Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze najważniejsze pytanie. Jak dziś SC będzie? Włączamy czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wyłączeniem, jak w lidze ma być jego brak, to należy się przyzwyczajać. To oczywiście tylko moje zdanie, zdecyduje większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Error dzisiaj nawyzywał na Monaco to ustawa nie przewiduje :D Oczywiście będę o 21. Szkoda, że nie jedziemy Indii. Pewnie połowa z Was go jeszcze nie widziała na oczy. Ja do wczoraj byłem w tej grupie ale teraz jestem wielbicielem tego obiektu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie ale mam problem z siecią dzisiaj rozłączył mnie już parę razy, przed ligą muszę to jakoś naprawić bo nici z jazdy.

Pozdro i dobrego ścigania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...jak na razie najlepsze treningi jakie mieliśmy! Ubaw po pachy był po prostu! Dawno się tak dobrze nie bawiłem :D

Na Monaco normalnie musiałem przestawać Was słuchać, bo waliłem po bandach jak szalony :)

Filmików mam sporo, tylko z Kanady i Włoch nie mam, ale szkoda, bo sporo walki było z Errorem, Deenym i na Kanadzie z Milczarem :)

Zaraz biorę się za obróbkę i wrzucam, ale było świetnie! Oby za tydzień frekwencja Ligi 1 dopisała i znów będzie przednia zabawa!

PS.

Panowie...Na Monaco jak wyjeżdżacie z boksów to po żółtej linii, a nie od razu na tor wracacie.

Bo dosłownie kilka osób mi centralnie przed dziób wjechało i o dziwo były to osoby z naszej ligi, ale palcem nie będę pokazywał, bo nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening świetny. Roześmiałem się do rozpuku :woot:. Liczę na powtórkę za tydzień :P

---

No chyba mnie coś strzeli... Po godzinie renderowania i wrzucania na yt, wyświetla mi wiadomość, że film jest za długi...

Trzeba było czytać co tam pisali... W takim razie będzie jutro...

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bylo super :) mam 5 filmikow i musze obrobic kazdy i bede wrzucal. Tam raz czy dwa zachaczylem kogos i przepraszam ale jak tam gdizes klacza pisze to sa testy... nie mniej emocji musi byc mniej u mnie bo normalnie mnie sasiedzi zabija... darlem sie w nieboglosy :D co bedzie mozna uslyszec na filmikach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONACO:

Tutaj w sumie tylko z kwalifikacji kilka incydentów, podczas wyścigu udało mi się utrzymać pozycję i dotrwać na niej do końca.

Jedynie z dublowanymi miałem kilka problemów + Fauper, który nie dość, że wyjechał z boksu prosto na tor to jeszcze chyba specjalnie mnie blokował nieco później :)

WŁOCHY:

Tutaj głównie piękna walka z Errorem i Deenym i to w jednym momencie. Wszystko wyglądało pięknie do momentu aż przez przypadek nie zahaczyłem bolidu Deenego, za co przepraszam.

Bo walka mogła trwać nadal. Ale dostałem zasłużenie karę.

Potem już jednak dostałem kolejne kary, tylko że nie wiem za co i na końcu dyskwalifikacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że mnie nie było, ale tak mnie spanie wzięło, że nie mogłem już usiedzieć:biggrin:

Za tydzień na pewno będę, a w tygodniu też możemy pojeździć jak coś:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wam zapodam moje filmiki....

Bedzie ich mam nadzieje 5.

Na pierwszy rzut idze Monza i wyscig z duza iloscia walka ale i tez video z dedykacja dla Pola :)

Na filmiku oczywiscie sobie zartujemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja idę za ciosem i daję swój :)

http://www.youtube.com/watch?v=DWeTmbnQuO0

5:42 - tu macie odpowiedź, dlaczego Patricko jest taki szybki :D

Z góry przepraszam za muzykę, ale nie pewnie to czego słucham Wam by się nie spodobało, więc dałem co miałem pod ręką :P

---

HAHAHAHA, error xD. łuuuuuuuuuuuuu. Początek 3 kółka z komentarzem Errora powinien być wizytówką tej ligi :D

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele nie mogę.

Errorek, jest jedyny taki i niepowtarzalny.

No nie mogę, śmieję się ciągle.

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chamy... Wczorajsze testy były gites :)

Z chęcią powtórzę taką Monzę, ale żeby nas było jak najwięcej, bo wtedy ubaw jest najlepszy.

Super filmiki. Sam chciałem nagrywać Kanadę, ale po 10 sekundach zabrakło miejsca na karcie :angry:

P.S.

Zabawa zabawą, ale dajcie się pobawić wszystkim, a nie wjeżdżacie mi w dupę próbując wyprzedzać na szykanach, albo robicie na samym starcie policyjną zagrywkę zahaczając o tył mego pojazdu i ląduję na ostatnim miejscu przyklejając się do bandy i tyłem do was :D

Chamstwa nie zniese :tongue: hehe.

Czekam na ustawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh Deeny miałeś nie nagrywać mojej tajnej techniki teleportacji :(

Jak ja teraz będę robił takie czasy :P

Co do Errora to już nawet nic nie mówię :P Polew jest, oby za tydzień tak było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, ale żałuję, że mnie wczoraj nie było. :D

Haha jak oglądam teraz te filmiki to leję ze śmiechu, a najlepsze momenty to:

''Klacza nawet poszedł.... PO BANDZIE!!''

"Co to za reklama Nasa? Nazistowska jakaś?!"

No i epic: "ŁOOO KUUU*WAA AAAA!!" :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaaziu tam na tym lotusie jest NAZA... to sie pytalem :)

Btw kolejny filmik tynm razem ten pierwszy:

Wegry:

Tutaj to moj wyscig byl dramatyczny... sorki za wszelkie pukniecia.. to sie nie powtorzy :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko widać. Nie miałeś szans wtedy mnie ominąć także, przepraszam Cię za to, że na Ciebie zwaliłem moje zniszczenia...

Mam nadzieję, że na następny raz będzie lepiej i już nikogo przede mną nie obróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się popieprzyło z jakością obrazu tych wyżej wstawionych filmików. Na początku było ok, a dzisiaj to jakaś rzeźnia jest. Nawet kółeczko na pasku długości filmu jest postrzępione pikselami. Inne filmy na YT idą normalnie i kółeczko jest gładziutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar coś Ty zrobił?:sweat: Przecież wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×