Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja renderuję już :) Z Suzuki filmik jest już w temacie z filmikami.

Wyścig od 2:10, a zaraz potem rozróba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja renderuję już :) Z Suzuki filmik jest już w temacie z filmikami.

Wyścig od 2:10, a zaraz potem rozróba :)

Przynajmniej 2 okrążenia powalczyłem z tobą Patricko :tongue:

Jeszcze raz sorry za ten manewr co cię obróciło, może moim wytłumaczeniem będzie to że w tej wersji gry Spa jechałem 1 raz i jeszcze nie mam wyczutych punktów wyprzedzeń itp.

Widać właśnie brak znajomości toru po mojej jeździe(kołysze mnie po torze jakbym pijany był).

Jeszcze raz gratki za super walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezły burdel był ;) Zdziwiło mnie jednak zupełnie coś innego, na filmiku ze SPA od Patricko w ok 5:56 widać kolizję z Klaczą, a następnie...no właśnie, na filmiku wygląda jakbym czysto ominął Patricko i pojechał dalej. Niestety u mnie wyglądało to zupełnie inaczej, zahaczyłem przednim skrzydłem o Patricko aż części poleciały i musiałem zjechać do boksu bo nie dało się jechać. Po tej sytuacji dochodzę do wniosku, że każdy powinien nagrywać wyścig, ponieważ ta sama sytuacją może wyglądać zupełnie inaczej u każdego z graczy. Mam jeszcze jedną prośbę, aby wszem i wobec oznajmić jakie ustawienie zawieszenia jest dopuszczalne, a jakiego zabraniamy w lidze. Rozumiem że 11/11 i 10/10 odpada na pewno, ale jak z niższymi ustawieniami? Czy ktoś to dokładnie sprawdzał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle wczoraj testowałem nową wersję Vegas'a (Pro 11) i dlatego Suzuka wygląda jak nagrywana komórką, a SPA jest takie blade.

Ale pobawiłem się wczoraj i już mam kilka filtrów, dzięki którym obraz powinien być przyjemniejszy dla oka.

W ogóle to zauważyłem, że w formacie WMV obraz jest nieco płynniejszy, przy MP4, w którym dotychczas zapisywałem, widać takie minimalne klatkowanie czasami.

Wiem, że ma to związek z bitrate, itd. ale dopiero wczoraj spróbowałem WMV. Jedyny minus, to że właśnie obraz robi się taki wyblakły trochę, nie wiem czemu.

No nic, zobaczymy za tydzień jak się sprawdzi w praniu moja zabawa kolorami.

Co do SPA to niestety byłem "w dole" jak zaczęła się cała zadyma i potem jak byłem już przy to bolidy były w powietrzu :)

Mimo wszystko niezła akcja, ale w Lidze Panowie na ochach i achach się nie skończy jak coś :)

Na Eau Rouge najlepiej wjeżdżać gęsiego, bo inaczej taki syf właśnie się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie będzie ładnie widać to co zapoczątkowało katastrofę na Eau Rouge :D

Wreszcie :P I nawet jakość całkiem całkiem, szkoda że tyle czekania...

http://www.youtube.com/watch?v=rLO9pXuN64Y&feature=channel_video_title

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle. Jestem w szoku. Jak wy ten Rouge (czy jak to tam sie pisze) przezdzacie. Wy macie 300 jak w jestescie na samej gorze.. Nie wierze! :)

Nie mniej widze ze zabawa byla przednia choc ludzi brakowalo. To byl jedyny wyscig jaki mieliscie?? Wogole to mam nadzieje ze w niedziele ta juz sie wszyscy ladnie stawia na wyscig. Licze na dobra walke.

PS.

Fajne te filmiki... tylko Deeny gdzie jest ta piosenka z osamba :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? Chodzi o "Nie ma pan kukaha" :D

Ile można jeden utwór puszczać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Maaziem już na Suzuce wspólne strategie ćwiczyliśmy XD hehe :P

Ozi mówił, że będzie jeździł także ma jeszcze tydzień do oficjalnego startu :P

Jednak fakt faktem, byłoby fajnie, gdyby większość uczestników się wypowiedziała, chociaż kilka postów, żeby dać ten znak życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie mogę z tej zadymy na SPA.

Zobaczyć latające w powietrzu bolidy... bezcenne. :D

I inżynier: 'You've taken some slight damage to the front wing" :laugh:

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy bedziecie w tygodniu jeszcze trenowac Australie przed startem ligi? Bo bryknal bym sie pare razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale skakałem na tym filmiku od Asshuri'ego, i na dodatek ta nieszczęsna ostatnia szykana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy bedziecie w tygodniu jeszcze trenowac Australie przed startem ligi? Bo bryknal bym sie pare razy.

Jak coś to koło 20:00 chłopaki zaczynają jeździć, więc jak będziesz widział, że ktoś gra to napisz o zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Myślę że u nas też sprężyny powinny być maksymalnie na 8 / 8. 9 / 9 już robi różnice. Sam wczoraj sprawdziłem jak graliśmy razem. Poza tym z tego co widzę to wszystkie ligi smigaja chyba z 8 /8 na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie pisać, żeby były max 8/8. Nie ma ogromnej różnicy, ale jest ciut inaczej. Jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już na 9 i nic nie zmieniam. Takie decyzje podejmuje się przynajmniej 2 tyg przed a nie 5 dni przed startem.

Ja już nie zamierzam modyfikować ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak...Klacza gra już na 9 / 9. Potem jeszcze musiałby przesunąć dwa suwaki o jeden punkt w lewo. Istna tragedia nie do wykonania...

Na 9 / 9 bolid jedzie już prawo jak po sznurze. Na 8 / 8 już nie zrobisz takich czasów jak na 9 / 9.

Ja mogę jechać na 9 / 9, żaden problem. Ci co umieją to wykorzystać zostawią w tyle jeszcze dalej tych co nie ma dla nich znaczenia czy tak gramy czy tak gramy :) Ale czy o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Klaczy... Ja do dzisiaj jeździłem na 9/9 ale spróbowałem pojechać na 8/8. Wykonałem tylko jedno w dodatku nieczyste kółko i czas wyniósł 1:21:200 czyli całkiem spoko.

Proponowałbym szybką ankietę do jutra do 24. Przecież jedno 'veto' nie może decydować. Klacza to nie prezydent :D

Jednakże, jeżeli zostanie 9/9 też nie będę miał nic przeciwko :) Prawdę mówiąc, jest mi to na rękę :P

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry mówię, że zagłosuję tylko wtedy, jeżeli będzie to potrzebne (czyt. jeżeli będzie wyrównana walka) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Klaczy... Ja do dzisiaj jeździłem na 9/9 ale spróbowałem pojechać na 8/8. Wykonałem tylko jedno w dodatku nieczyste kółko i czas wyniósł 1:21:200 czyli całkiem spoko.

Proponowałbym szybką ankietę do jutra do 24. Przecież jedno 'veto' nie może decydować. Klacza to nie prezydent :D

Jednakże, jeżeli zostanie 9/9 też nie będę miał nic przeciwko :) Prawdę mówiąc, jest mi to na rękę :P

Dobrze mówisz bo jestem prezydentem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy z ostatniej niedzieli:

Pozdro i do następnego ;)

As a nie nagrywałeś Walencji? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasuję, żeby nie było niepotrzebnych napinek. Forumowicz poprawił swój błąd, albo został poprawiony przez kogoś :D

---

OMG. Patricko, może lepiej napisz kto ma głosować...

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za 8/8. Takie ustawienie widziałbym przez cały sezon, nawet po patchu już tych ustawień nie ruszać.

EDIT:

Kolejny głos oddany przez osobę nie uczestniczącą w tej lidze... Czy to takie trudne do zrozumienia, że jeżeli nie uczestniczy się w jakiejś lidze to nie oddaje się głosu w ich ankiecie?!:fool:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×