Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Och Ty Erroru jak mogłeś :P Celem dojechanie do mety no WTF........... Co to za cel :( Evil? McLaren ma tylko jeden Cel Wygrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś widział te moje 6 okrążeń to też byś mi życzył dojechania do mety :D Oczywiście będę walczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tak źle dzis po 9 możemy pojezdzic chwile jak dasz rade :) Każdy może z nami :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 22 powinienem być, o 21 nie obiecuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komar narazie wygrywa bo ma szczescie ze mnie nie ma :P po krachu w turcji i pomylce godziny w hiszpani troche punkcikow mi ucieklo ale wracam do walki juz w pelnym skladzie Red Buleleleel ruszaja ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a kto hosta zakłada?

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być tylko chodzi o to żeby nie było zamieszania jak tydzien temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto będzie hostem?? Kisiel lepiej nie bo nikt do mety nie dojedzie :biggrin:

PS. Kurde liczyłem dziś na komplet a tu już 3 osoby sie wykruszyły.

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie ? Jak można przegrać wygrany wyścig? Poprostu wjechać na niewidzialną ściane :( patologia wkurwiony jestem tak na tą gre w tym momencie. A potem jeszce to z oponami . :( zmienić opony na prime i mam ustawiąne a tu mi opony zmieniaja na option i za 3 razem tobiero ta gra mi zmienila na te co chcialem.(prime) :( jakaś masakra totalna :( Jesem bardzo zmartwiony tym co dziś spotkało mnie na tym ukochanym torze i ztwierdzam niestety że patch wg nic nowego nie dał a szkoda

Gratulacje dla Najlepszego w wyscigu

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miejsce w Monako!!Na torze gdzie rok temu rozwaliłem sie w tunelu na pierwszym kółku.

2 miejsce musze chyba zawdzięczac temu co zrobil bydło na pierwszym zakrecie.Ja jechałem w tyle i niestety uczestniczyłem w tym karambolu.Jestem na 80% pewien kto zrobił to zamieszanie, ale nie bede mowił.Mam nadzieje ze ta osoba sie przyzna.

Na pierwszym kólku musiałem zjechac do boksu bo miałem rozwalone skrzydło.Pózniej to dokładnie nie pamietam co było :biggrin: Walka z tasma i bolo.Dublowani mnie troche denerwowali.Jeden z dublowanych zamiast jechac wolno na prostej i dac sie zdublowac to dał sie zdublowac na zakrecie i mało brakło a bym skrzydło rozwalił.

Pod koniec wyscigu kisiel sie rozwalił i na 37 kółku bolo wyjezdza z boksu tuz obok mnie.Poczułem że mam szanse na zwyciestwo, ale zbyt bardzo sie podnieciłem i rozwaliłem skrzydło :biggrin: Na szczescie dojechałem na 2 pozycji co jest dla mnie bardzo duzym sukcesem.Przed wyscigiem byłem pewien że bede na koncu stawki

PS. Ma ktoś zdjęcia z wynikami???Ja pamiętam tylko TOP 4

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec wyscigu kisiel sie rozwalił i na 37 kółku bolo wyjezdza z boksu tuz obok mnie.

Gra Mnie rozwaliła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ktos nagral start - ten kto mi wjechał w tyłek na pierwszym zakrecie i zepsul cały wyścig powinien dostac kare. Obróciło mnie o 180 stopni, zostalem totalnie sponiewierany przez reszte zawodnikow, zlapalem gume i mialem do wymiany spojler. doczlapanie do pit lane zajelo mi wieki cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze ktos nagral start - ten kto mi wjechał w tyłek na pierwszym zakrecie i zepsul cały wyścig powinien dostac kare. Obróciło mnie o 180 stopni, zostalem totalnie sponiewierany przez reszte zawodnikow, zlapalem gume i mialem do wymiany spojler. doczlapanie do pit lane zajelo mi wieki cale.

= dlatego superluksio trzebało jechac za mnąi przyciąć szykane troche

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre maks napisał że rezygnuje z ligi

Jak powtorzy Mi sie taka porazka z ta gra jeszcze tez z pewnascia zrezygnyje z niej :(

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q - jade sobie spokojnie wlasnie biore ostatni zakręt na szybkim kółku gdy niewiadomo skąd niewiadomo po co kisiel sie we mnie pakuje , obaj przyklejamy się do sciany i oczywiście ja dostalem kare za niebezpieczną jazde 0_0. Ale to jeszcze przyjmuje na klate bo i tak maks byłbym 5 w Q.

R - Na starcie myśle sobie że nie będe się pchał bo jeszcze dostane kare , wiec startuje spokojnie dojezdzam do 1 zakrętu i nagle zaczyna sie kocioł. Chyba Evila obrociło i nie mogłem nic zrobić więc go walnełem i oczywiscie kara , jade na 2 miejscu sam nikogo koło mnie nie ma i nagle druga kara ( da gra mnie zadziwia) , bo odbyciu dwóch kar jechałem równym tempem i suma sumarum dojechałem na tym 3 miejscu w monako wiec nie jest zle.

Gratulacje dla zwycięscy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasma a Mnie rozwaliło :( kolejny błąd gry jakis normlnie miazga dzis

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error prośba jak masz jakiś nowych zawodników przypadkiem no to chętnie przyjmiemy więc tak prezesio27 zostaje wykluczony za opuszczanie wyscigów, . Chevbacca46 ???????? wiec tak nie usprawiedliwione nieobecnosci? tez powinien zostac wykluczonu z ligi dla mnie nie ma wytłumaczenia ze znow mi godzia sie pojebała sory wiec . Andre maks jak wczesniej pisałem rezygnuje z udziału w lidze.jak ktos chce sobie jezdzic raz na jakis czas bez usprawiedliwinia nieobecnosci panowie no to nie w tej lidze. na taka jazde raz na jakis czas no to ludzie z hiszpanami jezdzijcie i sie wkurzajcie a nie nas. było w Monako 7 osób a jak pamietam tylko3 sie usprawiedliwiła wiec taka a nie inna decyzja. Dla porównania w lidze 2 było osób 11/13 wiec panowie troche mobilizacji,

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra ja bede jezdzil . No niestety poprzednio pomylila mi sie godzina to fakt, a tak naprawde to nie musze tlumaczyc z jakiej przyczyny nie moglem jechac . Niestety sila wyzsza stwierdzila, ze wczoraj nie moglem usiasc do konsoli i nie ukrywam ze jestem zdolowany tym faktem , ale w kanadzie sie odkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęc z wynikami chyba nikt nie zrobił. Kto zajął 5 i 6 miejsce??

1.Bolo2010

2.Babcia

3.Tasma

4.Evilords(chyba)

5.?

6?

7.Kisiel DNF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×