Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy witamy . Komarzycho ma fuksa, ze ja od poczatku sezonu mialem takiego pecha i duzo nieobecnosci . Bede walczyl z nim zazarcie hehehe . Jak widac na 3 przejechane 2 wygralem wiec nic jeszcze straconego mimo odleglej pozycji.Wiem , ze jest dobrym kierowca co widac w tabeli . :P Red-bull rosnie w sile od momentu zegrania sie dwoch kierowcow hehehe . Takze bojta sie chlopoki i trzesta porami hahahahah . :P:P:P:P:P A czemu ta liga ma takie powodzenie to nie wiem ,ale milo uslyszec. W sumie to jeszcze nigdy nie przylookalem tabeli innych lig , wiec ide zbacyc . ;D 3majta sie i sie nie puszczajta hahahahha

ojojo w lidze 3-ciej tabela to koszmar zanim cos znajdziesz to oczoplasu dostaniesz hahahah . Nasz tabela jest super wszystko jak na dloni . Kto 1-szy , 2-gi czy 3-ci i tak samo ze zwyciestwami najwazniejsze 3 zaznaczone . Jedyne co mi sie podoba chyba w lidze 5-tej to znaczek od tego kto sie pnie a kto spadl w tabeli to fajne.

Edytowane przez Chevbacca46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej chevbacca nie zachwalaj się tak :D ponieważ u nas w lidze każdy może wygrać z każdym Więc nie przechwalaj się jaki Ty to super kierowca jesteś :D Bo każdy praktycznie reprezentuje Wysoki poziom :D Tylko trzeba mieć też troszkę szczęścia :) żeby tylko jakieś kolizji nie było. :D Więc nie mów że Ty czy Ja czy inni uczestnicy są słabsi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauwazyles, ale jednak nie w mojej wypowiedzi nie ma czegos takiego jak i tutaj cytuje " Więc nie mów że Ty czy Ja czy inni uczestnicy są słabsi :D" a za to w twojej jest wiec kto tu co mowi jest jasne :P :P :P :P :P :P Ja nie powiedzialem nic na nikogo ze jest slabszy tylko odnioslem sie do siebie. Kisiel jak zawsze widzisz cos czego nie ma i tylko wprowadzasz zamieszanie . PLISS PLISS PLISS czytaj poprawnie i nie dodawaj, a bedzie wszystko zrozumiale i tak co do jednego masz racje i sie z tym zgodze . Szczescie jest potrzebne bez tego jest poprostu pechowo. heheheeheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA kazdy odbiera czyjas wypowiedz tak jak czuje heheh a ty??? o jakim smaku jestes??? HAHAHAAH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj trenowałem ale niestety padła Mi kierownica i oddałem na gwarancję no ale niestety nie oddali jeszcze :/ Więc potrenuje jeszcze na padzie ale nie wiem jak Mi to wyjdzie :( więc w Niedziele napiszę czy wystartuje w wyścigu czy nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oby próbowałem jechać na padzie No to masakra jakaś. Zobaczymy potrenujemy ale nie widzę chyba sensu męczyć się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roki-81- ja mam od kilku dni problem z prędkością neta wątpie żeby to do niedzieli usuneli ale wezme udział w wyścigu z tym że nie będe używał słuchawki nie chce obciążać neta jak by co będe nasłuchiwał co do zjazdów do pit stopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki,

sorry, ze dopiero pisze tutaj ale sledzac ten temat nie widzialem aktywnosci duzej wiec napisalem w ogolnym temacie Malej Ligii. Takze jeszcze raz Was wszystkich witam. W F1 gram od okolo 3 miesiecy. Interesuje sie bardzo tym sportem, mysle, ze nawet bardziej jak kazdym innym. Znam zasady i przepisy w realnym zyciu wiec wiem jak zachowywac sie na torze, co jednak nie przeklada sie na rywalizycje w Quick Matchu online. Pelno tam idiotow, wiec szukalem czegos co da mi satysfakcje z rywalizacji fair play. No i znalazlem Was :) zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieje, ze bedzie naprawde bardzo przyjemnie. Niestety gram na padzie, kierownica 'podobno' jest w drodze. Kupilem na ebayu ale mam problemy ze sprzedawca wiec na razie musze zadowolic sie tym co mam. Set-up'y samochodow mam, mysle opanowane i lubie sie tym bawic, testowac wlasne ustawienia, bic co raz to lepsze czasy. Co do asyst to jezdze tylko i wylacznie z linia na zakretach i lekka kontrola trakcji, gdyz nie moge, po prostu nie moge wyczuc samochodu na padzie. ale trenuje, duzo przed niedziela. wiec mysle, ze dam rade, nawet jak bede ostatni to jade do konca !

takze jeszcze raz powitac wszystkich i do zobaczenia w niedziele na torze ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam. Mam nadzieje , ze bedzie git i ze bedziesz zadowolony. Mnie tez irytuje jak wchodze na pokoj(szczegolnie ze zniszczeniami i nie zdaze nawet dojechac do pierwszego zakretu i dostane gonga i po wyscigu. Normalnie %$#$$# masakra. Tutaj tak nie ma . Choc zdarzaja sie kontakty gdyz wiadomo , ze sie tego nie uniknie, ale mozna sie normalnie poscigac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych ;). Nasza liga staje sie coraz liczniejsza i bardzo dobrze. Licze na komplet jutro ! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yelon startujesz dziś ? Jeżeli tak to przypominam o karze. Jakie czasy chłopaki kręcicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dostosuje sie

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chlopaki,

sluchajcie, to moj pierwszywyscig w lidze, wiec przepraszam za spamowany post ale na jakiej zasadzie dolaczamy sie do pokoju na wyscig?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bądż przed 20. i czekaj na zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo mi przykro ale nie mogę wziąć udziału w dzisiejszym wyścigu.

Życzę wszystkim udanego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie slyszałem was Panowie wyraźnie w lobby ale gratuluje. dobry wyścig, myślałem że skorzystam na walce luksia z chevbaccą ale za duzo by tego. była delikatna walka taka jak powinna byc . Chciałem Ci odjechać bo miałem dwa razy mozliwosc ale jeszcze nie tym razem ;p...wazne pierwsze punkty dla Ferrari wiec jestem zadowolony

Edytowane przez fox.trot88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem, że tam się ciągle czaisz z tyłu, utrzymując 4-5s straty. Bardzo dobra i czysta jazda jak na pierwszy wyścig. W końcu mam szczęście do partnera - ferrari punktuje powójnie !

Pozdraiwam

nie slyszałem was Panowie wyraźnie w lobby ale gratuluje. dobry wyścig, myślałem że skorzystam na walce luksia z chevbaccą ale za duzo by tego. była delikatna walka taka jak powinna byc . Chciałem Ci odjechać bo miałem dwa razy mozliwosc ale jeszcze nie tym razem ;p...wazne pierwsze punkty dla Ferrari wiec jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×