Skocz do zawartości
ONE

Worms 2: Armageddon

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie zaliczyłem wszystkie 35 misje. Najgorsza była ta 30, ale o dziwo jak już ją ukończyłem to teraz przechodze za 1 razem. Pozostają trofki i relax z niszczenia wrogich robaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już chętny na WORMSY ARMAGGEDDON. Może ktoś podać dokładną cenę ? Napaliłem się :woot:

Robale kosztują 36 zł z tego co pamiętam (looknąłem na cenę podczas pobierania demka ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem wormsy armag. w promocji 29 zł. ale gry nie mam był jakiś mały plik do pobrania i się zainstalował , czy ktoś wie o co chodzi . a gdzie gra , pobierałem znowu z listy zakupionych rzeczy i też nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że musisz jeszcze triala pobrać :whistling:

i to jest odpowiedz za 10 punktów :thumbsup: właśnie kolega też mi to powiedział , ale dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również skusiłem się na pełną wersję, ktoś chętny do multi? id po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzę się z zamiarem zakupu, tylko 29 zł. do 5 stycznia, potem wskoczy stara cena 55 zeta ;/ szkoda że idzie Nowy Rok i trzeba jeszcze % zakupić ;/ a wypłata oczywiście będzie dopiero po piątym - czyli po promocji - patowa sytuacja.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się gra multi - każdy ma inny styl:) Trochę pograłem i milutko mnie to zaskoczyło/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RLY? To chyba dużo się zmieniło, kiedy ja ogrywałem Worms 2 to trafiałem w 9 na 10 meczy na samych trophy hunterów :( Wystarczyło zbyt dobrze zacząć albo co gorsze być bliskim zwycięstwa i na 99% miałeś zagwarantowaną ucieczkę przeciwnika z serwera. A wszystko przez pucharek gdzie trzeba wygrać 17 meczy w każdej z kategorii.

Ogólnie gierka super! No i dla fanów nie lada niespodzianką jest możliwość posiadania Platyny w robalach. Tylko błagam uczciwą grą :confused: Jak dostajecie "łomot" to nie zwiewajcie z serwera tylko wywieście białą flagę. Na to samo wychodzi a przynajmniej zaliczacie zasłużone zwycięstwo przeciwnikowi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Wczoraj skończyłem singla i od dziś jestem chętny na trofea w multi. Jak ktoś chce wbijać to dodawać do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie łącza? Ja gram na 2Mb/256Kb i lipa, wyskakuje mi ciągle "waiting for other players..." z żadną grą po za tekkenem 6 nie miałem problemów z grą w multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie łącza? Ja gram na 2Mb/256Kb i lipa, wyskakuje mi ciągle "waiting for other players..." z żadną grą po za tekkenem 6 nie miałem problemów z grą w multi...

Coś masz nie tak, bo jak graliśmy to była masakra. Ja ma 25mbit, ale przez wi fi łapie mi tylko ok 12, ale grając z innymi nie było takich opóźnień. Jakieś dodatkowe odbiorniki, komp, cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś masz nie tak, bo jak graliśmy to była masakra. Ja ma 25mbit, ale przez wi fi łapie mi tylko ok 12, ale grając z innymi nie było takich opóźnień. Jakieś dodatkowe odbiorniki, komp, cokolwiek?

No niby tak, ale na czas gry odłączyłem wszystko a konsole podłączyłem kablem pod router. Mam radiówkę na paśmie 5GHz i nigdy nie miałem z nią problemów nawet podczas grania na Wi-Fi. Szkoda, że akurat Wormsy bo bardzo lubię tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ponownie wykryć ustawienia sieci w PS3, zresetować router itd, bo może to jakiś bug mały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na trofea?

id: Lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipek90 wyślij mi zapro, dziś po 18 mogę wbijać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipek90 wyślij mi zapro, dziś po 18 mogę wbijać:)

To idealnie, wrócę z pracy i wyślę. Na 18 możemy się umówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Wormsy już za 55 zł ... bo bym sobie pograł, a od dziś dopiero mam dostęp do PSN, może za jakiś czas znów obniżą ... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×