 i będę się nią cieszył, ale podjęte zobowiązania wypełniam i z równą przyjemnością będę się do końca ścigał w naszej Małej Lidze w F1 2010. Cya.

Pozdrawiam kolegów z 1 ligi i przepraszam za wtrącenie 3 groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się kolego grubo mylisz niestety. Strasznie głupio się zachowałeś wpraszając się do ligi i wiedząc, że nie będziesz dłużej w niej jeździć niż tydzień, dwa... Jest to zachowanie niepoważne. Nie mogłeś już wytrzymać z czekaniem na GT5? Trzeba był sobie jeszcze trochę czasów pokręcić w GT5P, a nie zawracać organizatorom głowy. Ja osobiście już inaczej patrzę na twoje osiągnięcia teraz... Możesz być nawet pierwszy w tym układzie słonecznym, dla mnie jesteś gdzieś na przedostatnim miejscu. Dziecinada. Kupuję GT5 i będę się nią cieszył, ale podjęte zobowiązania wypełniam i z równą przyjemnością będę się do końca ścigał w naszej Małej Lidze w F1 2010. Cya.

Pozdrawiam kolegów z 1 ligi i przepraszam za wtrącenie 3 groszy.

Po pierwsze kto się chłopczyku wposił ?? Bo zostałem normalnie przyjęty do ligi.

Po drugie robicie z tego wielkie hallo jak by nie wiadomo jaki kontrakt z wami podpisał

Po trzecie mam to gdzieś co o mnie myślisz ja i tak robię swoje i uwierz jeszcze nie raz usłyszysz o teami GTPL

Po czwarte jestem pierwszy w tym układzie słonecznym ( www.granturismostats.vvvgamer.com )

Na razie.

Edytowane przez GTPL_X-Mato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT skup sie na gt5 bo lecisz w moich oczach coraz bardziej... Dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×