Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to chodzi tylko o ten 1 tydzien. Ja tez nie moge non stop na 21.30. Zatem mam rozumiec ze nie robi wam to roznicy... tym razem. Po prostu chodzi mi o to aby bylo nas jak najweicej. Zatem dzieki bardzo... w ta niedziele wyjatkowo startujemy o 21.30 :)

To mlodemu dam setupik:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie i moją zgodę z tą 21:30.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...uważajcie jutro na siebie...bo naprawdę mamy 50% wyścigu i pierwsze kółko to nie jest być albo nie być...

Jak jesteś za kimś to nie wpychaj się i wypychaj drugiego, tylko poczekaj na stosowny moment do wyprzedzenia...

Bo np. ktoś startuje pierwszy, a na pierwszym zakręcie ktoś się wpycha od wewnętrznej i wykorzystuje go jako bandę...leci na trawę i traci tylko pozycję.

Zostać wyprzedzonym w normalny sposób, a zostać staranowanym to dwie różne sprawy.

Nie mam tutaj nikogo na myśli u nas, ale po prostu ostrzegam. Zimne głowy na początku wyścigu i będzie git.

Jak masz kogoś wyprzedzić to wyprzedzisz, bez obaw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testy odpuściłem, trochę wypiłem, ale już dziś o 21:30 będę w najlepszej formie odkąd gram w F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zwykle hosta stawia Patricko. Prosze juz byc na konsoli ok 21.20. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w jak najlepszym porzadku... Zycze udanego wyscigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój cel na dziś: nie być ostatnim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia i pamiętajcie o zimnej głowie na pierwszym zakręcie :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój cel na dziś: nie być ostatnim :)

Nie udało się :). Za tydzień nie będę ostatni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...ale się spociłem...zaraz wyciągnę fotki z filmików, a obróbką zajmę się zaraz po tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff...ale się spociłem...zaraz wyciągnę fotki z filmików, a obróbką zajmę się zaraz po tym.

Mam nagrane pare ostatnich okrazen z roznych kamer bo zostawilem spectate po tym jak wyrżnąłem. Najwięcej walki Errora z Klaczą o 3 miejsce. Ale najpierw obadam kto mi w dupe wjechał na ostatnim i jedynym dobrym moim hotlapie w kwalifikacjach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty. Wrażenia - mogło być ciut lepiej.

Kwalifikacje w miarę pozytywne, start ze środka stawki, kilku graczy zmieściło się w jednej sekundzie i zadecydowały tysięczne części sekundy.

Start czysty, bardzo uważałem, żeby w nikogo nie wjechać, aż na drugim zakręcie prosto zpie*dala intruder, leci w piach i bach... kara dla mnie nie wiadomo za co. Tak się wku... zdenerwowałem, że zgarnąłem Deenego, za co serdecznie przepraszam. Zjazd na karę i starałem się cały czas gonić, udało mi się wyprzedzić kilka bolidów, a potem starałem się nadgonić do Verbatimka, aż tak, że za ścinanie zakrętów dostałem Drive Through, tym razem z własnej winy. Ostatecznie dojechałem na 7 pozycji, mogła być czołowa piątka, gdyby nie głupota gry, ale cóż, tym razem padło na mnie...

Pozdrawiam i do zobaczenia w Malezji! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig dla mnie i dla zespołu bardzo udany, zdobyliśmy kilka solidnych punktów ;) Kwalifikacje to chyba był mój max, także byłem w szoku jak zobaczyłem 5 pole startowe :) Wyścig również udany, fajna walka z Klacza, a następnie parę drobnych błędów i już mi odjechał. T chyba wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nagrane pare ostatnich okrazen z roznych kamer bo zostawilem spectate po tym jak wyrżnąłem. Najwięcej walki Errora z Klaczą o 3 miejsce. Ale najpierw obadam kto mi w dupe wjechał na ostatnim i jedynym dobrym moim hotlapie w kwalifikacjach..

To super, wrzuć filmik.

JA mam nagrane ale źle ustawiłem ustawienia kamery internetowej i mi obraz przycina.

Jednak oczywiście wszystko wrzuca.

Do góry Cwir za tydzień będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

Ja wjechałem w dupę Ćwira - przepraszam - nie mogłem się przyznać przez HS, bo nie miałem HS :/

Drugie przewinienie - wjechałem w FrauPera podczas naszej walki - ale za to dostałem (słuszną) karę od gry (Drive through pitlane).

Ogólnie to Panowie - co wyście zrobili z poziomem tej ligi :) Dla mnie masakra. Widzę, że już na pierwszym wyścigu wykrystalizowała się siódemka - ósemka graczy i między nimi a resztą (do której ja również niestety się zaliczam) jest przepaść.

Cóż - pogratulować czasu na treningi i Waszej zaciętości. Gratulacje.

Nie nagrywałem, ale jechałem na sprężynach 8,8. Choć, mi to nawet 20,20 niewiele by dało, przy takiej Waszej dyspozycji, więc sądzę, że nikt nie podważa mojego oświadczenia ;)

Z mojej strony zadowolony jestem z regularności i koncentracji :) Cóż, jak się nie ma co się lubi to...

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak na szybko bo gotowac obiad na jutro trzeba. Bylo ciezko.

Nerwy mialem w strzepach przez granie w fifke 12. Zatem jak wyjezdzalem na qwali to balem sie o wszystko... nie mniej 1:20:6xx calkiem niezle... no niestety starczylo tylko na 3 miesjce bo tak jakby sie rozkojarzylem...

Wyscig to jest trudne do opisania... wszystko jest nagrane. Nie mniej start w miare taki sredni bo z tego co widzialem to byla karambol przedemna. Jednak potem jakims cudem wszystko bylo ok. Ja natomiast w obawie przed innym spadlem az na 7 pozycje... Walczylem walczylem az na 1 wskoczylem. Niestety potem nie wiem skad wziely sie dla mnie 2 kary... no to odbylem je i zostal mi tylko pojedynek z Klacza o 3 miejsce. Cale szczescie udany wiec podium pierwsze jest. Gratulacje za kilka pierwszych kolek dla mojego braciszka bo tez ladnie cisnal... a potem chyba zmeczenie wzielo gore.

Co do filmikow to postaram sie wrzucic troche z kwali a potem caly wyscig i gdzies w tygodniu moze mi sie uda najlepsze fragmenty z wyscigu zamiescic na yt. pozdro..

PS.... bedzie zakladam sprawa z fauperem... Ja z mojej perspektywy wiem tyle ze doszlo miedzy nami do kontaktu gdy wyjezdzales z boxu i do tego mialem cie dublowac... zatem no nie wiem... znajde i wytne ten fragment. Zatem jesli cos to mozesz ten fragment uzyc jako dowod przeciwko mnie. Fakt wydaje mi sie ze troche mi sie glowa zagotowala wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciezcy ; )

Podobnie jak w 1szym sezonie w Melbourne bez punktow, nie lubie tego toru i on nie lubi mnie - oczywiscie wpadla kara za ciecie zakretu i przejazd przez pit + 2 sprawy:

Ozi 2 krotnie probowal hamowac na moim bolidzie - za drugim razem wypchnal mnie na zwir sam pojechal dalej,

pozniej przy moim wyjezdzie z boxu error trafil mnie w pierwszym zakrecie i polecial mi spojler - skonczylo sie kolejnym pitem

W sumie bylo ich ze 4 ;]

Nie mam nagrania ale wiem ze chlopaki nagrywaja i licze ze pokaza te 2 momenty - niech sedziowie rozpatrza - oczywiscie pisze z mojej perspetywy - w warunkach wiscigu roznie to wyglada dlatego licze ze pokarza film pod ocene sedziowska ; ] ]

Czekamy na malezje - mam nadzieje ze bede mial wiecej czasu na pojezdzenie ; ]

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig dla mnie i dla zespołu bardzo udany, zdobyliśmy kilka solidnych punktów ;) Kwalifikacje to chyba był mój max, także byłem w szoku jak zobaczyłem 5 pole startowe :) Wyścig również udany, fajna walka z Klacza, a następnie parę drobnych błędów i już mi odjechał. T chyba wszystko ;)

Team Williams sto procent normy :D :P :P przed wyścigiem nawet nie myślałem o 5 miejscu, dodatkowo Verbatim 6 pozycja :D w kwalifikacjach byłeś lepszy gratuluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi 2 krotnie probowal hamowac na moim bolidzie - za drugim razem wypchnal mnie na zwir sam pojechal dalej,

Pojechałem dalej, bo zobaczyłem, że dostałem karę, więc pozycja z automatu "się oddała". Powinienem czekać? Serio pytam, bo sam się chwilę zastanawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam w pierwszym sezonie byles oredownikiem oddawania pozycji za takie akcje ; ] ogolnie na 2 kolkach 2 razzy mnie taranowales to chyba nie jest norma ? ; >

z automatu sie oddala ? a Ci ktorzy mnie mineli jak meczylem zwir oprocz Ciebie tez oddali :>?

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fauper tylko cie zapytam czy ty oficjalnie chcesz wniesc nasza kolizje do rozpatrzenia przez sedziow?? Jesli tak to ja musze sie odsunac w tej kwestii od sedziowania oczywiscie :) Postaram sie ten fragment znalesc w miare szybko i go wrzucic... Mozesz mi tylko powiedziec jaki to byl lap??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×