Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki fidel nie mogłem tego cennika znaleźć. Patrzę i oczom nie wierzę teraz podobny abonament za 59 zł (stan darmowy) koszt konsoli 699zł. Widzę po cenniku że wszystko podrożało. Czas na tanie konsole się skończył

Co w tym dziwnego? Vat skoczył do góry. I jako że na cen abonamentów nie mogą podnieść to obiją to sobie na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonament jest chyba taki sam tzn płacę 59 zł i otrzymuje 350 minut - w starym longplay też tak było

Ok ale VAt podskoczył o 1% czyli jakby podnieśli abonament o ten 1% czyli w zaokrągleniu o 60gr miesięcznie to i tak przesadzili z ceną no ale cóż takie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co było złego w LP telefon 69 ? W porównaniu do ery, orange plus był konkurencyjny.

Mniej darmowych minut ale za to konsola tańsza. A o to mi głównie chodziło

Teraz już z tym średnio.

Edytowane przez fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem PS3 z play-a w abo all inclusive (69zl) i mam przez dwa lata za darmo internet i rozmowy w play :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile musiałeś zapłacic za konsole ?

Wlasnie kupilem PS3 z play-a w abo all inclusive (69zl) i mam przez dwa lata za darmo internet i rozmowy w play :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z cennikiem kolega musiał zapłacić za konsolkę 599zł,a w abonamencie all inclusive za 89zł konsolka kosztuje 249zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile musiałeś zapłacic za konsole ?

Dokladnie 599zl ;) Fajnie, ze udalo sie wziasc zestaw z move bo wlasnie na takim mi zalezalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cube a nie lepiej opłacało się wziąść abonamentu za 89 zł z konsolą za 249zł?? Z moich wyliczeń wynika że po 24 miesiącach zapłacę w taryfie za 69zł 2152zł a w taryfie za 89zł 2252zł w ceny wliczyłem konsolę raptem jest 100zł więcej a mam więcej minut i nie muszę od razu bulić za konsole 600zł (co prawda ja chcę przejść z innej sieci to jeszcze mam rabat na abonament przez pierwsze trzy miesiące)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego danlat moze i by sie oplacalo, ale wiesz tak to jest, jak doloze tutaj 10 zl to mam wiecej minut, jak doloze 15zl to mam wiecej danych do pobrania i tak chyba mozna w nieskonczonosc :biggrin: Wszystko zalezy od pewnego kompromisu, dla mnie ten abo jest chyba najodpowiedniejszy, wiekszosc znajomych mam w tym momencie juz w playu, czyli do nich mam za darmo przez cala umowe, wiec nie sadze, abym wykorzystywal pelny pakiet minut:] Dostalem 250 MB na internet, co dla mojego iphona powinno byc okey, zreszta po wykorzystaniu tego pakietu, net jest za darmo tylko, ze z okrojana predkoscia. Myslalem, liczylem i uznalem, ze ta oferta jest najbardziej odpowiednia dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Orientuje się ktoś jak jest z gwarancją na konsole kupioną w Play, chodzi mi dokladnie o sytuację gdy kupuję PS3 od osoby, która wzięła ją w Play. Wtedy wiadomo przez 12 miesięcy mam gwarancję od Sony ale co później? Gdy załóżmy po 15 miesiącach coś nawali to Play mi uzna gwarancję mimo, że nie jestem ich abonentem i nie ja kupowałem u nich konsolę? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznają Ci gwarancje tylko musisz im pokazać oryginał/kopię faktury że konsola rzeczywiście jest u nich kupiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak brałem to nie było z move, cały Kraków obdzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat trafił ostatni zestaw w najbliższym mi salonie ( w Empiku na Rynku ), na szczęście nie musiałem szukać po całym Krakowie thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientuje sie ktos czy w salonie we wloszczowie jest ps3 z move?

jeszcze jedno ps3 juz nie mozna kupic przez internet w play?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientuje sie ktos czy w salonie we wloszczowie jest ps3 z move?

Gratuluje pomyslu, bo przeciez o wiele lepszym rozwiazaniem jest pytanie na forum czy jest konsola w jakiejs wloszczowie zamiast bezposrednio zadzwonic do salonu :thumbsup: Blagam, uzywajcie czasem glowy przed pisaniem na forum, to naprawde nie boli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Pierwsza rzecz, prawdopodobnie nie ma już zestawów z move. Zamiast niego jest Singstar + dwa mikrofony.

PS3 w Play

Dodatkowo panowie mam pytanie dotyczące oferty play związanej z poleceniem klientów i otrzymaniem w zamian PS3. Regulamin

Nie rozumiem zapisu :

"Do kwoty 150 zł, a której mowa w pkt 2 powyŜej, nie są zaliczane Abonamenty w ramach ofert

dostępnych tylko i wyłącznie dla osób fizycznych, osób prawnych, jednostek organizacyjnych nie

posiadających osobowości prawnej prowadzących działalność gospodarczą oraz podmiotów

posiadających numer REGON."

Czy ktoś potrafi to rozkodować? Jak dla mnie żadne abonamenty nie są zaliczane...

Druga sprawa:

"W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej osoby, o których mowa w pkt I ust. 1 lit a) niniejszej Oferty

Promocyjnej mogą zawrzeć z P4 za pośrednictwem kanału telesprzedaŜy Umowę o świadczenie

Usług Telekomunikacyjnych z Abonamentem LongPlay 1 zł i w takim przypadku przysługuje im

prawo do zakupu PlayStation po cenach podanych w tabeli poniŜej, uzaleŜnionych od wysokości

kwoty Abonamentu wybranej przez osobę która przeniosła numer do Sieci Telekomunikacyjnej P4/

od sumy wartości Abonamentów wybranych przez osoby przenoszące numer do Sieci

Telekomunikacyjnej P4 ."

Czyli po spełnieniu warunku uzbierania odpowiedniej kwoty 150/250 należy podpisać dodatkowo abonament LongPlay 1zł żeby mieć możliwość pobrania sprzętu. Gdzie jest regulamin tego abonamentu, na jak długo zawierany? Podejrzewam że na kwotę 1zł co jest napisane w dalszej części regulaminu, lecz brakuje szczegółów.

Jeżeli ktoś korzystał z tej promocji proszę aby napisał o tym że jest możliwe wyciągnięcie PS3 od nich. ja już rozpocząłem ten proces, podałem znajomych którzy i tak chcieli się przenieść, ale teraz nie wiem czy to nie na marne.

Pozdrawiam

Edytowane przez davidoff9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info uzyskane na innym forum dla zainteresowanych:

davidoff9 napisał/a: Czy ktoś potrafi to rozkodować które abonamenty są wliczane?

Tu chodzi o Abonamenty zawierane głównie przez firmy (za jednym razem jedna firma mogłaby zawrzeć x aktywacji, co nie jest zgodne z tym Regulaminem). Mówimy w tym przypadku głównie o osobach "prywatnych", które zawierają z nami Umowy.

davidoff9 napisał/a: Czyli po spełnieniu warunku uzbierania odpowiedniej kwoty 150/250 należy podpisać dodatkowo abonament LongPlay 1zł żeby mieć możliwość pobrania sprzętu?

Tak, ale TYLKO po kontakcie z naszej strony. Jeżeli "uzbierasz" odpowiednią ilość osób (kwoty Abonamentu przez nich podpisane), wówczas jesteś "dodawany" do specjalnej listy osób uprawnionych do skorzystania z promocji i kontaktujemy się z Tobą osobiście w ramach zawarcia Umowy na LP 1

davidoff9 napisał/a: Gdzie jest regulamin tego abonamentu, na jak długo zawierany?

Jest to prostu Abonament, który zawierany jest od razu na czas nieokreślony i możesz go w zasadzie rozwiązać jak zechcesz zaraz po jego podpisaniu, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych dla Abonentów. Tak naprawdę zapłacisz tylko 1,00 PLN za to. Chodzi o to, że jak "dalibyśmy" Ci to Playstation "za darmo", musiałbyś opłacic podatek od darowizny, a tak otrzymasz w ramach Umowy i w ten sposób nie bedziesz musiał opłacać podatku. Działanie to jest wówczas zgodne z prawem.

davidoff9 napisał/a: Jeszcze jedna sprawa, czy są dostępne jeszcze zestawy z move?

To już powinien powiedzieć Ci konsultant, który do Ciebie zadzwoni, jak spełnisz warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mozna np. isc do salonu podpisac umowe zaplacic za ps3 i placic abonament, trzeba spelniac warunki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos wytłumaczyć dlaczego na stronie Play -mimo że konsola jest dostępna nie ma opcji jej dobrania przy abonamencie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie play już od jakichś 2 miesięcy nie można wybrać na stronie Ps3, dlaczego-ciężko powiedzieć. Nawet jak rozmawiam online z konsultantem na stronie play to zarówno teraz jak i pod koniec grudnia Pani mówiła że ta promocja w zasadzie już się kończy i nie mają konsol na magazynie. To jest dziwne bo już miałem dwa telefony od konsultantów play (całkiem przypadkowo) i oni twierdzą że konsole są dostępne bez problemu, jedynie ciężej dostać konsole z move, bo ta z grami dostępna jest od ręki. Sam wybrałem się do salonu play w swoim mieście i był zestaw z dwoma grami dostępny. Reasumując na stronie play może nie ma konsol ze względu na wysyłkę konsoli?? sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam do was pytanko, mój kolega poszedł w moje ślady i tak samo jak ja zrobił aneks do umowy, przedłużył ją i zamiast telefonu wziął PS3 bo się napalił gdy u mnie pograł. Teraz jednak hehe chce sprzedać konsole bo jednak woli PC, tylko, że jak kupowaliśmy konsole dostaliśmy aneks + dopięty zszywką paragon z PS3 na kwotę 599 zł. Zapytałem się wtedy sprzedawcy co zrobić jeśli coś by się stało z konsolą, czy mam iść do serwisu Sony czy przyjść do punktu Play, powiedział mi, że musze przyjść do ich punktu, tam gdzie kupowałem. Kolega poprosił mnie abym się w takiej sytuacji dowiedział jak to jest gdy sprzeda konsole przez allegro, komuś kto np. mieszka na drugim końcu Polski, co wtedy z gwarancją? Bo jest ona cały czas tylko że u mnie w Kielcach, aneksu nie prześle przecież razem z PS3 komuś. Jedynie można odczepić paragon i przesłać ale gwarancja będzie ważna tylko w tym punkcie w którym kupowałem, na paragonie jest adres dokładny. Doradźcie co w takiej sytuacji zrobic?

Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawą do uzyskania gwarancji od SONY jest paragon który masz podpięty do aneksu. Serwis Sony jest door to door czyli dzwonisz do nich, oni wysyłają kuriera który odbiera ps3 od zgłaszającego. Po naprawie (lub nowa:P ) konsola wraca znów kurierem. Gwarancja od SONY trwa 1 rok.

Co do salonu play: do nich trzeba iść tylko jeśli chcesz skorzystać z rękojmi która trwa 2 lata od zakupu ps3. Nie musi być to koniecznie salon w którym zakupiono sprzęt.

Także sprzedając ps3 należy dodać tylko paragon który doczepiono do aneksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, tylko dziwi mnie czemu ten sprzedawca powiedział, że jeśli by coś się działo to tylko do tego punktu Play nie do innego i nie do Sony, że tylko tam mi przyjmią gwarancję, nigdzie więcej, cały czas to mnie martwi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do salonu play: do nich trzeba iść tylko jeśli chcesz skorzystać z rękojmi która trwa 2 lata od zakupu ps3. Nie musi być to koniecznie salon w którym zakupiono sprzęt.

Czyli gwarancja w Play jest tak jakby dwu letnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi mówil sprzedawca to tak 2 lata gwarancji, tylko właśnie jestem ciekaw z tą sprzedażą komuś za miastem, lub gdy się przeprowadzam, z jego słów wynikała, że moge oddać gwarancję tylko w punkcie w którym dostałem PS3 i podpisałem aneks, w żadnym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×