Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no linia się przyda ... szczególnie na T1, żeby większego zamieszania nie było ... bo tak to ten co wystartuje ostatni jeszcze wygra wyścig, bo połowa wyląduję w żwirze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bez linii hamowania ?? No to grubo... Pierwszy zakręt bankowo połowa wypadnie , w tym ja. Dawajcie tą linie spowrotem   :confused: Już wolę poświęcić za to trakcję

Edytowane przez Kiender

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. obierzcie pkt hamowania i po klopocie... ja jestem za obecnymi ustawieniami :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w gronie 3-ligowców :biggrin: Jeśli chodzi o wspomagacze to w sumie nie korzystam z żadnych oprócz tej linii w zakrętach, trzeba będzie się jakoś przyzwyczaić :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat założony głównie dla uczestników Ligi 3, tak aby każdy mógł porozmawiać głównie ze swoimi rywalami z toru :)

Wszelkie sprawy dotyczące wyścigów, po wyścigowych, pretensji do kogoś, itd. będziemy wyrażać właśnie w tym temacie.

Godzina startu: 21:00

Lista uczestników Ligi 3:

1. Banzai (psnid: slawko08) - (obecnie pad) [FERRARI TEAM]

2. united46 (psnid: united461) - (Pad) [hrT TEAM]

3. skrzacik (psnid: Tommek_PL) - (Logitech Driving Force GT ) [LOTUS TEAM]

4. damianoo666 (psnid: TW-Damian) - (DFGT) [VIRGIN TEAM]

5. NERVUS_PL (psnid: NERVUS_PL) - (Logitech Driving Force GT ) [WILLIAMS TEAM]

6. Kiender (psnid: Kiender) - (G25) [sAUBER TEAM]

7. Sir Daro (psnid: Gunner_PL) - (pad) [RENAULT TEAM]

8. SolidAREK (psnid: SolidAREK) - (Pad, w planach DFGT) [MCLAREN TEAM] ***

9. Kamil908 [TORO ROSSO TEAM]

10. Padzero (psnId: Padzero) - (pad) [RED BULL TEAM]

11. Borek (psnid: BoratPL) - (Pad, kierownica w planach) [MERCEDES TEAM]

12. rembix (psnid: rembix) - (pad) [FORCE INDIA TEAM] ***

  • Organizatorzy Ligi: rembix & SolidAREK
  • Obecne wyniki: WYNIKI

Będę wdzięczny jeśli w rozmowach w tym temacie będą brały udział głównie osoby z ligi, no chyba że będzie sprawa wymagająca "kontaktu zewnętrznego" to wtedy nie ma problemu.

dlaczego zostalem usuniety z 3 ligi zapisalem sie potwierdzilem zgloszenie w terminie i chce brac udzial w tej lidzie jak mozesz usunac kogos tylko dlatego ze nie pisze nic na forum ???to jakis bezsens ile wy macie lat zeby takie jaja robic!!!!!!!zrobilem wszystko zgodnie z regulaminem potwierdziel zglosznie w danym terminie i wiem kiedy jest pierwszy wyscig nic wiecej nie piasalo w regulaminie zeby pisac cos na forum bo zostane usuniety!!!!!!!!!!!!! nie zlamalem zadnego z punktow regulaminy takze nie bylo podstaw do usuniecia mnie z ligi!!!!!!!!!!!!prosze wpisac mnie spowrotem do ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zanim zaczniesz się pienić to przyjżyj się kilku sprawom. Od wydania gry WSZYSCY z ligi 3 gramy ze sobą w testach przynajmniej 2, 3 razy w tygodniu; dyskutujemy o lidze i sprawach organizacyjnych. Tylko Ty nie odezwałeś się do tej pory, nikt nie ma ciebie na liście znajomych. A wypadałoby się pokazać, potwierdzić i przyjść na treningi. Nie dziw się że zostałęs usunięty jak nie dałeś znaku życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zanim zaczniesz się pienić to przyjżyj się kilku sprawom. Od wydania gry WSZYSCY z ligi 3 gramy ze sobą w testach przynajmniej 2, 3 razy w tygodniu; dyskutujemy o lidze i sprawach organizacyjnych. Tylko Ty nie odezwałeś się do tej pory, nikt nie ma ciebie na liście znajomych. A wypadałoby się pokazać, potwierdzić i przyjść na treningi. Nie dziw się że zostałęs usunięty jak nie dałeś znaku życia.

Tu się nie zgodzę niestety... mam w znajomych kolegę. Po drugie nigdzie nie było zaznaczone, że do startu ligi należy brać czynny udział w życiu forum. Nie zrozumcie mnie źle ale wydaje mi się, że nasza liga powinna mieć taki skład jak był na początku zakładany. Kamil nie obraź się ale masz już jedną ligę więc na niej powinnieneś się skupić, potem mogą być problemy że nie możesz jechać bo właśnie jeździsz u siebie. Z tego co pamiętam to na ostatnich testach w niedziele nie byłeś bo pisałeś ze jechałeś w swojej lidze. Takie jest moje zdanie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również (jak Kiender) jestem zdania, że bycie w lidze, to nie tylko zapisanie się do niej. Tutaj chodzi o coś więcej niż pojawienie się raz na tydzień na GP. Wspólne treningi i uczenie się jazdy w grupie, tak aby nasze GP nie było jednym wielkim kasowaniem bolidów jest tak samo ważne. Brak zainteresowania taką aktywnością pozwala myśleć, że taki właśnie stosunek ma się do całej ligi i uczestników. Aktywność na forum nie jest oczywiście obowiązkowa, ale tutaj dyskutujemy, ustalamy i głosujemy nad ważnymi aspektami dotyczącymi ligi i brak udziału w tym wszystkim również świadczy o znikomym zainteresowaniu powyższym. Tyle ode mnie.

Pozdr.

PS. kolegę SwakCzarny777 mam w znajomych (wysyłałem zap wszystkim jak tylko skład się ustalił) i do tej pory nie widziałem aby grał w F1 2010 (ok nie siędzę 24/7 na PSN) i czy ma już kopię F1. Kolega albo jest takim świetnym pilotem, albo się będzie uczył torów i dohamowań na naszych plecach w dniu GP. Imo usunięcie było uzasadnione.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale dlaczego ja niby mam byc usuniety, pisze na forum jestem aktywny, a ze w 1 treningu nie wziolem udzialu to co macie mnie za to wypisac, swak nie bierze w zadnym treningu udzialu nie pisze na forum, nervus potwierdzi ze wczoraj mial okazje ze mna pojezdzic i ze staram sie zapraszac kolegow z ligi do treningow, a to ze mam wlasna lige to co z czym, ja mam juz udzial w mojej lidze zaplanowany na niedziele ale start przesowam na godzine 19 gdyz jest paru uzytkownikow ktorzy tak jak ja w 2 ligach jezdrza, wiec konfliktu interesow nie ma, pozatym jak moge w tygodniu w kazdym treningu jezdzic nawet pisalem o tym post, czy ktos chetny w poniedzialek w testac jezdzic ale nikt sie nie odezwal, wiec sie nie zgadzam zebym to ja byl usuniety, swak jakby czesciej byl na forum to by dawno odpisal i potwierdzil swoja obecnosc, bo ja w przeciwienstwie do niego 3 razy dziennie forum odwiedzam, a nie raz na tydzien i to bez obrazy dla swaka ale tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcecie sobie dyskutowac to dyskutujcie. Decyzja jest podjeta Swaka nie ma na liscie ligi i nie jezdzi z nami... Ja z Patricko zrobilismy sporo wiec my mamy najwiecej do powiedzenia. Zatem decyzja jest taka, albo sie uspokoisz i wowczasz mozesz sie zglosic do ligi 4 bo jest wolne miejsce albo jesli sie nie uspokoisz to po prostu polecisz na czarna liste i tyle.

Dziekuje za uwage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zanim zaczniesz się pienić to przyjżyj się kilku sprawom. Od wydania gry WSZYSCY z ligi 3 gramy ze sobą w testach przynajmniej 2, 3 razy w tygodniu; dyskutujemy o lidze i sprawach organizacyjnych. Tylko Ty nie odezwałeś się do tej pory, nikt nie ma ciebie na liście znajomych. A wypadałoby się pokazać, potwierdzić i przyjść na treningi. Nie dziw się że zostałęs usunięty jak nie dałeś znaku życia.

No to chyba sie mylisz bo wiekszosc ludzi z 3 ligi wyslal mi zaproszenie do przyjaciol i dodalem ich bez problemu co wspolnego grania to nie mam gry dopiero bede mial w piatek dlatego nie gralem z wami!!!po drugie to po co robisz regulamin skoro go potem nie przestrzegasz wyrazie pisze chyba ze masz problem z czytanie ze po 3 nieobecnosciach w wyscigach zawodnik zostaje usuniety z ligi czy byly juz jakies wyscigi bo chyba je przespalem wtedy!!!!!!co do samej gry to gram obecnie w nia na xboxa 360 takze wiem co jest grane i!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym serio dzisiaj jakies testy propnuje, bo bez lini dosyc iezko sie jezdzi, ja mam czasyo 7 sekund gorsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin regulaminem, ale jest jeszcze czynnik ludzki. Fajnie by było pokazać się chociaż na forum, napisać że nie możesz grać bo to i tamto, ale pojawisz się w lidze. A ty ani be ani me tylko wyskakujesz że masz grać i koniec. Równie dobrze mógłby za ciebie grać konslowy Bot. Nie mamy o czym dyskutować, ja nie jestem organizatorem i nie zajmuje się regulaminem więc niech twój status ustala Siekier albo Patricko

Poza tym wyczeprałeś już swój limit wykrzykników w postach na ten miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin regulaminem, ale jest jeszcze czynnik ludzki. Fajnie by było pokazać się chociaż na forum, napisać że nie możesz grać bo to i tamto, ale pojawisz się w lidze.

Poza tym wyczeprałeś już swój limit wykrzykników w postach na ten miesiąc

true, true...

Kiender fajne były te nasze "przetasowania" w Australii wczoraj. Częste, szybkie i co najważniejsze - czyste. Tak to powinno wyglądać. Niestety bywa różnie. W związku z tym dzisiaj również jestem gotowy do treningów tak w okolicach 21-ej

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym dzisiaj z Wami pojezdzil ale 21 u mnie odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się być dziś w okolicach 21, jeśli nie to kilkanaście m minut później. Także do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym dzisiaj z Wami pojezdzil ale 21 u mnie odpada...

Za późno? Bo jak za wcześnie, to nie ma problemu, po pierwszym torze jak będziemy w lobby wyślę ci inva.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj jestem ,od 20 ,tymczasem.

proponuje ustawić dystans na 30%

koledzy jaki najlepiej kupić headset ?

Edytowane przez united46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 21 ide na basen (jedyny wolny termin jaki mam) wiec dzisiaj wchodzi w gre u mnie wczesniejsza godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true, true...

Kiender fajne były te nasze "przetasowania" w Australii wczoraj. Częste, szybkie i co najważniejsze - czyste. Tak to powinno wyglądać. Niestety bywa różnie. W związku z tym dzisiaj również jestem gotowy do treningów tak w okolicach 21-ej

Pozdr.

Tasowałeś ale nie zemną bo wczoraj nie jeździłem  :tongue: ja generalnie pojawie się dopiero w niedziele na wyścigu bo w najlbliższe dni mam zajęte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasowałeś ale nie zemną bo wczoraj nie jeździłem  :tongue: ja generalnie pojawie się dopiero w niedziele na wyścigu bo w najlbliższe dni mam zajęte

:blink: heh, ciekawe kto to był, bo byłem przekonany, że to Ty, a faktycznie wczoraj nie latałeś bo sam wysyłałem Ci inv i się nie pojawiłeś. Tak czy siak ludzie jeżdżą coraz bardziej uważnie i fair. I to jest wielka i niezaprzeczalna zasługa tych naszych testów...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus:

Wczoraj testowales ze mna, login:Klacza908

2 wyscigi na australi, dzisiaj mozemy 20 pojezdzic.

Dodajcie moj login: Klacza908 do znajomych

o 20 stworze sesje i porozsylam zaproszenia

Ale nervus fajnie sie wczoraj jezdzilo? jak sie skonczyl 2 wyscig bo ja sie rozbilem a w pierwszym bylem3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus:

Wczoraj testowales ze mna, login:Klacza908

2 wyscigi na australi, dzisiaj mozemy 20 pojezdzic.

Dodajcie moj login: Klacza908 do znajomych

o 20 stworze sesje i porozsylam zaproszenia

Ale nervus fajnie sie wczoraj jezdzilo? jak sie skonczyl 2 wyscig bo ja sie rozbilem a w pierwszym bylem3

Ogólnie było ok. Każdy trening, to coś pożytecznego. Kamil, ciebie już mam dodanego. Ja na 20 nie dam rady (życie rodzinne) ale będę około 21. Więc w okolicach tej godziny, jak będziesz w lobby, to wyślij zapro. A właśnie - po co jechać kilka razy ten sam tor? Nie lepiej dać kilka różnych? Najlepiej jakieś szybkie (Monza, Suzuka) i domieszać parę wolniejszych, ulicznych ( Monaco, Singapur). Pozwala to imo lepiej ograć się ludziom na takich obiektach.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie było ok. Każdy trening, to coś pożytecznego. Kamil, ciebie już mam dodanego. Ja na 20 nie dam rady (życie rodzinne) ale będę około 21. Więc w okolicach tej godziny, jak będziesz w lobby, to wyślij zapro. A właśnie - po co jechać kilka razy ten sam tor? Nie lepiej dać kilka różnych? Najlepiej jakieś szybkie (Monza, Suzuka) i domieszać parę wolniejszych, ulicznych ( Monaco, Singapur). Pozwala to imo lepiej ograć się ludziom na takich obiektach.

Pozdr.

ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×