Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na tym skorzystałem. Musiałem podpisać nową umowę (po 8miu latach w erze) stwierdziłem, że opcja ps3 z Playa najbardziej mi się opłaca, Telefon mam całkiem nowy, więc nie potrzebowałem nowego.

Zapłaciłem 599zł za konsolę 320 gb + pad + move + sports. Od razu sprzedałem pada, move i grę za około 500 zł razem (miałem to wszystko ze starej konsoli). Zatem nowa konsola kosztowała mnie ok 100zł. A abonament bardzo mi odpowiada: 59 zł za 355 minut do wszystkich + darmowe w play na stałe... lepiej nigdzie nie ma.

Pomijaj już fakt, że starą konsolę (bez pada) sprzedałem za ponad 1000zł (bo miała sporo gier na dysku) - więc 900zł zysku i nowa konsola z gwarancją i większym dyskiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biznes na pewno jakiś w tym mają bo inaczej nie było by tej promocji. Wydaje mi się że cała zabawa ukryta jest w statystykach, im więcej użytkowników, tym więcej kasy dostają (nie chodzi o umowy teraz), bo innego wytłumaczenia nie ma. Jednak mimo takiej promocji nie żałuje że kupiłem swoje PS3 za 999 złotych na 6 rat w media markt. Przynajmniej umowe mam na pół roku a nie na dwa lata, move mi nie potrzebny bo mam za małe mieszkanie a dysk moge sobie rozbudować. Wczoraj widziałem reklame Plusa, do wyboru pudło lub wii za 1 złoty, na ile umowa ? Niestety nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym skorzystałem. Musiałem podpisać nową umowę (po 8miu latach w erze) stwierdziłem, że opcja ps3 z Playa najbardziej mi się opłaca, Telefon mam całkiem nowy, więc nie potrzebowałem nowego.

Zapłaciłem 599zł za konsolę 320 gb + pad + move + sports. Od razu sprzedałem pada, move i grę za około 500 zł razem (miałem to wszystko ze starej konsoli). Zatem nowa konsola kosztowała mnie ok 100zł. A abonament bardzo mi odpowiada: 59 zł za 355 minut do wszystkich + darmowe w play na stałe... lepiej nigdzie nie ma.

Pomijaj już fakt, że starą konsolę (bez pada) sprzedałem za ponad 1000zł (bo miała sporo gier na dysku) - więc 900zł zysku i nowa konsola z gwarancją i większym dyskiem...

Czemu zapłaciłeś aż 599zł, PS3 przecież z tym abonamentem jest w cenie 359zł?

Ja mam aktualnie abonament 65, i płacę 50zł co miesiąc. Ile będę płacił przy przedłużeniu umowy za PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 349 zł jest w abonamencie play telefon, czyli jest mniej minut niż normalnie. Jeśli ktoś (tak jak moja żona) mało rozmawia przez tel i nie wykorzystuje wszystkich minut miesięcznie, wtedy się opłaca.

oferta jest genialna, więc przedłużyłem sobie umowę w playu, bo tel. nabyłem wcześniej na allegro i nabyłem playkę

zapłaciłem za ps3 CECH-25xx 320gb i move 349zł z umową na 24m-ce 69 zł, czy 65 - nie pamiętam jaki tam jest. Do tego 10% rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy (czyli abonament faktycznie wyniesie 59zł), trzy miesiące z dodatkowym 50% rabatem na abonament i przez pół roku podwojona ilość minut

Czyli łącznie ze wszystkim konsola z movem wychodzi 1675zł. W cenie oczywiście 1326 zł na rozmowy i smsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby potwierdzić czy aby na pewno przy przedłużaniu umowy dla taryfy: One Play 65 (płacę 50zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy) będę mógł wziąć PS3?

Ile czasu przed skończeniem umowy mogę ją przedłużyć, i jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu przed skończeniem umowy mogę ją przedłużyć, i jak to zrobić?

Przejdź się do salonu, ewentualnie zadzwoń do BOK-u i spytaj się o dokładne warunki promocji (LongPlay z Playstation bodajże), pełny regulamin znajduje się na stronie operatora. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale o ile mi wiadomo to umowę można przedłużyć jeśli kończy Ci się w ciągu roku (pewności nie mam).

Edytowane przez Zupa_Dyniowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się do salonu, ewentualnie zadzwoń do BOK-u i spytaj się o dokładne warunki promocji (LongPlay z Playstation bodajże), pełny regulamin znajduje się na stronie operatora. Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale o ile mi wiadomo to umowę można przedłużyć jeśli kończy Ci się w ciągu roku (pewności nie mam).

Dowiedziałem się, że można przedłużyć umowę 105dni przed jej zakończeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że można przedłużyć umowę 105dni przed jej zakończeniem.

No to korzystaj :) Mi niestety zostało dużo więcej, więc muszę upolować kilka dusz. Inaczej czarnula dawno by stała koło TV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to korzystaj :) Mi niestety zostało dużo więcej, więc muszę upolować kilka dusz. Inaczej czarnula dawno by stała koło TV ;)

Chętnie, ale przedłużyć dopiero będę mógł w lutym ! :(

Akurat może na ferie, pytałem ile Konsola będzie kosztowała przy przedłużaniu umowy przy mojej ofercie, pan nie umiał odpowiedzieć.

Mam nadzieje, że do lutego będzie można jeszcze wziąć konsolę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie doczekałem się swojej konsoli zarezerwowałem ją w 5 salonach i właśnie dzwoniła do mnie Pani z play że konsolka czeka z kontrolerem move. Ciężko było ale się opłaciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem cynk, że w salonie Play w Arkadii w Warszawie (nie w Saturnie, nie w Empiku, tylko w głównym salonie, bo są trzy) mają dużo zestawów PS3 + Move + Sport Champions.

Jeden z głównych salonów w Wawie, więc dostali dobrą partię, jak ktoś szuka to szybko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją konsolke jakieś dwa tygodnie temu tak właśnie zdobyłem i jestem bardzo zadowolony, przy przenoszeniu numeru polecam wypełnienie formularza na stronie po czym oddzwania do nas konsultant i finalizuje wszystko (wszystkie formalności ze starym operatorem załatwia p4). Jeżeli nie zależy wam na numerze i nie jest dla was problemem wysłanie druku wypowiedzenia własnoręcznie to można również wziąć PSa na stronie. Zabawa z salonami jest dosyć bezsensowna bo wychodzi na to samo tylko jakby "przez pośrednika" bo w większości salonów konsole są "domawiane" i nigdy tak naprawde nie ma ich na stanie żeby wejść podpisać umowe i wyjść z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Dzwoniłem dziś do BOK'a by dowiedzieć się kiedy mógłbym przedłużyć umowę i wziąć PS3.

Pan powiedział, że przy mojej obecnej taryfie mogę wziąć LongPlay 69 z Konsolą za 599zł na pół roku przed jej zakończeniem. (moja obecna kończy się 22 maja.) Zapomniałem jednak zapytać, o to, czy w wypadku gdybym zdecydował się przedłużyć umowę teraz to do 22Maja płaciłbym podwójny abonament? (tzn co miesiąc dostawałbym rachunek 50zł za umowę który obowiązuje do 22 maja + opłaty za abonament 69zł z przedłużenia które podpiszę np. pod koniec stycznia. )?

Drugie pytanie, czy waszym zdaniem mimo to opłaca się brać konsolę za 600zł? , ofertę za 349zł dostanę 2-3miesiące przed zakończeniem, a konsoli już wtedy może nie być.

Dziękuję i czekam na odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie placilbys podwojnie za abonament.

na twoim miejscu poczekalbym jeszcze te pare miesiecy i wziolbym konsole taniej. za roznice w cenie (250 zl) kupilbym uncharted 1 i 2 do tego god of war trylogy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie placilbys podwojnie za abonament.

na twoim miejscu poczekalbym jeszcze te pare miesiecy i wziolbym konsole taniej. za roznice w cenie (250 zl) kupilbym uncharted 1 i 2 do tego god of war trylogy

Dzięki, z tym, że nie ma żadnej gwarancji, że konsola będzie w sprzedaży za te 2 miechy :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dorwałem w salonie Play w Ostrowcu konsolę z zestawem Move i Sport Champions za 399 zł plus VAT (właśnie chwytem jest to że nie podają, że trzeba sobie do każdej tej ich ceny VAT doliczyć). Cenę taką dostałem w taryfie Play Dla Firm 75. Umowa z Erą kończy mi się 16 marca, dzisiaj bez problemu sobie podpisałem 24 miesięczną umowę z Play, która obowiązywać będzie po rozwiązaniu umowy z Erą. Dodatkowym plusem jest fakt, że jak namówię znajomych by przenieśli numer do Play, to gdy suma miesięczna abonamentów przeniesionych osób przekroczy 150 zł to jeszcze za 1 zł dostanę PSP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie oferta z konsola za 599 zl jest o WIELE lepsza niz ta za 350 zl. W longplay telefon 69 mamy za darmo polaczenia w play tylko przez 6 miesiecy, malo minut dodatkowo w wysokiej cenie. Jak dla mnie o wiele lepiej jest dolozyc na poczatku te kilka zlotych wiecej niz pozniej przez 24 miesiecy meczyc sie z beznadziejny abo. Ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem, również z wypiekami na mordzie poleciałem do salonu Play, po zapoznaniu się ze szczegółami abonamentu zrezygnowałem - i dobrze, bo dla mnie to udręka z takim abonamentem by była. Teraz mam konsolę kupioną za gotówkę i swój stary numer tel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abo longplay 69 zl nie jest wcale taki zly i powaznie sie nad nim zastanawiam. Co by nie mowic PS3 320 GB z move to wydatek ok 1400-1500 zl, wiec za kwote 599 zl jest to jak najbardziej dobra oferta. Szkoda tylko, ze w tym abo nie ma zadnego pakietu internetowego w cenie. W kazdym razie w abo longplay telefon nigdy w zyciu bym sie nie bral konsoli, pomimo "teoretycznie" tanszej konsoli

Edytowane przez Cube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie że te 599 zł to nie kwota do ręki, tylko 599 zł + 23% podatku VAT.

Poza tym co wy w ogóle mówicie o tym abonamencie. Podpisałem umowę na 2 lata, podstawa abonamentu to 75zł + VAT, z czego pierwsze 6 miesięcy płacę połowę abonamentu, a przez resztę okresu mam rabat 20% na abonament. Miesięcznie mam do wykorzystania 540 minut do wszystkich a do Play i stacjonarnych mam za darmo przez cały okres umowy, więc nie wiem co wg was się bardziej opłaca, bo chyba nie karta czy mix?? Przez 8 lat miałem abonament w Erze, wczesniej przez rok miałem "kartówkę" i nigdy nie chciałbym mieć telefonu na kartę, czy jakiegoś mixa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie że te 599 zł to nie kwota do ręki, tylko 599 zł + 23% podatku VAT...

Bzdura. 599 zl jest cena JUZ Z VATEM! Nie wprowadzaj ludzi w blad :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. 599 zl jest cena JUZ Z VATEM! Nie wprowadzaj ludzi w blad :/

Potwierdzam kwota z vatem, jak kupywałem psp za 1zł to tylko 1zł dałem i mam. pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - przejrzałem teraz cenniki i faktycznie dla klienta indywidualnego PS3 w LongPlay'u jest policzona już w VATem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd - przejrzałem teraz cenniki i faktycznie dla klienta indywidualnego PS3 w LongPlay'u jest policzona już w VATem

To mnie przestraszyłeś :D

Ma ktoś jeszcze jakieś wiadomości, czy w arkadii dostane jeszcze PS3?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie przestraszyłeś :D

Ma ktoś jeszcze jakieś wiadomości, czy w arkadii dostane jeszcze PS3?

W salonie Play a Arkadii w Warszawie mają PS3 (informacja aktualna) - są to 320gb z Movem i SC.

Edytowane przez Myski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×