Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

ja również chetnie dolacze... 21 mi jak najbardzie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było to, każdy miał swoje pięć minut ,więc stawka wyrównana ,ale z tymi kapciami to kuźwa rzeczywiście przegięcie , podczas kwal. na Melbourne strzelił mi prawy tył ,za chwilę lewy przód i wywaliło mnie z toru ,kiedy wracałem za późno zauważyłem Nervusa ,mam nadzieje że nie robił życiówki mellow.gif , co do dzisiaj bardziej pasuje mi 20 Sakhir na 50%, aha gdzie mogę wykukać ten mikrofonik czy coś w tym stylu za bardzo się nie znam.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze ale tylko na dwa tory.innych nie gram bo nie znam :) (jeszcze)

I taka mała prosba do wszystkich uczestników

Zwracajcie uwage czasem na mapke zwłaszcza jak jestescie na okrazeniu wyjazdowym badz wiecie ze juz nie poprawicie czasu zeby puscic tych co jada za wami.Mówie to poniewaz wczoraj zostałem kilka razy zblokowany własnie przes takich ktorzy sie do tego nie stosuja

Nie jesstem tu po to zeby tu kogos pouczac ale jak juz gramy to grajmy tak jak sie nalezy.

PS.Co do godziny to pewnie bede i o 20 jak i o 21

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Padzero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z chęcią zgram dziś wieczorkiem, ale nie mam zbytnio dużo czasu więc mogę tylko jeden wyścig. Proponuje 21.00. Co wy na to - kwalifikacje+ 50% na Melbourne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy trening w tym gronie było bardziej niż dobrze. Padzero kilka razy dohamował sobie na mnie (jak tak wygląda to twoje szukanie swoich punktów hamowania, to ja dziękuję) ale mam nadzieję, że zmieni swój styl jazdy pługu śnieżnego ;) Ogólnie bardzo fajna ekipa nam się zebrała. Oczywiście piszę się na wszelkie testy. Jak tylko mnie widać na PSN, to śmiało wysyłajcie zap. Dziś też będę. Wczoraj było fajnie, tylko krótko...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za wczorajszy trening... sorki ze tylko w Bahrainie jechalem ale narazie wole nie przeginac u zonki i wystawiac jej cierpliwosci na probe :thumbsup:

Padzero widze ze ostro jezdzi... mam nadzieje ze do ligi znajdziesz odpowiedni moment na dochamowanie :tongue:

PS. Mam jednak nadzieje ze nie bedziecie rezgygnowac z gry jak Wam nie bedzie szlo i kazdy wyscig dojedziecie do konca.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Treningi jak zawsze ciekawe, jednak proponuje ustalić ostateczne ustawienia dotyczące asyst itp. dla przyszłych wyścigów.

Z mojej strony proponuje zostawić do wyboru ABS, optymalną linię jazdy oraz typ skrzyni - reszta off.

Pozdrawiam.

PS. Co ze startem Ligi (17.10.2010) ? Czekamy na patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Mam jednak nadzieje ze nie bedziecie rezgygnowac z gry jak Wam nie bedzie szlo i kazdy wyscig dojedziecie do konca.

Pozdro

Właśnie. Niektórzy jak nie mają szans na pierwsze miejsce, to rezygnują z kończenia wyścigu... Zwłaszcza na dłuższych dystansach. A nie o to chodzi w takich treningach. Tak poza tym, to już lepiej jest z tym pierwszym zakrętem. Widzę postępy :D

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.teraz wszyscy zganiajcie na mnie ze to ja wszystkim w dupe wjezdzam, nie bede siegał pamiecia daleko w stecz.Wczorajszy wyscig w Australii.Pierwsze pole startowe dojazd do zakretu num.1 dohamowanie z mojej strony takie zeby dobrze wejsc z zakret.inni? nie wiem 4 bolidy juz przede mna bo pojechali na pałe myslac ze sie uda a kolejny z tyłu mi w dupe.Tego nikt nie widzi.

Co do moich dohamowan.Mysle ze sa dobre (kazdemu czasem zaspac sie moze)rembix sie przekonał wczoraj ze nie łatwo mi uciec.Miał spora przewage poniewaz musiałem zjechac do boksu po nowe skrzydło które uszkodziłem po kolizji w pierwszym zakrecie(a on jechał dalej).wyjechałem,dogoniłem go,wyprzedziłem i na tyle odstawiłem ze gdy zjechałem po nowe gumy wyjechałem na pierwszym miejscu.

o czym tu wogóle gadac??.

Pozdro.

Edytowane przez Padzero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.teraz wszyscy zganiajcie na mnie ze to ja wszystkim w dupe wjezdzam, nie bede siegał pamiecia daleko w stecz.Wczorajszy wyscig w Australii.Pierwsze pole startowe dojazd do zakretu num.1 dohamowanie z mojej strony takie zeby dobrze wejsc z zakret.inni? nie wiem 4 bolidy juz przede mna bo pojechali na pałe myslac ze sie uda a kolejny z tyłu mi w dupe.Tego nikt nie widzi.

Co do moich dohamowan.Mysle ze sa dobre (kazdemu czasem zaspac sie moze)rembix sie przekonał wczoraj ze nie łatwo mi uciec.Miał spora przewage poniewaz musiałem zjechac do boksu po nowe skrzydło które uszkodziłem po kolizji w pierwszym zakrecie(a on jechał dalej).wyjechałem,dogoniłem go,wyprzedziłem i na tyle odstawiłem ze gdy zjechałem po nowe gumy wyjechałem na pierwszym miejscu.

o czym tu wogóle gadac??.

Pozdro.

Nie bierz tego do siebie bo nie chcialem Cie atakowac... extra mi sie z Wami gralo i jak bedzie kolejny trening to znowu bede. Nawet juz sobie headseta kupilem i mam nadzieje ze nie jestescie zbytnio wyczuleni na przeklenstwa bo czasami mnie ponosi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extra mi sie z Wami gralo i jak bedzie kolejny trening to znowu bede.

Ja ten tydzień to będę później dostępny. Będę w domu dopiero po 22:00 więc na PSN przed 23:00 i jak ktoś chce potrenować i spać nie może, to dawać znać (będę jeździł do późna).

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu wlasnie mam czas do 23 bo wstaje o 5 i chociaz chwile chce pospac :thumbsup:

Chociaz jak bedzie pewna wieksza ekipa to pewnie sie skusze.. tylko musze troche wczesniej wiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz tego do siebie bo nie chcialem Cie atakowac... extra mi sie z Wami gralo i jak bedzie kolejny trening to znowu bede. Nawet juz sobie headseta kupilem i mam nadzieje ze nie jestescie zbytnio wyczuleni na przeklenstwa bo czasami mnie ponosi :wink:

Nie biore sobie...mi tam nie przeszkadzaja sam czasem niezle daje zwłaszcza jak gram w BF'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony zrezygnować z ligi, w niedziele dowalili mi tyle zajęć, że nie wyrobie się na 21 :confused: Także miejsce jest wolne, niech dołączy ktoś z rezerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem zmuszony zrezygnować z ligi, w niedziele dowalili mi tyle zajęć, że nie wyrobie się na 21 :confused: Także miejsce jest wolne, niech dołączy ktoś z rezerwy.

Szkoda Damian... Nieźle śmigałeś. A zawsze lepiej jeździć z lepszymi i się od nich uczyć. Czekamy więc na zmiennika. Ciekawe ile osób jeszcze odpadnie przed startem ligi..? A ile po starcie?! W sumie, to było do przewidzenia :pardon:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moich dohamowan.Mysle ze sa dobre (kazdemu czasem zaspac sie moze)rembix sie przekonał wczoraj ze nie łatwo mi uciec.Miał spora przewage poniewaz musiałem zjechac do boksu po nowe skrzydło które uszkodziłem po kolizji w pierwszym zakrecie(a on jechał dalej).wyjechałem,dogoniłem go,wyprzedziłem i na tyle odstawiłem ze gdy zjechałem po nowe gumy wyjechałem na pierwszym miejscu.

o czym tu wogóle gadac??.

Pozdro.

Zapomniałeś dodać że ja też musialem zjechać po skrzydło i to 2 razy stad taka przewaga(nie rób z siebie Prosta albo Hilla), no cóż chwila nieuwagi kosztuje dosyć sporo.

Szkoda damiano że wypadasz niezły z ciebie konkurent. No cóż takie życie.

Są jacyś chętni na dzisiejszy wieczór?

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że ja też musialem zjechać po skrzydło i to 2 razy stad taka przewaga(nie rób z siebie Prosta albo Hilla), no cóż chwila nieuwagi kosztuje dosyć sporo.

Szkoda damiano że wypadasz niezły z ciebie konkurent. No cóż takie życie.

Są jacyś chętni na dzisiejszy wieczór?

Ja będę, ale późno. Tak po 23:00. BTW, wczoraj a raczej dzisiaj jeździłem sobie online do 3:30 :whistling: Tak się dzieje jak sobie mówię: Jeszcze tylko ten jeden wyścig...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wysiedze tyle czsu, zobaczymy, jestem troche zmeczony mam za soba dzis prawie 500km w samochodzie. Na kilkanascie kółek pewnie zasiąde, ale nie mam pojęcia ile wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgloszenia na chetnyc z rezerwy na zajecie miejsca w 3 lidze... przyjmuje od teraz!!! wczsniejsze zapytania sie nie licza...

edit....

do ligi dolacza Kamil908, prosze kolege aby sie przywital oraz abyscie wy przywitali kolege nowego. Zastepuje on damiano.... przejmuje tez jego bolid.

Pozdro, Patricko mozesz aktualizowac sklad oraz lige.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam z przyje,mnoscia chciaem oglosic ze zastepuje damianoo666, mysle ze bedzie sie fajnie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam z przyje,mnoscia chciaem oglosic ze zastepuje damianoo666, mysle ze bedzie sie fajnie gralo

Witam. Jak będziesz używał hamulca w odpowiednim momencie, to powinno być spoko ;) Najlepiej wyślij zaproszenia na PSN do członków ligi, to będziemy się mogli zapoznać na torze i potrenować razem.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×