Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników ligi!

Jezeli chodzi o start wyscigu to bardziej pasuje godz. 20 ale moge jezdzic tez o 21.

Co do bolidow jest mi obojetne czym bede jezdzil, byle nie red bullem i mercedesem.

Tak samo jest mi obojetne z kim bede jezdzil, wiec moge jezdzic z tasma123 tak jak postanowil kisiel.

Niestety nie moge pomagac w organizowaniu ligi z powodu braku czasu.Ledwo mam czas na napisanie czegoś na forum:)

Oczywiscie w niedziele wieczorem bede mial czas na gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wynikła taka sytuacja teraz jest już 3 chętnych do pomagania mi a są 2 wolne miejsca???

Więc napisze do Siekiera że kandydaturę Bona przyjmuje więc zgłoszę go jako 2 opiekuna a co do sprawy 3 organizatora? musiek01 pogadaj z Voytheck-iem który bardziej będzie mógł zaangażować się w pomoc w lidze :) Jak się dogadacie no to proszę dać znać na PW. :) Powodzenia w negocjacjach. :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi para doskonale pasuje :thumbsup:, info na temat bolidu wysłane.:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie. W końcu wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że liga na pewno ruszy mam propozycję żeby zrobić wspólną ustawkę. Ja niestety pozbyłem się swojej kopii f1 2010 więc moge w GT5. Podejżewam, że większość z nas ma GT5 więc możemy się ugadać na jakiś dzień. Byłby to wyścig poglądowy czy wszyscy przestrzegają podstawowych zasad na torze no i mniej więcej zobaczymy kto ma jakie umiejętności.

Tak wiem..że nie ma co porównywać tych 2 gier ale tak jak napisałem powyżej to tylko po to żeby się "zapoznać".

Zaproponowałbym dzień ligowy czyli niedziela np. ok 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety sprzedałem GT5 :\ Więc udziału nie wezmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maks to jest dobra propozycja tylko niestety nie mam GT5 u siebie w chacie więc nie bardzo Ja dam rady pośmigać się z wami ale oczywiście to jest bardzo dobry pomysł :)

miałem zaproponować ustawkę w F1 2010 jak będzie nasza liga już dopięta na ostatni guzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pare osób może śmignąć w f1, a pozostali w GT5....a kto nie ma nic z tych 2 gier to czekamy do premiery f1 2011.

Ewentualnie partyjka w warcaby online :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Mi nie pasują warcaby :) lepsza jest mistrzowska gra Szachy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponowie o takich miłych sprawach pogadamy jak będziemy mieć wszystko godowe, nie potrzebne nam zamieszanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiek01 pogadaj z Voytheck-iem który bardziej będzie mógł zaangażować się w pomoc w lidze :) Jak się dogadacie no to proszę dać znać na PW. :) Powodzenia w negocjacjach. :)

Nie no luz, jak on chce być trzecim to niech nim będzie :)

PS. Mam nadzieję, że ktoś do mnie dołączy do pary, bo sam walczyć o mistrzostwo nie dam rady:) Przydałby się jakiś team order haha, nie no żartuję ;D

Edytowane przez musiek01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GT5 i F1 2010 więc dla mnie bez znaczenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobrane pary to mi oczywiście pasuje. Co do godzin startu to jak będzie ankieta to będę głosował za godz. 20. F1 2010 sprzedałem już, GT5 mam. Ja proponuje brydża sportowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dogadacie mam innego kandydata na to stanowisko. :)

musiek pogadajcie ja chcę być pewny że któryś z was chce na 100% angażować się :)

Nie no luz, jak on chce być trzecim to niech nim będzie :)

o takich słowach nie chcę słyszeć to że ktoś nie będzie opiekunem no to nie znaczy że ma nie angażować się w pomoc. Każdy powinien wypowiadać się i angażować się w jakimś stopniu w jakim może.

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dogadacie mam innego kandydata na to stanowisko. :)

No to wybierzesz kogo będziesz chciał, ja ustąpię ze względu na brak doświadczenia prowadzenia Ligi, niech obejmie to stanowisko ktoś kompetentniejszy ode mnie, skorzysta na tym Liga przecież!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiek każdy się czegoś uczy przez całe życie. Ale jak nie chcesz walczyć o pozycję no to zgłoszę Voythecka ma 3 opiekuna (poczekam jeszcze co On ma to powiedzenia w tej sprawie) :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jest w takim ukladzie tak:

Opiekunowie ligi 4 to:

Kisiel17

bona

Voytheck.

Prosze sie w dalszym ciagu interesowac tym co sie dzieje tutaj w lidze... teraz w sumie najwazniejsze rzeczy nadchodza, mianowicie godzina startu... Jesli chcecie ty Patricko zrobi wam ankiete tylko podajcie jakies 3 typy godzin.. potem jakie asysty i na koncu czy dodatkowe pkt bedziecie sobie chcieli przyznawac.. za pp albo najszybsze kolko podczas wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Co siekier ja bym się wstrzymał z asystami w tym momencie ponieważ większość jest nowa. A ja bym nie chciał żeby już na starcie ligi się zniechęcili do gry :) poczekajmy spokojnie jak wyjdzie gra i wtedy poproszę patricko o ankietę i uzgodnimy sobie (już wole żeby ktoś miał asysty włączone przynajmniej mniej konfliktów będzie kto kogo uderzył i bardziej wyrównana liga będzie miejmy nadzieje) :)

Panowie chyba zapomnieliście o czymś jest tu pewna osoba nazywa się SlamPL. Więc chodzi o Fotki i Dane:

Mam przygotowane już szablony list startowych ze zdjęciami i podstawowymi informacjami (nick, miejscowość, kierownica/pad, HS) z podziałem na teamy dla wszystkih lig, jednakże brakuje mi jeszcze sporo zdjęć i informacji. Chciałbym to szybko dokończyć i umieścić we wszystkich ligach, zatem:

1) Proszę o przesyłanie do mnie na maila slam@poczta.fm swojego zdjęcia (przypominam, że nie musi być wykadrowane - ja się tym zajmę), miejscowości, wieku oraz i fo czy dysponujecie HS

2) Jeśli ktoś bardzo nie chce ujawniać swojej fotki (nie wnikam dlaczego) to proszę przynajmniej o maila z pozostałymi informacjami

Na maile czekam do 31.08.2011, po tym terminie opublikuję listy startowe.

Poprosiłem Slama o przesunięcie o kilka dni terminu. Proszę o uzupełnienie wszystkiego . :) na adres slam@poczta.fm. Dzięki za uwagę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kiślem nawet lekko zmieniona fizyka jazdy może mieć wielki wpływ na rozgrywkę więc czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Sory , że tak późno ale mam problemy z kompem ;). Mi tez pasuje para z babciakundzia a co do bolidu to też wszystko oprócz red bulla ;p.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

5.pieki - id83

6.tasma123 - babciakundzia

7.musiek01 - czekasz na kolegę

prosze pisac do mnie na pw w sprawie bolidow, 3 propozycje...

Co do godzin startu to ja proponuje wam standartowe:

19.00

20.00

21.00

hmm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekier większość chce 20 wiec myślę że raczej przy tym zostaniemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to moze kto nie chce 20.00 bedzie latwiej... w senise kto nie moze o 20.00. Mam bowiem nadzieje ze sie jednak wszysycy zgodza na 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być siekier niech się Ci co nie są za 20. Napiszą na forum lub do mnie na PW. No zapomniałbym gratuluje moim 2 kolegów funkcji opiekunów :)

Proszę napisać Mi na PW który z opiekunów będzie odpowiedzialny za Robienie zdjęć podczas wyścigów a który za Prowadzenie tabeli :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×