Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku sezonu miałem to samo. Co 2 wyścig mnie wywalało. Nie potrafiłem tego zwalczyć. Teraz problem ustał. Nie mam pojęcia od czego to zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku sezonu miałem to samo. Co 2 wyścig mnie wywalało. Nie potrafiłem tego zwalczyć. Teraz problem ustał. Nie mam pojęcia od czego to zależy...

od kad polo jest hostem to chyba cie juz nie wywala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś od tego momentu przestało. Na szczęście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shizmon kare dostałeś bo do zakrętu dojeżdżaliśmy bok w bok nie powinieneś tak docinać tego zakrętu jak by nie ten kontakt to obaj bezproblemowo zmieścili byśmy się w tym zakręcie

ja nie musiałem docinać, Ty nie musiałeś wyprzedzać :). Spoko, przecież każdy widzi głównie swój bolid. Pojechaliśmy dalej i ok.

40 sekunda z głosem :rofl:

włączałem silnik odrzutowy :)

Przepraszam cię sieniu, pomyliłem cię z shizmem, bo to na jego filmiku widać jak mnie uderza (nie mam do ciebie żadnych pretensji shizmon tak btw.). Sorry

Ja tam widzę, jak Ty uderzasz mnie, jechałem optymalnym torem (1:32 puszczam Cię, bo nie miałem szans po błędzie, 1:48 dostaję w bok), ale spoko, dla mnie to akurat była normalna walka.

Niestety, z powodu urlopu :pardon: nie poćwiczę wiele przed ostatnim wyścigiem, ale postaram się nikomu nie przeszkadzać w walce o podium :)

Edytowane przez shizmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padł mi napęd w konsoli i jestem mega wkurzony. nie wiem czy dam rady naprawić go do niedzieli, więc jest duże prawdopodobieństwo iż dopadła mnie nieobecność w ostatnim wyścigu sezonu.

:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w niedziele wypada rocznica z Moja, wiec rowniez Was opuszcze w tym ostatnim wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to full komplet się w niedziele szykuje. Szkoda, że tak mało ludzi, bo nie będzie wszystkich na zdjęciach. Trudno i do zobaczenia w 2 Sezonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nas zostało na niedziele :rolleyes: A zdjęcia można przenieś na poniedziałek jeśli by nie było żadnego problemu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mnie nie być bo jadę na weekend do Zakopanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże że tylko Deeny Slam i Ja pojedziemy w niedzielę :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mnie nie być bo jadę na weekend do Zakopanego

zablokuje ci polo zakopiankę bo mam rzut beretem do niej także lepiej siedź w domu :)

Zaraz się okaże że tylko Deeny Slam i Ja pojedziemy w niedzielę :tongue:

ja będę napewno, chyba że nie dożyje lub wracając w niedziele od dziewczyny o godzinie 19-30 wydaży się jakaś historia :D np. moja Madzia zawiedzie .... ale gdzie tam :) to JDM

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jak do was dołączyć trochę bym pojeździł w F1 a nie tylko GT5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj padł mi napęd w konsoli i jestem mega wkurzony. nie wiem czy dam rady naprawić go do niedzieli, więc jest duże prawdopodobieństwo iż dopadła mnie nieobecność w ostatnim wyścigu sezonu.

:confused:

ok laser już wymieniony, więc będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę brał dziś udział w ostatnim wyścigu ze względu na chorobę, która mnie dopadła, chciałbym wszystkim podziękować za ściganie się oraz pogratulować przyszłemu mistrzowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę brał dziś udział w ostatnim wyścigu ze względu na chorobę, która mnie dopadła, chciałbym wszystkim podziękować za ściganie się oraz pogratulować przyszłemu mistrzowi

moim zdaniem choroba to nie problem ;p bądź twardy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre wyjście z pierwszego zakrętu i dosyć kiepskie Slama pozwoliło mi atakować go na drugim, ostre wejście od wewnętrznej i zamknięcie mi drogi spowodowało spina u Slama. Także przepraszam bow.gif

3 spiny w ciągu jednego okrążenia pozwoliły Tacho odrobienie ponad 12sec i uzyskanie przewagi kolejnych 8, przez co przegrałem jedyną szansę na wygraną w tym sezonie.

Dziękuję wszystkim za poziom, atmosferę, i dobrą zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to wyniki ostatniego wyścigu w sezonie 1-szym :thumbsup:

Q

81fbaad8b90be5b1m.jpg

R

8665510d62dad342m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do organizatorów.

Proszę o zaktualizowanie punktacji i umieszczenie ich w pierwszym/drugim poście. ewentualnie podesłać na PW.

Chcę je wrzucić do podsumowania Sezonu 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, chciałbym podziękować wszystkim za uczciwą walkę na torze i grę w miłej atmosferze DZIĘKI 4ALL ! :thumbsup: Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu zakupu F1 2011 i zobaczymy się w 3 sezonie :]

GRATULACJE dla sienia

Czas na podsumowanie:

PUDŁO

===

klasyfikacjaK.JPG

===

KLASYFIKACJA

===

klasyfikacja.JPG

===

STATYSTYKI:

Najwięcej zwycięstw - Deeny_PL (7)

---

Najwięcej startów - sieniu (19)

---

Najwięcej DSQ - Deeny_PL (4)

---

Najwięcej DNF - Fuczak i polo510 (po 3)

---

Średnia liczba pkt na start (bez dsq):

1. Deeny_PL (8,5)

2. Slam_PL (7,7)

3. NewNickPL (7,5)

4. sieniu (6,9)

5. Tachograf (6,3)

6. Fuczak (4,6)

7. Buchenko (3,9)

8. polo510 (3,2)

---

Średnia frekwencja - (9,5)

---

Starty w komplecie - GP Hiszpanii i Turcji

---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HURA WYGRAŁEM :) bardzo fajnie się jechało chodź słabiutko z frekwencją ... Moja wygrana daje mi kopa na drugi sezon bo wiem że potrafię :) Mam nagrany cały wyścig, wrzucę go w formie pliku bo trwa ponad 50 minut, zrobię to jak wrócę z roboty do domu, tutaj niestety nie mam kabla do telefonu ;p Bardzo fajna walka z Fuczakiem :) Po małym kontakcie z deenym straciłem pierwszą pozycje, ale nie mam mu tego za złe bo dzięki temu wyścig nabrał ducha walki bo goniłem się z Fuczakiem co było najfajniejsze w całym wyścigu. Potem nie chcący zespinowałem deenego, czyli byliśmy jak to deeny powiedział "kwita. Jechałem wtedy na 3 pozycji bo byłem na gumowni :) Resztę zobaczycie na filmie.

Niestety zmieniam ligę więc chciałbym wszystkim podziękować za rywalizację i przeprosić za wszystkie błędy jakie popełniłem. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze ja jakimś treningu.

POZDRO !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zwycięzcom!

Jak pisałem wcześniej nie byłem przygotowany do wyścigu, także przejechałem go sobie lajtowo starając się nikomu nie popsuć zawodów.

Nie zapisywałem się do drugiego sezonu, żeby nie zajmować miejsca lepszym i bardziej zdyscyplinowanym czasowo osobom.

Dzięki za rywalizację i zabawę. Do zobaczenia w lidze F1 2011!

Edytowane przez shizmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że dobrze, że odszedłem (dobrze dla sienia) :D

Gratuluje zwycięzcy i wszystkim którzy dojechali do końca sezonu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To:

Średnia liczba pkt na start (bez dsq):

1. Deeny_PL (8,5)

2. Slam_PL (7,7)

3. NewNickPL (7,5)

4. sieniu (6,9)

5. Tachograf (6,3)

6. Fuczak (4,6)

7. Buchenko (3,9)

8. polo510 (3,2)

Najbardziej mi się podoba :). Gdyby nie te nieszczęsne wywalenia to według tej rozpiski wiadomo coby było. Nie ma co gdybać. Mam nadzieję, że limit pecha wykorzystałem w 100% i w 2 sezonie będę sobie spokojnie podróżował.

GRATULACJE DLA SIENIA

Mistrz regularności - 2 zwycięstwa - mistrz - BRAWO !!!

Gratulacje dla wszystkich, którzy wytrwali do końca sezonu. Świetnie się z wami jeździło i ciesze się, że z większością z was będę ścigał się dalej już w 2 sezonie :)

===

Co do wyścigu, jedno słowo ode mnie - pogadanka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ostatni wyścig sezonu, no cóż..... podszedłem do niego poważnie, trenowałem kilka godzin, choć nie jest to mój ulubiony tor, ale miałem jeszcze szansę na 1 miejsce w sezonie, więc postanowiłem się przyłożyć. W Q byłem drugi, ale byłem bardzo zawodolony, gdyż udało mi się wykręcić bardzo dobry czas i przejechałem czyste okrążenie.

Wyścig - startowałem po wewnętrznej, czyli w tym przypadku znacznie gorszej stronie toru, gdyż w pierwszy zakręt musiałem wejść wolniej, żeby mnie za bardzo nie wyniosło i dodatkowo uważać na ścinającego pierwszy zakręt Tachografa, jakoś mi się udało przejechać ten pierwszy zakręt bez kontaktu, ale wyprzedził mnie Deeny, niestety na kolejnym łuku otrzymałem niespodziankę, która wyprowadziła mnie z równowagi i zaprzepaściła szansę na mistrzostwo. Tym razem doświadczony Fuczak wyeliminował mnie z walki, wypadłem z toru, uderzyłem w barierę i połamałem przednie skrzydło, jak wróciłem na tor - oczywiście na ostatniej pozycji - to miałem 18 sekund straty do przedostatniego - trochę udało mi się nadrobić, ale z uszkodzonym skrzydłem jazda była bardzo trudna, ale jechałem na maksa, później zmiana opon na twarde i wyczekiwana zmiana przedniego skrzydła i w końcu można było normalnie jechać. Sam siebie zaskoczyłem, że udało mi się dojść i wyprzedzić sienia oraz Deenego, z którym jak to wielokrotnie bywało walczyłem do ostatniego okrążenia i znowu na mecie różnica między nami poniżej sekundy - tym razem na korzyść Deenego - zatem 4 miejsce (moje najgorsze w sezonie) i koniec marzeń o mistrzostwie.

Losy mistrzostwa ważyły się do ostatniego wyścigu - chyba w naszej lidze było najciekawiej! Szkoda, że tak się to dla mnie skończyło :( Nie startowałem w pierwszych 4 wyścigach, a wystarczyłoby, żebym choć w jednym z nich przyjechał tylko na.... 7 miejscu i na koniec sezonu byłbym... ale to tylko gdybanie, na wynik całego sezonu skłąda się wiele elementów, w tym trochę takich, na które nie mamy wpływu i nie ma co płakać. W kolejnym sezonie zrobię sobie taką przewagę, żeby taki incydent jak z Fuczakiem nie miały wpływu na ostateczny wynik ;) A tak poważnie, to konkurnecja w 2 sezonie będzie nawet mocniejsza, więc trzeba będzie walczyć o każdy punkt.

Sieniu - wrzuć proszę filmik z 2 zakrętu, myślę, że to powinien być incydent sezonu, czyli jak odwrócić losy mistrzostwa w... 12 sekund wyścigu.

Do zobaczenia w nowym sezonie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dodatkowo uważać na ścinającego pierwszy zakręt Tachografa,

Albo to źle odbieram, albo to jest oskarżenie mnie to wykroczenie. Jechałem optymalnym torem jazdy na pierwszej pozycji.

Co do wyścigu, jedno słowo ode mnie - pogadanka :D

Dla kogo pogadanka to pogadanka, ja byłem maksymalnie skupiony, dawałem z siebie wszystko i widać efekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×