Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladarka w PS3 to mozilla. A czego mi brakuje? MKV! I ogolnie przydaloby sie wiecej wsparcia dla DIVX itp.

Mozilla? Nowa teoria na temat beznadziejnej przeglądarki na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wpisy sprzed 4-5 stron i śmiać mi się chce jak czytam, gdy paru userów zrzuca winę usunięcia linuksa na hakerów. Jak wiadomo opcja OtherOS została zlikwidowana zanim konsola została złamana w jakikolwiek sposób. Gdyby faktycznie problemem byliby hakerzy to Sony powinno oddać nam linuksa już dobre pół roku temu, gdyż konsola została złamana i niezależnie od tego czy system ten znalazłby się na konsoli można ją bez najmniejszego problemu 'przerobić'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozilla? Nowa teoria na temat beznadziejnej przeglądarki na PS3?

To aż takie nieprawdopodobne, że nie możesz uwierzyć? Dokładnie to Mozilla 5.0

Kliknij sobie http://www.pokapoka.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest ironią ? Że PS3 odpali Ci takie GTA IV czy Uncharted 2 ale z stroną PS3site już nie da rady. ^^. Wiem, to brak ramu. :/

To akurat wina tragicznie stworzonej strony.

Tak sobie wpisy sprzed 4-5 stron i śmiać mi się chce jak czytam, gdy paru userów zrzuca winę usunięcia linuksa na hakerów. Jak wiadomo opcja OtherOS została zlikwidowana zanim konsola została złamana w jakikolwiek sposób

Bzdury pleciesz. Wiadomo, ze hakerzy byli wymówką, ale próby złamania konsoli przez usuniętą opcję Other OS były podejmowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linuks został usunięty aby PS3 nie służyło do dzielenia się pirackimi mediami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby PS3 naliczało ile godzin gram w każdą grę, jak na steam :) i zmianę tych głupich kart graczy (np na forum), pokazują trofea, o wiele bardziej chciałbym ilość przegranych godzin czy ostatnio grane gry.

Oczywiście do tego dvix z napisami i cross game voice chat, nowa przeglądarka, powrót linuxa i to tyle.

No i fajnie było by gdyby można było zgrać grę na dysk, może np mutliplayer jakieś gry można było by odpalić z dysku ? Po co szukać płyt ?

Oczywiście nie dało by się grać z płyty w multiplayera i jednocześnie z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi brakuje tego, żeby można było ściągać i grać w sieci jednocześnie. Bo krew mnie zalewa jak mam czekać aż się demo ściągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@euro Tak to rozwiązano abyś sam nie miał lagów i innych nie lagował.

Dziwne że tego nie rozumiesz

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że na to nie wpadłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko za free i będziesz grał w cs'a na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje kompatybilności płyt DVD PAL i NTSC, porządnej przegladarki i pełnego wsparcia dla oglądania stron www, np. fimliki z youtube koszmarna jakość brak wsparcia HD itp. jakieś radyjko do słuchania ;) oraz bezproblemowe działanie muzyki w tle ... i na koniec mojego koncertu życzeń :P może mocy obliczeniowej jak na niektóre dzisiejsze gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje uchwytów na kubki. No bo... ten... ta konsola jest idealna i wszystko ma bajer full glanc a Wy tutaj śmiecie ją krytykować?! WSTYD! Najlepiej oddajcie mi wasze pieniądze a ja się... nimi zajmę, taaaaak. Pójdzie na Max'a Payne'a w HD.

Pozdrawiam,

Ktoś Tam z Sony.

A tak na serio, brakuje mi wbudowanego mikrofonu w padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej PS3 brakuje kółek i elektrycznych rączek, które podczas grania mogłyby przynieść piwo z lodówki albo zrobić coś na przekąszenie.

I jeszcze funkcja WC żeby do łazienki nie trzeba chodzić podczas całodobowych sesji z grami... :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ta i jeszcze sztuczna pochwa żeby nie trzeba było tego robić ze swoją kobietąthumbsup.gif przecież po co tracić ważne momenty w grze :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Homer S

Drobna rzecz a cieszy

post-22851-0-48640700-1309595855_thumb.j

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to napisał, ale właśnie wpadłem na pomysł czego mi brakuje!

*Swobodna zmiana sterowania w KAŻDEJ grze. (przypisywanie odpowiedniej czynności do każdego z przycisków). // to by było super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje brak możliwości zainstalowania GG. Mogłaby też być lepsza przeglądarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skype i przegladarka np google chrome biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W playstation 3 brakuje:

- voice chat

- większej ilości RAM

- emulacji playstation 2

- dobrej przeglądarki

- możliwości gry na klawiaturze i myszce przynajmniej w singleplayer w FPS (jedna gra o ile pamiętam to oferowała )

- większej ilości gier na move takich jak RPG, coś w rodzaju Demon's souls

- PS3 można obsługiwać przez myszke i klawiaturę więc fajnie by było zagrać od czasu do czasu w jakąś strategie

- lepszy psn network bo na tej sieci po prostu laguje w 50% grach

- poprawiona poczta i lista znajomych bo ta jest zje...a

- lepszy pad bo ten ma Analogi do dupy (już w 2 padach mam gałki tak wyrobione że nie wracają na swoje pozycje), jest duży i nie poręczny.

- Jakiś program lojalnościowy !!! im więcej masz gier i pucharów powinno dostawać się jakieś punkty bądź zniżkę na gry lub przynajmniej DLC dla tych którzy z tego korzystają. Wprowadzenie jakieś strony z rankingiem krajów, osób.

Edytowane przez pawellol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany wyglądu XMB a reszta jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje uchwytów na kubki.

oj przydałby się, po kilku godzinach gry konsola jest tak rozgrzana, że idealnie służyłaby do podtrzymywania temperatury ciepłych napoi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam napiszę, że mi niczego nie brakuje na czarnuli...(Na razie) :] Co moglo by mi brakować Na czarnuli? Przecież od tego się ma Komputer.

JAk gram na czarnuli, to w kompie się włącze muzykę i się słucham muzy... A podczas przerwy w graniu to włącze się przeglądarke, gg Itede.

No i co mogło by mi brakować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×