Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi zestawami z move radzę się pośpieszyć, bo na stronie Playa są już niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy od interpretacji - mi chodziło o dostępność całej promocji z PS3 - bo wielokrotnie były głosy, że nie wiadomo kiedy się skończy (czy na stałe weszły do oferty).

Brak dostępności w necie jest z prostych przyczyn - wszystkie Move'y co mają w magazynach (a dobrze wiemy, że nie wiele tego wciąż jest bo Sony daje ciała na całej linii) rozchodzą się po ich salonach i to też tylko lepszych. Arkadia miała ponad 20 sztuk przed świętami jeszcze, a Empik (play salonik w nim) tylko dwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post i 1 krok w Ps3 dlatego chciałem się przywitać, wczoraj stałem się posiadaczem ps3 2504B, konsole wziąłem w play z ps move + grą. Dzisiaj zakupiłem pare tytułów tych które są waszym zdaniem najlepsze z tego co czytałem: God of War I, II, III, Red Dead, Uncharted I, II, Little Big Planet, Heavy Rain, InFamous, a w piątek kurkier przywiezie nowy monitorek samsung p2770hd. Mam nadzieje, że zabawa będzie przednia, kiedyś miałem Ps2 i była :). a na kompie granie znudziło mi się wiele lat temu oprócz Wowa :).

Pozdrawiam i napewno teraz będę stałym gościem forum.

Buczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, wczoraj stałem się posiadaczem ps3 2504B, konsole wziąłem w play z ps move + grą.

To dziwnie trafiłeś bo ja w Playu z zestawem move dostałem 320GB :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj stałem się posiadaczem ps3 2504B,

No masz pecha radzę dokupić jakiś dysk większy bo na ten to się mario nie zmieści, a co dopiero muzyka, film czy gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja model napisałem jaki :) dokładnie cech-2504B (jeśli to model), też mam pojemność 320 gb :)

Śledze forum cały czas napewno nie dałbym sobie wcisnać ps3 bez dysku :)

Edytowane przez Buczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że tak :D źle cie zrozumiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) taką pojemność dysku to miał mój pierwszy komputer i w dizzy się pogrywało, nawet Sony chyba teraz nie wiedziało by skąd taki dysk wziąść ;> w sumie.. to byłby unikat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz pecha radzę dokupić jakiś dysk większy bo na ten to się mario nie zmieści, a co dopiero muzyka, film czy gra...

To dziwnie trafiłeś bo ja w Playu z zestawem move dostałem 320GB :blink:

Specjaliści się znaleźli...

Fajnie, że dzięki Play tak dużo osób tu dołączyło:) Swoją drogą Buczek nieźle zaszalałeś z grami - ale w sumie oszczędność na konsoli była;)

Jak będziesz przysiadał do LBP to daj znać, pomogę na multi chętnie. Teraz trudne decyzje - ustalić kolejność:) U mnie wciąż GoW III leży w folii bo GT5 się grzeje:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści się znaleźli...

Przepraszam ze łzami w oczach, że opacznie zrozumiałem to co kolega Buczek napisał. W ramach pokuty spędzę dwie godziny klęcząc na grochu i oglądając Polonię 1. Mam nadzieję, że mój jakże niegodny post, nie zachwiał wiary w posiadaczy PS3, w panu Myskim B)

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści się znaleźli...

Fajnie, że dzięki Play tak dużo osób tu dołączyło:) Swoją drogą Buczek nieźle zaszalałeś z grami - ale w sumie oszczędność na konsoli była;)

Jak będziesz przysiadał do LBP to daj znać, pomogę na multi chętnie. Teraz trudne decyzje - ustalić kolejność:) U mnie wciąż GoW III leży w folii bo GT5 się grzeje:)

Dokupiłem jeszcze Dead Nation :) Konsola itak miałek kupić na dniach bo się strasznie napaliłem, ale przez przypadek zupełnie czegoś innego szukając wszedłem na strone play'a bo miałem sobie przedłużyć umowe, a tu patrze PS3 można wziąść, nawet nie wiedziałem :). A z kasą postanowiłem, że mam na wydanie 2500 a dzięki temu, że Ps3 kupiłem tanio reszta poszła na gry, i monitor. Dokładnie, z kolejnością jest kłopot hehe :) Ale czekam na monitor dzisiaj powininem przyjść, podłączyłem Ps do monitora mojego brata i zobaczyłem jakość HD i wtedy stwierdziłem, że poczekam na monitor lcd z tunerem, a nie będę sobie psuł zabawy na starym tv, dlatego mój brat narazie zaopiekował się konsolą i siedzi cały czas przez GoW narazie 1 :). Ale nie ukrywam, że wczoraj spędziłem z 6 godzin na grze w Heavy Rain, relewacja, tylko też gra na tv przez wejście Euro to ledwo mogę się napisów doczytać :). A co do LBP, zastanawiam się czy dobrze zrobiłem, że kupiłem bo zauważyłem, że w tym miesiącu 2 wychodzi.

Dzięki za miłe przywitanie :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Buczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dobrze - w sam raz żeby nauczyć się tego uniwersum:) Akurat LBP to nie zbyt duży koszt. U mnie było podobnie z oszczędnością, ale nadwyżka kasy poszła na kino domowe i drugiego pada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dobrze - w sam raz żeby nauczyć się tego uniwersum:) Akurat LBP to nie zbyt duży koszt. U mnie było podobnie z oszczędnością, ale nadwyżka kasy poszła na kino domowe i drugiego pada:)

Dzięki :) Wczoraj nie odpisywałem bo przyszedł o 11 monitor i tak do 2 w nocy spędziłem na konsoli :) Właśnie odnośnie tego chciałem się zapytać czy konsole trzeba wyłanczać co jakis czas aby się ochłodziła? Wczoraj chodziła 15 godzin bez przerwy i nawet głośniej nie zaczęła pracować, że się grzeje, wszystko było elegancko ale wole zapytać bo w sumie nie problem ją co jakiś czas wyłączyć :)

Dzięki z góry za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Wczoraj nie odpisywałem bo przyszedł o 11 monitor i tak do 2 w nocy spędziłem na konsoli :) Właśnie odnośnie tego chciałem się zapytać czy konsole trzeba wyłanczać co jakis czas aby się ochłodziła? Wczoraj chodziła 15 godzin bez przerwy i nawet głośniej nie zaczęła pracować, że się grzeje, wszystko było elegancko ale wole zapytać bo w sumie nie problem ją co jakiś czas wyłączyć :)

Dzięki z góry za odpowiedz.

żeby sie ochłodziła to najlepiej wyjdz z gry i zostaw w XMB tam sie ochłodzi, broń boze nie wylaczaj jak wiadomo wentylatory nie chodza a wszystko w srodku sie gotuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby sie ochłodziła to najlepiej wyjdz z gry i zostaw w XMB tam sie ochłodzi, broń boze nie wylaczaj jak wiadomo wentylatory nie chodza a wszystko w srodku sie gotuje.

Aha, dzięki, rozumiem, że XBM to jest Menu PS3 tam gdzie się wybiera gry, filmy itd ?. A co ile tak robić mniej więcej (2,3 godziny?) Bo po temperaturze obudowy to cięzko poznać bo cały czas jest taka sama (lekko ciepła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki, rozumiem, że XBM to jest Menu PS3 tam gdzie się wybiera gry, filmy itd ?. A co ile tak robić mniej więcej (2,3 godziny?) Bo po temperaturze obudowy to cięzko poznać bo cały czas jest taka sama (lekko ciepła).

Czy to jest temat jak uzytkowac konsole, czy moze o ofercie operatora Play bo juz sam nie wiem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki, rozumiem, że XBM to jest Menu PS3 tam gdzie się wybiera gry, filmy itd ?. A co ile tak robić mniej więcej (2,3 godziny?) Bo po temperaturze obudowy to cięzko poznać bo cały czas jest taka sama (lekko ciepła).

Ja tam nigdy nie robię przerw, dopiero jak zakończę rozgrywkę to zostawiam PS3 na 10-15 minut żeby ochłonęła i wtedy dopiero ja wyłączam. Nie ma co panikować, to nie jest żadna chinszczyzna, mimo iż jest tam robiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie odnośnie konsoli z Play'a. Czy są one jeszcze dostępne w salonach ? Jestem bardzo zainteresowany kupnem, gdyż w tym miesiącu kończy mi się umowa na telefon, a Ps3 się na pewno przyda :D Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są normalnie dostępne - wersje 320gb z PS Move i grą Sport Champions, lub z takim samym dyskiem, ale zamiast PS Move dwie gry (LBP, Uncharted2, GoW III - w różnych konfiguracjach). Ale nie w każdym salonie je mają, bo magazyn rozdziela konsole w sposób 20 szt. na duży salon, a dwie na mały, więc lepiej zadzwonić do salonu i zapytać przed wycieczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo magazyny są już uzupełniane, główny miał dziś/wczoraj dostawę.. podzwoń popytaj, ogólnie w tych mniejszych salonach/stoiskach mają po 1sztuce z move.

Ja swoją odbieram w poniedziałek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :) Czyli w przyszłym tygodniu lecę do Playa podpisywać umowę :D Tak więc pewnie na to forum będę wpadał dosyć często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do ,,saloniku''(stoiska) playa w którym miałem odebrać konsolę w poniedziałek, okazało się, że ją sprzedali.

Z racji, że magazyny są pełne zamówiłem konsole z przedłużeniem umowy poprzez *500, zapomniałem jednak zapytać jak jest wtedy z gwarancją?

Wrzucają paragon do środka i mam gwarancje na podstawie paragonu? Czy przy kurierze mogę otworzyć paczkę? Kiedyś miałem sytuacje, że chciałem sprawdzić czy oby na pewno dostałem zamówiony przedmiot. Kurier powiedział, że muszę najpierw zapłacić. -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurier dobrze ci powiedzial. zeby cos sprawdzic, najpierw musisz za to zaplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×