Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

[ciach]

Mi brakuje tylko obsługi myszki i klawiatury w FPS'ach (wiem że niektóre mają), wiem też że istnieje coś takiego jak FragFX, ale jest do kitu. Miałem i za nic w świecie nie będę na tym grał bo czuje się na tym jakby była sztywną emulacją analogów.

2 porty USB w zupełności mi starczą. Jeśli chce pograć siedząc z dala od konsoli a pad jest padnięty, zawsze mam netbooka włączonego i podpięty kabel usb do pada by się ładował. Nie robi to dla mnie problemu. Nie używam kamery i innych akcesoriów.

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najistotniejsze są tytuły na wyłączność, a te ze stajni SONY są rewelacyjne. Tak długo jak będą wydawali gry pokroju HR, czy UNCHARTED, tak długo będę ich wiernym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najistotniejsze są tytuły na wyłączność, a te ze stajni SONY są rewelacyjne. Tak długo jak będą wydawali gry pokroju HR, czy UNCHARTED, tak długo będę ich wiernym klientem.

Kolega dobrze mówi ; poprawiłem swój błąd.

A to co kolega wyżej zauważył....

2USB z tylu

TV to już będzie lekka przesada ( więcej rzeczy do zepsucia będzie) ale....

Taki skype? PSP ma więc ja też tu chcę... i żeby np. działał w tle ; czyli gram... i mi pokazuje że ktoś chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego mi brakuje to taki właśnie skype i poprawiona przeglądarka internetowa (gg w przegladarce i nie trzeba robić aplikacji :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego mi brakuje to taki właśnie skype i poprawiona przeglądarka internetowa (gg w przegladarce i nie trzeba robić aplikacji :D)

A tu wtrącę , zauważ że na pc.... co minutę rozłącza web gg :/ Więc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z miłą chęcią chciałbym zobaczyć opcję ile graliśmy w daną grę.

Jeśli ktoś korzystał z programu typu Xfire na PC to wie o co mi chodzi.

Po prostu zlicza godziny ile przegraliśmy w daną grę, itd.

Fajny dodatek by to był i można by zobaczyć u znajomych w jakie gry lubią się zagrywać najbardziej.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu wtrącę , zauważ że na pc.... co minutę rozłącza web gg :/ Więc....

A no to lipa... Znaczy jeżeli nie masz otwarte okna z web gg to rozłącza ale jeżeli cały czas "patrzysz" to nie rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś nowe darmowe aplikacje, ale jeśli już coś dadzą to wydaje mi się ,że na pewien okres czasu. Czyli będziemy mogli korzystać z tego przez np 2 tygodnie.

O ile cokolwiek dadzą, bądź wprowadzą do systemu, w ramach przeprosin za problemy :P

No i tak jak przypuszczałem, gracze mają dostać miesiąc korzystania z usługi PS plus za free. Tak wyczytałem w newsach na tej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-wspolne multi z graczami z xboxa (zeby bylo napisane kto na jakiej platformie gra)-edytor skorek do xmb i avatarow

-mozliwosc zmiany PSNid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele ciekawych pomysłów tu ludzei piszą ;DD

Ja w PS4 bym chciał żeby nie łapała kurzu lepiej od odkurzacza!:turned:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

- usb

- wsteczna kompatybilność z ps2

- jakieś bonusy za platynki (tak jak to było, nie wiem czy jeszcze jest, na x'ie za achievementy)

Edytowane przez Thriller1906
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowało w slimce lepszego chłodzenia ale naprawiłem to dodając na oryginalne chłodzenie 120mm wiatrak. Faty się tak nie grzały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zamiast avatara.

Własnego? Internetowy ekshibicjonizm. ;) A ludzie narzekali na to, ze im hakerzy wykradli adresy mailowe, itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Własnego? Internetowy ekshibicjonizm. ;) A ludzie narzekali na to, ze im hakerzy wykradli adresy mailowe, itp. :D

Właśnie, wykradli. Zdjęcie udostępniasz z własnej woli, ale gdy ktoś pozyskuje i wykorzystuje Twoje dane osobowe (swoją drogą trochę ważniejsze niż głupie zdjęcie) wbrew Twojej woli, to już nie jest w porządku.

Swoją drogą, to fajny pomysł. Byłoby ciekawiej, gdyby profil w PSN nie ograniczał się tylko do trofeów i tego, w jakim języku jesteśmy w stanie się porozumieć. Fajnie by było, gdyby mówił on coś więcej o nas jako graczach. Info typu ile w jakie gatunki gramy itp. itd. Ktoś już o tym wspominał.

Oczywiście nie chciałbym, żeby zrobił się zaraz z tego drugi Facebook - tego bym nie wytrzymał.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, wykradli. Zdjęcie udostępniasz z własnej woli, ale gdy ktoś pozyskuje i wykorzystuje Twoje dane osobowe (swoją drogą trochę ważniejsze niż głupie zdjęcie) wbrew Twojej woli, to już nie jest w porządku.

Swoją drogą, to fajny pomysł. Byłoby ciekawiej, gdyby profil w PSN nie ograniczał się tylko do trofeów i tego, w jakim języku jesteśmy w stanie się porozumieć. Fajnie by było, gdyby mówił on coś więcej o nas jako graczach. Info typu ile w jakie gatunki gramy itp. itd. Ktoś już o tym wspominał.

Oczywiście nie chciałbym, żeby zrobił się zaraz z tego drugi Facebook - tego bym nie wytrzymał.

Co komu po Twojej ksywie, albo adresie mailowym, a nawet zamieszkania? Nic specjalnego z tym nie zrobią. Zdjęcie zaś można wykorzystać, choćby przerobić w szopce i umieścić w sieci.

BTW możesz przecież połączyć konto PSN z tym z facebooka. Jest chyba taka opcja, prawda?

yłoby jednak miło móc korzystać z innych avatarków. Choćby własnej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co komu po Twojej ksywie, albo adresie mailowym, a nawet zamieszkania? Nic specjalnego z tym nie zrobią. Zdjęcie zaś można wykorzystać, choćby przerobić w szopce i umieścić w sieci.

Mając adres mailowy hakerzy mogą uprzykrzyć życie w znacznie większym stopniu, niż przerabiając zdjęcie.

BTW możesz przecież połączyć konto PSN z tym z facebooka. Jest chyba taka opcja, prawda?

A nawet nie wiem, nie mam Facebook'a i raczej nie zanosi się, żeby było inaczej :D

yłoby jednak miło móc korzystać z innych avatarków. Choćby własnej roboty.

O tak, to by było coś. Większość avatarów z PSS to średniawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając adres mailowy hakerzy mogą uprzykrzyć życie w znacznie większym stopniu, niż przerabiając zdjęcie.

To zależy. Jeśli komuś się będzie chciało, to może tak przerobić Twoją fotkę, że się nie pozbierasz. Żona/dziewczyna uzna, ze ją zdradziłeś, szef wylej e z pracy za nieprawidowe prowadzenie się, itp. Można próbować się tłumaczyć, ale taka sytuacja stresuje, jest przykra i upokarzająca.

O tak, to by było coś. Większość avatarów z PSS to średniawki.

Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To zależy. Jeśli komuś się będzie chciało, to może tak przerobić Twoją fotkę, że się nie pozbierasz. Żona/dziewczyna uzna, ze ją zdradziłeś, szef wylej e z pracy za nieprawidowe prowadzenie się, itp. Można próbować się tłumaczyć, ale taka sytuacja stresuje, jest przykra i upokarzająca.

No tak, tylko to jest wyolbrzymiona historia, brzmiąca niemalże nieprawdopodobnie i występująca raczej głównie na filmach :D

Zależy od człowieka. Mnie na przykład bardziej przeraża to, że ktoś mógłby położyć łapy na mojej skrzynce i narobić bigosu, niż to, że ktoś przerobi moje zdjęcie. Jednak masz stuprocentową rację, że jest to bardzo upokarzające i zdecydowanie nie chciałbym uświadczyć żadnego z powyższych scenariuszy.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie brakuje mi jak prawie każdemu z nas PSN :D

A poza tym brakuje mi jedynie tego że jest za mało darmowych programów a płatne są nie za ciekawe dobry motyw zrobili z ipla ale to jest za mało dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukarki do pieniędzy , bo finansowo Ps3 mnie wykańcza . Zwłaszcza że zrobiło Ylod'a ostatnio , przy czym na gry i tak z reguły nie miałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to mi brakuje PSN :D,chciałem parę gierek kupić i klops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drukarki do pieniędzy , bo finansowo Ps3 mnie wykańcza . Zwłaszcza że zrobiło Ylod'a ostatnio , przy czym na gry i tak z reguły nie miałem .

No to widać... po trofeach :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż . jeżeli dobrze pamiętam , to trofea weszły 3 lata temu jakoś w sierpniu ( mogłem przekręcić oczywiście , także nie krzyczeć od razu ) i co nieco się grało przez ten czas , ale kupować premierówki po +- 200 zł , najczęściej kolekcjonerskie , co miesiąc lub częściej , to jest ciężko trochę . Żeby pady wymienić też kasiorki nie było za dużo nigdy , toteż mam dwa sixaxisy tylko od samego początku , a nie powiem , że na DS3 bym się chętnie przesiadł . Taka prawda niestety jest , że Ps3 jest dla ludzi nieco bogatszych , bo i jest najdroższą konsolą na rynku , gry też są najdroższe ze wszystkich platform , do nie dawna nie było piractwa , które na Psp , Wii i żaloboxie się dobrze rozwinęło i większość też miała gry "za darmo" , a w przypadku Ps3 nic się nie da oszukać , trzeba płacić :biggrin: . Także u mnie nie raz zdarzało się kilka , kilkanaście tygodni bez zakupu nowej gry . I Gran Turismo jest rewelacyjną grą , bo kupiłem w listopadzie , w dniu premiery i grałem do marca bez przerwy i żadnych innych gier nie potrzebowałem . Dopiero później Killzone i Little Big Planet , ale nie zdążyłem się nacieszyć , bo konsolka się poddała i znowu trzeba wywalić kasę na Ylod'a nie potrzebnie , a do tego pan z serwisu podczas ostatniej rozmowy chyba próbował mi delikatnie wytłumaczyć , że z mojej biednej konsoli raczej nic nie będzie , więc pewnie będę musiał kombinować kasę na nową . I taka drukarka by się naprawdę przydała :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×